Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 42 λεπτά , Angot είπε:

      κορίτσια 30+1 σήμερα και φτιάχνω τη τσάντα του μαιευτηρίου μου, ανάμεικτα συναισθήματα ! χάρα, άγχος,ανυπομονησία ,αβεβαιότητα για το τι θα προκύψει ,συγκίνηση , κλάμα (πραγματικά λες και εχω ανοίξει βρύση είναι)  , αναδρομή στο τι εχω περάσει , όνειρα, φοβος, περηφάνεια , και πολλά αλλά που ούτε καν ξεχωρίζω τι είναι  …. δε περίμενα ποτέ μια βαλιτσουλα mom’s bag να μου  δημιουργήσει τόσα πολλά συναισθήματα ! για το μόνο που ειμαι σίγουρη είναι ότι εχω κάνει ότι καλύτερο μπορώ για να έρθει αυτό το μωράκι στον κόσμο ! στο βρεφακι μ  θα πάρω μόνο μια αλλαξιά στην περιπτωση εστω 1% να το πάρω μαζί μ φεύγοντας  και μια εικονίτσα από την παναγια της τσαμπίκα! με κάποιες κοπέλες ξεκινήσαμε παρέα , κάποιες είστε πιο καινούριες!! καλή επιτυχία να ευχηθώ σε όλες μας, ευχαριστώ που με ακούγατε να σας πρήζω ( θα το κάνω μέχρι να γεννήσω βέβαια , ελπιζω για βδομαδες ακόμα 😉) γερά μωράκια να φέρουμε στον κόσμο και ας ταλαιπωρούμαστε!  να μου πείτε καλή τύχη από τώρα 🥰

      Όλα θα πάνε καλά και θα γυρίσεις σπίτι με το μωράκι σου τον σωστό χρόνο. Μεγάλη μέρα σήμερα η γιορτή των Βαΐων. Ο Θεός και η Παναγία να είναι μαζί σου! 🙏

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

πρίν από 1 λεπτό , Angie'84 είπε:

Καλημερα  Νατασουλι...βλέπεις greys anatomy ακομα; ειδα το 8ο επεισόδιο κ ελεγε απο Γεναρη παλι....οοοοοχι κ μας αφησε σε κρισιμο σημειο...

Κ εγω κοριτσια παω να σιδερωσω παλι μεχρι να ξυπνησει ο μικρος μου.

Καλημερούδια!!!!

ναι  ναι  κοριτσάκι μου φυσικά κ το βλέπω ακόμα,έχω εξάρτηση.

Θύμησε μου το 8 ήταν με τους χάκερ;;; Αν λέμε το ίδιο ναι είναι το διάλλειμα που κάνουν ενδιάμεσα και επιστροφή 18/1 με καυτές εξελίξεις!!

αααα και να στολίσεις τις καραμέλες!!!! Ψηφίζω ζουζουνιάρικο δέντρο!!!

 

 


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα κοριτσια μου.

Εχεις δικιο Νατασακι μου. Κ σ' ευχαριστω που μου τα λες. Δε μ' αρεσει καθολου να γκρινιαζω, πιστεψε με. Ειναι που εχω ακουσει τοσα πολλα στις πρωτες εβδομαδες κυησης κ τρεμει το φιλοκαρδι μου. Ακομα κ χθες στη δουλεια οταν με ρωτησε ο διευθυντης σε ποια εβδομαδα ειμαι μου ειπε ε ειναι νωρις ακομα για να ξερουμε πως θα παει η κυηση. Οποτε καταλαβαινεις... Οπως κ να εχει ομως ειναι τεραστια η επιθυμια μου να παρω το μωρο μου αγκαλιτσα κ πρεπει να μου δινει δυναμη να σκεφτομαι μονο θετικα. Εχεις δικιο σε ολα κ σ' ευχαριστω για ακομα μια φορα!

Αντζη μου κ εγω καραμελιτσες ψηφιζω!!!

Γεωργια μου τιποτα δεν ειναι με την ερυθρα. Μην ανησυχεις καθολου.

Δημητρουλα υπομονη αφου υπαρχει δουλεια!

Pingudaki καλα στολισματα!!!

Καλλιοπη μου φιλακια!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , Me-Lenia είπε:

Καλημερα κοριτσια μου.

Εχεις δικιο Νατασακι μου. Κ σ' ευχαριστω που μου τα λες. Δε μ' αρεσει καθολου να γκρινιαζω, πιστεψε με. Ειναι που εχω ακουσει τοσα πολλα στις πρωτες εβδομαδες κυησης κ τρεμει το φιλοκαρδι μου. Ακομα κ χθες στη δουλεια οταν με ρωτησε ο διευθυντης σε ποια εβδομαδα ειμαι μου ειπε ε ειναι νωρις ακομα για να ξερουμε πως θα παει η κυηση. Οποτε καταλαβαινεις... Οπως κ να εχει ομως ειναι τεραστια η επιθυμια μου να παρω το μωρο μου αγκαλιτσα κ πρεπει να μου δινει δυναμη να σκεφτομαι μονο θετικα. Εχεις δικιο σε ολα κ σ' ευχαριστω για ακομα μια φορα!

Αντζη μου κ εγω καραμελιτσες ψηφιζω!!!

Γεωργια μου τιποτα δεν ειναι με την ερυθρα. Μην ανησυχεις καθολου.

Δημητρουλα υπομονη αφου υπαρχει δουλεια!

Pingudaki καλα στολισματα!!!

Καλλιοπη μου φιλακια!

Μελένια μου και εγω όταν ήμουν στις πρώτες εβδομάδες κύησης έμαθα απο μια φίλη μου πως η κολλητή της στον 8ο μήνα έπαθε κάτι πολύ συγκλονιστικό και ταράχτηκα με την έκβαση,παρόλα αυτά εκεί που θέλω να καταλήξω είναι πως τριγύρω μας ολα συνεχίζονται και θα ακούμε κ θα βλέπουμε κ θα διαβάζουμε άσχημα αλλά σε καμία περίπτωση δεν τα αφήνουμε να μας διαλύσουν αυτό που ζούμε.

Επίσης είναι ακόμα χειρότερο να το προκαλούμε απο μόνες μας ολο αυτό επειδή φοβόμαστε μην τυχόν κ γίνει κάτι γιατί έχουμε διαβάσει τόσα.Άστα ολα στην άκρη..κάτσε αυτό το σκ στόλισε,βάλε τραγούδια,χαμογέλα!!!! 

Όσο για τον διευθυντή ας προσέχει μην δαγκώσει την γλώσσα του..τι να πω πια!!!

 

  • Μου αρέσει 3

Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , NatasaP είπε:

Μελένια μου και εγω όταν ήμουν στις πρώτες εβδομάδες κύησης έμαθα απο μια φίλη μου πως η κολλητή της στον 8ο μήνα έπαθε κάτι πολύ συγκλονιστικό και ταράχτηκα με την έκβαση,παρόλα αυτά εκεί που θέλω να καταλήξω είναι πως τριγύρω μας ολα συνεχίζονται και θα ακούμε κ θα βλέπουμε κ θα διαβάζουμε άσχημα αλλά σε καμία περίπτωση δεν τα αφήνουμε να μας διαλύσουν αυτό που ζούμε.

Επίσης είναι ακόμα χειρότερο να το προκαλούμε απο μόνες μας ολο αυτό επειδή φοβόμαστε μην τυχόν κ γίνει κάτι γιατί έχουμε διαβάσει τόσα.Άστα ολα στην άκρη..κάτσε αυτό το σκ στόλισε,βάλε τραγούδια,χαμογέλα!!!! 

Όσο για τον διευθυντή ας προσέχει μην δαγκώσει την γλώσσα του..τι να πω πια!!!

 

Ετσι ειναι ακριβως. Κ αυτο φοβαμαι, μην προκαλω απο το φοβο μου το αρνητικο. Σ' ευχαριστω μεσα απ την καρδια μου που μου μιλησες ετσι. Ενα απογευμα το εκανε κ ο αντρας μου μεχρι που υψωσε κ τη φωνη του. Ευχομαι να πανε ολα καλα κ υποσχομαι να μην ξαναγκρινιαξω. Να μπαινεις πιο συχνα μπας κ μας επαναφερεις.

Φιλησε μου μπουτακια!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Me-Lenia είπε:

Ετσι ειναι ακριβως. Κ αυτο φοβαμαι, μην προκαλω απο το φοβο μου το αρνητικο. Σ' ευχαριστω μεσα απ την καρδια μου που μου μιλησες ετσι. Ενα απογευμα το εκανε κ ο αντρας μου μεχρι που υψωσε κ τη φωνη του. Ευχομαι να πανε ολα καλα κ υποσχομαι να μην ξαναγκρινιαξω. Να μπαινεις πιο συχνα μπας κ μας επαναφερεις.

Φιλησε μου μπουτακια!

Όλα καλά θα πάνε,σταμάτα να σκέφτεσαι τα σενάρια που δεν πρέπει.

Πρέπει εσυ απο μόνη σου να σταματήσεις να το κάνεις,οσο και να ουρλιάζει ο άντρας σου και να σε «μαλώνω» εγω απο εδώ αν δεν το αποφασίσεις ΕΣΥ δεν θα αλλάξει τίποτα.

Είπαμε θετικές όμορφες σκέψεις.Ξεκίνα να το κάνεις,κερδισμένη θα βγείς!!!

Θα τον ξαναφιλήσω τον μπουτάκια :)

 

 

  • Μου αρέσει 2

Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Νατάσσα μου ευχαριστούμε που μας ανεβάζεις απο τότε που αρχισα να σκέφτομαι έτσι όντως πάω καλύτερα.. 

Κορίτσια επιμένω όταν κάτι το θέλουμε πολύ το σύμπαν συνομοτεί για να το πετύχουμε!!

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Χαχα! Angie μου εγω λεω να κανετε φετος εναν καινουριο στολισμό για να τιμήσετε και το νέο μπεμπουλίνι! Βρε τον μπομπιρα, σας παιζει απο τώρα!

Ωχ Νατασσακι μη μου λες τέτοια; Και το bio oil με παραγωγα πετρελαίου;;; Ευτυχως που ακόμα δεν το εχω αρχισει.

Αχ! Pingudaki χρόνια σου πολλα κι ευτυχισμενα! Να χαιρεσαι την οικογένειά σου και με το καλό ενα δευτερο μωρακι!

Μελένια μου εχεις δικιο για τα αντισωματα. Το διαβασαμε στο ιντερνετ, μου το ειπατε εσεις εδω, μου το ειπε και αλλη κοπελα στη σελιδα των δανεικών που το περασε κι εκεινη και ο γιατρος της μολις ειδε το αποτελεσμα ουτε που ασχληθηκε γιατι το θεωρησε ασημαντο, ρωτησε και ο αντρας μου τον γιατρο του που ειναι και καθηγητης Πανεπιστημιου. Ολοι λετε, και καλως το λετε, να μην ανησυχω. Ε! Σημερα χτυπησε το κινητο μου. Ηταν ο γιατρος μου και μου ζητησε να συνεχισω με αλλη εξεταση στο ΠΑΣΤΕΡ (71 ευρω παρακαλω) για το θεμα μου, το avidity test! Ειναι ψυχαναγκαστικος νομιζω τελικα....

 


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια!!! Τι κάνετε? 

Εγώ πήγα για εξετάσεις σήμερα και το απόγευμα θα είναι έτοιμες κάποιες. 

Νατασσάκι μου σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές!!! Την Κυριακή γιορτάζει και η μικρή και θα σβήσω τα κεράκια μαζί της!! 

Μελενια μου θα συμφωνήσω με την Νατάσα! Ηρέμησε και όλα θα πάνε καλά!!! 

Αντζη και εγώ καραμελιτσες ψηφίζω!! 

Γεωργία μου μην ανησυχείς τα μωρακια είναι πολύ προστατευμενα εκεί στην φωλιτσα τους.. 

Καλώς την Δημητρουλα!!! Φιλάκια πολλά! 

Miss sunny πάμε γερά!!! 

Τα υπόλοιπα κορίτσια? 

Το Lizaki γεννάει τον άλλο μήνα.. 

πρίν από 3 λεπτά , Georgia1972 είπε:

Χαχα! Angie μου εγω λεω να κανετε φετος εναν καινουριο στολισμό για να τιμήσετε και το νέο μπεμπουλίνι! Βρε τον μπομπιρα, σας παιζει απο τώρα!

Ωχ Νατασσακι μη μου λες τέτοια; Και το bio oil με παραγωγα πετρελαίου;;; Ευτυχως που ακόμα δεν το εχω αρχισει.

Αχ! Pingudaki χρόνια σου πολλα κι ευτυχισμενα! Να χαιρεσαι την οικογένειά σου και με το καλό ενα δευτερο μωρακι!

Μελένια μου εχεις δικιο για τα αντισωματα. Το διαβασαμε στο ιντερνετ, μου το ειπατε εσεις εδω, μου το ειπε και αλλη κοπελα στη σελιδα των δανεικών που το περασε κι εκεινη και ο γιατρος της μολις ειδε το αποτελεσμα ουτε που ασχληθηκε γιατι το θεωρησε ασημαντο, ρωτησε και ο αντρας μου τον γιατρο του που ειναι και καθηγητης Πανεπιστημιου. Ολοι λετε, και καλως το λετε, να μην ανησυχω. Ε! Σημερα χτυπησε το κινητο μου. Ηταν ο γιατρος μου και μου ζητησε να συνεχισω με αλλη εξεταση στο ΠΑΣΤΕΡ (71 ευρω παρακαλω) για το θεμα μου, το avidity test! Ειναι ψυχαναγκαστικος νομιζω τελικα....

 

Σε ευχαριστώ πολύ Γεωργία μου!!! Με το καλό να πάρεις αγκαλιτσα τα μωρακια σου!!! 

Τι είναι το avidity test??? 


xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites

Είναι μια πιο λεπτομερης εξεταση γι' αυτο το αντισωμα που βγαινει θετικο. Μαλλον θα δειξει απο αυτα που βρηκα στο ιντερνετ ποτε πηγε να μου εκδηλωθει η ερυθρα.

Καλα αποτελέσματα να έχεις Pingu μου!

  • Μου αρέσει 1

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Georgia1972 είπε:

Είναι μια πιο λεπτομερης εξεταση γι' αυτο το αντισωμα που βγαινει θετικο. Μαλλον θα δειξει απο αυτα που βρηκα στο ιντερνετ ποτε πηγε να μου εκδηλωθει η ερυθρα.

Καλα αποτελέσματα να έχεις Pingu μου!

Ευχαριστώ επίσης!!! 

  • Μου αρέσει 1

xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Pinguuuuu οτι επιθυμεις κ καλα αποτελέσματα!!!!

Γεωργία θα σε τρελλάνει ε θα την κάνεις την εξέταση; Ηρεμία σιγα ειναι εκει τα μωρά μας κ σε λίγους μήνες θα σε τρελλαίνουν...Ο φίλος μας με τα δίδυμα γεννησε κ οποτε μιλάμε για δουλεια ακούω πότε την κόρη πότε τον γιο να ζουζουνίζει η γυναίκα του σε άλλη φάση αγχωμένη αλλά με ένα χαμόγελοοοοοοοοο πιο όμορφη κ απο νύφη :wub:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλά αποτελέσματα πιγκου, Γεωργία κάντε την να είσαι σίγουρη, το λιγότερο είναι αυτό,έχεις τα μωρακια σου κάνε ότι χρειάζεται!! 

Αντζι τα παιδικά στολιδακια αν και είμαι φαν του κόκκινου *

Σαννυ περαστικά! 

Δήμητρα με το καλό να σε τρελαίνουν κι εσένα τα δικά σου!! ❤

Νατάσα μου κι εγώ τα πάντα κάνω, απλά κατάλαβα ότι δεν έχω τις ίδιες αντοχές Κουράζομαι πιο εύκολα, και τα κάνω πιο αργά! Φιλιά στα μπούτια.. 

Λία μου εγω είμαι Θεσσαλονίκη, μαζί με το αίμα έδωσα 100.σς ιδιωτικό γιατρό την έκανα, βιοιατρική δεν ξέρω. Οι τιμές είναι από 100 μέχρι 150. Πότε θα την κάνει ς; 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...