Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Sisheido είπε:

      Κορίτσι μου λυπάμαι για την εξέλιξη... Πάντα έλεγα καλύτερα να μη πιάσω πάρα να χαθεί στη πορεία το όνειρο! 

      Αγκάλιασε το παιδάκι σου και συνέχισε όσο αντέχεις! Έχω κι εγώ ένα γιο 4ων από την 3η εμβρυομεταφορα και παλέψαμε για τα αδελφάκια... στο τέλος τα καταφέραμε με τροποποιημενο φυσικό κύκλο και γίναμε τριτεκνοι!

      Εύχομαι η βλαστοκυστουλα σας την επόμενη φορά να σας γεμίσει την αγκαλιά!!!!

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου.Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      • Καλή τύχη! 1

Mανούλες από περίχωρα Θεσ/νίκης από Επανομή, Περαία, Μηχανιώνα,Μεσημέρι, Θέρμη!!


irn

Recommended Posts

Ελαφρια;;;εχμ....τι να απαντησω τωρα;;;ξερνοβολουσαμε μια μερα απο το πρωι ως το βραδυ κι εγω κι αυτος......ειναι αυτο ελαφρια;;;;;;; :):)

Για καφεδακι ειμαι πολυ πολυ μεσα ιδιως αν ειναι πρωι!!!!!Το απογευμα δυσκολευομαι ελαφρως καθως εχω το συζηξ σπιτι και δε καθομαστε στο κ@λο μας :)


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 625
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ελαφρια;;;εχμ....τι να απαντησω τωρα;;;ξερνοβολουσαμε μια μερα απο το πρωι ως το βραδυ κι εγω κι αυτος......ειναι αυτο ελαφρια;;;;;;; :):)

Για καφεδακι ειμαι πολυ πολυ μεσα ιδιως αν ειναι πρωι!!!!!Το απογευμα δυσκολευομαι ελαφρως καθως εχω το συζηξ σπιτι και δε καθομαστε στο κ@λο μας :)

Καλά, το παίρνω πίσω το ελαφρυα... με ξεγέλασε γιατί ήταν σύντομο!!!:oops:

Το πρωΐ καλέ δουλεύω!!

Θα βόλευε αν μπορούσες να το κανονίσεις για απογευμα, για ένα καφέ στα γρήγορα!!!


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Δεν υποσχομαι αλλααααααααααααα θα το προσπαθησω !!!! :) :) :)

Ηταν οντως συντομο!Μια μερα κρατησε για την ακριβεια...ευτυχως....δε ξερω αν θα αντεχα παραπανω......Σημερα κραταω νηστεια κι εχω φαει μισο κιλοψωμι....εχμ...μεχρι τωρα :) :) :)


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites

Δεν υποσχομαι αλλααααααααααααα θα το προσπαθησω !!!! :) :) :)

Ηταν οντως συντομο!Μια μερα κρατησε για την ακριβεια...ευτυχως....δε ξερω αν θα αντεχα παραπανω......Σημερα κραταω νηστεια κι εχω φαει μισο κιλοψωμι....εχμ...μεχρι τωρα :) :) :)

εεεε! Κι εγώ, αλλά με χαλβά!!:tongue:


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Αχουυυυυυ να τι δε σκεφτηκα να φαω!!!!

Τρεχωωωωωω(ωραια ιδεα εδωσες μπραβο! :) )

Ο,τι εχασα με τη γαστρεντεριτιδα θα τα βαλω διπλα!!!Ευγε μου! :) :) :)


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μπλιαξ....(εγω παλι καθολου οπως καταλαβες...:) )

Ουτε και ο χαλβας με αρεσει ιδιαιτερα..αλλα...ενεκα της νηστειας...:) :)


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites

ΕΕΕ!!! Μην μιλατε για φαι εχω 10 κιλα ακομα απο την εγκυμοσυνη να χασω!! ελενη στην περαια ερχομαι συνεχεια, ελπιζω να τα πουμε καποια στιγμη..θεσσαλονικη ηρθαμε για μονιμα:shock: λεμε τωρα...ζω με την ελπιδα επιστροφης στα πατρια εδαφη βεβαια ακομα...σνιφ σνιφ...

οσο για καφε, μηπως θελει να μου κρατησει καμια το μπεμπη για να βγω:tongue::tongue: πολυ κλεισουρα λεμε! τα πρωινα δεν περνανε με τιποτα..ουτε κουνιες τη μεγαλη δεν μπορω να παω γιατι κανει ψοφοκρυο εδωωωωω!!!που να το βγαλω τπ νιατο!!

Link to comment
Share on other sites

Αντε βρε Δεσποινα!Το λεω και σε σενα,τα πρωινα ειμαι home alone ενα πραμα...αν εξαιρεσεις το μωρο βεβαια ;)

Μονιμα ε;;;εχεις φαει πικρα ή μου φαινεται;;;χιχιχιχ μη στεναχωριεσαι...τα εκατο πρωτα χρονια ειναι δυσκολα...μετα θα συνηθισεις βρε ;)


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αντε βρε Δεσποινα!Το λεω και σε σενα,τα πρωινα ειμαι home alone ενα πραμα...αν εξαιρεσεις το μωρο βεβαια ;)

Μονιμα ε;;;εχεις φαει πικρα ή μου φαινεται;;;χιχιχιχ μη στεναχωριεσαι...τα εκατο πρωτα χρονια ειναι δυσκολα...μετα θα συνηθισεις βρε ;)

καλα δεν μου εχει κατσει και ασχημα η θεσσαλονικη! η αθηνα δεν υποφερεται πια! απλα μου λειπουν οι φιλοι και τα αδερφια μου..

με αυτο το home alone αστα να πανε...εχω δει ολα τα επεισοδια απο ντορα και μικυ και τωρα το εχουμε ριξει στον τομ και τζερυ:D θα αρχισω και το πλεξιμο σε λιγο να γινω καλη νοικοκυρα (δουλα και κυρα):D

επισης παιζω με πλαστελινες,φτιαχνω παζλ, τουβλακια πλειμομπιλ κτλ κτλ κτλ και παλι δεν περναει η ωρα ρε παιδι μου...πρεπει να γυρισω στη δουλειααααα....(αμα βρω εδω δλδ που χλωμοτατο το βλεπω...)

Link to comment
Share on other sites

Μα αυτο κανει ενα μερος πατριδα...οι συγγενεις και οι φιλοι ;)

Σκεφτεσαι να αρχισεις το ψαξιμο;;;θες να ψαχνουμε μαζι;;;Εγω προσφατως απολυθεις με ουσιαστικα παραιτηση απλα απολυση για το ταμειο αφου η εταιρια ειχε παρει τη κατω βολτα.....


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα!!!

Τι κάνουν τα κορίτσάκια σήμερα;

Δεσποινα, είναι πολύ δύσκολα να πηγαίνεις σε ξένη πόλη αλλά εμείς εδώ σε κάνουμε πολύ εύκολα "συγγενή", οπότε μη σε παίρνει από κάτω...

Αν γνωρίσεις 1-2 ανθρώπους, θα δεθείς μαζί τους και μετά δεν θα θες να φύγεις!!

Και μη ξεχνάς, είμαστε κι εμείς εδώ!!!;););)

Ελενάκι τι κάνεις; Όλα καλά;

Οι υπόλοιπες πουείστε καλέ;;;;

Η μια Λονδίνο, η άλλη Γερμανία, άντε να δούμε πότε θα τα πούμε!!!:lol::lol::lol:


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια...ολα...καλυτερα....το βραδυ πολυ δυσκολο αλλα δοξα το θεο τωρα ειμαστε καλυτερα!Τι ομορφη μερα σημερα!!! :)


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...