Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 7 λεπτά , Eflenew είπε:

      Δε κατάλαβα πως υπολόγισε τις  βδομάδες....πως υπολογίζονται??? Η γιατρός τι σας είπε?πόσες μέρες να μείνει σπίτι??? Ότι πει η γιατρός!!!!! Αααα 30/5 ξανά!!!! Αντε με το καλό!!! Τι ωραία!!! Εσύ μπορείς να πάρεις ηρεμιστικά τυχερέ...εμείς απαγορεύεται 😄😄

      Από ότι κατάλαβα το πρόβλημα είναι η οδηγηση που ειναι 1 πήγαινε 1 έλα και έχει λακουβες. Όλη η Ελλάδα μια λακουβα!!!

      Ευτυχώς!!! Στις ηλεκτρονικές αγορές μπορείς να το κάνεις. Λογικό να μην ξέρεις ποιες να πάρεις...προσπαθείς για το καλύτερο...πόσα να γνωρίζουμε πχια!😁

      Ζαλίστηκα με τόσες βιταμίνες! Ο γιατρός εξ αρχής μου είχε προτείνει κάποιες,αλλά είναι πανάκριβες,οπότε κοιτούσα κάτι πιο οικονομικό και εξίσου καλό,αλλά δεν βρήκα κάτι.Ε λέω δεν θα κάτσω να σκάσω κιολας,στην τελική την κόρη μου την έκανα χωρίς να πάρω καμιά πανάκριβη βιταμίνη,παρά μόνο φιλισιν και μολερς.Ε τώρα απλά θα προσθέσω q10 και τέλος 🙂 

      • Ευχή 1

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

1 hour ago, Me-Lenia είπε:

Καλημεραααααα.....!!!!! :)

Καλο σαββατοκυριακο! Μολις γυρισα σπιτι. Εκανα οιστραδιολη κ ευτυχως ηταν μια χαρα το αποτελεσμα. Κοριτσια μεχρι να μου στειλουν το e-mail με το αποτελεσμα ημουν στην τσιτα, φανταστειτε να περιμενω β-χοριακη...!!! Οποτε συνεχιζω στο επομενο βημα. Την Παρασκευη εχω παλι οιστραδιολη κ υπερηχο. Περναει ο καιρος!!!

Νατασακι μου σ ευχαριστω που εψαξες, δεν πειραζει αποξηραμενα κ που κ που καμμια μπαρα-χαχαχαχαχα :-D. Ξερω-ξερω κλαις απ τα γελια οσο διαβαζεις για τις "λιχουδιες μου"!!! Επειδη ομως το σουφλε σοκολατας ειναι πολυ αγαπημενο μας θα εκτιμουσα πολυ αν μου εστελνες τη συνταγουλα σου καποια στιγμη :)!!! 

Γεωργια μου υπομονη! Σημερα ειναι ακομη δυσκολη ημερα κ απο αυριο θα εισαι μια χαρα. Μη ξεπατωθεις στις δουλειες του σπιτιου σημερα κ κανεις χειροτερο τον πονο.

Ευχομαι σε ολες σας καλο σ-κ. Φιλακιααααα...!!!!!  

Ωωω τέλειαααα προχωράμε βούρρρρρρρ!!!!!Μπράβο!!

Να οπλιστείς με υπομονή γιατι την ημέρα χοριακής θέλει ψυχραιμία μέχρι να περάσει η ώρα κ να σε πάρει ο γιατρός σου :-P

Το σουφλεδάκι θα στο στείλω αργότερα μέσα στην μέρα,γιατί θα το ετοιμάσω για φίλους μας.

 


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Σουφλε σοκολατας!!!

υλικα:50γρ βουτυρο

150γρ ζαχαρη

4αυγα

1πρεζα αλατι

1βανιλια

50γρ αλευρι

350 γρ σοκολατα κουβερτουρα λιωμενη.

Εκτελεση:

Χτυπαμε βουτυρο κ ζαχαρη να αφρατεψουν ,προσθετουμε ενα ενα τα αυγα ,το αλατι,και την βανιλια.Στην συνεχεια ριχνουμε το αλευρι κ ανακατευουμε ελαφρα.

Βγαζουμε το μειγμα απο το μιξερ κ προσθετουμε την σοκολατα.Βουτυρωνουμε κ αλευρωνουμε τα φορμακια ή την φορμα .Αν κανεις ατομικα γεμιζεις τα 3/4 με το μειγμα γιατι μετα φουσκωνει.Ψηνουμε σε προθερμασμενο φουρνο 170-180 στον αερα για 10'.

*την θερμοκρασια την βαζεις βαση του φουρνου σου αν ειναι δυνατος το βαζεις στο χαμηλο γιατι δεν θελουμε να ψηθει το εσωτερικο αλλα να λιωνει .Δηλαδη τσουπρες να ειναι το λεγομενο moelleux!!!! Χαχχαχαχαχα!!!!!:wub:


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα τσουπριτσες....πως ειστε;;;

ωραια μερα ειχε σημερα ε;;;επιτελους κατάφερε ο άντρας μου κ έβγαλε η μικρη βολτα στην πλατεία με τη στολή της.μετα κράτησαν κ οι δικοί μου τη μικρη κ κοιμήθηκα λιγο το μεσημερι...

αυριο θα παω να πάρω κ μισή ευχή να βγω λιγο απο το σπιτι.εχουν παρέλαση αρμάτων στην περιοχή μου κ λεω να παμε ολοι μαζι.

Εσεις τι κάνατε;βγήκατε καμία βολτα;;;


VXtmp2.pngdbarp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια μου σας διαβάζω κάθε μέρα αλλά αυτές τις μέρες είμαι λίγο ντάουν δεν ξέρω γιατί αλλά με πιάσε!!! Κοιτούσα σμρ τηλεόραση και έδειχνε το μνημόσυνο του Παντελιδη και οσο να ναι έγινα χειρότερα!!! :( Εσείς τι κάνετε????

Link to comment
Share on other sites

Ελα βρε Ολγακι... Γιατι νταουν;... Φαση ειναι. Θα περασει μικρή μου...

Κι εγω ήμουν έτσι την περασμενη εβδομαδα και ιδιαιτερα την Κυριακη γιατί κι εμεις ειχαμε το μνημοσυνο του χρονου του πεθερου μου... Όλα στη ζωη είναι...


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέραααααα!!!!!

τι κάνετε;;;;πως είστε;;;

Τζώρτζια μου ναι είναι η 1η και φυσικά γλυκό για να γλυκαθούν τα μπεμπάκια κ να γεμίσουν οι κοιλίτσες....:wub:

Σήμερα πως είσαι;;;καλύτερα;;;πέρασε ο πόνος;;;

Δεσποινιώ μου σου χρωστώ πολλά τάπερ....θα κάνουμε ντού οικογενειακά με το καλό με πολλά πολλά τάπερ!!!!!! Θα έχεις γίνει κ συλφίδα κ δεν θα μου λές δεν τρώω!!!!

Να χαιρόμαστε τον μικρό μας που έγινε ενός!!!!!!!:wub::wub:

Αντζουλίνι έτσι να ξεκουράζεσαι περισσότερο για να έχεις δυνάμεις!!!!

Καλά κάνεις αφού έχεις ανάγκη να βγείς,δεν χρειάζεται καταπίεση .Καλά να περάσετε!!!!!!

Ολγάκι μου μην αφήνεις τον εαυτό σου να πέφτει,κ μην βλέπεις στενάχωρα πράγματα που δεν βοηθούν.Βγές βολτούλες,διασκέδασε...χαμογέλα!!!!!

 

 


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Νατασσακι!

Ναι ειμαι καλυτερα σήμερα. Ευχαριστω :). Εσεις, μαμα και γιος, τι κάνετε;

Τα κορίτσια τα υπολοιπα, βολτάρετε; Μας τα χάλασε και ο καιρος πάλι, ρε γμτ!...


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Georgia1972 είπε:

Γεια σου Νατασσακι!

Ναι ειμαι καλυτερα σήμερα. Ευχαριστω :). Εσεις, μαμα και γιος, τι κάνετε;

Τα κορίτσια τα υπολοιπα, βολτάρετε; Μας τα χάλασε και ο καιρος πάλι, ρε γμτ!...

Μπράβο χαίρομαιιιι:-P

κ εμείς καλά είμαστε,εδω σπρωξίματα,γόνατα,πατούσες όλα παρέα μου τα δείχνει κ παράλληλα  εγω μαγείρευα.

Εμείς σήμερα σπίτι μας,πλυντήρια φούλ...κ λίγο πιο αργά θα έρθουν κάτι φίλοι μας οπότε θα φτιάξω πάλι ενα σουφλεδάκι !!!!!!

Ο καιρός ναι ...μην χάσει!!!! Είπαν κ για βροχές...γμτ!!!!!


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλε τι κρυο ειναι αυτο παλι σημερα???!!!!!2 μερες δεν γκρινιαξαμε για το κρυο και ειπε να μας το χαλασει παλι!!!

τι κανετε κουκλες???

νατασακι βλεπω τα σουφλεδακια δεν τα προλαβαινετε..μιαμ μιαμ...θα κανω υπομονη για να σας δω οικογενειακως!εσενα το μπομπιρακι το μπαμπα σας και τα ταπερακια της οικογενειας!την ξυνη μην την φερεις...εχω δικη μου!!!

γεωργια μου εμεις σιγουρα δεν βολταρουμε...ειδικα με τετοιο καιρο δεν ειμαστε για πειραματα!ανυπομονουμε ομως να φτιαξει συντομα και να αρχισουμε τις τσαρκες μας!!!εσυ τι κανεις σημερα?ο συζυγος γυρισε απο το ψαρεμα???

αντζι τυχερη εισαι που καταφερες και κοιμηθηκες λιγακι!εγω δυστυχως τη μερα δεν ξεκουραζομαι καθολου με αποτελεσμα το βραδυ να κουτουλαω απο νωρις,αλλα τελικα να κοιμαμαι και παλι αργα!!!!!!τι πραγμα κι αυτο!!!!

Ολγακι μην πεφτεις!ξερω δεν ειναι παντα ευκολο αλλα προσπαθησε να εστιαζεις σε οτι πιο ευχαριστο!!!

τα αλλα μας κοριτσια τι κανουν?

η καρπε με τη δυνατη μπουμπου?το μελιτινακι με την αννι και τα κοριτσια τους?το λουκουμαδακι μας παλι μας ξεχασε?η es εξαφανισμενη εντελως και δεν βλεπουμε ουτε το ευακι τελευταια!!!καλε τι εγινε???που πηγαν ολες???


x6WFp2.pngYIVQp2.png

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, NatasaP said:

Μπράβο χαίρομαιιιι:-P

κ εμείς καλά είμαστε,εδω σπρωξίματα,γόνατα,πατούσες όλα παρέα μου τα δείχνει κ παράλληλα  εγω μαγείρευα.

Εμείς σήμερα σπίτι μας,πλυντήρια φούλ...κ λίγο πιο αργά θα έρθουν κάτι φίλοι μας οπότε θα φτιάξω πάλι ενα σουφλεδάκι !!!!!!

Ο καιρός ναι ...μην χάσει!!!! Είπαν κ για βροχές...γμτ!!!!!

Χα χα! Βρε το μπεμπακι! Μοσχομυριζε το φαγακι και δεν κρατιόταν φαινεται! :)

Μπεμπεδοπλυντηριακια, ε; Ελπιζω να στεγνωσουν πριν βρεξει.

45 minutes ago, Δέσποινa said:

καλε τι κρυο ειναι αυτο παλι σημερα???!!!!!2 μερες δεν γκρινιαξαμε για το κρυο και ειπε να μας το χαλασει παλι!!!

τι κανετε κουκλες???

νατασακι βλεπω τα σουφλεδακια δεν τα προλαβαινετε..μιαμ μιαμ...θα κανω υπομονη για να σας δω οικογενειακως!εσενα το μπομπιρακι το μπαμπα σας και τα ταπερακια της οικογενειας!την ξυνη μην την φερεις...εχω δικη μου!!!

γεωργια μου εμεις σιγουρα δεν βολταρουμε...ειδικα με τετοιο καιρο δεν ειμαστε για πειραματα!ανυπομονουμε ομως να φτιαξει συντομα και να αρχισουμε τις τσαρκες μας!!!εσυ τι κανεις σημερα?ο συζυγος γυρισε απο το ψαρεμα???

αντζι τυχερη εισαι που καταφερες και κοιμηθηκες λιγακι!εγω δυστυχως τη μερα δεν ξεκουραζομαι καθολου με αποτελεσμα το βραδυ να κουτουλαω απο νωρις,αλλα τελικα να κοιμαμαι και παλι αργα!!!!!!τι πραγμα κι αυτο!!!!

Ολγακι μην πεφτεις!ξερω δεν ειναι παντα ευκολο αλλα προσπαθησε να εστιαζεις σε οτι πιο ευχαριστο!!!

τα αλλα μας κοριτσια τι κανουν?

η καρπε με τη δυνατη μπουμπου?το μελιτινακι με την αννι και τα κοριτσια τους?το λουκουμαδακι μας παλι μας ξεχασε?η es εξαφανισμενη εντελως και δεν βλεπουμε ουτε το ευακι τελευταια!!!καλε τι εγινε???που πηγαν ολες???

Δεσποινακι καλα κανετε και δεν βγαινετε μ' αυτον τον καιρό.

Ο αντρουλης μου γυρισε, απραγος και κατακοπος. Τωρα κοιμαται του καλου καιρου.

Εγω σημερα εκανα φαγητακι, λιγο σίδερο το οποιο θα συνεχισω το απογευμα και σερφαριζα στο ιντερνετ περι δανεικων. Αυτα τα ολιγα...


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...