Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 35 λεπτά , Giouli36 είπε:

      Αχ κορίτσι μου το για πότε μεγάλωσαν ούτε που το καταλαβα και γω!!

      Εγώ συνελαβα φυσιολογικά μετά από 3 διεγερσεις και εξωσωματικες στις οποίες μετά βίας μου έμενε ένα έμβρυο για νσ μεταφέρω(τα καλά της επαρχίας και του δημοσίου νοσοκομείου). Στο τέλος μετά από την τρίτη τελευταία εξωσωματικη όταν έμεινα φυσιολογικά έγκυος και παλινδρομησε είπα θα κάνω μια προσπάθεια σε κέντρο της Αθήνας αλλά με πρόλαβε ο μικρός!!!!

      Οπότε δεν έχω κανένα έμβρυο και να σου πω την αλήθεια μου δε νομίζω ότι έχω τις ψυχικές αντοχές για να μπω πάλι σ'αυτη τη διαδικασία και εγώ και ο σύζυγος!!

      Όταν γεννήθηκε ο μικρός είχα πει σ'ευχαριστω Θεέ μου που μου έφερες τον μικρό, τώρα όσο περνάει ο καιρός σκέφτομαι ότι θέλω ένα αδερφάκι για τν μικρούλι για να μην είναι μόνος του μεγαλώνοντας, αλλά έχουμε πει αν  μας κάτσει φυσιολογικά, που το θεωρώ πολύ πολύ δύσκολο γιατί περνάει και ο καιρός και κοντεύω τα 40!!!

      Εν τω μεταξυ θυμάμαι ότι στην εγκυμοσυνη σου έκανες καθε μέρα εμετό και γενικά δεν πρέπει να πέρασες πολύ καλα!!Σου βγάζω τκ καπελο!!!Τι είμαστε εμείς οι μανάδες, τι περνάμε για να φέρουμε στη ζωή αυτά τα μικροσκοπικά πλασματακια σε πρώτη φάση!!Χαρά στο κουράγιο σου❤️!!

      Ναι έκανα εμετούς μέχρι την ημέρα που γέννησα,αλλά δεν πειράζει, τουλάχιστον δεν έπαθα υπερεμεση και δεν νοσηλεύτηκα🙂 Είχα πάθει και οξεία τενοντίτιδα στο ένα χέρι και ήπια στο άλλο, ήμουν με νάρθηκα τους τελευταίους 3μηνες,ήταν δύσκολο.Λογω των ορμονών και αυτό όπως μου είχε πει ο ορθοπεδικός🤷

      Αχ εχουμε και ίδια ηλικία βλέπω και εγώ 39 είμαι και είπα πως αν είναι να κανω κ άλλο μωράκι, τώρα είναι η στιγμή,γιατί με χαμηλή ΑΜΗ και γενικά με όχι καλή ανταπόκριση στα φάρμακα,δεν έχω και πολλά περιθώρια. Ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια,σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να αποκτήσεις κ άλλο παιδάκι αν το θέλεις και να έχεις κάθε ευτυχία! Το αξίζεις 🥰Εφόσον έμεινες φυσιολογικά έγκυος μια φορά,γιατί όχι και μια δεύτερη?Όλα είναι πιθανά 

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

Καλημέρα καλημέρα καλημέρα!!!!!!

Αγάπες μου εγω χθές ετοίμασα και σφράγισα το βαλιτσάκι μου και πλέον είμαι επίσημα στην διάθεση του μπέμπη μας για το ραντεβου της ζωής μας.Κατά τα άλλα  δεν σας έχω ξεχάσει με την φωτογραφία αλλά ακόμα δεν έχω τα έπιπλα κ παλεύω να μην το σκέφτομαι γιατί γίνονται πιο έντονες οι πατουσιές!!!!

Ροζαλάκι φτάνουμε στα μισά της εγκυμοσύνης του μπόμπιρα όπως βλέπω στο τικεράκι...τέλεια!!!!Πέμπτη ραντεβού;;;σούπερ...

Εμείς αύριο έχουμε ραντεβού με τον γιατρό και πιθανόν να ξέρω αύριο περισσότερα να σας πώ.

Άντζι μου ούτε βλέφαρο διαβάζω και χαμογελάω για την μπουκλίτσα!!!!Το ευχαριστήθηκε όσο δεν πάει!!!!φιλάκια στα μουτράκια κ των δύο κουκλιών σου!!!!

Γκούχου γκούχου...όνομα μυρίζομαι κ εγώ!!!!

Τζώρτζια μου δεν πειράζει είχες ανάγκη ξεκούραση και αξίζει περισσότερο απο τον ήλιο.Όσο για τον γιατρούλη μας τα χαλάει με την αναμονή έτσι όπως το έθεσε ,ελπίζω να μην ισχύει.

Δεσποινάκιιιιι κλαίωωωωωω κλαίωωωωωω ...... είμαι σίγουρη και βοήθεια και απλώχερη αγάπη θα νιώσω ..με τα κουταλάκια θα την μαζεύω!!!!! Χαχαχαχαχαχα!!!!!

Μελένια μου όλα θα σας πάνε καλά!!!!! Με το καλό κ καλοστέριωτα!!!!!!

Νιώθω τέλεια,ευτυχώς η ηρεμία μου δεν με εγκαταλείπει.

Φιλάκια σε όλες σας!!!!!


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κοριτσάκια μου! 

Τρέχω να ετοιμαστώ γιατί έχω μάθημα ανώδυνου αλλά είπα να σας πω την καλημέρα μου πρώτα! :-) 

Χθες στον γιατρό όλα καλά. 2115 η μπουμπού, τέλεια σε όλα της! Κι εμένα τα κιλά μου σταθερά τον τελευταίο ενάμιση μήνα. :-DΣας φιλώ και επανέρχομαι :wub: 


vQjrp2.png
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κούκλες!!!τι κάνετε???πώς περνάτε???

πάλι μέσα μιας και ο καιρός χάλασε???ας ελπίσουμε να μην κρατήσει πολύ αυτή η αλλαγή!!!

εμείς είμαστε καλά,πονάμε βέβαια ακόμα αλλά τα καταφέρνουμε!!!εγώ έχασα και το τελευταίο κιλό που μου είχε μείνει από την εγκυμοσύνη και τώρα επόμενος στόχος είναι τα 3 που είχα πάρει στο διάστημα ανάμεσα στις δυο εγκυμοσύνες!!(όπως καταλαβαίνετε βάζω μικρούς στόχους μην πάθω εγκεφαλικά με τα διψήφια νούμερα)

Μελένια μου όλα να πάνε τέλεια με τη εμβρυομεταφορά και σε λίγες μέρες να μαθαίνουμε τα πολύ πολύ ευχάριστα νέα σου!!!!!!!!! 

πού είστε όλες σήμερα???

τα υπόλοιπα κορίτσια μας που είναι εξαφανισμένα????ιωαννάκι?εϊπάκι?λουκουμαδάκι????????η es???η ζωίτσα??????καλέ γιατί μας ξέχασαν όλες?????????


x6WFp2.pngYIVQp2.png

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, melitini81 είπε:

Κοριτσάκια μου! 

Τρέχω να ετοιμαστώ γιατί έχω μάθημα ανώδυνου αλλά είπα να σας πω την καλημέρα μου πρώτα! :-) 

Χθες στον γιατρό όλα καλά. 2115 η μπουμπού, τέλεια σε όλα της! Κι εμένα τα κιλά μου σταθερά τον τελευταίο ενάμιση μήνα. :-DΣας φιλώ και επανέρχομαι :wub: 

Καλό μάθημα!!!!! 

Ωχ η μικρή μπράβο της!!!!!!

 

2 hours ago, Δέσποινa είπε:

καλημέρα κούκλες!!!τι κάνετε???πώς περνάτε???

πάλι μέσα μιας και ο καιρός χάλασε???ας ελπίσουμε να μην κρατήσει πολύ αυτή η αλλαγή!!!

εμείς είμαστε καλά,πονάμε βέβαια ακόμα αλλά τα καταφέρνουμε!!!εγώ έχασα και το τελευταίο κιλό που μου είχε μείνει από την εγκυμοσύνη και τώρα επόμενος στόχος είναι τα 3 που είχα πάρει στο διάστημα ανάμεσα στις δυο εγκυμοσύνες!!(όπως καταλαβαίνετε βάζω μικρούς στόχους μην πάθω εγκεφαλικά με τα διψήφια νούμερα)

Μελένια μου όλα να πάνε τέλεια με τη εμβρυομεταφορά και σε λίγες μέρες να μαθαίνουμε τα πολύ πολύ ευχάριστα νέα σου!!!!!!!!! 

πού είστε όλες σήμερα???

τα υπόλοιπα κορίτσια μας που είναι εξαφανισμένα????ιωαννάκι?εϊπάκι?λουκουμαδάκι????????η es???η ζωίτσα??????καλέ γιατί μας ξέχασαν όλες?????????

Δεσποινάκι κ εδώ χάλια....ετοιμάζεται για βροχή...

Μπράβο κορίτσι μου που τα έχασες όλα !!!!!! Τα τρία που Έμειναν θα χαθούν άμεσα!!!!!


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια! Πως είμαστε;

Μελένια μου καλή επιτυχία και περιμένουμε τα ευχάριστα νέα σου! Αντε, να κανεις την αρχή για έναν νέο κύκλο θετικών χοριακών!

Νατασσάκι μπήκες για τα καλά στην τελική ευθεία! Πως πέρασε ο καιρός!...

Μελιτινάκι άριστες βλέπω μαμα και κόρη! Εύγε!

Δεσποινιω είσαι αστέρι! Μπραβο και παλι μπράβο. Αντε και στα δικα μου! Έξυπνο αυτό με τους μικρούς στόχους. Χμμμ.... Λεω να το υιοθετήσω. Γιατί βλέπω κι εγω το διψήφιο νουμερο και πεφτει η ψυχολογια στα τάρταρα!

Τα δικα μου νεα ειναι τα εξης: Αφού ίδρωσα μέχρι να κλείσω ραντεβου (δεν απαντουσαν ή μιλούσαν και για αρκετές ώρες είχε πέσει το σύστημα) μου ανακοινωσαν πως το πρώτο διαθέσιμο ραντεβου για μαγνητικη είναι στις 28 Απριλιου και για το ηλεκτρ/μα είναι στις 8 Μαιου!.. Υπερόχως υπέροχα!...


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια μου καλησπερα!!! Καταρχας σας ευχαριστω ολες για τις ομορφες ευχες σας!!! Η εμβρυομεταφορα ολοκληρωθηκε. Στην κοιλιτσα μου τοποθετηθηκαν δυο εμβρυακια! Ευχομαι κ παρακαλαω να βρουνε τη θεσουλα τους κ ολα να πανε κατ'ευχην!!!

Αχ κοριτσια μου ηταν πολυ ζορικη ημερα. Στην αναμονη υπηρχαν πολλες πονεμενες κοπελες η καθεμια με την ιστορια της αλλα κ με μια αισιοδοξια πως αυτη τη φορα ολα θα πανε καλα! Ηταν ομως κ μια με τοσο περιεργη αυρα, βαρια, κοιτουσε μ ενα δολοφονικο υφος. Κατι μουτρα ως κατω. Αφηστε τα! Το αποτελεσμα ολου αυτου ηταν οτι "επεσα" τοσο πολυ ψυχολογικα που οταν μπηκα για την εμβρυομεταφορα δεν μπορουσα να σταματησω να κλαιω. Τα χασε κ ο γιατρος μου. Αφου τελειωσε κ με ησυχασε ο ανθρωπος αρχιζα να νιωθω καπως καλυτερα! Τωρα ειμαι ξαπλα κ ετσι θα μεινω 4 ημερες. 

 

Link to comment
Share on other sites

On ‎5‎/‎3‎/‎2017 at 0:20 ΜΜ, melitini81 είπε:

Καλημέρα κοριτσάρες μου! 

Καλύτερα είναι ο άντρας μου με την μέση, ευχαριστώ. Πήγε και για δουλειά χθες και προχθές, βέβαια έκανε ενέσεις μέχρι και σήμερα. Αλλά εντάξει, όσο πάει και καλύτερα. Έχω και τους γονείς μου εδώ, έφεραν κάτι πραγματάκια για την μπέμπα οπότε χάθηκα λίγες μέρες. 

Πράγματι από αύριο χαλάει λένε και ειδικά από Τρίτη βροχές και καταιγίδες για όλη την εβδομάδα. Βέβαια η θερμοκρασία δεν θα πέσει, αλλά τι τα θες; Αρρωστόκαιρος είναι αυτός ο νοτιάς. Πάει το περπάτημα Νατάσαααα :tongue: 

Μαράκι! Μεγαλώνει ο παίδαρος; Ωραία τα είπες για τον θηλασμό, μακάρι να τα καταφέρουμε κι εμείς. Το να έχεις δική σου δουλειά είναι σκλαβιά, άστα. Λένε μερικοί, άντε είσαι τυχερός, όποτε θες εσύ φεύγεις, αλλά ρωτάνε πως θα βγει το μεροκάματο αν φύγεις; Απ την άλλη ΟΚ, δεν έχεις αφεντικό πάνω απ το κεφάλι σου και δεν είσαι καθηλωμένος σ' έναν μισθό.. αν και με τις εισφορές και την φορολογία δεν μένει και πολύ παραπάνω. Τελοσπαντων.. Καλά να είμαστε! 

Οι άλλοι άντρες της παρέας; Αντζι ο δικός σου είναι ζόρικο αντράκι; :) Και της Δέσποινας πονάει ο καημενούλης; Υπομονή κορίτσια μου και πολλές αγκαλίτσες μανούλας! Να μου τα φιλήσετε στα πατουσίνια τους! 

ελενάκι μου τέλεια που βρήκες αυτό που έψαχνες, με το καλό να γίνει ένα υπέροχο νυφικό όπως το ονειρεύεσαι! Η ώρα η καλή και πάλι, ζηλεύω λίγο... οι ετοιμασίες του γάμου μου ήταν από τις ωραιότερες περιόδους.

Μελενια μου καλή εξέλιξη να έχουν τα εβρυάκια σου! Πότε θα σε ειδοποιήσουν; 

Γεωργία ελπίζω να έκανες όλες τις δουλειές σου χθες και σήμερα να πήγες καμιά βολτίτσα. Αύριο τη στήνουμε νοσοκομείο εε; 

sweeney κάτσε βρε, μην βιάζεσαι και με αγχώνεις! Έχουμε ακόμα 2 μήνες γεμάτους, εγώ έτσι θέλω να σκέφτομαι! Έχω και τόσες δουλειές ακόμα και ξαφνικά αγχώθηκα ότι έφτασε ο καιρός και δεν έχω κάνει τίποτα! :shock: Ουφ, βαθιές ανάσες! 

Αύριο κι εμείς έχουμε ραντεβού με την μπέμπα μας! Μετά, αν είναι όλα καλά, ένα ακόμα στις 36 και μετά αρχίζουν τα εβδομαδιαία καρδιοτοκογραφήματα. Πωπω, νιώθω ξαφνικά ότι μου έμεινε τόσος λίγος χρόνος!! 

 

το ξερω αγαπη οτι ειναι 2 μηνες!και στο γιο μου ετσι ελεγα και οταν εσκασε μυτη στις 37εβδομαδες ψαχνωμασταν!!!για αυτο θελω να τα εχω ολα ετοιμα πριν μπω στο μηνα μου!!σημερα εχω ραντεβου να δουμε τι κανει η μπουμπου γιατι τις 2 τελευταιες μερες τη νιωθω χαμηλα και εχω και ενα σφιξιμο χαμηλα καποιες στιγμες.αντε να δουμε!!!


iZHz.png

xyNB.png
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα κορίτσια μου,τι κάνετε???

ησυχία έχουμε τις τελευταίες μερες!!!που γυρνάτε όλες????

Μελένια μου εύχομαι ολόψυχα όλα να πάνε τέλεια και σύντομα να μας ανακοινώνεις τα ευχάριστα νέα!!!χρειαζόμαστε νέο κύκλο θετικών χοριακών!!!!μην επηρεάζεσαι από την αύρα ορισμένων ανθρώπων...πάντα υπάρχουν τέτοιοι γύρω μας απλά πρέπει να τους προσπερνάμε!!!

σουίνι περιμένουμε τα νέα της μπουμπούς σου!!!!εύχομαι να μην ειναι τόσο βιαστική...


x6WFp2.pngYIVQp2.png

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Δέσποινa είπε:

καλησπέρα κορίτσια μου,τι κάνετε???

ησυχία έχουμε τις τελευταίες μερες!!!που γυρνάτε όλες????

Μελένια μου εύχομαι ολόψυχα όλα να πάνε τέλεια και σύντομα να μας ανακοινώνεις τα ευχάριστα νέα!!!χρειαζόμαστε νέο κύκλο θετικών χοριακών!!!!μην επηρεάζεσαι από την αύρα ορισμένων ανθρώπων...πάντα υπάρχουν τέτοιοι γύρω μας απλά πρέπει να τους προσπερνάμε!!!

σουίνι περιμένουμε τα νέα της μπουμπούς σου!!!!εύχομαι να μην ειναι τόσο βιαστική...

καλησπερα!!ειμαστε 2100 εχουμε κατεβει αρκετα χαμηλα!!εχουμε και λιγες συσπασεις!!ξαπλα οχι περπατημα μεχρι να μπω στις 37 εβδομαδες!!λογικα μου ειπε μολις μπω στο μηνα μου και αρχισω να περπαταω θα κανει τσουπ και θα βγει!!δε με κοβει να παιρνω 40 εβδομαδες!!βεβαια ποτε δε ξερεις!!!!αυτα τα νεα μας!!!!


iZHz.png

xyNB.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια! Δεν βλέπω κινηση σήμερα. Σας έριξε ο καιρός;

Πάνω που ειπαμε να δουμε λίγο ήλιο, άντε παλι μουνταδα....

Μελένια μου, περιμένουμε τα ευχάριστα νέα σου. Ψυχραιμία και θετικές σκέψεις. Κατα τα λοιπά, συμφωνώ με το Δεσποινιώ.

Sweeney, λίγη υπομονή ακόμα. Έχεις και το άλλο το μικρούλι που δε σ' αφήνει σε ησυχία βέβαια, αλλά σιγά-σιγά περνάει ο καιρός.

Νατασσακι που είσαι; Λες να παίζει κανένα μαιευτήριο;;;;!!!!

Εγω γύρισα απο τη δουλεια και βρηκα τον αντρουλη μου με πυρετο. Έκανα τα σχετικα για την περιπτωση και ελπιζω αύριο να είναι καλύτερα.

Καληνύχτα σε όλες και όνειρα γλυκα.....


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα, κορίτσια! Τι κάνετε; Εγώ είμαι λίγο άρρωστη. Την αρπάξαμε οικογενειακώς. Τέλος πάντων, θα περάσει, πού θα πάει.

Μελένια, καλά αποτελέσματα σου εύχομαι! Άντε να μας ανακοινώσεις μια μεγάααααλη χοριακή γιατί παρατήρησα ότι είμαι η τελευταία έγκυος της παρέας, δηλαδή η πιο πρόσφατη. Άντε να έρχονται και οι νεότερες! Είναι δυνατόν να είμαστε 4+ μήνες χωρίς ευχάριστα;;; Μην επηρεάζεσαι πάντως από άλλες κοπέλες. Η καθεμιά έχει τραβήξει το δικό της Γολγοθά και αυτό επηρεάζει και τη διάθεσή της, το βλέπω και σε φιλικά μας ζευγάρια. Καλή επιτυχία και πάλι!

Νατάσα, με το καλό! Σου είπε τίποτα νεότερο για το πότε μπαίνεις, για το αν θα σου κάνει πρόκληση, γενικά λεπτομέρειες;;;

Γεωργία, χαράς στην υπομονή σου, αν περιμένεις μέχρι τότε για τα ραντεβού!!! Εγώ θα είχα φρικάρει! Δε γίνεται αυτές τις εξετάσεις να τις κάνεις σε ένα διαγνωστικό κέντρο οποιοδήποτε; Πρέπει να πας κάπου συγκεκριμένα;;;

Δεσποινάκι, συγχαρητήρια! Άντε και στα δικά μας!

Σουίνι, πες στη μπουμπου να μη βιάζεται! Πρώτα έρχεται ο μπόμπιρας της Νατάσας! Δεν χρειάζεται να προτρέχει!

Σε όσα κορίτσια δεν ανέφερα, τις καλημέρες μου!


My first son: October 2015/ My second son: August 2017/ New baby: September 2019

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου!! Είχα μέρες να μπω!

Μελένια μου καλή επιτυχία!!! Μέσα από την καρδιά μου να πάνε όλα τέλεια και να είσαι η επόμενη εγκυούλα της παρέας μας.

Αχ αυτός ο καιρός μας τα χάλασε, πάει το περπάτημα μέχρι να ξαναφτιάξει.

Εμείς είμαστε στην αναμονή, την Δευτέρα πήγαμε και στο Μητέρα για καρδιοτοκογράφημα και μια ξενάγηση στους χώρους. Μάλλον αγχώθηκα αρκετά γιατί μου ανέβηκε 15 η πίεση! Κατά τα άλλα, έχουν ξεκινήσει κάποιες συσπάσεις και νιώθω τη μικρή μου αρκετά χαμηλά. Ο γιατρός μου είπε ότι δεν με βλέπει να φτάνω στις 25 του μήνα... Επόμενο ραντεβού τη Δευτέρα για να δούμε πως πάμε!


EyHAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα καλημέρα!!!!!

Κορίτσια μου τι καιρός είναι αυτός;;;; Τι κάνετε;;;; Ντυθείτε καλά γιατί είναι τόσο ύπουλος!!!

Τα νέα μας...ο μπόμπιρας μας πιθανότατα την δευτέρα να είναι αγκαλίτσα μας:wub:

είχαμε καρδιοτοκογράφο ο οποίος ήταν καλός,έχω συσπάσεις κ διαστολή 2.Στον έλεγχο τον εσωτερικό γκούχου γκούχου κόντεψα να αλλάξω όροφο απο τον πόνο.

Οπότε όπως καταλαβαίνετε περνάμε τις τελευταίες μας μέρες ως ζευγαράκι !!!

Τζώρτζια μου τελική ευθεία όπως τα λές...ανυπομονώ φούλ!!!!!Άντε και στις δικές σας τις χαρές!!!!Τα ραντεβού δεν θα τα σχολιάσω...είναι δυνατόν τόσο πίσω ;;;;;;;;

Μελένια με το καλό να στεριώσουν τα εμβρυάκια σου.Καλά που σε κρατάγαμε εμείς χαλαρή για να σε ρίξει μια τυχαία!!!! Μου θύμησες πως την μέρα  της μεταφοράς ήταν μαζί μου και μια παπαδιά στο διπλανό κρεβάτι,για ένα περίεργο λόγο ένιωθα τόσο ήρεμη κ ευτυχώς πραγματικά όλα μας πήγαν καλά κ το θαυματάκι μας έρχεται!!!Μάθημα μην αφήνεις τα άσχημα να σε ρίχνουν...να κρατάς την αισιοδοξία των υπόλοιπων κοριτσιών που πίστευαν!!!!

Δεσποινάκι τι κάνει ο μικρός πατούσης;;;;;; εσύ μάνα σιλφίδα πως είσαι;;;;;

Σουίνι μου ...τι βιαστικό πλάσμα ;;;;;χαχαχα μείνε ξάπλα κ πες της δεν πας πουθενά!!!! Υπομονή με την ξάπλα....

Ρόζαλι περαστικούλια σε όλους!!!!Σε ευχαριστώ!!!!!

Θα μιλήσουμε εντός σκ να δούμε την εξέλιξη μου,και αναλόγως πράττουμε.Αν δεν ξεκινήσει μόνη της η διαδικασία θα μπούμε με πρόκληση όπως λές.Αν κ ο γιατρός μου είπε πως εσωτερικά είμαι έτοιμη.Λεπτομέρειες τις διαδικασίας αυτής ξέρω λίγες απο την ξενάγηση που είχα κάνει .

Άννιε τι θα γίνει;;;;; λες να σκάσουν κ τα δυό την ίδια μέρα;;;;χαχαχαχα!!!!!!!

Έχε το βαλιτσάκι στο αμάξι καλού κακού!!!

Φιλιά σε όλες!!!!!!:)

 

 

 


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...