Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 26 λεπτά , Antonia_ είπε:

      Καλησπέρα !! Κ εμένα δεύτερη μερα με ξεκινάνε!

      Στην προηγούμενη περίοδο ξεκίνησα προετοιμασία αλλά στον υπέρηχο είδαμε ότι το ενδομήτριο δεν ήταν όπως θέλαμε . Συγκεκριμένα δεν διακρίναμε ξεκάθαρα τις 3 ζώνες που θα έπρεπε οπότε το αφήσαμε. Σήμερα μου ήρθε η επόμενη περίοδος και ξεκινάμε πάλι προετοιμασία να δούμε αυτή τη φορά τι θ γίνει.

      Καλή επιτυχία κορίτσι μου εύχομαι αυτή η φορά να είναι η τυχερή και στις δυο μας !!! Θα ήμαστε κοντά κοντά πρώτα ο θεός κ εγω έχω ξεκινήσει είμαι 5η μέρα προετοιμασίας σήμερα !! 

      • Καλή τύχη! 2
      • Ευχή 3

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

6 minutes ago, marakiinlove είπε:

Τώρα του του αλλαξα πάνα τ έφαγα τα μπουτακια!!! Χι χι χι!!! Έχουμε κ κάτι διπλές ναααα!!!!

Νατασου μ, είχε έναν μόνιμο εκνευρισμό!! Έκλαιγε πιό πολύ κ μία μέρα μ έκανε κ πυρετό!! Στο στήθος δεν πολυ καθόταν αλλά δν αγχωνομαι, τα έχει τα κιλακια τ!!! 

Πάντως ρε κορίτσια ότι κ να έχουν με το που μπουν στο στήθος το ξεχνάνε!!!

Νατασου ξεχνά την πεθερά!!! Έρχεται το αγοράκι σ σε λίγο καιρό!!! 

Αλήθεια;;;αχχχ το ψιχουλάκι μου ταλαιπωρήθηκε...κρίμα να επηρεάζονται τόσο πολύ τα μωρουδίνια..

Αχχχ Μαράκι μου μακάρι να μπορούσα να την ξεχάσω μια κ καλή ,να ηρεμήσω κ εγω κ ο άντρας μου...δεν αντέχεται αυτή η γυναίκα!!!

Ευτυχώς που έρχεται σύντομα το μωρό μας να πάρει τις στεναχώριες που μας προκαλεί.

 


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα κοριτσάκια!!!!! Ελπίζω να είστε όλες καλά! Ελενάκι τέλειο το δωμάτιο της φραουλίτσας σου και τα κερασματάκια!!!! Γεια στα χέρια σου! Εγώ δεν έχω καθόλου φαντασία. Αχ χάθηκα τις προηγούμενες μέρες γιατί είχα τρεξίματα.... Προχτές έχασα τον πολυαγαπημένο μου παππού :( οπότε μέχρι χτες το βράδυ τρέχαμε στο χωριό που ήταν αποκλεισμένο από τα χιόνια για τα διαδικαστικά.... Δύσκολες μέρες...Αλλά σήμερα ξημέρωσε μια καινούργια και διαφορετική μέρα! πριν από μια ώρα έκανα την πρώτη μου ένεση της εξωσωματικής.Ευτυχώς δεν πόνεσε καθόλου! Είμαι ενθουσιασμένη προς το παρόν. Εύχομαι να πάνε όλα καλά και σε λίγο καιρό να ζητάω  συμβουλές από εσάς τις μανούλες και τις εγγυούλες :).


wVRPp2.pngwTonp3.png

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, butterfly1986 said:

Καλησπέρα κοριτσάκια!!!!! Ελπίζω να είστε όλες καλά! Ελενάκι τέλειο το δωμάτιο της φραουλίτσας σου και τα κερασματάκια!!!! Γεια στα χέρια σου! Εγώ δεν έχω καθόλου φαντασία. Αχ χάθηκα τις προηγούμενες μέρες γιατί είχα τρεξίματα.... Προχτές έχασα τον πολυαγαπημένο μου παππού :( οπότε μέχρι χτες το βράδυ τρέχαμε στο χωριό που ήταν αποκλεισμένο από τα χιόνια για τα διαδικαστικά.... Δύσκολες μέρες...Αλλά σήμερα ξημέρωσε μια καινούργια και διαφορετική μέρα! πριν από μια ώρα έκανα την πρώτη μου ένεση της εξωσωματικής.Ευτυχώς δεν πόνεσε καθόλου! Είμαι ενθουσιασμένη προς το παρόν. Εύχομαι να πάνε όλα καλά και σε λίγο καιρό να ζητάω  συμβουλές από εσάς τις μανούλες και τις εγγυούλες :).

Ωωωωω..... Πεταλουδιτσα... Συλλυπητηρια... Να ζησεις να τον θυμασαι τον παππου σου.

Μια ψυχουλα εφυγε, μια ψυχουλα θα 'ρθει. Ολα καλα θα πανε. Θα δεις. Καλη αρχη και γρηγορα να μας πεις και τα δικα σου τα ευχαριστα νεα!


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Πεταλουδακι συλλυπητήρια για τον παππού σου,να ειστε γέροι να τον θυμάστε...καλη αρχή κ με τις ένεσουλες σου,ολα να πανε κατ'ευχην.

Νατασουλι κ εγω κατι τέτοιες αλλαγές τις φοβαμαι,θα κρατήσω τις τυπικές σχέσεις που ειχα κ πριν κ εκεινοι απο τη μεριά τους οτι θελουν να κανουν για τα εγγόνια τους ας το κανουν .

Δεσποινιω μην νιώθεις άσχημα κ εγω σαν εσενα ειμαι.γενικοτερα δεν εχω πολυ υπομονη να ασχοληθώ κ να φτιάξω κατι μονή μου παρολο που μου αρέσει πολυ να βλεπω δημιουργίες άλλων που εχουν γίνει με προσωπική φροντίδα.

Τα υπόλοιπα κοριτσάκια μας που χάθηκαν;


VXtmp2.pngdbarp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, Georgia1972 είπε:

Καλημέρα κορίτσια γλυκά. Τι κάνετε;

Εγω πίνω καφεδάκι, ήδη δουλεύει το πρώτο πλυντήριο και έπεται συνέχεια....

Καλημερα Γεωργια μου...εγω περιμενω να ξυπνησει η μικρη μου...ειχε δωσει παραγγελια στους γονεις μου να της φτιαξουν παστίτσιο κ ετσι θα την παμε πρωτα καμια βολτα κ μετα στους γονεις μου για φαγητο...


VXtmp2.pngdbarp3.png

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Angie.31 said:

Καλημερα Γεωργια μου...εγω περιμενω να ξυπνησει η μικρη μου...ειχε δωσει παραγγελια στους γονεις μου να της φτιαξουν παστίτσιο κ ετσι θα την παμε πρωτα καμια βολτα κ μετα στους γονεις μου για φαγητο...

Μμμμ!.... Παστίτσιο!... Μιαμ! Μιαμ!

Καλές βόλτες. Να περάσετε όμορφα :)


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέραααα!!!! Καλό σκ σε όλες!!!!

Πεταλουδάκι μου συλλυπητήρια,να ζήσετε να τον θυμόσαστε.Να ξέρεις πως πάντα θα είναι δίπλα σας κ θα ζεί και εκείνος τις χαρές που έρχονται.

Εγώ έτσι αισθάνομαι για τους δικούς μου (παππού και γιαγιά) που τους έχω χάσει πολλά χρόνια,νιώθω πως ζούν την χαρά μας τώρα.

Καλή και όμορφη αρχή με τις ενεσούλες και σε λίγες εβδομάδες το πιο όμορφο αποτέλεσμα !!!

Αντζουλίνι μου ναι είμαι υπέρ της άποψης πως ο άνθρωπος κ η ψυχή του δεν αλλάζει,και ειδικά ενας παράξενος κ κακός,θα βελτιώσει την συμπεριφορά του για να έχει όφελος εκείνος.Οπότε ναι κράτα μικρό καλάθι κ αποστάσεις για να μην σε στεναχωρήσει τίποτα.

Τα παιδάκια σας είναι άλλο θέμα..

Τζώρτζιααα καλημέρες....πλυντήριο με το καλημέρα;;;

Εγώ τα βάζω όταν έχει το μειωμένο τουλάχιστον κάτι να γλιτώσουμε απο εκεί...οπότε είναι φορτωμένο να δουλέψει στις 15:00.Σήμερα ξεκούραση;;τι θα κάνετε;;;

 


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!τι κανετε????εμεις μολις φαγαμε λιγο κεικ...καφε θα φτιαξουμε σε λιγο!!

Γεωργια δουλιτσες σημερα???εγω χαλαρα σημερα,πλυντηρια και σιδερο δεν εχω(πρωτοφανες εεεε???)

Αντζι υπομονη εχω,μαλλον στη φαντασια υστερω!!!το σοφακι εχει ξεκινησει ηδη τις παραγγελιες για το φαγητο της?????μπραβο το κοριτσι....ετσι να τους τρεχει ολους κανονικα!!!!!

Πεταλουδιτσα θερμα συλλυπητηρια για τον παππου σου!να ζει για παντα στις καρδιες σας!!!!καλη αρχη με τις ενεσουλες....οσο θα σκεφτεσαι τον στοχο δεν προκειταινα νιωσεις τον παραμικρο πονο!!!!!! 

 


x6WFp2.pngYIVQp2.png

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, NatasaP said:

Καλημέραααα!!!! Καλό σκ σε όλες!!!!

Πεταλουδάκι μου συλλυπητήρια,να ζήσετε να τον θυμόσαστε.Να ξέρεις πως πάντα θα είναι δίπλα σας κ θα ζεί και εκείνος τις χαρές που έρχονται.

Εγώ έτσι αισθάνομαι για τους δικούς μου (παππού και γιαγιά) που τους έχω χάσει πολλά χρόνια,νιώθω πως ζούν την χαρά μας τώρα.

Καλή και όμορφη αρχή με τις ενεσούλες και σε λίγες εβδομάδες το πιο όμορφο αποτέλεσμα !!!

Αντζουλίνι μου ναι είμαι υπέρ της άποψης πως ο άνθρωπος κ η ψυχή του δεν αλλάζει,και ειδικά ενας παράξενος κ κακός,θα βελτιώσει την συμπεριφορά του για να έχει όφελος εκείνος.Οπότε ναι κράτα μικρό καλάθι κ αποστάσεις για να μην σε στεναχωρήσει τίποτα.

Τα παιδάκια σας είναι άλλο θέμα..

Τζώρτζιααα καλημέρες....πλυντήριο με το καλημέρα;;;

Εγώ τα βάζω όταν έχει το μειωμένο τουλάχιστον κάτι να γλιτώσουμε απο εκεί...οπότε είναι φορτωμένο να δουλέψει στις 15:00.Σήμερα ξεκούραση;;τι θα κάνετε;;;

 

Καλημέρα Νατασσουλα.

Ναι με το καλημέρα τα πλυντήρια για να προλαςβει να δει ο ηλιος τα ρουχα. Άλλωστε πρόσφτα αποφασίσαμε να φυγουμε απο τη ΔΕΗ και να παμε σε ιδιωτικη εταιρεια (οχι θυγατρικη της ΔΕΗ) οποτε για τους πρωτους 6 μηνες έχουμε ολο το 24ωρο μειωμενο τιμολογιο.

Κατα τα άλλα προσπαθω να ηρεμησω απο μια ταραχωδη χθεσινη ημερα στη δουλεια, και μολις απλωσω ολα τα πλυντηρια και μαγειρεψω, να παω στον Hondo για καποια πραγματακια. Να δω. Θα προλαβω;!

Σ' αυτο που λες για τους παραξενους και κακους ανθρωπους, θα συμφωνηισω . Μαλιστα εχω εναν τετοιο διευθυντη που ειναι μαλιστα πολιτικο προσωπικο και μας δημιουργει συνεχως προβληματα εκει που δεν υπαρχουν, Τον ζω τοσα χρονια και ποτε δεν βελτιωθηκε ουτε αλλαξε. Μονο οταν εχει προσωπικο συμφερον ριχνει τους τονους. Οντως, Ειναι καλο με τετοιους ανθρωπους να κρατιουνται οι αποστασεις.


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα σε όλες!!!Να έχετε μια όμορφη μέρα! Σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας!!! Να είστε όλες καλά... Και για μένα σήμερα θα είναι μέρα δουλειών στο σπίτι γιατί το έχω παρατήσει λιγουλάκι....Πλυντήριο,σκούπισμα,ξεσκόνισμα κτλ .Προτιμώ να μην τη σκέφτομαι τη λίστα... :shock: Αν και βλέπω όμορφη μέρα έξω και θα ήθελα να πάω καμιά βολτίτσα!

Ρε κορίτσια έχετε κανένα νέο από το Λουκουμαδάκι??? Έχω μέρες να δω νέα της.. Εύχομαι να πηγαίνουν όλα καλά!!!! :)


wVRPp2.pngwTonp3.png

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Georgia1972 είπε:

Καλημέρα Νατασσουλα.

Ναι με το καλημέρα τα πλυντήρια για να προλαςβει να δει ο ηλιος τα ρουχα. Άλλωστε πρόσφτα αποφασίσαμε να φυγουμε απο τη ΔΕΗ και να παμε σε ιδιωτικη εταιρεια (οχι θυγατρικη της ΔΕΗ) οποτε για τους πρωτους 6 μηνες έχουμε ολο το 24ωρο μειωμενο τιμολογιο.

Κατα τα άλλα προσπαθω να ηρεμησω απο μια ταραχωδη χθεσινη ημερα στη δουλεια, και μολις απλωσω ολα τα πλυντηρια και μαγειρεψω, να παω στον Hondo για καποια πραγματακια. Να δω. Θα προλαβω;!

Σ' αυτο που λες για τους παραξενους και κακους ανθρωπους, θα συμφωνηισω . Μαλιστα εχω εναν τετοιο διευθυντη που ειναι μαλιστα πολιτικο προσωπικο και μας δημιουργει συνεχως προβληματα εκει που δεν υπαρχουν, Τον ζω τοσα χρονια και ποτε δεν βελτιωθηκε ουτε αλλαξε. Μονο οταν εχει προσωπικο συμφερον ριχνει τους τονους. Οντως, Ειναι καλο με τετοιους ανθρωπους να κρατιουνται οι αποστασεις.

Ωωωωω αλήθεια ;;;συμφέρει η αλλαγή;;; το σκεφτόμασταν κ εμείς να πω την αλήθεια αλλά όπως το ξεκινήσαμε να το συζητάμε το σταματήσαμε.

Ταραχώδη μέρα διαβάζω κ στεναχωριέμαι,δεν αντέχεται αυτό!!!Είναι δυνατόν ο χώρος που περνάμε το μεγαλύτερο μέρος της ζωής μας να μας ταράζει με τον έναν ή τον άλλο τρόπο;;

Τα μαγαζιά σίγουρα τα προλαβαίνεις νομίζω δηλαδή πως κλείνουν στις 18:00..νομίζω,λες να κλείνουν νωρίτερα;;

Καλέ ναι...έτσι έχουν μάθει να κάνουν,ζούν με αυτό το τρόπο κ χαίρονται να δημιουργούν προβλήματα.

Μακριά μακριά για την προσωπική μας ηρεμία πάνω απο όλα!!!

 

 

 


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα Δεσποινιω! :)

5 minutes ago, butterfly1986 said:

Καλημέρα σε όλες!!!Να έχετε μια όμορφη μέρα! Σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας!!! Να είστε όλες καλά... Και για μένα σήμερα θα είναι μέρα δουλειών στο σπίτι γιατί το έχω παρατήσει λιγουλάκι....Πλυντήριο,σκούπισμα,ξεσκόνισμα κτλ .Προτιμώ να μην τη σκέφτομαι τη λίστα... :shock: Αν και βλέπω όμορφη μέρα έξω και θα ήθελα να πάω καμιά βολτίτσα!

Ρε κορίτσια έχετε κανένα νέο από το Λουκουμαδάκι??? Έχω μέρες να δω νέα της.. Εύχομαι να πηγαίνουν όλα καλά!!!! :)

Καλημερα Πεταλουδιτσα με την ομορφη φωτογραφιτσα!

Κι εγω  τη βολτα προτιμω, αλλα και οι δουλειες πρεπει να γινουν! Ας ελπισουμε πως θα παμε αυριο!

Αληθεια, ναι.... Που ειναι το λουκουμαδάκι;!....


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Δέσποινa είπε:

Καλημερα κοριτσια!τι κανετε????εμεις μολις φαγαμε λιγο κεικ...καφε θα φτιαξουμε σε λιγο!!

Γεωργια δουλιτσες σημερα???εγω χαλαρα σημερα,πλυντηρια και σιδερο δεν εχω(πρωτοφανες εεεε???)

Αντζι υπομονη εχω,μαλλον στη φαντασια υστερω!!!το σοφακι εχει ξεκινησει ηδη τις παραγγελιες για το φαγητο της?????μπραβο το κοριτσι....ετσι να τους τρεχει ολους κανονικα!!!!!

Πεταλουδιτσα θερμα συλλυπητηρια για τον παππου σου!να ζει για παντα στις καρδιες σας!!!!καλη αρχη με τις ενεσουλες....οσο θα σκεφτεσαι τον στοχο δεν προκειταινα νιωσεις τον παραμικρο πονο!!!!!! 

 

Εγώ ούτε υπομονή έχω ούτε φαντασία σε κατασκευές,νομίζω τα εξαντλώ στην κουζίνα μόνο αυτά χαχαχαχα....

Μην σκάς λοιπόν,ας τα χαζεύουμε απο τα κορίτσια κ ας χαιρόμαστε !!!


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, NatasaP said:

Ωωωωω αλήθεια ;;;συμφέρει η αλλαγή;;; το σκεφτόμασταν κ εμείς να πω την αλήθεια αλλά όπως το ξεκινήσαμε να το συζητάμε το σταματήσαμε.

Ταραχώδη μέρα διαβάζω κ στεναχωριέμαι,δεν αντέχεται αυτό!!!Είναι δυνατόν ο χώρος που περνάμε το μεγαλύτερο μέρος της ζωής μας να μας ταράζει με τον έναν ή τον άλλο τρόπο;;

Τα μαγαζιά σίγουρα τα προλαβαίνεις νομίζω δηλαδή πως κλείνουν στις 18:00..νομίζω,λες να κλείνουν νωρίτερα;;

Καλέ ναι...έτσι έχουν μάθει να κάνουν,ζούν με αυτό το τρόπο κ χαίρονται να δημιουργούν προβλήματα.

Μακριά μακριά για την προσωπική μας ηρεμία πάνω απο όλα!!!

 

 

 

Το ψαξαμε πολυ για αυτην τη αλλαγη. Ελπιζω η επιλογη μας να μας δικαιωσει. Πηγαμε σε εταιρεια που παραγει με πρασινους τροπους ενεργεια και ανηεικει σε ισχυρο ομιλο επιχειρησεων καιτο κυριοτερο δεν ειναι θυγατρικη της ΔΕΗ, (γιατι οι πιο πολλες ιδιωτικες ειναι).

Το μελλον θα δειξει!

Ναι αυτα που συμβαινουν στη δουλεια κυριως προκαλουνται απο αυτον τον κομπλεξικο και υπερφιαλο ανθρωπο. Καθε φορα που εχει νευρα, βρισκει ασημαντες αφορμες να ξεσπαει και επιλεγει καποιον για σακο του μποξ! Ευτυχως ολοι οι υπολοιποι μεταξυ μας στην Διευθυθνση εχουμε καλες σχεσεις και λεμε τον πονο μας ο ενας στον αλλον. Group therapy!

Μετα και τα χθεσινα σκεπτομαι σοβαρα να του κανω αναφορα με ό,τι αυτο συνεπαγεται. Νομιζω πως θα με σταματησει ο Τμηματαρχης μου, ο οποίος εχθες ελειπε, αλλα τα βλεπει τα προβλήματα, α

Αλλα αν ξεκινησουν οι αναφορες, παει μακρυα η βαλίτσα. Εγω παντως θα δηλωσω αυτη μου την επιθυμια. Εχει φυγει απο τη Δνση κοσμος και λαος απο αυτον τον ανεκδιηγητο, ο οποίος εχει ερθει στη θεση που ειναι με καρφωματα , διαστρεβλωνοντας τα γεγονοτα, δηλαδη ιστοριες κυριως δικης του επινοησης και με γλυψιματα και αναγκασε με τη συμπεριφορα του να μετατεθουν ικανοτατοι αξιωματικοι και αξιοπρεπεστατοι άνθρωποι. Μια υπαλληλος μαλιστα εκανε μεταταξη εξαιτιας του!

Rosali αυτα που λεγαμε περι αναξιοκρατιας τις προαλλες!.... Ασε, πολυ εντονα ειναι και στο δικο μας υπουργειο.


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...