Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 hours ago, Eflenew said:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Δεν είναι καθόλου αχνό …. Είναι μια ωραιότατη γραμμή εγκυμοσύνης … εγώ έκανα σήμερα και είναι αχνη που κε το ζόρι φαίνεται και πέρασαν οι ώρες και φαίνεται ακόμα λίγοτερο σχεδόν καθόλου … με το καλό . Σπυ εύχομαι ολόψυχα μια μεγάλη χοριακη γιατί το αξίζεις και νομίζω ήρθε η ώρα να λάβεις το πολυπόθητο πλασματάκι σου ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Εννοείται πως θα ενημερώσω,αν και δεν βλέπω να προχωράει..Και εγώ πιστεύω πως το τεστ της @Eflenewδεν είναι απλά αχνό και θα δείξει καλή χοριακη🥰

      Άσε τα δεν βλέπω να προχωράει … θέλω αισιοδοξία … ολα καλα θα πάνε ! Εμένα μου έχουν μείνει κατάψυξη 4 βλαστοκυστες εκ των οποίων η μια είναι άριστη όπως αυτή που έβαλα όπως συζητήσαμε εάν δεν έχω επιτυχία τώρα θα έχω την επόμενη ! Αλλά ούτε έτσι θέλω να σκέφτομαι … γιατί να μην προσχωρήσουν βρε κορίτσια μου τα εμβρυακια μας ; Άντε να πάρουμε τα πάνω μας λίγο !! Εύχομαι αύριο μια γερη χοριακη !!!

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

Καλημέρα κοριτσια...αχ κ εμενα σαν να με πονάει λιγο ο λαιμός μου...τι θα κανω; Κουράστηκα πια...

παντως αυτο που λετε για τον ιδ.τομεα απο τη στιγμή που θα ανακοινώσεις την εγκυμοσυνη σου βάσει νόμου απαγορεύεται να σε απολύσουν.οσο κακές σχέσεις κ αν εχεις με τον εργοδότη σου αυτο δεν αλλάζει...απαγορεύεται κ δεν μπορει κανένας να το αλλάξει αυτο.στη χειρότερη εφοσον ξερεις οτι θα σε απολύσουν χτυπάς κ μια αναρρωτικη 9 μηνες κ πληρώνεσαι απο το ταμείο κ οταν έρθει η ωρα να επιστρέψεις παλι δεν μπορούν να σε απολύσουν για 18 μηνες...


VXtmp2.pngdbarp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Παντως ειναι και καποιοι εργοδοτες, δυστυχως μετρημενοι στα δακτυλα του ενος χεριου μας, που ειναι καταπληκτικοι. Μπείτε να διαβασετε για τον ΚΑΡΕΛΙΑ με τα τσιγάρα, τι παροχες δινει στο προσωπικό του στην Καλαμάτα! Σκοτώνονται όλοι της περιοχής για να εργαστούν εκει! Μπραβο του. Μακαρι ολοι οι εργοδοτες να ακολουθουσαν το παραδειγμα του.


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα από την ηλιόλουστη Εδεσσα!!!

Σήμερα το μπουρμπουλιθρακι μου το πήγα βολτίτσα και πολύ το ευχαριστηθήκαμε!!! Τον είχα στον μάρσιπο και έριξε τρομερο ύπνο το ζουζουνι μου!!!!!

Αχ κορίτσια τ πήρα ενα τζιν από τα όρκεστρα γτ δεν τ κάνει κανένα παντελόνι πια! Νουμερο??? Για 9 μηνων!!!!! Μεγαλώνει ο μουρμούρης μου!!

Για εργασία και εγκύους βλέπω μιλάτε! Εγω πριν κάποια χρόνια όταν πήγα σε μια αγγελία για δουλεια με ρώτησαν αν σκοπεύω να παντρευτω και να κάνω παιδια.. τους είπαν δν είναι στα αμεσα σχέδια μου και μου ειπαν χωρίς θρασος, 'απλα να ξέρεις εάν σκοπεύεις να παντρευτεις να μας ενημερωσεις νωρίτερα ώστε να καλύψουμε τη θέση σου!!!' 

Δεσποινάκι μου πως είσαι? Να μην αγχώνεσαι, ξερω πραγμα δύσκολο ειναι, απλα να σκέφτεσαι πως σε λίγες μερες θα κάνεις μωρουδοαγκαλίτσες οικογενειακες!!!αύριο έχεις γιατρούλι?? Θυμαμαι σαν χθες όταν κόντευα στην ΠΗΤ που είχα σκασει τι θα γίνει!!!!

 

κορίτσια αύριο εχω γενεθλια!!!! Μεγάλωσα και εγω....... Ήθελα να φτιαξω πραγματακια κ να κάνω καλεσμα σε φίλους αλλά πάλι χιονια δειχνει κ φοβαμαι μην τα φαω όλα μονη!!! (μιαμ μιαμ μιαμ).......


OFubp3.png

TyB7p3.png

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, marakiinlove said:

Καλημερα από την ηλιόλουστη Εδεσσα!!!

Σήμερα το μπουρμπουλιθρακι μου το πήγα βολτίτσα και πολύ το ευχαριστηθήκαμε!!! Τον είχα στον μάρσιπο και έριξε τρομερο ύπνο το ζουζουνι μου!!!!!

Αχ κορίτσια τ πήρα ενα τζιν από τα όρκεστρα γτ δεν τ κάνει κανένα παντελόνι πια! Νουμερο??? Για 9 μηνων!!!!! Μεγαλώνει ο μουρμούρης μου!!

Για εργασία και εγκύους βλέπω μιλάτε! Εγω πριν κάποια χρόνια όταν πήγα σε μια αγγελία για δουλεια με ρώτησαν αν σκοπεύω να παντρευτω και να κάνω παιδια.. τους είπαν δν είναι στα αμεσα σχέδια μου και μου ειπαν χωρίς θρασος, 'απλα να ξέρεις εάν σκοπεύεις να παντρευτεις να μας ενημερωσεις νωρίτερα ώστε να καλύψουμε τη θέση σου!!!' 

Δεσποινάκι μου πως είσαι? Να μην αγχώνεσαι, ξερω πραγμα δύσκολο ειναι, απλα να σκέφτεσαι πως σε λίγες μερες θα κάνεις μωρουδοαγκαλίτσες οικογενειακες!!!αύριο έχεις γιατρούλι?? Θυμαμαι σαν χθες όταν κόντευα στην ΠΗΤ που είχα σκασει τι θα γίνει!!!!

 

κορίτσια αύριο εχω γενεθλια!!!! Μεγάλωσα και εγω....... Ήθελα να φτιαξω πραγματακια κ να κάνω καλεσμα σε φίλους αλλά πάλι χιονια δειχνει κ φοβαμαι μην τα φαω όλα μονη!!! (μιαμ μιαμ μιαμ).......

Ωωωωω! Να ζήσεις Μαράκι! Σου δίνω από τώρα τις ευχές. Να χαιρεσαι την οικογένειά σου και να σε χαίρονται κι εκείνοι!

Πω πωωωω!.... Τραγικό αυτό που σου ειπαν. Ναι, δυστυχως συμβαινει. Ττο εχω ακουσει και απα άλλα κορίτσια. .... Και τελικα; Δουλεψες γι' αυτους και επραξαν όπως είπαν;!


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, marakiinlove είπε:

Καλημερα από την ηλιόλουστη Εδεσσα!!!

Σήμερα το μπουρμπουλιθρακι μου το πήγα βολτίτσα και πολύ το ευχαριστηθήκαμε!!! Τον είχα στον μάρσιπο και έριξε τρομερο ύπνο το ζουζουνι μου!!!!!

Αχ κορίτσια τ πήρα ενα τζιν από τα όρκεστρα γτ δεν τ κάνει κανένα παντελόνι πια! Νουμερο??? Για 9 μηνων!!!!! Μεγαλώνει ο μουρμούρης μου!!

Για εργασία και εγκύους βλέπω μιλάτε! Εγω πριν κάποια χρόνια όταν πήγα σε μια αγγελία για δουλεια με ρώτησαν αν σκοπεύω να παντρευτω και να κάνω παιδια.. τους είπαν δν είναι στα αμεσα σχέδια μου και μου ειπαν χωρίς θρασος, 'απλα να ξέρεις εάν σκοπεύεις να παντρευτεις να μας ενημερωσεις νωρίτερα ώστε να καλύψουμε τη θέση σου!!!' 

Δεσποινάκι μου πως είσαι? Να μην αγχώνεσαι, ξερω πραγμα δύσκολο ειναι, απλα να σκέφτεσαι πως σε λίγες μερες θα κάνεις μωρουδοαγκαλίτσες οικογενειακες!!!αύριο έχεις γιατρούλι?? Θυμαμαι σαν χθες όταν κόντευα στην ΠΗΤ που είχα σκασει τι θα γίνει!!!!

 

κορίτσια αύριο εχω γενεθλια!!!! Μεγάλωσα και εγω....... Ήθελα να φτιαξω πραγματακια κ να κάνω καλεσμα σε φίλους αλλά πάλι χιονια δειχνει κ φοβαμαι μην τα φαω όλα μονη!!! (μιαμ μιαμ μιαμ).......

Πωπωωωωω ποσο γρηγορα μεγαλωνουν!!!!!κι εδω ειχε πολυ ωραιο ηλιο σημερα αλλα τωρα συννεφιαζει για τα καλα!δε θα τη γλιτωσουμε τη βροχη!!!!

Αυριο το πρωι θα δουμε παλι το γιατρο μας και ναι ειναι αληθεια ειμαι πολυ αγχωμενη!με αγχωνει η διαδικασια,το αγνωστο,θα τα καταφερουμε ευκολα????ααααχχχχ

Για μαρσιπο διαβασα!!τον σκεφτομαι κι εγω!!!σε βολεψε μαρακι?και ποιος απο ολους????

Μεγαλωσες εσυ?????με τετοιες αγκαλιες σε αυτα τα γενεθλια νομιζω πως ουτε 18 δε θα νιωθεις!!!!να σε χαιρονται οι αντρες σου και παντα να σε εχουν στα πουπουλα!!!


x6WFp2.pngYIVQp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ειναι φυσικό να αγχωνεσαι για το αγνωστο Δεσποινακι, αλλα δεν χρειαζεται. Η φυση μας εχει εξοπλίσει καλά γι' αυτήν την ωρα και θα εχεις διπλα σου τοσο εμπειρο προσωπικο να βοηθήσει ωστε να πανε ολα κατ' ευχήν! Αντε! Ποιος τη χάρη σου!


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Δέσποινa είπε:

Πωπωωωωω ποσο γρηγορα μεγαλωνουν!!!!!κι εδω ειχε πολυ ωραιο ηλιο σημερα αλλα τωρα συννεφιαζει για τα καλα!δε θα τη γλιτωσουμε τη βροχη!!!!

Αυριο το πρωι θα δουμε παλι το γιατρο μας και ναι ειναι αληθεια ειμαι πολυ αγχωμενη!με αγχωνει η διαδικασια,το αγνωστο,θα τα καταφερουμε ευκολα????ααααχχχχ

Για μαρσιπο διαβασα!!τον σκεφτομαι κι εγω!!!σε βολεψε μαρακι?και ποιος απο ολους????

Μεγαλωσες εσυ?????με τετοιες αγκαλιες σε αυτα τα γενεθλια νομιζω πως ουτε 18 δε θα νιωθεις!!!!να σε χαιρονται οι αντρες σου και παντα να σε εχουν στα πουπουλα!!!

Κορίτσια μου ευχαριστω για τις ευχες σας!!!!! Και σε εσας ευχομαι ότι καλύτερο!!!

Δεσποινιω μου έχω αυτόν εδω: 

 Μην πάρεις σε καμιά περίπτωση της chicco γτ μόνο με τη βοήθεια της πεθερας θα τον φορας!! Μια φίλη μου την πάτησε! Εγω με αυτόν το βάζω και το βγάζω μόνη το μωρό από 20 ημερων που ηταν! Τσιμπημένος αλλα αξίζει! Δεν πονάει η πλάτη, πας σε υπηρεσίες, σουπερ μαρκετ, βόλτα στο πάρκο! Παντου! ούτε το βλέπουν το μωρο σου ούτε το ενοχλουν!!! ΑΑ ερώτηση! Ολόσωμη φόρμα εξόδου πήρες? 

 

Κοριτσάκια μου σας χρωσταω φωτο Χριστουγεννιατικη!! Τις περασαμε στο σκληρο και είναι διαδικασία να σας τη στείλω αλλά επειδη σας αγαπώ πολύ σας στελνω μια της στιγμης που το ζουζουνι παίζει διπλα μου στο πάρκο! τωρα δεν την επεξεργάζομαι, αν κάποιος κακοπροαίρετος μπαίνει σε τετοια σαιτ για να παίρνει μπεμπεδοφωτογραφίες ας δει την ομορφια μας!! χαχαχαχαχχα!!! Αφιερωμενη η φωτο στο Δεσποινάκι μας για να δει πόσο μεγάλο θα ειναι το ζουζουνι της σε 3 μηνες!!15996215_10208489282568858_1826114530_n.


OFubp3.png

TyB7p3.png

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, marakiinlove said:

Κορίτσια μου ευχαριστω για τις ευχες σας!!!!! Και σε εσας ευχομαι ότι καλύτερο!!!

Δεσποινιω μου έχω αυτόν εδω: 

 Μην πάρεις σε καμιά περίπτωση της chicco γτ μόνο με τη βοήθεια της πεθερας θα τον φορας!! Μια φίλη μου την πάτησε! Εγω με αυτόν το βάζω και το βγάζω μόνη το μωρό από 20 ημερων που ηταν! Τσιμπημένος αλλα αξίζει! Δεν πονάει η πλάτη, πας σε υπηρεσίες, σουπερ μαρκετ, βόλτα στο πάρκο! Παντου! ούτε το βλέπουν το μωρο σου ούτε το ενοχλουν!!! ΑΑ ερώτηση! Ολόσωμη φόρμα εξόδου πήρες? 

 

Κοριτσάκια μου σας χρωσταω φωτο Χριστουγεννιατικη!! Τις περασαμε στο σκληρο και είναι διαδικασία να σας τη στείλω αλλά επειδη σας αγαπώ πολύ σας στελνω μια της στιγμης που το ζουζουνι παίζει διπλα μου στο πάρκο! τωρα δεν την επεξεργάζομαι, αν κάποιος κακοπροαίρετος μπαίνει σε τετοια σαιτ για να παίρνει μπεμπεδοφωτογραφίες ας δει την ομορφια μας!! χαχαχαχαχχα!!! Αφιερωμενη η φωτο στο Δεσποινάκι μας για να δει πόσο μεγάλο θα ειναι το ζουζουνι της σε 3 μηνες!!15996215_10208489282568858_1826114530_n.

Φτου! Φτου! Φτου! Σκορδα στα ματια μας! Και παλι να σου ζησει Μαρακι! Θα γινει ψηλος, ε;


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Τι κανετε κουκλες?εγω πηγα και χτενισα λιγο τα μαλλακια μου γιατι μονη μου ηταν αδυνατο!πηγαμε και για περπατημα με τον αντρουλη μου και εχω να πω οτι μετα την καταπληκτικη μερα που ειχε μεχρι το μεσημερι τωρα εχει ενα κρυοοοοοο τσουχτεροοοοοοο!!!!!!

3 hours ago, Georgia1972 είπε:

Ειναι φυσικό να αγχωνεσαι για το αγνωστο Δεσποινακι, αλλα δεν χρειαζεται. Η φυση μας εχει εξοπλίσει καλά γι' αυτήν την ωρα και θα εχεις διπλα σου τοσο εμπειρο προσωπικο να βοηθήσει ωστε να πανε ολα κατ' ευχήν! Αντε! Ποιος τη χάρη σου!

Η αληθεια ειναι οτι προσπαθω να σκεφτομαι αυτο που λες Γεωργια μου αλλα οχι με ιδιαιτερη επιτυχια παντα...το ομολογω!!!! : p


x6WFp2.pngYIVQp2.png

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, marakiinlove είπε:

Καλημερα από την ηλιόλουστη Εδεσσα!!!

Σήμερα το μπουρμπουλιθρακι μου το πήγα βολτίτσα και πολύ το ευχαριστηθήκαμε!!! Τον είχα στον μάρσιπο και έριξε τρομερο ύπνο το ζουζουνι μου!!!!!

Αχ κορίτσια τ πήρα ενα τζιν από τα όρκεστρα γτ δεν τ κάνει κανένα παντελόνι πια! Νουμερο??? Για 9 μηνων!!!!! Μεγαλώνει ο μουρμούρης μου!!

Για εργασία και εγκύους βλέπω μιλάτε! Εγω πριν κάποια χρόνια όταν πήγα σε μια αγγελία για δουλεια με ρώτησαν αν σκοπεύω να παντρευτω και να κάνω παιδια.. τους είπαν δν είναι στα αμεσα σχέδια μου και μου ειπαν χωρίς θρασος, 'απλα να ξέρεις εάν σκοπεύεις να παντρευτεις να μας ενημερωσεις νωρίτερα ώστε να καλύψουμε τη θέση σου!!!' 

Δεσποινάκι μου πως είσαι? Να μην αγχώνεσαι, ξερω πραγμα δύσκολο ειναι, απλα να σκέφτεσαι πως σε λίγες μερες θα κάνεις μωρουδοαγκαλίτσες οικογενειακες!!!αύριο έχεις γιατρούλι?? Θυμαμαι σαν χθες όταν κόντευα στην ΠΗΤ που είχα σκασει τι θα γίνει!!!!

 

κορίτσια αύριο εχω γενεθλια!!!! Μεγάλωσα και εγω....... Ήθελα να φτιαξω πραγματακια κ να κάνω καλεσμα σε φίλους αλλά πάλι χιονια δειχνει κ φοβαμαι μην τα φαω όλα μονη!!! (μιαμ μιαμ μιαμ).......

Μαράκι μου χρόνια σου πολλά για αύριο!!!!Οι επιθυμίες σου ευχές μου!!!

ο μπουρμπουλίθρας σου είναι κουκλί ...μεγάλος έρωτας..φτού φτού ψυχή μου!!!!!

Να περάσετε τέλεια αύριο είτε οι τρείς σας..είτε με παρεούλα...


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 hours ago, marakiinlove είπε:

Κορίτσια μου ευχαριστω για τις ευχες σας!!!!! Και σε εσας ευχομαι ότι καλύτερο!!!

Δεσποινιω μου έχω αυτόν εδω: 

 Μην πάρεις σε καμιά περίπτωση της chicco γτ μόνο με τη βοήθεια της πεθερας θα τον φορας!! Μια φίλη μου την πάτησε! Εγω με αυτόν το βάζω και το βγάζω μόνη το μωρό από 20 ημερων που ηταν! Τσιμπημένος αλλα αξίζει! Δεν πονάει η πλάτη, πας σε υπηρεσίες, σουπερ μαρκετ, βόλτα στο πάρκο! Παντου! ούτε το βλέπουν το μωρο σου ούτε το ενοχλουν!!! ΑΑ ερώτηση! Ολόσωμη φόρμα εξόδου πήρες? 

 

Κοριτσάκια μου σας χρωσταω φωτο Χριστουγεννιατικη!! Τις περασαμε στο σκληρο και είναι διαδικασία να σας τη στείλω αλλά επειδη σας αγαπώ πολύ σας στελνω μια της στιγμης που το ζουζουνι παίζει διπλα μου στο πάρκο! τωρα δεν την επεξεργάζομαι, αν κάποιος κακοπροαίρετος μπαίνει σε τετοια σαιτ για να παίρνει μπεμπεδοφωτογραφίες ας δει την ομορφια μας!! χαχαχαχαχχα!!! Αφιερωμενη η φωτο στο Δεσποινάκι μας για να δει πόσο μεγάλο θα ειναι το ζουζουνι της σε 3 μηνες!!15996215_10208489282568858_1826114530_n.

Πωπωωωω ενα μεγαλοοοο μωρο που παιζει στο παρκο του!!!φτου φτου σκορδαααααα!!!!!!!!!!!!λιωνωωωωωω!!!!!

Παω να ψαξω για το μαρσιπο που μου εδειξες Μαρακι!!φορμα εξοδου δεν ειχα παρει γιατι δεν ειχα βρει καποια που να μου αρεσε,αλλα αυριο θα παω να ριξω μια ματια στο orchestra!!!


x6WFp2.pngYIVQp2.png

Link to comment
Share on other sites

9Καλησπερα ομορφες...

Μαρακι κουκλος ο αντρας σου...το ευχαριστιεται το παιχνιδι στο παρκο;

Εγω πηγα σμρ κ πηρα κουβερτα του μικρου μου.του πηραμε κ κατι τελευταια πραγματάκια κ σεντοναλια για λικνο κ κουνια κ καποια επιπλεον φορμακια του πηρε η μαμα μου οποτε τελειωσαμε....νομιζω...χαχαχα

Τωρα ενα καλαθάκι για τα αξεσουαρ του χρειαζομαι ομως θα το παρω απο τζαμπο.ειχα παρει κ της Σοφιας ενα ωραιο ροζ απο εκει.

Αχ ξετρελάθηκα,  πηρα "το βιβλίο του μωρου μου".ενα πολύ ομορφο με ενα χνουδωτο αρκουδακι εξωτερικά κ μεσα γραφεις πολυ ομορφα πραγματα απο ολα τα σταδια ζωης του μωρου...

 


VXtmp2.pngdbarp3.png

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Angie.31 είπε:

9Καλησπερα ομορφες...

Μαρακι κουκλος ο αντρας σου...το ευχαριστιεται το παιχνιδι στο παρκο;

Εγω πηγα σμρ κ πηρα κουβερτα του μικρου μου.του πηραμε κ κατι τελευταια πραγματάκια κ σεντοναλια για λικνο κ κουνια κ καποια επιπλεον φορμακια του πηρε η μαμα μου οποτε τελειωσαμε....νομιζω...χαχαχα

Τωρα ενα καλαθάκι για τα αξεσουαρ του χρειαζομαι ομως θα το παρω απο τζαμπο.ειχα παρει κ της Σοφιας ενα ωραιο ροζ απο εκει.

Αχ ξετρελάθηκα,  πηρα "το βιβλίο του μωρου μου".ενα πολύ ομορφο με ενα χνουδωτο αρκουδακι εξωτερικά κ μεσα γραφεις πολυ ομορφα πραγματα απο ολα τα σταδια ζωης του μωρου...

 

Με γεια τα ψωνια του μικρου σας αντζι!!!

Αυριο εχετε ραντεβου κι εσεις,καλα δε θυμαμαι????


x6WFp2.pngYIVQp2.png

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Angie.31 είπε:

9Καλησπερα ομορφες...

Μαρακι κουκλος ο αντρας σου...το ευχαριστιεται το παιχνιδι στο παρκο;

Εγω πηγα σμρ κ πηρα κουβερτα του μικρου μου.του πηραμε κ κατι τελευταια πραγματάκια κ σεντοναλια για λικνο κ κουνια κ καποια επιπλεον φορμακια του πηρε η μαμα μου οποτε τελειωσαμε....νομιζω...χαχαχα

Τωρα ενα καλαθάκι για τα αξεσουαρ του χρειαζομαι ομως θα το παρω απο τζαμπο.ειχα παρει κ της Σοφιας ενα ωραιο ροζ απο εκει.

Αχ ξετρελάθηκα,  πηρα "το βιβλίο του μωρου μου".ενα πολύ ομορφο με ενα χνουδωτο αρκουδακι εξωτερικά κ μεσα γραφεις πολυ ομορφα πραγματα απο ολα τα σταδια ζωης του μωρου...

 

Με γειά του μικρούλη ....καλοφορετα!!!!

 


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Με 'γεια τα μαλλακια Δεσποινιω! Τετοια φορμα απο τα orchestra ειχα παρει κι εγω για τον βαφτισιμιο μου και ηταν, πριν δυο χρονια βεβαια, πολύ καλή. Οι γονεις του ξετρελλαθηκαν. Δεν ξερω τωρα τι σχεδια εχει βεβαια.

Angie με 'γεια οι καινουργιες αγορες!


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...