Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 10 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Καλημέρα! Πετάγομαι κι εγώ στη συζήτηση χωρίς να συμμετέχω ενεργά για να δώσω εμψύχωση... Κι εγώ την 9η μέρα έκανα τεστ και ήταν έτσι αχνή και τελικά έχω δίδυμα! Οπότε απόλαυσε το ότι ανιχνεύεται η χοριακή και μη σκας, όλα καλά θα πάνε! 🥰😇🥰😇

      • Μου αρέσει 1

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

16 minutes ago, Georgia1972 είπε:

Και σε μας τα κομματικα πλοκαμια εχουν τον πρωτο ρολο, τα γλειψιματα και τα κουνηματα φυσικα!

Καπου εκει κατατασω και τη συγκεκριμενη περιπτωση που ανεφερες πιο πανω.

Και στο ιδιωτικο τομεα η κατασταση βριθει αναξιοκρατιας!!!

Οσο για τις αδειες φυσικα όλες οι γυναικες συμφωνουμε πως πρεπει η εργαζομενη μητερα ειδικα στον ιδιωτικο τομεα να προστατευθεί και να ακακουφιη0στει ανακουφιστει και οχι να νοιωθει σαν κατατρεγμενη! Αλλα αυτα γινονται στα σοβαρα κρατη! Εδω ακομα εχουμε Μεσαιωνα!!!

Και κατι ακομα. Ο κοσμος να μην μισει το δημοσιο. Να μισει τα κομματα που φερνουν αυτες τις καταστασεις! Και να προσεχει ποιους ψηφιζει!

Δεν ξυπναει μια μερα ο καθε υπαλληλος και κανει οτι γουσταρει. Καποιος εχει νομοθετησει και εχει ψηφισει να γινεται ότι γινεται. Και παντα δυστυχως ο ιδιωτικος τομεας μενει απ' εξω. Τι ωραια που μας κυβερνουν ολα αυτα τα χρονια!!!....

Σίγουρα και στον ιδιωτικό τομέα ισχύει αλλά το ίδιο χάλι δεν είναι όπως κ να το κάνουμε,εκεί κάποια στιγμή όταν δούν πως το "αγαπημένο" παιδί δημιουργεί πολλά προβλήματα το κρύβουν νύχτα.Το που το πάνε είναι δικό τους θέμα αλλά το έχω δεί με τα μάτια μου να γίνεται.

Ο κόσμος αγάπη μου στην χώρα μας έχει μνήμη χρυσόψαρου οπότε μην περιμένεις να θυμηθεί ποιός ξεκίνησε το κακό,ποιός το έκανε χειρότερο,ποιός το συνέχισε κ ποιός θα το αποτελειώσει,και μαζί με αυτό κ εμάς φυσικά.

Τα ίδια σκ@τά αλλάζουν θέσεις κ κόμματα και χρώματα κ ακόμα κ τώρα αν ακούσεις τον κόσμο ελπίζουν πως θα είναι σωτήρες τους  αυτοί που τους έφεραν εδώ.

Λυπάμαι αλλά δυστυχώς μεσαίωνας θα μείνουμε μέχρι να αλλάξουν πολλά στην χώρα μας,απο το να πάρουν δρόμο  ή φυλακή οι 300 και τα τσιράκια τους,απο το να φύγουν οι κολλημένοι ηλικιωμένοι που το μόνο που τους νοιάζει είναι η μετρημένη ζωή τους κ όχι των παιδιών κ των εγγονιών τους απο..απο..απο...καταλαβαίνεις πως το λέω.

Εγώ δεν είμαι απο αυτούς που λέω μισώ το δημόσιο αλλά δυστυχώς έτσι όπως το έκαναν οι πάνω φυσικά κ υπάρχει κόσμος που νιώθει την αδικία,είτε στα χρήματα,είτε στις παροχές είτε είτε...το λέω για να μην παρεξηγηθώ.

 

 

 


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

41 minutes ago, NatasaP said:

Σίγουρα και στον ιδιωτικό τομέα ισχύει αλλά το ίδιο χάλι δεν είναι όπως κ να το κάνουμε,εκεί κάποια στιγμή όταν δούν πως το "αγαπημένο" παιδί δημιουργεί πολλά προβλήματα το κρύβουν νύχτα.Το που το πάνε είναι δικό τους θέμα αλλά το έχω δεί με τα μάτια μου να γίνεται.

Ο κόσμος αγάπη μου στην χώρα μας έχει μνήμη χρυσόψαρου οπότε μην περιμένεις να θυμηθεί ποιός ξεκίνησε το κακό,ποιός το έκανε χειρότερο,ποιός το συνέχισε κ ποιός θα το αποτελειώσει,και μαζί με αυτό κ εμάς φυσικά.

Τα ίδια σκ@τά αλλάζουν θέσεις κ κόμματα και χρώματα κ ακόμα κ τώρα αν ακούσεις τον κόσμο ελπίζουν πως θα είναι σωτήρες τους  αυτοί που τους έφεραν εδώ.

Λυπάμαι αλλά δυστυχώς μεσαίωνας θα μείνουμε μέχρι να αλλάξουν πολλά στην χώρα μας,απο το να πάρουν δρόμο  ή φυλακή οι 300 και τα τσιράκια τους,απο το να φύγουν οι κολλημένοι ηλικιωμένοι που το μόνο που τους νοιάζει είναι η μετρημένη ζωή τους κ όχι των παιδιών κ των εγγονιών τους απο..απο..απο...καταλαβαίνεις πως το λέω.

Εγώ δεν είμαι απο αυτούς που λέω μισώ το δημόσιο αλλά δυστυχώς έτσι όπως το έκαναν οι πάνω φυσικά κ υπάρχει κόσμος που νιώθει την αδικία,είτε στα χρήματα,είτε στις παροχές είτε είτε...το λέω για να μην παρεξηγηθώ.

 

 

 

Μα συμφωνω μαζι σου. Τι να παρεξηγηθεις.  Απλως ξεκαθαριζω κι εγω τη θεση μου γιατι δεν μου αρεσει αυτου του ειδους η ισοπεδωση. Και δεν αναφερομαι σε σενα. Αυτα τα εχω χιλιοακουσει και με πιανει το παραπονο οταν βλεπω και μεγαλα λςμογια του ιδιωτικου φορεα με απιστευτο μαυρο χρημα να κατηγορει κατηγορουν συνεχως τους δημοσιους υπαλληλους που στην τελικη φορολογουνται και μεχρι το τελευταιο ευρω.

Υπαρχουν στο δημοσιο αξιοπρεπεστατοι και ικανοτατοι υπαλληλοι, αξιοι να εκτελεσουν τα καθηκοντα τους στο επακρο, με φιλοτιμο και επαγγελματισμο. Τα λαγογια του δημοσιου, μεταξυ τους πρωτοι και καλυτεροι οι συνδυκαλιστες

41 minutes ago, NatasaP said:

Σίγουρα και στον ιδιωτικό τομέα ισχύει αλλά το ίδιο χάλι δεν είναι όπως κ να το κάνουμε,εκεί κάποια στιγμή όταν δούν πως το "αγαπημένο" παιδί δημιουργεί πολλά προβλήματα το κρύβουν νύχτα.Το που το πάνε είναι δικό τους θέμα αλλά το έχω δεί με τα μάτια μου να γίνεται.

Ο κόσμος αγάπη μου στην χώρα μας έχει μνήμη χρυσόψαρου οπότε μην περιμένεις να θυμηθεί ποιός ξεκίνησε το κακό,ποιός το έκανε χειρότερο,ποιός το συνέχισε κ ποιός θα το αποτελειώσει,και μαζί με αυτό κ εμάς φυσικά.

Τα ίδια σκ@τά αλλάζουν θέσεις κ κόμματα και χρώματα κ ακόμα κ τώρα αν ακούσεις τον κόσμο ελπίζουν πως θα είναι σωτήρες τους  αυτοί που τους έφεραν εδώ.

Λυπάμαι αλλά δυστυχώς μεσαίωνας θα μείνουμε μέχρι να αλλάξουν πολλά στην χώρα μας,απο το να πάρουν δρόμο  ή φυλακή οι 300 και τα τσιράκια τους,απο το να φύγουν οι κολλημένοι ηλικιωμένοι που το μόνο που τους νοιάζει είναι η μετρημένη ζωή τους κ όχι των παιδιών κ των εγγονιών τους απο..απο..απο...καταλαβαίνεις πως το λέω.

Εγώ δεν είμαι απο αυτούς που λέω μισώ το δημόσιο αλλά δυστυχώς έτσι όπως το έκαναν οι πάνω φυσικά κ υπάρχει κόσμος που νιώθει την αδικία,είτε στα χρήματα,είτε στις παροχές είτε είτε...το λέω για να μην παρεξηγηθώ.

 

 

 

Μα συμφωνω μαζι σου. Τι να παρεξηγηθεις.  Απλως ξεκαθαριζω κι εγω τη θεση μου γιατι δεν μου αρεσει αυτου του ειδους η ισοπεδωση. Και δεν αναφερομαι σε σενα. Αυτα τα εχω χιλιοακουσει και με πιανει το παραπονο οταν βλεπω και μεγαλα λςμογια του ιδιωτικου φορεα με απιστευτο μαυρο χρημα να κατηγορει κατηγορουν συνεχως τους δημοσιους υπαλληλους που στην τελικη φορολογουνται και μεχρι το τελευταιο ευρω.

Υπαρχουν στο δημοσιο αξιοπρεπεστατοι και ικανοτατοι υπαλληλοι, αξιοι να εκτελεσουν τα καθηκοντα τους στο επακρο, με φιλοτιμο και επαγγελματισμο. Τα λαγογια του δημοσιου, μεταξυ τους πρωτοι και καλυτεροι οι συνδυκαλιστες συνδικαλιστες, και καποιοι αλλοι χαραμοφαηδες, ζουν και βασιλευουν επειδη οξ οι πολιτικοι και τα κομματα το επιτρεπουν. Σε καθε κοινωνικοι κοινωνικη και εργασιακοι εργασιακη ομαδα δυστυχως μαζι με τα διαμαντια εισπραττεις και τα σκουπιδια. Και δυστυχως δεν βλεπω να αλλαζει αυτο συντομα. Μακαρι οπως ειπες η δικη μας γενια να μπορεσει να κανει καποια θετικα προς αυτο βηματα. Αλλα η Τουρκοκρατια αφησε πολλα κουσουρια στον λαο μας που ριζωσαν βαθια δυστυχως. Ενα απο αυτα ειναι το ρουσφετι. Και οσο αυτο υπαρχει θα υπαρχουν και αυτης της ποιοτητας οι καταστασεις....

Αχ κοριτσια συγγνωμη για την περιεργη γραφη, αλλα περα απο το backsapce, κολλανε και καποια γραμματα! Τι ειναι υατο αυτο παλι;! Και μου διπλωπερασε και το παραπανω κειμενο....


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Georgia1972 είπε:

Μα συμφωνω μαζι σου. Τι να παρεξηγηθεις.  Απλως ξεκαθαριζω κι εγω τη θεση μου γιατι δεν μου αρεσει αυτου του ειδους η ισοπεδωση. Και δεν αναφερομαι σε σενα. Αυτα τα εχω χιλιοακουσει και με πιανει το παραπονο οταν βλεπω και μεγαλα λςμογια του ιδιωτικου φορεα με απιστευτο μαυρο χρημα να κατηγορει κατηγορουν συνεχως τους δημοσιους υπαλληλους που στην τελικη φορολογουνται και μεχρι το τελευταιο ευρω.

Υπαρχουν στο δημοσιο αξιοπρεπεστατοι και ικανοτατοι υπαλληλοι, αξιοι να εκτελεσουν τα καθηκοντα τους στο επακρο, με φιλοτιμο και επαγγελματισμο. Τα λαγογια του δημοσιου, μεταξυ τους πρωτοι και καλυτεροι οι συνδυκαλιστες

Ήθελα να το ξεκαθαρίσω γιατί ο γραπτός λόγος παρερμηνεύεται ..

Μα τα μεγάλα λαμόγια πάντα υπήρχαν όπως αποδείχτηκε με τόσα σκάνδαλα και στον ιδιωτικό κ στον δημόσιο τομέα.Βέβαια τρελαθήκαμε στα σκάνδαλα που φανερώθηκαν αλλα αποτέλεσμα μηδέν.Το μαύρο χρήμα,και οι ίδιοι  και συο δημόσιο κ ιδιωτικα είναι ακόμα στο απυρόβλητο.

Δεν αντιλέγω σίγουρα κ εννοείται υπάρχουν κ στο δημόσιο οι άνθρωποι που περιγράφεις κ το πιστεύω,αλλά αν βάλεις μια ζυγαριά που υπάρχει πιστεύεις μεγαλύτερο βάρος;στους καλούς ή στους άλλους;

Τεράστια κουβέντα κ θλιβερή πραγματικά...εγώ στεναχωριέμαι γιατί ανήκω στην γενιά που μας ισοπέδωσε όλο αυτο το χάλι των 8 ετών,δεν μπορώ να βρώ δουλειά και γνωστοί μου με μπάτσελορ,μάστερ κτλ...δουλεύουν ημιαπασχόληση για 250€ καθαρά.

 

 


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως κοριτσια δε δουλευω στο δημοσιο τομεα. Το παραδειγμα που σας εγραψα ειναι απο ιδιωτικη εταιρια. Εδω εμεις δουλευουμε με τις κουμπαριες...

Κ με τα κουνηματα βεβαια, χαχαχααα Γεωργια εισαι φοβερη, τωρα το προσεξα!!!

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, NatasaP said:

Ήθελα να το ξεκαθαρίσω γιατί ο γραπτός λόγος παρερμηνεύεται ..

Μα τα μεγάλα λαμόγια πάντα υπήρχαν όπως αποδείχτηκε με τόσα σκάνδαλα και στον ιδιωτικό κ στον δημόσιο τομέα.Βέβαια τρελαθήκαμε στα σκάνδαλα που φανερώθηκαν αλλα αποτέλεσμα μηδέν.Το μαύρο χρήμα,και οι ίδιοι  και συο δημόσιο κ ιδιωτικα είναι ακόμα στο απυρόβλητο.

Δεν αντιλέγω σίγουρα κ εννοείται υπάρχουν κ στο δημόσιο οι άνθρωποι που περιγράφεις κ το πιστεύω,αλλά αν βάλεις μια ζυγαριά που υπάρχει πιστεύεις μεγαλύτερο βάρος;στους καλούς ή στους άλλους;

Τεράστια κουβέντα κ θλιβερή πραγματικά...εγώ στεναχωριέμαι γιατί ανήκω στην γενιά που μας ισοπέδωσε όλο αυτο το χάλι των 8 ετών,δεν μπορώ να βρώ δουλειά και γνωστοί μου με μπάτσελορ,μάστερ κτλ...δουλεύουν ημιαπασχόληση για 250€ καθαρά.

 

 

Στους αλλους φυσικα. Αλλα φταινε οι πολιτικοι που τους διορισαν. Και προσωπικα ειμαι απο εκεινους που πιστευουν πως η μονιμοτητα στο δημοσιο πρεπει να καταργηθει. Να σου πω εγω επειτα αν μπαινουν καποια πραγματα στη θεση τους. Σιγουρα και τοτε καποια λαμογια θα υπαρχουν, αλλα θα βελτιωθει το πραγμα.

4 minutes ago, stroll said:

Εγω παντως κοριτσια δε δουλευω στο δημοσιο τομεα. Το παραδειγμα που σας εγραψα ειναι απο ιδιωτικη εταιρια. Εδω εμεις δουλευουμε με τις κουμπαριες...

Εεε, δεν μπορει! Μονο;! Θα εχετε και κουνηματα -λυγιματα!  Α χα χα!!!

Αυτο που λες συμβαινει στην εταιρεια του συζυγου μου και γινεται εξαλλος με καποιες καταστασεις καθε φορα.

Κοριτσια μου ωραια η παρεα σας, αλλα πρεπει να ετοιμαστω για να φυγω. Θα σας βρω επειτα.


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

41 minutes ago, stroll είπε:

Εγω παντως κοριτσια δε δουλευω στο δημοσιο τομεα. Το παραδειγμα που σας εγραψα ειναι απο ιδιωτικη εταιρια. Εδω εμεις δουλευουμε με τις κουμπαριες...

Κ με τα κουνηματα βεβαια, χαχαχααα Γεωργια εισαι φοβερη, τωρα το προσεξα!!!

Κουμπαριές;; δηλαδή;;; εννοείς γνωστός γνωστού ή κάτι άλλο;;

42 minutes ago, Georgia1972 είπε:

Στους αλλους φυσικα. Αλλα φταινε οι πολιτικοι που τους διορισαν. Και προσωπικα ειμαι απο εκεινους που πιστευουν πως η μονιμοτητα στο δημοσιο πρεπει να καταργηθει. Να σου πω εγω επειτα αν μπαινουν καποια πραγματα στη θεση τους. Σιγουρα και τοτε καποια λαμογια θα υπαρχουν, αλλα θα βελτιωθει το πραγμα.

Εεε, δεν μπορει! Μονο;! Θα εχετε και κουνηματα -λυγιματα!  Α χα χα!!!

Αυτο που λες συμβαινει στην εταιρεια του συζυγου μου και γινεται εξαλλος με καποιες καταστασεις καθε φορα.

Κοριτσια μου ωραια η παρεα σας, αλλα πρεπει να ετοιμαστω για να φυγω. Θα σας βρω επειτα.

Χαίρομαι που διαβάζω τέτοιες απόψεις,μου αρέσουν οι αντικειμενικοί άνθρωποι.

Άντε τρέχαααα θα κλείσει ο χόντος :)

 


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γυρισα! Αλλαξα ενα αρωμα που μου ειχε προσφερει η κουμπαριτσα μου στις γιορτες. Δεν μου αρεσει να αλλαζω τα δωρα που μου κανουν, αλλα δεν μπορω τα γλυκα αρωματα. Πολλες φορες μου προκαλουν και πονοκεφαλο. Προτιμω τα πιο λεμονατα.

Που ειναι τα υπολοιπα κοριτσακια;


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Georgia1972 είπε:

Γυρισα! Αλλαξα ενα αρωμα που μου ειχε προσφερει η κουμπαριτσα μου στις γιορτες. Δεν μου αρεσει να αλλαζω τα δωρα που μου κανουν, αλλα δεν μπορω τα γλυκα αρωματα. Πολλες φορες μου προκαλουν και πονοκεφαλο. Προτιμω τα πιο λεμονατα.

Που ειναι τα υπολοιπα κοριτσακια;

Μια χαρά,και εγώ με συγκεκριμένα αρώματα το παθαίνω ακόμα κ να τα μυρίσω σε άλλον...ποιο πήρες;;;


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια θιξατε πολύ μεγάλο θέμα, που εμένα προσωπικά με πονάει πολύ. Δουλεύω σε ΝΠΙΔ με σύμβαση έργου, οπότε δεν έχω κανένα εργασιακό δικαίωμα. Ευτυχώς που γενικά επικρατούν καλες σχέσεις και με τους συναδέλφους και με τον διευθυντή και υπάρχει ευελιξία και στο ωράριο και στις άδειες, ειδικά αυτό το διάστημα. Όμως η άδεια που δικαιούμαι μετά τη γέννα είναι 4 μήνες και θα πρέπει να παρακαλέσω ώστε κάποιους μήνες ακόμα να δουλεύω από το σπίτι για να μην αφήσω τη μικρή μου τόσο νωρίς. Από την άλλη πλευρά η νύφη μου, που είναι δασκάλα, από αρχές 2015 που σταματησε επειδή εμεινε πρώτη φορά έγκυος, μέχρι τώρα έχει πάει περίπου 2 μήνες για δουλειά, και τώρα που ξαναεμεινε, θα παει άλλους 2 μήνες στο τέλος αυτής της σχολικης χρονιας και μετά τον Σεπτέμβρη του 2018. 

Μου φαίνεται τεράστια αδικια και δυστυχώς πάντα έχω στο μυαλό μου πόσο ευνοημένοι είναι οι δημόσιοι υπάλληλοι. Φυσικά, ξέρω πολύ καλά ότι υπάρχουν και αυτοί που δουλεύουν πολύ για να καλύψουν και τους πολλούς που κάθονται. Μην με παρεξηγησετε please.

Και φυσικά φταίμε όλοι μας για αυτή την κατάσταση, γιατί κι εμείς ψηφίζαμε πολλά χρόνια. Και ανεχτηκαμε πολλές καταστάσεις που θα έπρεπε να είχαμε κάνει κάτι για να μειωθούν. Βέβαια δεν βλέπω πλέον να υπάρχει κάποια ελπίδα. Θα χειροτερέψουν όλα και στο δημόσιο και στον ιδιωτικό τομέα.

Πωπω σας έκανα την καρδιά περιβόλι!!!! 


EyHAp3.png

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, annie1979 είπε:

Κορίτσια θιξατε πολύ μεγάλο θέμα, που εμένα προσωπικά με πονάει πολύ. Δουλεύω σε ΝΠΙΔ με σύμβαση έργου, οπότε δεν έχω κανένα εργασιακό δικαίωμα. Ευτυχώς που γενικά επικρατούν καλες σχέσεις και με τους συναδέλφους και με τον διευθυντή και υπάρχει ευελιξία και στο ωράριο και στις άδειες, ειδικά αυτό το διάστημα. Όμως η άδεια που δικαιούμαι μετά τη γέννα είναι 4 μήνες και θα πρέπει να παρακαλέσω ώστε κάποιους μήνες ακόμα να δουλεύω από το σπίτι για να μην αφήσω τη μικρή μου τόσο νωρίς. Από την άλλη πλευρά η νύφη μου, που είναι δασκάλα, από αρχές 2015 που σταματησε επειδή εμεινε πρώτη φορά έγκυος, μέχρι τώρα έχει πάει περίπου 2 μήνες για δουλειά, και τώρα που ξαναεμεινε, θα παει άλλους 2 μήνες στο τέλος αυτής της σχολικης χρονιας και μετά τον Σεπτέμβρη του 2018. 

Μου φαίνεται τεράστια αδικια και δυστυχώς πάντα έχω στο μυαλό μου πόσο ευνοημένοι είναι οι δημόσιοι υπάλληλοι. Φυσικά, ξέρω πολύ καλά ότι υπάρχουν και αυτοί που δουλεύουν πολύ για να καλύψουν και τους πολλούς που κάθονται. Μην με παρεξηγησετε please.

Και φυσικά φταίμε όλοι μας για αυτή την κατάσταση, γιατί κι εμείς ψηφίζαμε πολλά χρόνια. Και ανεχτηκαμε πολλές καταστάσεις που θα έπρεπε να είχαμε κάνει κάτι για να μειωθούν. Βέβαια δεν βλέπω πλέον να υπάρχει κάποια ελπίδα. Θα χειροτερέψουν όλα και στο δημόσιο και στον ιδιωτικό τομέα.

Πωπω σας έκανα την καρδιά περιβόλι!!!! 

Άννιε μου τα αυτονόητα λέμε δυστυχώς,έπρεπε απο την αρχή να υπάρχουν ίσα κ ίδια δικαιώματα και στον δημόσιο κ στον ιδιωτικό τομέα.

Το μόνο που με κάνει να χαίρομαι που είμαι σπίτι είναι πως δεν θα έχω το άγχος σε ποιον βρεφονηπιακό σταθμό θα έβαζα τον μικρούλη μας γιατί θα έπρεπε άρων άρων να γυρίσω πίσω..πόσο άδικο είναι όλο αυτό!!!


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπερα κοριτσάκια....

για τις άδειες που λετε οσον αφορα τον ιδιωτ.τομεα κάθεσαι 56 ημέρες πριν τη γέννα ,63 μερες μετα ,6 μηνες του ΟΑΕΔ κ 1 μήνας η αδεια του χρονου που διανυεις κ δικαιούσαι  απο τη δουλεια σου.για το δημόσιο δεν γνωρίζω γιατι δεν εχουν το 6μηνο του ΟΑΕΔ.


VXtmp2.pngdbarp3.png

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, NatasaP said:

Μια χαρά,και εγώ με συγκεκριμένα αρώματα το παθαίνω ακόμα κ να τα μυρίσω σε άλλον...ποιο πήρες;;;

Πηρα το Trussardi Donna. Αλλα για πολυ καιρο φορουσα το Miracle της Lancome. Μου αρεσε να το μυριζω αλλα και και οταν το φορουσα ολοι με ρωτουσαν πιο ειναι. Ημουν ετοιμη να το ξαναπαρω, αλλα ειπα να κανω μια αλλαγη!


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια εχω μια βαρεμάρα σημερα.....

αφου να φανταστείτε εγω που σπάνια κοιμάμαι μεσημερι,ξαπλωςα σημερα κατα τις 5:30 κ ξύπνησα κατα τις 7:00 κ ακομα δεν εχω σηκωθεί απο το κρεβατι.κ το άσχημο ειναι οτι κοιμηθηκε κ η Σοφια κ θα εχουμε ολονύχτια....χαχαχα

Νατασουλι τελικα του λίκνο η παντα εχει φερμουάρ κ βγαίνει οποτε τωρα θα το πλύνω κ αυτο μαζι με ολα τα αλλα.η κουνουπιέρες λετε να μου χαλάσει αν τη βάλω στο πλυντήριο;


VXtmp2.pngdbarp3.png

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Georgia1972 είπε:

Πηρα το Trussardi Donna. Αλλα για πολυ καιρο φορουσα το Miracle της Lancome. Μου αρεσε να το μυριζω αλλα και και ολοι με ρωτουσαν πιο 

Δεν έχει τύχει να το μυρίσω,αν βρεθώ σε κανένα μαγαζί με καλλυντικά θα το δώ.


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Angie.31 said:

Κοριτσια εχω μια βαρεμάρα σημερα.....

αφου να φανταστείτε εγω που σπάνια κοιμάμαι μεσημερι,ξαπλωςα σημερα κατα τις 5:30 κ ξύπνησα κατα τις 7:00 κ ακομα δεν εχω σηκωθεί απο το κρεβατι.κ το άσχημο ειναι οτι κοιμηθηκε κ η Σοφια κ θα εχουμε ολονύχτια....χαχαχα

Νατασουλι τελικα του λίκνο η παντα εχει φερμουάρ κ βγαίνει οποτε τωρα θα το πλύνω κ αυτο μαζι με ολα τα αλλα.η κουνουπιέρες λετε να μου χαλάσει αν τη βάλω στο πλυντήριο;

Χμμμ.... Κατα τη γνωμη μου, υπαρχει περιπτωση να στο χαλασει. Δεν μπορει κανεις να στο περασει ενα νερακι που λεμε, στο χερι; Δεν θα κουραστει πολυ; Τι εχει; Σκονιτσα.


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...