Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 44 λεπτά , Lila ki είπε:

      Έλα Παναγία μου … πως τώρα είπε για εξωμητριο δεν το καταλαβαινω χωρίς υπέρηχο … και δεν είναι και κάτι απλο υο εξωμητριο … έχεις αίμα ; Έχεις πόνους ; Γιατί αυτο διαβάζω τώρα για εξωμήτρια κύηση . 

      Εχω πόνους και τραβήγματα,αλλά μου είπε πως αυτό ειναι απ' τα φάρμακα..Ο  κύριος λόγος που πάω αύριο απ' όσο κατάλαβα,είναι για να δούμε αν πέφτει η χοριακη,γιατί τώρα δεν έχει πέσει σχεδόν καθόλου..Πολύ ψυχοφθόρο ☹️

      πρίν από 7 λεπτά , dec-e είπε:

      Κορίτσι μου λυπάμαι πολύ. Το έχω περάσει κ εγώ, ευτυχώς σε τόσο χαμηλές τιμές η χοριακή θα μηδενιστεί σχετικά γρήγορα κ μπορείς να προχωρήσεις άμεσα ακόμα και σε εμβρυομεταφορά. Όντως ψυχολογικά όλα αυτά κουράζουν, υπομονή. Το εξωμήτριο κ εγώ πιστεύω το είπε απλά για να είναι σίγουρος για κάθε ενδεχόμενο, αν δεν κάνω λάθος δίνει μεγαλύτερες τιμές χοριακής. 

       

      Σ' ευχαριστώ πολύ ❤️ Μέχρι στιγμής μετράω μια μηδενική χοριακη,μια παλινδρομη,μια εγκυμοσύνη που γέννησα την κορούλα μου και αυτό τώρα που μάλλον είναι βιοχημική.Ε φτάνει δε θέλω άλλο☹️ Και εγώ θέλω να πιστεύω πως δεν είναι εξωμητριο,δλδ και ο γιατρός απλά να θέλει να το αποκλείσει.

      Εσύ όταν είχες βιοχημική,πως το πέρασες?

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια μου!!! Είστε καλά???? 

Χρόνια πολλά πινγκουδακι μου.... Να χαίρεσαι την οικογένεια σου!!!!!

Μελενια μου μπράβο που πήγαν όλα καλά!!! 

Νατασακι με το μπουτινι σου!!!! 

Αντζη μου βλέπω ο μικρός σας έχει άγρια σχέδια!!!! Χαχαχαχα

Γεωργία μου όλα καλά θα πάνε με την εξέταση.... Πάντως και εγώ το αμυγδαλελαιο το χρησιμοποιώ πολύ και είναι ότι καλύτερο έχω χρησιμοποιήσει ποτέ... Βαθιά ενυδάτωση και λάμψη (μιας κ έχω θεματακι με μαύρους κύκλους ώρες ώρες είμαι σαν ρακουν χαχαχαχα)...

Δημητρούλα μου υπομονή με το τρέξιμο της δουλειάς θα βγει σε καλό!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Lia εμένα με στέλνει στο Medimall και θα δώσω 140 ευρω.

Ωχ, Miss Sunny...Περαστικά σου....

Sugaraki, δικιο έχεις, απλα φοβαμαι μην μου πει κανενα κουλο στην πορεια. Αν μου πει κατι θα παω και αλλου. Δεν μπορει ολοι γιατροι και μη, να μου λενε πως δεν ειναι τιποτα. Θα ήθελα να μη με φοβιζει άδικα και να μου εξηγει καποια πραγματα παραπανω...

Καλλιόπη μου, μακάρι. Κι εγω το αμυγδαλελαιο ήθελα από τοτε που το ειχε πει η Έλενα και η Νατάσσα, αλλα ο αντρούλης μου μου έφερε το bio oil. Θα παω να το παρω.

 

  • Μου αρέσει 2

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας!!! Εύχομαι οι εγκυουλες μας με το καλό να κρατήσουν τα μωρακια τους στην αγκαλια τους και στις υπόλοιπες γρήγορα μανούλες!!! 

Βγήκαν και οι εξετάσεις μου. Πιστεύω είναι καλές. 

Tsh 0,89

T3 1,23

T4 9,50

Σιδηρος 88

Φερριτινη 31

Β12 431.

Τι λέτε? 

 

 

 

  • Μου αρέσει 2

xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Calliopi. είπε:

Πινγκουδακι μου δεν μπορώ να σε βοηθήσω με τις εξετάσεις.... Ίσως τα υπόλοιπα κορίτσια μας....

Δεν πειράζει κοριτσάκι μου. Δεν είμαστε και γιατροί. Η Μελενια που είναι γιατρός θα ξέρει. Αν και με τόσες εξετάσεις που έχουμε κάνει όλες λίγο πολύ καταλαβαίνουμε.. 


xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

13 ώρες πρίν, Sugar86 είπε:

Καλά αποτελέσματα πιγκου, Γεωργία κάντε την να είσαι σίγουρη, το λιγότερο είναι αυτό,έχεις τα μωρακια σου κάνε ότι χρειάζεται!! 

Αντζι τα παιδικά στολιδακια αν και είμαι φαν του κόκκινου *

Σαννυ περαστικά! 

Δήμητρα με το καλό να σε τρελαίνουν κι εσένα τα δικά σου!! ❤

Νατάσα μου κι εγώ τα πάντα κάνω, απλά κατάλαβα ότι δεν έχω τις ίδιες αντοχές Κουράζομαι πιο εύκολα, και τα κάνω πιο αργά! Φιλιά στα μπούτια.. 

Λία μου εγω είμαι Θεσσαλονίκη, μαζί με το αίμα έδωσα 100.σς ιδιωτικό γιατρό την έκανα, βιοιατρική δεν ξέρω. Οι τιμές είναι από 100 μέχρι 150. Πότε θα την κάνει ς; 

καλημεραααα!!!

την Τριτη θα παω! αντε να φυγει κι αυτο!

κορίτσια σε ένα μηνα Χριστουγεννα! ηδη μετραω αντιστροφα γιατι θα παμε στο χωριο και θα ειμαστε πολλα ατομα μαζεμενα! τζακι, καστανα, δωρα, δεντρο, εκκλησια, μελομακαρονα, κουραμπιεδες, βαφτιστηρια, γιορτες σε συγγενεις, μαμαδιστικα φαγητα, ο γιοκας μου να χοροπηδαει απο τη χαρα του, ο πατερας μου εχει ολη μερα ανοιχτα τα καλοριφερ για τον εγγονο του χαχαχ! αντε να ερθουν οι μερες να φυγουμε!!!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα ομορφιές! Τι κάνετε;

Pingu μου καλές μου φαίνονται κι εμένα οι εξετέσεις σου αν και παντα τις βλεπω με τις τιμες αναφορας. Δεν ειμαι βεβαια ειδικη αλλα αφου λεει η Μελένια πως εισαι ok, ετσι θα ειναι!

Αχ, Lia μου τι ωραία που θα περάσετε! Με το καλο να γινει η εξέταση και με το καλό να πατε στους δικούς σας!

Χρόνια πολλα κι ευτυχισμένα στις Κατερινούλες!

  • Μου αρέσει 1

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέραααα

Ελένη να χαίρεσαι το Κατερινάκι το φραουλάκι το ζουμπουρλούδικο!!!Να είστε γεροί να την καμαρώνετε!!!

Κορίτσια μου βαριέμαι να στολίσω εχω σιδερο ατελείωτο...ουφφφφ βαριέμαι κ κανει κρύοοοοο θέλω όλημερα χουζούρι 

Link to comment
Share on other sites

χρόνια πολλά στις Κατερίνες!

κορίτσια ψωνίσατε χθες τίποτα;

εμείς διαδικτυακά. πήραμε μια τοστιέρα-γκριλιέρα -20 ευρω και μια ψηφιακή κανον -70 ευρω.

ζήλεψα ρούχα, καλλυντικά, έριξα σε όλα τα σάιτς ματιά, αλλά λόγω εξόδων συγκρατήθηκα. Του χρόνου να είμαστε καλά! ίσως και στις εκπτώσεις χτυπήσω πάλι το κατιτίς μου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλορίζικα να 'ναι Lia μου! Εμείς τίποτα. Ζόρια. Πολλά ζορια.

Δημητρούλα κάνε ό,τι μπορεις. Αμα πια με τις δουλειές!

Λενιω να χαιρεσαι το κοριτσακι σου! Πάντα να εχει υγεια και τύχη!

  • Μου αρέσει 1

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια μου!

Ελενακι να χαιρεσαι το Κατερινακι σου! Να ειναι γερη κ τυχερη! ♡♡♡

Λια με το καλο η αυχενικη. Τι ομορφα που περιεγραψες τις γιορτινες ημερες. Νοσταλγησα Χριστουγεννα. Με το καλο να πατε.

Δημητρουλα παλι δουλειες; Αντε να στολισεις. Εγω απο την ερχομενη εβδομαδα λεω να φερω γυναικα να καθαρισει γιατι γινεται ο χαμος στο σπιτι κ μετα να στολισουμε.

Pingudaki αυριο ειναι η μερα σας!!! ♡♡♡

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια!!!! 

Μελενια μου σε ευχαριστώ πολύ!!! Στον γιατρό θα πάω να τις δει μολις βγουν και οι υπόλοιπες. 

Ελενακι να χαίρεσαι την Κατερινουλα σου!!! Να είναι γερή και ευτυχισμένη!!!

Δημητρουλα καλό κουράγιο με το σίδερο.. 

Γεωργία πως είσαι? 

Εμείς θα στολίσουμε το δέντρο το απόγευμα και έξω αύριο το απόγευμα γιατί δεν θα τα προλάβω όλα. Στολιζουμε και την σκάλα με γιρλάντες και την πόρτα οπότε δύσκολο όλα σήμερα.. 

Φιλάκια σε όλες!!! 

  • Μου αρέσει 1

xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια μου!!! Χρόνια πολλά στις Κατερίνες μας σήμερα!!!! 

Ελένη μου να χαίρεσαι την κορούλα σου!!!! 

Πινγκου μου όλα καλά αφού το λέει κ η μελενια μας!!!!

Λία μου τι όμορφες εικόνες περιεγραψες!!!! 

Εγώτελείωσα τις χοντρές δουλειές και άφησα για το απόγευμα να φτιάξω ένα κέικ και να σιδερωσω.... 

Καλά στολίσματα κορίτσια μου!!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια!

Ελενακη χρονια πολλα, να τη χαιρεστε, υγεια κι ευτυχια!

Τι ωραια στολισματα διαβαζω, διακοπες στο χωριο.. 4 βδομαδες να κλεισουν τα σχολεια, πως κ πως τις μετραω για να παω χωριο. Με κοιλια ονειρευομουν αλλα δε βαριεσαι, του χρονου ελπιζω με κοιλια 5 μετρα, βλεπουμε.

Σιδερωσα πολλα σημερα, ευτυχως τελος. Αυριο καποια χαλια. Για στολισμα οχι ακομα, στολιζουμε πιο αργα κ συνηθως μετα τα αφηνουμε μεχρι Φλεβαρη χαχα πολυ γελιο, ειμαστε της καθυστερησης!

Pinguδακι με το καλο οι υπολοιπες εξετασεις κ το πρασινο φως!!!

Φιλακια στα παιδακια κ στις κοιλιτσες!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...