Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Maroxmarox είπε:

      Συγχαρητήρια κορίτσι μου 🎉🎉🎉Με το καλό μια τεράστια χοριακη!!

      Στις πόσες μέρες έκανες χοριακη μετά από βλαστοκυστες;

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Εννιά μέρες μετά την εμβρυομεταφορά έκανα την χοριακη και είναι λίγο χαμηλή..ελπίζω να διπλασιαστεί 

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

Γειά σας κορίτσια τι κάνετε? 

Γεωργία μου μην ανησυχείς επειδή μειώσες τα χάπια είναι. Ελενακι περαστικά στην φραουλιτσα.. 

Εγώ πήρα στην μικρή πλυντήριο με σιδερώστρα και σίδερο.. Χαχαχα.. Έχει ξετρελαθεί η μικρή. Τις έδωσα κάτι πανάκια που είχε μωρο για το ρεψιμο τα βάζει στο πλυντήριο τα πλένει και μετά τα σιδερωνει!!! Έχει πολύ πλάκα!! Λέω όταν μεγαλώσεις ούτε που θα θες να βλέπεις το σίδερο.. 

Τα υπόλοιπα κορίτσια τι κάνετε? Χαθηκατε.. 

  • Μου αρέσει 1

xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ευχαριστώ κορίτσια για τις απαντήσεις σας.

Ελένη κου περαστικα στη μικρούλα σου,

Pingu μου μακαρι να τις βλέπαμε κι εμεις σαν παιχνιδι τις δουλειες! Χαχαχα!

Sugaraki πως πάει η γενικη; Ελπιζω να μην κουράζεσαι πολύ.

Εγώ είμαι δεύτερη ημέρα μόνη μου. Ο αντρούλης μου είναι σε επαγγελματικό ταξίδι εκτός Αθηνων και θα γυρίσει την Παρασκευη.

Μελένια που χάθηκες;


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια! Τι κανετε? 

Γεωργια μου εδω ειμαι που να παω... Ειμαι καπως πεσμενη. Απ τη μια αγχωνομαι με τα συμπτωματα. Απο την προηγουμενη εβδομαδα το στηθος δεν ποναει παρα μονο το βραδυ. Χθες κ σημερα δεν εχω αναγουλες κ περνανε απ το μυαλο μου διαφορα. 

Αυριο παω στη δουλεια να διοριστω. Σημερα με πηρε τηλ μια συναδελφος κ οταν της ειπα οτι ειμαι εγκυος"στραβωσε".

Μεσα σ' ολα σημερα μπηκε κ η πεθερα μου στο νοσοκομειο λογω λιποθυμικου επεισοδιου. Ειμαστε μες την αναστατωση. 

Γι αυτο δεν εγραψα σημερα για να μη σας ζαλιζω.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κουκλακια μου!!! Σας ευχαριστώ για τις ευχουλες σας.... Χάθηκα γιατί λίγο τα ψώνια, λίγο ένα κρύωμα που ταλαιπώρησε τον αντρουλη μου και ξέρετε τι σημαίνει αυτό.................:roll::tongue: σας διάβασα αλλά δεν μπορούσα να σας απαντήσω.... Δε θυμάμαι ποια κοπελα με ρωτησε αύριο λέω να στολίσουμε....

Αχ σουγκαρακι με ρεγουλο....

Αντζη μου ελπίζω το ξύπνημα να ήταν τυχαίο γεγονός και να μη γίνει μόνιμο....

Ελένη μου περαστικά στη μικρή σου...

Πινγκουδακι μου που να ξερε ότι σε λίγα χρόνια ούτε να σκεφτεί δε θα θέλει αυτές τις δουλειές!!! Χαχαχαχα

Γεωργίαμου πως είσαι??

Μελενια μου λυπάμαι πολύ για την πεθερά σου... Συγχαρητήρια για το διορισμό σου... Όσο για τη συνάδελφο δεν έχω λόγια... Υπάρχει πιθανότητα να παρεξηγησες τον τρόπο της??? 

 

 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 42 λεπτά , Me-Lenia είπε:

Γεια σας κοριτσια! Τι κανετε? 

Γεωργια μου εδω ειμαι που να παω... Ειμαι καπως πεσμενη. Απ τη μια αγχωνομαι με τα συμπτωματα. Απο την προηγουμενη εβδομαδα το στηθος δεν ποναει παρα μονο το βραδυ. Χθες κ σημερα δεν εχω αναγουλες κ περνανε απ το μυαλο μου διαφορα. 

Αυριο παω στη δουλεια να διοριστω. Σημερα με πηρε τηλ μια συναδελφος κ οταν της ειπα οτι ειμαι εγκυος"στραβωσε".

Μεσα σ' ολα σημερα μπηκε κ η πεθερα μου στο νοσοκομειο λογω λιποθυμικου επεισοδιου. Ειμαστε μες την αναστατωση. 

Γι αυτο δεν εγραψα σημερα για να μη σας ζαλιζω.

Μην αγχώνεσαι μικρή μου. Όλα καλά είναι. 

Όσο για την συνάδελφο να πάει να πνίγει.. Μάλλον ζηλεύει.. 

Δεν μας ζαλίζεις.. Γι αυτό είμαστε εδώ! 

  • Μου αρέσει 2

xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλλιοπη μου με το καλο το στολισμα. Δεν ξερω για τη συναδελφο κ ουτε θα ασχοληθω. Εγω θα κανω τη δουλεια μου κ εκεινη τη δικια της. Οποιος θελει ας καταλαβει. Δε θα ασχοληθω περισσοτερο.

Pingudaki ευχαριστω! Μακαρι να ειναι ολα καλα. Με τρωει η αγωνια.

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Μελένια μου, περαστικά στη πεθερα σου. Ευχομαι να μην ειναι κατι σοβαρο.

Θα πας να διοριστεις και φυγεις ετσι; Εχεις αδεια ετσι δεν ειναι; Προσεξε μη σε στιμωξουν για δουλεια. Μη ρισκαρεις. Οσο για τη συναδελφο σου τι να πω;;;; Θυμασαι και τα δικα μου οταν ειπα πως θα απουσιασω για την εξωσωματικη. Μη δώσεις σημασια και συγχιστεις. Δεν αξιζει τον κοπο να ταραζεσαι για αναισθητους ανθρωπους!

Όσο για τα συμπτωματα αν δεις τα ποστ μου καπως ετσι το παω κι εγω. Αλλα όπως ειπε και η Miss Sunny το σωμα μας και οι ορμονες μας τωρα αλλαζουν συνεχως οποτε πιστευω πως όλα ειναι φυσιολογικα. Μην αγχωνεσαι και μην κουραζεσαι. Και μην κανεις επισκεψη στο νοσοκομειο που ειναι η πεθερα σου και αρπαξεις τίποτα. Προσοχη!

Καλλιοπη μου περαστικα στον αντρουλη σου! Με το καλο να στολισετε το σπιτακι σας! Καλα ειμαι κι εγω. Παλευω με τα γαλατα, τα γιαουρτια και τα φρουτα που τα μισω όλα, αλλα ακαγκαζομαι να τα τρωω τωρα όλα...


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Ναι Γεωργια μου θα παω να διοριστω κ θα φυγω.Οχι δεν προκειται να μεινω. Εξαλλου επειδη μου ειπε ο γιατρος να μην οδηγω θα ερθει κ ο αντρας μου μαζι.

 Αυτο θυμηθηκα, τους δικους σου συναδελφους. Ειλικρινα αναρωτιεμαι με τη συμπεριφορα καποιον ανθρωπων. Τελος παντων ας μας φυλαει ο Θεος κ αφηνω τους ανθρωπους... 

Ευχαριστω πολυ για τις ευχες σου. Κ εγω ελπιζω πως δε θα ειναι κατι σοβαρο. Δεν πηγαινω νοσοκομειο, δεν ειμαστε να ρισκαρουμε.

Ευχομαι να ειναι ολα καλα με τα συμπτωματα. Τι να πω... μεγαλη αγωνια η εγκυμοσυνη τελικα! :)

Ονειρα γλυκα.

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κορίτσια!

Μελένια και Γεωργία κι εμένα μια από τα ίδια στη δουλειά.

Δυστυχώς εκεί που δουλεύω υπάρχει μια κλίκα μεγάλη και όλοι οι υπόλοιποι. Εγώ είμαι στους υπόλοιπους συνειδητά.

Με την εγκυμοσύνη μου χάρηκαν μόνο οι υπόλοιποι αληθινά. Για την κλίκα έμαθα ότι έκαναν σχόλια. Και μάλιστα μια συνάδελφος που είναι κοντά μου, έτυχε να τους ακούσει και σκέφτηκε:αντί να χαρούν που η κοπέλα θα μεγαλώσει την οικογένειά της, κάθονται και τη σχολιάζουν.

Πάντα κορίτσια πίστευα πως αυτοί που σ αγαπάνε, φαίνονται στις χαρές σου. Στις λύπες μπορεί να χαίρονται κατά βάθος και να τρέχουν να σε παρηγορούν. Στις χαρές σου όμως δύσκολα τους βγαίνει η προσποίηση. 

Μελένια μου κι εγώ πρήζομαι, ξεπρήζομαι, πότε έχω πονάκια πότε τίποτα. Όλα καλά, μην ανησυχείς.

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα κοριτσια! 

Σε λιγο θα ετοιμαστω να παω στη δουλεια! Οπως λεει κ ο αντρας μου, σε βλεπω λιγο αγχωμενη! Ευχομαι να μην επηρεαστω καθολου απο συμπεριφορες.

Κ εγω Λια μου αυτο πιστευω, λιγοι χαιρονται με τη χαρα σου. Μακαρι να μπορουσα να μην ελεγα τιποτα. Τελος παντων... ας πανε ολα καλα κ ας λενε ο,τι θελουν!

Ασε Λια αυτα τα συμπτωματα που φευγουν κ ερχονται μ' εχουν τρελανει. 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!! Σχεδόν τελείωσα με τη γενική μου, μη φανταστείς πολύ χαλαρά και τα απαραίτητα Γεωργία μου, πιο πολύ κουζίνα και μπάνιο ήθελα! 

Μελένια και Λία ούτε να το σκέφτεστε τι θα πουν και τι θα σχολιάσουν! Αντε με το καλό να διοριστεί ς και να πάρεις την άδεια σου!!! 

Αχ Καλλιόπη εμείς το Σάββατο θα στολίσουμε και το περιμένω πως και πως! 

Α και όσο για τα συμπτώματα λογικό και να φεύγουν, η γιατρός μου επειδή ήξερε πόσο αγχώνομαι με πρόλαβε και μου είπε, αν ξαφνικά σταματησουν οι αναγούλες δε σημαίνει κάτι, κάποια στιγμή φεύγουν και κάθε μέρα δεν είναι το ίδιο! Φιλάκια.... 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα όμορφες! Πως είστε;

Μελένια μου με το καλό ο διορισμός σου και κάνε πως δεν τους βλέπεις τους κακιασμένους. Ο,τι και να πουν, θα πουν θα πουν, θα σταματησουν. Μη δώσεις σημασια.

Αχ, Lia μου πόσο σε καταλαβαίνω! Έτσι είναι και σε μας. Το περνουσα για πολλα χρονια. Ευτυχως εφυγαν δυο γυναικες απο την κλικα με μεταθεση και καπως ηρεμησαν και οι υπολοιποι. Γι' αυτο πηγα στον γιατρο που πηγα να μου γραφει αδειες απο την αρχη και να γλυτωσω όλα αυτα και την πιεση της δουλειας φυσικα. Γιατι αν τους εχεις μαθει πως "τραβας" σε καθε περιπτωση σου φορτωνουν ολο και περισσοτερα.

Τελειωνεις Σουγκαρακι; Άντε να στολίσετε και το σπιτακι σας και επειτα χαλαρωση.


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα ομορφες....τι κανετε;

Εγω συνεχιζω τωρα που εφτιαξε λιγο ο καιρος κ πλενω κ σιδερωνω καααααθε μερα...

Μελενια μου με το καλο ο διορισμος...

Γεωργια μου κ εγω θυμαμαι οτι ο πονος στο στηθος με τον καιρό υποχωρησε κ οι αναγουλες κρατησαν μεχρι την 13η περιπου εβδοναδα.

Σουγκαρινι γλυκο στολισματα ακουω....λ εμεις λεμε να στολισουμε το Σαββατο...

Φιλακια σε ολες

  • Μου αρέσει 2

VXtmp2.pngdbarp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κορίτσια! 

Μελενια με το καλό ο διορισμός και και μην δίνεις σημασία.. Η κακία θα τους φάει.. 

Τελικά το Σάββατο θα στολίσουμε πολλές. Τι ωραία.. 

Δημητρουλα Νατασσάκι που είστε??? 

  • Μου αρέσει 1

xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...