Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 hours ago, Eflenew said:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Δεν είναι καθόλου αχνό …. Είναι μια ωραιότατη γραμμή εγκυμοσύνης … εγώ έκανα σήμερα και είναι αχνη που κε το ζόρι φαίνεται και πέρασαν οι ώρες και φαίνεται ακόμα λίγοτερο σχεδόν καθόλου … με το καλό . Σπυ εύχομαι ολόψυχα μια μεγάλη χοριακη γιατί το αξίζεις και νομίζω ήρθε η ώρα να λάβεις το πολυπόθητο πλασματάκι σου ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Εννοείται πως θα ενημερώσω,αν και δεν βλέπω να προχωράει..Και εγώ πιστεύω πως το τεστ της @Eflenewδεν είναι απλά αχνό και θα δείξει καλή χοριακη🥰

      Άσε τα δεν βλέπω να προχωράει … θέλω αισιοδοξία … ολα καλα θα πάνε ! Εμένα μου έχουν μείνει κατάψυξη 4 βλαστοκυστες εκ των οποίων η μια είναι άριστη όπως αυτή που έβαλα όπως συζητήσαμε εάν δεν έχω επιτυχία τώρα θα έχω την επόμενη ! Αλλά ούτε έτσι θέλω να σκέφτομαι … γιατί να μην προσχωρήσουν βρε κορίτσια μου τα εμβρυακια μας ; Άντε να πάρουμε τα πάνω μας λίγο !! Εύχομαι αύριο μια γερη χοριακη !!!

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

Pingu μου καλα είμαι. Δυσκολευεται το στομάχι μου με τα γιαουρτια και τα γαλατα. Από τη Δευτέρα ξεκινάω το περπάτημα που ειπε ο γιατρος. Την Τρίτη θα παω στον γιατρο μονο για να μου γραψει άδεια. Την Πεμπτη έχω το 2ο αποτέλεσμα απο το ΠΑΣΤΕΡ. Το σπίτι εξακολουθει να είναι χάλια γιατι γυρισε χθες βραδυ ο αντρουλης μου έπειτα απο μια εβδομάδα απουσιας, το πρωι βγήκε για διάφορες εξωτερικές δουλειές και μου ζήτησε να μην κάνει τίποτε άλλο για σήμερα. Εντάξει... τον καταλαβαίνω....

Miss Sunny μου, του χρόνου τέτοια εποχή μπορει και να έχεις γεννήσει!

  • Μου αρέσει 2

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Σαννακι σιγουρα του χρονου θα πας με το/τα μπεμπακια σου στο χωριο!!! Οποτε φετος κανε ο,τι προλαβαινεις γιατι τα επομενα Χριστουγεννα θα θηλαζεις κ θα αλλαζεις πανες! ♡♡♡

Pingudaki με το καλο οι υπολοιπες εξετασεις. Τι τελεια που τα στολιζεις ολα!!!

Καλλιοπη μου κε'ι'κακι... νιαμ-νιαμ!

Αχ Γεωργια μου εγω γαλα κ γιαουρτι καθολου δεν τρωω ολο αυτο τον καιρο. Πρεπει να ξεκινησω αλλα δεν το παιρνω αποφαση.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Μελενια ευχαριστω, στην καλυτερη με κοιλαρα, γιατι το Πασχα αν ειναι οκ το συστημα θα ξαναπροσπαθησω, για να εχω διακοπες..

Αχ εγω, για το λιγο εγκυος που ημουν, τσακιζα γαλακτομικα κ φρουτα. Και μου εμεινε το "κουσουρι" να θελω πια να τρωω πορτοκαλομανταρινα καθε μερα. Η καθεμια εχει τα δικα της!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοπελούδες! Πως είστε;

Έχουμε Στελλίτσες στην παρέα μας; Έχετε Στέλιους; Χρόνια πολλα και καλά!!! Pingu μου θα χαίρεσαι το κοριτσάκι σου! Να 'ναι πάντα ευτυχισμένο και γερο!

Μελένια μου πρέπει πιστευω να τα ενταξεις στη διατροφη σου. Ειναι καλο για το μωρο σου. Αρχιζεις τις θυσιες μανα! Χα χαχα! Εμένα ο γιατρος απο την εβδομαδα που μπηκε μου αυξησε το γιαουρτι και το γαλα στη διπλη ποσοτητα (μπλιαχ!). Παιρνω κατσικισιο γαλα γιατι εχω ακουσει πως ειναι πιο καλό και πιο ευπεπτο και παιρνω και αιγοπροβειο γιαουρτι, εννοειται με όλα τους τα λιπαρα.

Miss Sunny, κι εγω περίμενα μεχρι τα άλλα Χριστούγεννα να έχεις γεννήσει, αλλα αφού θα είσαι πιο ήρεμη κατα τις διακοπες, χαλαλι η αναμονη.

 

  • Μου αρέσει 2

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα καλή και όμορφη Κυριακή να έχουμε!!!

Πινγκου μου να χαίρεσαι την κορούλα σου!!!!

Γεωργία μου αν σκέφτομαι κάτι για την εγκυμοσύνη είναι τα γαλακτοκομικά (εννοώ γιαούρτι και γάλα)...

Πώς είναι τα κορίτσια μου??? Εμείς ετοιμαζόμαστε για το χωριό... Θα φάμε εκεί σήμερα, να μαζέψουμε και κάνα πορτοκαλακι...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, Georgia1972 said:

Καλημέρα κοπελούδες! Πως είστε;

Έχουμε Στελλίτσες στην παρέα μας; Έχετε Στέλιους; Χρόνια πολλα και καλά!!! Pingu μου θα χαίρεσαι το κοριτσάκι σου! Να 'ναι πάντα ευτυχισμένο και γερο!

Μελένια μου πρέπει πιστευω να τα ενταξεις στη διατροφη σου. Ειναι καλο για το μωρο σου. Αρχιζεις τις θυσιες μανα! Χα χαχα! Εμένα ο γιατρος απο την εβδομαδα που μπηκε μου αυξησε το γιαουρτι και το γαλα στη διπλη ποσοτητα (μπλιαχ!). Παιρνω κατσικισιο γαλα γιατι εχω ακουσει πως ειναι πιο καλό και πιο ευπεπτο και παιρνω και αιγοπροβειο γιαουρτι, εννοειται με όλα τους τα λιπαρα.

Miss Sunny, κι εγω περίμενα μεχρι τα άλλα Χριστούγεννα να έχεις γεννήσει, αλλα αφού θα είσαι πιο ήρεμη κατα τις διακοπες, χαλαλι η αναμονη.

 

Καλημερα κοριτσια!

Pingu χρονια πολλα να χαιρεστε το κοριτσακι σας!

Georgia θα το αφησω για Πασχα μερια, πρωτα ο Θεος, ασε που τον χειμωνα κρυωνω πολυ κ τα εμβρυα θα κανουν πινγκ-πονγκ απ' το τρεμουλο χαχα. Λεμε να γραφτουμε γυμναστηριο τωρα  να παρουμε λιγο τα πανω μας, αν κ προτιμω τον χορο, παλια εκανα oriental, δε βαριεσαι. Κατσικισιο πινω κι εγω ειναι πολυ νοστιμο με ολα τα λιπαρα μεσα. Γιαουρτι τι σου λεει να τρως στραγγιστο ή με πετσα?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια μου!

Pingudaki χρονια πολλα για την κουκλιτσα σου! Να ειναι παντα γερη κ καλοτυχη!!! Να τη χαιρεστε κ να την καμαρωνετε!!!

Πρεπει Γεωργια μου. Εκανα το μεγαλο βημα κ αγορασα γαλα-σε καμμια παριπτωση κατσικισιο-. Σιγα-σιγα θα κανω το επομενο βημα να το πιω! Χαχαχα... Το γιαουρτι μου αρεσει αλλα το καλοκαιρι. Τωρα θα το ενταξω κ στη χειμερινη μου διατροφη.

Καλλιοπη μου να περασετε τελεια!!! Να μαζεψετε πολλα πορτοκαλακια!!!

Σαννυ μου να πας χορο αφου το προτιμας. Ο,τι σου ανεβαζει πιο πολυ τη διαθεση να κανεις!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Πινγκου να χαιρεσαι την κουκλα!!!Μις μου εκτος απροοπτου κ γω τοτεε θα προσπαθήσω εκτος αν παω για Μαρτιο ολα θα γινουν οταν πρεπει κανε τα τσαλιμακια σου εσυ κ θα δεις...

Κοριτσια ετσι φατε τα γαλακτοκομικα κ θα δειτε θα τα συνηθισετε...

Φιλακιαααα

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Αχ, Καλλιόπη μου, βόλτα στο χωρίο!... Πόσο κου έχει λείψει!... Να περάσετε όμορφα.

Miss Sunny δεν τον εχω ενημερωσει για το τι ειδους γαλακροκομικα τρωω και πινω. Αποφάσισα μόνη μου. Θεωρω πως με το αγελαδινό δυσκολεύομαι περισσοτερο. Οπότε παιρνω αιγοπρόβειο ή πρόβειο και έχουν πετσούλα. Και εμένα ο χορός είναι η αδυναμία μου! Και ο άντρας μου δεν χορεύει ρε γμτ!... Χρυσό τον έχω κάνει και τίποτα. Και στον γάμο μας με πολύ ζορι κάναμε δυο στροφές.  Έκανα latin παλιότερα και όταν άρχισα το οριενταλ, ξεκινήσαμε τις εξωσωματικές και έληξε άδοξα η προσπάθεια... Συμφωνω με τα κορίτσια. Να το κάνεις αφού σου φτιάχνει τη διάθεση.

Μπράβο Μελένια που θα το προσπαθήσεις! Σιγα-σιγα.

Δημητρούλα τι κάνεις;

Τι καλό τρώτε ή φάγατε σήμερα; Εμείς έχουμα ψάρι (μπλιαχ!) με χόρτα. Αυτά τα χόρτα πόσο με παιδεψαν, δε λέγεται! Να πλένω, να πλένω και να μην φεύγει το κοκκινόχωμα με τίποτα! Πρέπει κι αυτά να τα βάλω πιο συχνά στη διατροφή μας... Εμένα δώσε μου πίτες, ζυμαρικά και λαδερά και δε θέλω τίποτε άλλο!

  • Μου αρέσει 1

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , Georgia1972 είπε:

Αχ, Καλλιόπη μου, βόλτα στο χωρίο!... Πόσο κου έχει λείψει!... Να περάσετε όμορφα.

Miss Sunny δεν τον εχω ενημερωσει για το τι ειδους γαλακροκομικα τρωω και πινω. Αποφάσισα μόνη μου. Θεωρω πως με το αγελαδινό δυσκολεύομαι περισσοτερο. Οπότε παιρνω αιγοπρόβειο ή πρόβειο και έχουν πετσούλα. Και εμένα ο χορός είναι η αδυναμία μου! Και ο άντρας μου δεν χορεύει ρε γμτ!... Χρυσό τον έχω κάνει και τίποτα. Και στον γάμο μας με πολύ ζορι κάναμε δυο στροφές.  Έκανα latin παλιότερα και όταν άρχισα το οριενταλ, ξεκινήσαμε τις εξωσωματικές και έληξε άδοξα η προσπάθεια... Συμφωνω με τα κορίτσια. Να το κάνεις αφού σου φτιάχνει τη διάθεση.

Μπράβο Μελένια που θα το προσπαθήσεις! Σιγα-σιγα.

Δημητρούλα τι κάνεις;

Τελειωσα σιδερωμα τα εβαλα κ στην θεση τους κ ξαπλαρω απο αυριο αρχιζω για το σπερμα τα τηλεφωνα κ για τις εξετασεις που πρεπει να κανει ο αντρας ενα ενα για να φτασω στην επιτροπη κ μετα πότε θα αρχισω βλεπω...θα βγει κ αυτη η χρονια να τελειωνουμε μου φαινοντε βουνο λογω βαρεμαρας αλλα αφου δεν γινεται αλλιως υπομονή εχουμε να φαμε κρυα ας ειμαστε γεροι αισιοδοξοι κ χαμογελαστοι κ θα ξαναρθουν ωραιες μερες 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Γεώργια μου εμείς φάγαμε τσιπούρες στα κάρβουνα...

Δήμητρα μου διάβαζα χτες ότι κάτι άλλαξε σε σχέση με την εξωσωματική και τις επιτροπές.... Αν βρω το άρθρο θα στο στείλω δεν ξέρω αν θα σε βοηθήσει....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...