Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Είπε ότι θέλει να αποκλείσει ακόμα και αυτη την μικρη πιθανότητα,γι αυτό και πρέπει να κάνω αύριο πάλι χοριακη.Δεν έκανε διάγνωση.Απλα υπάρχει και αυτό το ενδεχόμενο δυστυχώς..Μακαρι να πάω και να έχει μηδενιστεί,έχω κουραστεί..

      Εγώ νόμιζα το εξωμητριο δίνει πολύ υψηλές τιμές στη χοριακη. Αλλά ο γιατρός ξερει καλύτερα. Μακάρι να μηδενιστεί άμεσα...

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

7 minutes ago, Angie.31 είπε:

Κοριτσια εχω μια βαρεμάρα σημερα.....

αφου να φανταστείτε εγω που σπάνια κοιμάμαι μεσημερι,ξαπλωςα σημερα κατα τις 5:30 κ ξύπνησα κατα τις 7:00 κ ακομα δεν εχω σηκωθεί απο το κρεβατι.κ το άσχημο ειναι οτι κοιμηθηκε κ η Σοφια κ θα εχουμε ολονύχτια....χαχαχα

Νατασουλι τελικα του λίκνο η παντα εχει φερμουάρ κ βγαίνει οποτε τωρα θα το πλύνω κ αυτο μαζι με ολα τα αλλα.η κουνουπιέρες λετε να μου χαλάσει αν τη βάλω στο πλυντήριο;

Ωωωω ολονυχτίες...κακό!!!

Την κουνουπιέρα όχι πλυντήριο,στο χέρι καλύτερα,μούλιασε την λίγο και τρίψε την απαλά.

 


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μα γιατι μου κοβει τα κειμενα και αναγκαζομαι να ξαναμπαινω και να ξαναγραφω;! Δε φτανει που κολλανε όλα έχουμε κι αυτο τωρα! Ουφ! Κατι τρεχει με αυτον τον editor!


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Georgia1972 είπε:

Μα γιατι μου κοβει τα κειμενα και αναγκαζομαι να ξαναμπαινω και να ξαναγραφω;! Δε φτανει που κολλανε όλα έχουμε κι αυτο τωρα! Ουφ! Κατι τρεχει με αυτον τον editor!

Μάτι μάτι :):-D.....

σοβαρά τώρα δεν ξέρω,εμένα δεν κολλάει στο γράψιμο αλλά χάνω κείμενα ενδιάμεσα κ τα βλέπω πολύ αργότερα...


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, NatasaP said:

Μάτι μάτι :):-D.....

σοβαρά τώρα δεν ξέρω,εμένα δεν κολλάει στο γράψιμο αλλά χάνω κείμενα ενδιάμεσα κ τα βλέπω πολύ αργότερα...

 

31 minutes ago, NatasaP said:

Μάτι μάτι :):-D.....

σοβαρά τώρα δεν ξέρω,εμένα δεν κολλάει στο γράψιμο αλλά χάνω κείμενα ενδιάμεσα κ τα βλέπω πολύ αργότερα...

Ουφφφφφ!.....


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Σας εχω πει οτι καθολου δε μου αρεσει η νεα εμφανιση του φορουμ φανταζομαι!!!!να μην ξαναλεω τα ιδια!!!!!

Γεωργια το miracle το ειχα κι εγω για αρκετο καιρο και μου αρεσε,το αλλο δεν το εχω μυρισει!!!!

Αντζι σε βλεπω για ολονυκτια αποψε!εγω ξαπλωσα να κοιμηθω λιγο στον καναπε αλλα δεν τα καταφερα!!!!!

Παντως ευτυχως που δεν ειχα δουλειες για σημερα γιατι βαριομουν τρελα για το οτιδηποτε!!!μονο για ψωνια πηγαμε στο σουπερ μαρκετ!!!


x6WFp2.pngYIVQp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, Georgia1972 είπε:

Χμμμ.... Κατα τη γνωμη μου, υπαρχει περιπτωση να στο χαλασει. Δεν μπορει κανεις να στο περασει ενα νερακι που λεμε, στο χερι; Δεν θα κουραστει πολυ; Τι εχει; Σκονιτσα.

Αστο τοτε θα το κανω καλυτερα στο χέρι.δεν εχει τπτ γιατι τα ειχα κλεισμένα στο πάνω μέρος της ντουλάπας απο τοτε που τα άφησε η Σοφια.ενα φρεσκάρισμα θελω οποτε ναι θα το κανω στο χέρι λιγο.


VXtmp2.pngdbarp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια μουυυυ...τι μου κανετε????πολλες σελιδες διαβασα σημερα,ειχα μερες να μπω :) Τι μου κανετε???εμεις αρρωστησαμε οικογενειακως...οι γονεις μου,η αδελφη μ κ ο αντρας της και ο μικρος και εγω με τον αντρα μου..ευτυχως ειμαστε καλυτερα τωρα!!σημερα εκανα μπειμπυ σιτινγκ στο μικρο γιατι οι γονεις του πηγαν σε γαμο και μολις τωρα τον εβαλα για υπνο..παιξαμε ,χορεψαμε, μετα τον αλλαξα ,του εδωσα την αντιβιωση, του εβαλα ορο και οτριβιν, του εβαλα πυτζαμουλες μετα αγκαλιτσα γαλατακι και υπνοςςςς :):) γκρινιαζει ο καημενουλης αυτες τις μερες επειδη ειναι αρρωστος . Παντως την αγαπαει τη θεια του..ερχεται απο μονος του και μ δινει φιλια ενω οι αλλοι του το ζητανε και πολλες φορες δε τους κανει :P:P η μαμα του νευριαζει ωρες ωρεες χχαχαχαχαχ

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Olgaki.sab είπε:

Γεια σας κοριτσια μουυυυ...τι μου κανετε????πολλες σελιδες διαβασα σημερα,ειχα μερες να μπω :) Τι μου κανετε???εμεις αρρωστησαμε οικογενειακως...οι γονεις μου,η αδελφη μ κ ο αντρας της και ο μικρος και εγω με τον αντρα μου..ευτυχως ειμαστε καλυτερα τωρα!!σημερα εκανα μπειμπυ σιτινγκ στο μικρο γιατι οι γονεις του πηγαν σε γαμο και μολις τωρα τον εβαλα για υπνο..παιξαμε ,χορεψαμε, μετα τον αλλαξα ,του εδωσα την αντιβιωση, του εβαλα ορο και οτριβιν, του εβαλα πυτζαμουλες μετα αγκαλιτσα γαλατακι και υπνοςςςς :):) γκρινιαζει ο καημενουλης αυτες τις μερες επειδη ειναι αρρωστος . Παντως την αγαπαει τη θεια του..ερχεται απο μονος του και μ δινει φιλια ενω οι αλλοι του το ζητανε και πολλες φορες δε τους κανει :P:P η μαμα του νευριαζει ωρες ωρεες χχαχαχαχαχ

Περαστικα σε ολους σας Ολγακι!!!!

Τα παιδια λατρευουν τις θειες ειδικα οταν τους αφιερωνουν τοσο χρονο για παιχνιδια και χαρες!!!!ποσο ειναι ο μικρουλης????


x6WFp2.pngYIVQp2.png

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Olgaki.sab said:

Γεια σας κοριτσια μουυυυ...τι μου κανετε????πολλες σελιδες διαβασα σημερα,ειχα μερες να μπω :) Τι μου κανετε???εμεις αρρωστησαμε οικογενειακως...οι γονεις μου,η αδελφη μ κ ο αντρας της και ο μικρος και εγω με τον αντρα μου..ευτυχως ειμαστε καλυτερα τωρα!!σημερα εκανα μπειμπυ σιτινγκ στο μικρο γιατι οι γονεις του πηγαν σε γαμο και μολις τωρα τον εβαλα για υπνο..παιξαμε ,χορεψαμε, μετα τον αλλαξα ,του εδωσα την αντιβιωση, του εβαλα ορο και οτριβιν, του εβαλα πυτζαμουλες μετα αγκαλιτσα γαλατακι και υπνοςςςς :):) γκρινιαζει ο καημενουλης αυτες τις μερες επειδη ειναι αρρωστος . Παντως την αγαπαει τη θεια του..ερχεται απο μονος του και μ δινει φιλια ενω οι αλλοι του το ζητανε και πολλες φορες δε τους κανει :P:P η μαμα του νευριαζει ωρες ωρεες χχαχαχαχαχ

Γεια σου Ολγακι! Ετοιμη σε βλεπω για μαμα! Το 'χεις! Το 'χεις!


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Περαστικα σε ολους Ολγακι...αχ αυτη η ίωση εχει γονατίσει ποσο κοσμο.κ εμεις θελουμε να παμε να πάρουμε του μικρού μια κουβέρτα κ κανενα σεντονάκι ακομα για λίκνο κ κουνια γιατι τα περισσότερα που εχω ειναι ροζ κ το σκεφτομαι με τις ιώσεις...

τι ωραια που περνάτε με το ανιψακι σου...ειναι γλυκα τα μικρούλια αλλα οντως γκρινιάζουν πολυ οταν αρρωσταίνουν.κ εγω οταν μου ειναι κρυωμενη την εχω στο κρεβατι μου γιατι ξυπνάει τη νύχτα κ αν την ενοχλεί πχ ο λαιμός της κ βήχει ,κλαίει...

 


VXtmp2.pngdbarp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα, καλημέρα... ό,τι προτιμά η κάθε μία. Είχα μέρες να μπω. Πλέον έχω ξεκινήσει διάβασμα για την εξεταστική και ταυτόχρονα κρύωσα και από χθες το απόγευμα είμαι χάλια. Σας γράφω και κλαίνε τα μάτια μου. Οπότε δυστυχώς σήμερα δεν κατάφερα να ανοίξω βιβλίο. Δυστυχώς δεν θα δω και τον αντρούλη μου αυτό το Σαβ/κο, αφού προτίμησα να μην έρθει και τον κολλήσω. Θα ανέβω την άλλη βδομάδα εγώ Αθήνα, ελπίζω υγιής.

Δεσποινάκι τελειώνουν τα ψέμματα... αρκετά τεμπέλιασε ο νεαρός στην κοιλίτσα σου. Καιρός να βγει σε αυτόν τον κόσμο, όσο σκληρός και άδικος, αλλά ταυτόχρονα μαγικός και ωραίος, κι αν είναι.

Δεν διάβασα όλες τις σελίδες κοριτσάκια  μου. Με τέτοια μάτια, μου είναι αδύνατον. Είδα πεταχτά ότι μιλούσατε για άδειες. Πάντως θεωρώ ότι σωστά στο δημόσιο οι μητέρες παίρνουν 9 μήνες άδεια ( και λίγοι είναι). Το θέμα δεν είναι να μειωθούν οι άδειες του δημοσίου, αλλά να αυξηθούν στον ιδιωτικό τομέα, διότι αυτό είναι το σωστό. Σας το έχω πει ότι δούλεψα 3 χρόνια στην Ουκρανία; Ξέρετε ότι σε αυτή τη φτωχή χώρα οι μητέρες δικαιούνται 2 χρόνια άδεια; Με κάπως μειωμένες αποδοχές, αλλά νομίζω ότι και πάλι πολλές εδώ θα το προτιμούσαν, παρά να τα δίνουν τα λεφτά στις νταντάδες και τους σταθμούς. Και στις Σκανδιναυικές χώρες τόση άδεια νομίζω ότι παίρνουν οι μητέρες. Επίσης, στην Ουκρανία οι ανύπαντρες μητέρες παίρνουν επιδόματα, γι' αυτό και πολλές αποφεύγουν να παντρεύονται με τον σύντροφό τους για να τα δικαιούνται.

 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, renakar said:

Καλησπέρα, καλημέρα... ό,τι προτιμά η κάθε μία. Είχα μέρες να μπω. Πλέον έχω ξεκινήσει διάβασμα για την εξεταστική και ταυτόχρονα κρύωσα και από χθες το απόγευμα είμαι χάλια. Σας γράφω και κλαίνε τα μάτια μου. Οπότε δυστυχώς σήμερα δεν κατάφερα να ανοίξω βιβλίο. Δυστυχώς δεν θα δω και τον αντρούλη μου αυτό το Σαβ/κο, αφού προτίμησα να μην έρθει και τον κολλήσω. Θα ανέβω την άλλη βδομάδα εγώ Αθήνα, ελπίζω υγιής.

Δεσποινάκι τελειώνουν τα ψέμματα... αρκετά τεμπέλιασε ο νεαρός στην κοιλίτσα σου. Καιρός να βγει σε αυτόν τον κόσμο, όσο σκληρός και άδικος, αλλά ταυτόχρονα μαγικός και ωραίος, κι αν είναι.

Δεν διάβασα όλες τις σελίδες κοριτσάκια  μου. Με τέτοια μάτια, μου είναι αδύνατον. Είδα πεταχτά ότι μιλούσατε για άδειες. Πάντως θεωρώ ότι σωστά στο δημόσιο οι μητέρες παίρνουν 9 μήνες άδεια ( και λίγοι είναι). Το θέμα δεν είναι να μειωθούν οι άδειες του δημοσίου, αλλά να αυξηθούν στον ιδιωτικό τομέα, διότι αυτό είναι το σωστό. Σας το έχω πει ότι δούλεψα 3 χρόνια στην Ουκρανία; Ξέρετε ότι σε αυτή τη φτωχή χώρα οι μητέρες δικαιούνται 2 χρόνια άδεια; Με κάπως μειωμένες αποδοχές, αλλά νομίζω ότι και πάλι πολλές εδώ θα το προτιμούσαν, παρά να τα δίνουν τα λεφτά στις νταντάδες και τους σταθμούς. Και στις Σκανδιναυικές χώρες τόση άδεια νομίζω ότι παίρνουν οι μητέρες. Επίσης, στην Ουκρανία οι ανύπαντρες μητέρες παίρνουν επιδόματα, γι' αυτό και πολλές αποφεύγουν να παντρεύονται με τον σύντροφό τους για να τα δικαιούνται.

 

Καλημέρα Ρενάκι. Περαστικά σου κορίτσι μου. Συμφωνώ με όσα λες. Μερχι και στην Ουκρανία ε; Φαντασου! Εδώ για να τα δουμε αυτα θα περασουν καμια 50αρια χρονια ακόμα! Και ζητημα ειναι αν θα γινει κατι καλυτερο! Εδώ μέχρι πρόσφατα στον ιδιωτικό τομές τομέα, αν έμενες εγκυος σε απέλυαν!!!


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κουκλες!τι κανετε????καλη κυριακη σε ολες!!!!πως θα περασετε τη μερα σας?βολτιτσες?αγκαλιτσες με τα αγορια σαας????μαγειρικη μεχρι τελικης πτωσεως???χουχουλιασμα???

Αντζι προσεχε κι εσυ οπως και ολα τα κοριτσια με τις ιωσεις!ειναι απιστευτο αυτο που γινεται φετος!!!!!

Ρενακι περαστικα!!!κλεισε τα βιβλια γιατι οταν εισαι χαλια πραγματικα μονο να παιδευτεις μπορεις προσπαθωντας να διαβασεις!!!!ο μικρουλης μου εχεις δικιο,οσο κι αν αγχωνεται η μαμα του για τη διαδικασια της γεννας,μπηκαμε στην 40η εβδομαδα οποτε πρεπει να ερθει στην αγκαλια της μαμας και του μπαμπα του πλεον!!!!

Γεωργια οχι 50 αλλα 150 χρονια να περασουν δεν πιστευω πως θα αλλαξει κατι!!!ειδικα οταν βλεπω πως ακομα και τωρα απολυουν εγκυες εκμεταλλευομενοι την κριση!!!!τεραστιο θεμα και μονο με ασχημες προεκτασεις δυστυχως!!!

Στελνω πολλα πολλα φιλια και μπολικη κοιλιτσομπεμπεδοσκονη σε ολες!!!!!


x6WFp2.pngYIVQp2.png

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Δέσποινa said:

Καλημερα κουκλες!τι κανετε????καλη κυριακη σε ολες!!!!πως θα περασετε τη μερα σας?βολτιτσες?αγκαλιτσες με τα αγορια σαας????μαγειρικη μεχρι τελικης πτωσεως???χουχουλιασμα???

Αντζι προσεχε κι εσυ οπως και ολα τα κοριτσια με τις ιωσεις!ειναι απιστευτο αυτο που γινεται φετος!!!!!

Ρενακι περαστικα!!!κλεισε τα βιβλια γιατι οταν εισαι χαλια πραγματικα μονο να παιδευτεις μπορεις προσπαθωντας να διαβασεις!!!!ο μικρουλης μου εχεις δικιο,οσο κι αν αγχωνεται η μαμα του για τη διαδικασια της γεννας,μπηκαμε στην 40η εβδομαδα οποτε πρεπει να ερθει στην αγκαλια της μαμας και του μπαμπα του πλεον!!!!

Γεωργια οχι 50 αλλα 150 χρονια να περασουν δεν πιστευω πως θα αλλαξει κατι!!!ειδικα οταν βλεπω πως ακομα και τωρα απολυουν εγκυες εκμεταλλευομενοι την κριση!!!!τεραστιο θεμα και μονο με ασχημες προεκτασεις δυστυχως!!!

Στελνω πολλα πολλα φιλια και μπολικη κοιλιτσομπεμπεδοσκονη σε ολες!!!!!

Καλημέρα Δεσποινιω και σε όλα τα κορίτσια!


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,τι όμορφος ήλιος είναι αυτός;;;;

Δεσποινάκι αυτή η νέα εμφάνιση είναι χειρότερη απο την προηγούμενη που πάλι δεν μας άρεσε...απο το κακό στο χειρότερο...

Ολγάκι περαστικά σε όλους σας...αμάν πια φέτος..

Πάντως φταίμε κ εμείς ,αντί όταν είμαστε έτσι να κάτσουμε στο σπίτι κυκλοφορούμε έτσι έξω χωρίς να μας νοιάζει οτι θα κολλήσουμε κιάλλους εφόσον είναι μεταδοτικό.

Ρενάκι περαστικά..ασε το διάβασμα μέχρι να νιώσεις καλύτερα,μην παιδεύεσαι έτσι!!!Αχ βρε κορίτσι εμάς η χώρα μας είναι πίσω απο τον ήλιο...όταν ακόμα κ τώρα το 2017 πάς σε συνέντευξη σε ηλικία ανω των 29 κ η πρώτη ερώτηση είναι σκέφτεσαι να παντρευτείς;;να κάνεις παιδιά;;Δεν λέω να είσαι ήδη παντρεμένη...δεν φτάνεις Καν σε συνέντευξη!!!!Άρα πιο 9μηνο,2χρονο κτλ...

εδω σου λέει μέσα στην μούρη κομψά πως εμείς δεν θέλουμε τέτοια,θα θεωρήσει δεδομένο το αφεντικό να σου δώσει έξτρα χρόνο να μεγαλώσεις εσύ το παιδί σου;;

Τζώρτζια καλημερούδια!!!

Άντζι προσοχή όταν κυκλοφορήσεις..μην σου πω φόρα μάσκα ή κάτι μπροστά στην μύτη .

 

 


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...