Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 11 λεπτά , Angot είπε:

      μα έτσι κ αλλιώς θα σ κάνουν ανά κάποιες μέρες ! εγώ μόνο e2 lh και προγεστερονη εκανα  με την fsh δεν ασχολήθηκε ποτέ ο γιατρός ! κ δεν ξέρω κ τι κάνει να σ πω την αλήθεια 

      Εγώ ρε γμτ δε θυμάμαι τι εξετάσεις έκανα στην ωοληψια..για κάποιο λόγο δε θυμάμαι σχεδόν τπτ από αυτή τη διαδικασία,πέρασαν 2,5 χρόνια ..Πάντως ακόμα και αν πάω με φυσικό τρόπο,πάλι θα κάνω μέθη,δεν παίζει να αντέξω χωρίς αναισθησία 

      πρίν από 1 λεπτό , Σποράκι είπε:

      Να τις κάνεις δεύτερη μέρα του κυκλου αν στις ζητήσει ο γιατρός. Αλλιώς η γνώμη μου είναι μην ασχοληθείς, αγχωνόμαστε μόνες μας και δεν κάνει καλό!!!

      Τώρα στην εμβρυομεταφορά έκανα  ορμονολογικες(tsh,lh,Ε2 κτλ)αλλά FSH δεν εκανα. Φοβάμαι να την κάνω,θα δω κάνα νούμερο τρελό και θα βάλω τα κλάματα.Εχεις δίκιο πάντως,από την ώρα που απέτυχε η εμβρυομεταφορά,έχω τρελαθεί απ' τη στεναχώρια και το άγχος..

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

Γειά σας κορίτσια μου!!! Σας ευχαριστώ πολύ όλες για τις ευχές σας!!!! Σας εύχομαι τα καλύτερα!!! Δεν προλαβενω να σας γραψω και πολλά γιατί τρέχω όλη μέρα. Στολιζουμε και γίνεται ένας χαμός στο σπίτι. Αφού το τραπέζι για την γιορτή της μικρής το κάναμε στο σπίτι της θείας του άντρα μου.. Θα μπω το βράδυ πάλι. 

Φιλάκια πολλά σε όλες!!!! 

  • Μου αρέσει 4

xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

2 hours ago, Georgia1972 said:

Αχ, Καλλιόπη μου, βόλτα στο χωρίο!... Πόσο κου έχει λείψει!... Να περάσετε όμορφα.

Miss Sunny δεν τον εχω ενημερωσει για το τι ειδους γαλακροκομικα τρωω και πινω. Αποφάσισα μόνη μου. Θεωρω πως με το αγελαδινό δυσκολεύομαι περισσοτερο. Οπότε παιρνω αιγοπρόβειο ή πρόβειο και έχουν πετσούλα. Και εμένα ο χορός είναι η αδυναμία μου! Και ο άντρας μου δεν χορεύει ρε γμτ!... Χρυσό τον έχω κάνει και τίποτα. Και στον γάμο μας με πολύ ζορι κάναμε δυο στροφές.  Έκανα latin παλιότερα και όταν άρχισα το οριενταλ, ξεκινήσαμε τις εξωσωματικές και έληξε άδοξα η προσπάθεια... Συμφωνω με τα κορίτσια. Να το κάνεις αφού σου φτιάχνει τη διάθεση.

Μπράβο Μελένια που θα το προσπαθήσεις! Σιγα-σιγα.

Δημητρούλα τι κάνεις;

Τι καλό τρώτε ή φάγατε σήμερα; Εμείς έχουμα ψάρι (μπλιαχ!) με χόρτα. Αυτά τα χόρτα πόσο με παιδεψαν, δε λέγεται! Να πλένω, να πλένω και να μην φεύγει το κοκκινόχωμα με τίποτα! Πρέπει κι αυτά να τα βάλω πιο συχνά στη διατροφή μας... Εμένα δώσε μου πίτες, ζυμαρικά και λαδερά και δε θέλω τίποτε άλλο!

Αχ Georgia η πετσουλα ειναι κολαση! Κανει κ καλο σαν προβιοτικο. Ασε που οι αγελαδες θα εχουν σιγουρα πιο πολλες ορμονες. Κι εσυ στο γαμο ειχες θεμα ε? Χαχα κι εμεις, του πα αν δε χορεψεις εστω 1 γυρο δε σε παιρνω! Μετα του καλαρεσε αλλα ως εκει. Αμα κανω ποτε κορη θα την κανω εξπερ στα τσιφτετελια χαχα!

Εγω φασολακια εκανα, νταξει καλα ηταν.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Χαχα! Ομοιοπαθούσες με τα αγόρια μας, ε; Ααααχ! Και είναι τόσο αναζωογονητικός ο χορός! Απορώ γιατι δεν τους αρέσει. Όλα θα ήθελα να τα μάθω. Και τα παραδοσιακα και όλα. Χμμμμ... εκτός μάλλον απο μπόλιγουντ... Δεν με τραβάει προς το παρόν....

  • Μου αρέσει 1

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Γιατι;;;; Το μπολιγουντ αφηγειτε το τραγουδι ειναι πολυ εκφραστικος χορός καμία κινηση του σωματος η κ των ματιων δεν ειναι τυχαια απλα εγω για να τα συγχρονισω ολα αυτα θα γινω φιογκος χαχαχα

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Φιόγκος, ε; Χαχαχα! Ναι, μωρέ, το ξέρω, απλώς εμένα για κάποιο λόγο δεν με τραβάει. Δεν έχω τον χορέψει βέβαια ποτε. Δεν ξέρω αν συμβεί μήπως αλλάξω γνώμη, αλλα προς το παρον... δεν... Ίσως να φταίει η μουσική.


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα αγαπουλιτσες μου,

Ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας! Ευχομαι ολα τα καλα στο σπιτι σας! Η μικρη εκανε μονο μια μερα πυρετο χωρις αλλα συμπτωματα αλλα κολλησε και εμενα και τον αντρα μου και εκεινη τωρα χοροπηδαει και εμεις ειμαστε χαλια με λαιμο, καταρροη! πφφφφ!!!!Δεν πηγα για δουλεια απο την Τεταρτη για να την παρακολουθω και καλομαθα αλλα απο αυριο πρεπει να παω, δεν μπορω να λειψω αλλο!

Πιγκουδακι να χαιρεσαι την ζουζουνα σου!!!

 

  • Μου αρέσει 2

ABHSp3.png
Y2Ijp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα που να στηθούμε ετσι εμεις καλέ κ δωστου τα ματια γυρω γυρω ε αντε απο δω ενω με ζουμπα χτυπιεται ολο το συστημαααα ε κ με τα οριενταλ κουνιουντε ολααα 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Όλα καλά θα είναι Μελένια μου! :)

Διάβασα στο ινετρνετ πως τα IgG και IgM αντισώμετα σχετίζονται και με μεγαλοκυτταροιο, μηνιγγίτιδα, ερπη. Μαλλον θα με ψάχνει και γι' αυτα. Αλλα και πάλι η τιμή μου ειναι και μικρή και φθίνουσα. Δεν ανησυχω, αλλα θλελω να δω που θα καταλήξουμε.


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεωργια μου μακαρι να ειναι ολα καλα. Ευχαριστω!

Οσο για τα IgG και IgM ολα τα λοιμωδη νοσηματα εχουν τα δικα τους. Αυτα που εχεις της ερυθρας αφορουν αποκλειστικα την ερυθρα.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους ηρέμησα... 

Λοιπον κοριτσια και ο δικός μου ο άντρας δεν χορεύει. Πήγαμε σε σχολή χορού για να χορέψουμε στον γάμο.. Χορέψαμε ρούμπα πρώτα και μετά αραβικό τσιφτετέλι... Χαχαχα. Ε από τότε δεν έχει ξανά χορέψει. Κι εμένα μου αρέσει πολύ το οριενταλ! 

Ελενακι ευχαριστώ πολύ και περαστικά σας! 

Μελενια μου όλα καλά θα είναι κοριτσάκι μου! 

Γεωργία μου αν δεν κάνω λάθος και εμένα κάτι τέτοιες εξετάσεις μου έχει γράψει. Θα σου πω σίγουρα την Τετάρτη που θα βγουν τα αποτελέσματα. Κάτι ig...  Κάτι γράφουν. 

  • Μου αρέσει 2

xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...