Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Όλα μια λακούβα σε αυτή την χώρα. Το καλό είναι ότι οδηγώ εγώ πάμε μαζί (και εγώ δάσκαλος μας έφαγε η εκπαίδευση . Μα συγνώμη η μόνιμη δασκάλα έχει αναρ άδεια για όλα η αναπληρώτρια έχει μήτρα από τα lidl 😅😅 ήθελα να ξέρω τους νόμους τουσ διαβάζουν;  Καλά τα ηρεμιστικά τα βλέπω σιγά σιγά αχααχαχαχα η γιατρός είπε όλα μια χαρά με το μωρό μια μικρή αποκόλληση βλέπω όχι λακούβες και τραντάγματα 

      Ναι είναι μεγάλη αδικία οι αναρρωτικες αναπληρωτων σε σύγκριση με μονίμων. Είχαν πει θα τα εξισωναν αλλά ακόμα τίποτα.... αν οδηγείς εσύ νομίζω μια χαρά....θα πηγαίνεις αργά θα αποφεύγεις λακουβες και στο σχολειο δε θα κάνει τίποτα να κάθεται σαν πατριάρχης 😁. Προσοχή στις ιώσεις και τον πυρετό στο σχολειο...καλό είναι να μην ανεβάσουμε πυρετό στο 1ο τριμηνο ειδικά. Να φοράτε μάσκα. Στο δημοτικό κολλάς εύκολα. 

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

Καλά είναι όλα τα μωράκια μας, μικρά και μεγάλα!

Μαράκι, έτσι είναι μετά τη γέννα η περίοδος. Ούτε που την καταλαβαίνεις! Εγώ γενικά μετά τη γέννα νιώθω τον οργανισμό μου πιο υγιή και δυνατό. Παρόλο που το σώμα χάλασε λίγο (και να χάσεις τα κιλά δεν επανέρχεται στην προηγούμενη κατάσταση), αλλά δεν με πειράζει.


My first son: October 2015/ My second son: August 2017/ New baby: September 2019

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

56 minutes ago, Δέσποινa είπε:

Μπαινω να πω καλημερα κ πετυχαινω τη νατασα που κυνηγαει τα τελευταια ασιδερωτα..βρεεεε να δεις ποια μου θυμιζεις!!!ααα εμενα πριν γεννησω!!!χιχι νατασακιιιι ετοιμασου για αγκαλιτσες μεσα στο σκ!!!

Ροζαλακι ευτυχως συνηλθατε!!!τι νεα απο το νινι σας???

Στρολακι κι εγω ουτε αδεια γλαστρα δεν εχω!!

Σουινακι εσυ ξεκουρασου!!!!

Ελενακι πως πηγε το εμβολιο???η φραουλιτσα μεγαλωνει???εμεις ακομα βγαινουμε εξω τυλιγμενοι με κουβερτουλα 

Μαρακι τι κανει ο μπουρμπουληθρας-σκουληκακι?

Γεωργια κι εγωμε θυμαμαι γυρω στα 4 να κλαιω με μαυρο δακρυ 

αφου τελειωσε το εμβολιο οχι γτ ειχα πονεσει αλλα γτ ειχα ξεχασει να κλαψω!!!!!

Μελενια πως εισαι σημερα???

 

Καλώς την....χαχαχα και εγώ εσένα σκεφτόμουν την ώρα που το έγραφα...το μαράκι το έχω συνδέσει με πλύσιμο πίατων και τα 5 τρόφιμα που άφησε στο ψυγείο χαχαχα!!!!! Δεν υπάρχουμε στις τελευταίες μέρες με τις σκέψεις!!!

Ετοιμάζομαι φιλενάδα....κ εγω πιστεύω οτι εντός σκ θα μας τρέχει :)))))

καλά κάνεις κ τον τυλίγεις δεν είμαστε ακόμα για τσαχπινιές !!!!

Καλά οτι έκλαιγες μετά για το γμτ....με ξεπερνάει χαχαχαχα!!!!!!Εγώ πάλι να μην θυμάμαι τίποτα...προβληματίζομαι!!!!


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, NatasaP είπε:

Αααααα μπράβο......

Ωωωωω λές;;;; ότι θέλει ο μικρός μας!!!!!! 

Να σιδερώσω  και τα τελευταία ρουχαλάκια που είναι απλωμένα και μετά δεν έχω θέμα!!!!χαχαχα!!!!!

καλημερα!!!ωωω τελεια!!!μεχρι τη κυριακη σε κοβω!!!!δε νομιζω να πιασεις δευτερα!!!αμα αυτα τα πονακια αρχισουν και γινονται σε τακτα διαστηματα.......ερχεται ο αντρας της ζωης σου!!!!!!ο δευτερος αντρας της ζωης σου...μη παρεξηγηθει και ο συζυγος!!!!ακομα σιδερωνεις???ειδες γιατι εγω τα ετοιμαζω νωριτερα.....χαχαχαχαχα!!!αντε αντε περιμενω να ακουσω τα ευχαριστα!!!!!!

1 minute ago, sweeney todd είπε:

καλημερα!!!ωωω τελεια!!!μεχρι τη κυριακη σε κοβω!!!!δε νομιζω να πιασεις δευτερα!!!αμα αυτα τα πονακια αρχισουν και γινονται σε τακτα διαστηματα.......ερχεται ο αντρας της ζωης σου!!!!!!ο δευτερος αντρας της ζωης σου...μη παρεξηγηθει και ο συζυγος!!!!ακομα σιδερωνεις???ειδες γιατι εγω τα ετοιμαζω νωριτερα.....χαχαχαχαχα!!!αντε αντε περιμενω να ακουσω τα ευχαριστα!!!!!!

 


iZHz.png

xyNB.png
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, marakiinlove είπε:

Καλημέρα από τη βροχερή Έδεσσα!!!

Νατασσακι μου όμορφο ερχεται το ζουζουνι!!!!!! Όλα τελεια θα πάνε!!!! Με ενα πόνο να το πάρεις στην αγκαλίτσα σου!!!! Ο συζυγος πως είναι??? Το εχει συνειδητοποιησει??? Για την πεθερα δεν θα ρωτησω... Περιττο... Σιγουρα το περιμένει με μπαλόνια και γλυκά.....σε ροζ χρωμα καθως ουτε το φυλλο δεν θα θυμάται!! χοχοχοχοχο.. Οι γονεις σ? εχουν αλλο εγγονακι?? Σε ταραξα στις ερωτησεις!! χαχαχα

Ροζαλάκι περαστικα!!Πως τα πας με τη δουλεια??? Ο μικρουλης σου?? Το ανηψάκι??

Μελένια καλοστεριωτα τα εμβρυάκια σου!!ευχομαι καλά αποτελέσματα!!!

 

@Eleni1986 τι λέει ο παιδιατρος??

Και εμεις μόλις κάναμε το εμβόλιο μας!!!! αρχισε να σταθεροποιειται η καμπυλη υψους και βαρους μας..... αυτο τον μηνα εβαλε 250 γρ... ειμαστε στα 7850 και 2 πόντους... ειμαστε στους 69! κατα τα άλλα τον βρηκε πολύ καλό!!!! Μου εδωσε και τις οδηγίες για το φαγητο.... ξεκιναμε 25/03 με ρυζαλευρο της φρεζιντερμ ωστε να μάθει να καταπίνει για μια εβδομαδα και συνεχιζουμε τη δευτερη εισαγωγη φρουτα και την τρίτη εβδομαδα εισαγωγη χορτοσουπα και την τεταρτη κρεατόσουπα.... και μετα αφαιρουμε τελειως το ρυζαλευρο και το απογευματινό μας ειναι πάλι ότι και μεσημεριανο.... συμφωνει αρκετα το πλάνο τ με το δικό μου...αν και ελεγα να ξεκινησω με λαχανικα και οχι φρουτα......

Για το θηλασμο θα προσπθήσω να το διατηρήσω εως ότου κάνουμε εισαγωγη αρκετων τροφων και κατα τον 8ο μήνα θα ήθελα να αποθηλάσω σιγα σιγα......

Αφηστε που μετα από 14 μηνες ξαναήρθε η κοκκινομουρα!! χαχχαχαχα!!!Αν πονουσα σε κλίμακαι 5 απο το ενα εως το 10 τωρα πόνεσα 0!!!ούτε την καταλαβα!!!

 

τα ρουφηχτα φιλιά μου!!!

 

Καλημεραααα!!!!

Η μικρη τα παει πολυ καλα με τα εμβολια! Εκλαψε ενα δευτερολεπτο ακριβως και μετα ξεκαρδιστηκε στα γελια!!! Πρεπει να εχει πουπουλο χερι ο γιατρουλης μας!!!

Μαρακι μου εμεις πηραμε 600 γραμμαρια αυτο τον μηνα(ενω περιμενα λιγοτερο αφου ριχνουν ρυθμους μετα τον πεμπτο) και ενα ποντο υψος και πηγε ανελπιστα καλα! Φτασαμε 7300 και παραμενουμε στα 10 ψηλοτερα και 15 βαρυτερα για κοριτσια. Ειναι πολυ ανεπτυγμενη ειπε ο γιατρος και χοροπηδουσε η κουκουβαγια μανα!χιχι!!!

Οσο για το φαγητο ξεκιναμε αρχες του επομενο μηνα(μολις κλεισει  μηνες) με λαχανικα(πατατα ή γλυκοπατατα, καροτο, κολοκυθι) το μεσημερι για λιγες μερες, μετα θα μπουν σιγα σιγα τα φρουτακια το πρωι( αχλαδι,μηλο, μπανανα) με το αχλαδι πρωτο γιατι τα αλλα δυο μπορει να φερουν δυσκοιλιοτητα και μετα κοτοπουλακι στο μεσημεριανο και αργοτερα μοσχαρι. Το απογευμα οταν μπει(μετα απο 10 μερες περιπου αφου ξεκινησουμε) μπορουμε να του δινουμε λαχανικα απο το μεσημεριανο ή φρουτακι προς το παρον. Το κρεας θα ειναι 150 γρ αβραστο για δυο μερες δηλαδη 75 γρ τη μερα.

Οσο για το ρυζαλευρο μας ειπε απο την αρχη πως δεν θα δωσουμε γιατι το ρυζι περιεχει πολυ αρσενιο και δεν ειναι καθολου καλο ασε που ειναι 95% πλουσιο σε ζαχαρο. Το ρυζαλευρο το δινουν σε μωρα για να παχυνουν, εσεις ειστε τεραστιοι, γιατι σας το εβαλε;!!!!

Ωχ ηρθε η περιοδος;;; Μετα απο τοσο καιρο, δραμα!!!! Εγω τιποτα ακομα!!!


ABHSp3.png
Y2Ijp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, marakiinlove είπε:

Καλημέρα από τη βροχερή Έδεσσα!!!

Νατασσακι μου όμορφο ερχεται το ζουζουνι!!!!!! Όλα τελεια θα πάνε!!!! Με ενα πόνο να το πάρεις στην αγκαλίτσα σου!!!! Ο συζυγος πως είναι??? Το εχει συνειδητοποιησει??? Για την πεθερα δεν θα ρωτησω... Περιττο... Σιγουρα το περιμένει με μπαλόνια και γλυκά.....σε ροζ χρωμα καθως ουτε το φυλλο δεν θα θυμάται!! χοχοχοχοχο.. Οι γονεις σ? εχουν αλλο εγγονακι?? Σε ταραξα στις ερωτησεις!! χαχαχα

Ροζαλάκι περαστικα!!Πως τα πας με τη δουλεια??? Ο μικρουλης σου?? Το ανηψάκι??

Μελένια καλοστεριωτα τα εμβρυάκια σου!!ευχομαι καλά αποτελέσματα!!!

 

@Eleni1986 τι λέει ο παιδιατρος??

Και εμεις μόλις κάναμε το εμβόλιο μας!!!! αρχισε να σταθεροποιειται η καμπυλη υψους και βαρους μας..... αυτο τον μηνα εβαλε 250 γρ... ειμαστε στα 7850 και 2 πόντους... ειμαστε στους 69! κατα τα άλλα τον βρηκε πολύ καλό!!!! Μου εδωσε και τις οδηγίες για το φαγητο.... ξεκιναμε 25/03 με ρυζαλευρο της φρεζιντερμ ωστε να μάθει να καταπίνει για μια εβδομαδα και συνεχιζουμε τη δευτερη εισαγωγη φρουτα και την τρίτη εβδομαδα εισαγωγη χορτοσουπα και την τεταρτη κρεατόσουπα.... και μετα αφαιρουμε τελειως το ρυζαλευρο και το απογευματινό μας ειναι πάλι ότι και μεσημεριανο.... συμφωνει αρκετα το πλάνο τ με το δικό μου...αν και ελεγα να ξεκινησω με λαχανικα και οχι φρουτα......

Για το θηλασμο θα προσπθήσω να το διατηρήσω εως ότου κάνουμε εισαγωγη αρκετων τροφων και κατα τον 8ο μήνα θα ήθελα να αποθηλάσω σιγα σιγα......

Αφηστε που μετα από 14 μηνες ξαναήρθε η κοκκινομουρα!! χαχχαχαχα!!!Αν πονουσα σε κλίμακαι 5 απο το ενα εως το 10 τωρα πόνεσα 0!!!ούτε την καταλαβα!!!

 

τα ρουφηχτα φιλιά μου!!!

 

Μαράκι μου βρέχει εε;;; άντε να φτιάξει ο καιρός δεν μπορώ άλλο!!!!

Αχ να σαι καλά,σε ευχαριστώ!!!!Ο αντρούλης μου περιμένει πως κ πως να γεννηθεί...έχει τρελαθεί,έρχεται στην κοιλιά μου κ του λέει πότε θα έρθεις;;;;χαχα..

Η πεθερά στην κοσμάρα της,και για μπαλόνι θα μας ζητήσει δανεικά...άστα!!!!Τέτοιος άνθρωπος ούτε στον εχθρό μου.Οι γονείς μου αντιθέτως τρελαμένοι,το ακριβώς αντίθετο δηλαδή!!!!

Ωχ μωρέ που ξεκινάει σιγά σιγά φαγητούλι....τρελαίνομαι!!!!!! Δώσε του φιλιά!!!!

34 minutes ago, sweeney todd είπε:

καλημερα!!!ωωω τελεια!!!μεχρι τη κυριακη σε κοβω!!!!δε νομιζω να πιασεις δευτερα!!!αμα αυτα τα πονακια αρχισουν και γινονται σε τακτα διαστηματα.......ερχεται ο αντρας της ζωης σου!!!!!!ο δευτερος αντρας της ζωης σου...μη παρεξηγηθει και ο συζυγος!!!!ακομα σιδερωνεις???ειδες γιατι εγω τα ετοιμαζω νωριτερα.....χαχαχαχαχα!!!αντε αντε περιμενω να ακουσω τα ευχαριστα!!!!!!

 

Για να δούμεεεε....θα σας πώ .....θα σας πώ!!!!!

καλέ σιδερώνω δικά μας ρούχα κ σεντόνια που δεν τελειώνουν ποτέ,τα μωρουδιακά τελείωσαν απο την περασμένη εβδομάδα.

Ο δεύτερος άντρας...την πρώτη θέση έχει καλύψει ο αντρούλης εδώ και πολλά πολλά χρόνια!!!!!!

 


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Νατάσα, λοιπόν, με το που θα γεννήσεις θα μας ενημερώσεις! Μη μας ξεχάσεις από τον ενθουσιασμό σου και αναρωτιόμαστε τι έγινες! Και εννοείται ότι θέλουμε πάσα λεπτομέρεια (ύψος, βάρος, σε ποιον μοιάζει, ποιοι ήρθαν να σε δουν κλπ)! Αγωνιούμεεεεε!!!!


My first son: October 2015/ My second son: August 2017/ New baby: September 2019

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Rosali είπε:

Νατάσα, λοιπόν, με το που θα γεννήσεις θα μας ενημερώσεις! Μη μας ξεχάσεις από τον ενθουσιασμό σου και αναρωτιόμαστε τι έγινες! Και εννοείται ότι θέλουμε πάσα λεπτομέρεια (ύψος, βάρος, σε ποιον μοιάζει, ποιοι ήρθαν να σε δουν κλπ)! Αγωνιούμεεεεε!!!!

Εννοείταιιιιιιι το τάμπλετ θα έχω μαζί μου και μόλις ηρεμήσω απο όλα θα σας στείλω φούλ ενημέρωση....:):)


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, NatasaP είπε:

Εννοείταιιιιιιι το τάμπλετ θα έχω μαζί μου και μόλις ηρεμήσω απο όλα θα σας στείλω φούλ ενημέρωση....:):)

Γιουπι Γιουπι Γιουπιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!:wub::wub::wub::wub::wub::wub::wub::wub:


ABHSp3.png
Y2Ijp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, NatasaP είπε:

Καλώς την....χαχαχα και εγώ εσένα σκεφτόμουν την ώρα που το έγραφα...το μαράκι το έχω συνδέσει με πλύσιμο πίατων και τα 5 τρόφιμα που άφησε στο ψυγείο χαχαχα!!!!! Δεν υπάρχουμε στις τελευταίες μέρες με τις σκέψεις!!!

Ετοιμάζομαι φιλενάδα....κ εγω πιστεύω οτι εντός σκ θα μας τρέχει :)))))

καλά κάνεις κ τον τυλίγεις δεν είμαστε ακόμα για τσαχπινιές !!!!

Καλά οτι έκλαιγες μετά για το γμτ....με ξεπερνάει χαχαχαχα!!!!!!Εγώ πάλι να μην θυμάμαι τίποτα...προβληματίζομαι!!!!

Δεν θα ξεχασω οτι οταν γεννησα ειχα αφησει πισω μου ενα σεντονι ασιδερωτο και ενα ποτηρι απλυτο που ειχα πιει γαλα!!!χαχαχαχα (μη με ρωτησεις ποσα ασιδερωτα εχω τωρα)

7 minutes ago, NatasaP είπε:

Εννοείταιιιιιιι το τάμπλετ θα έχω μαζί μου και μόλις ηρεμήσω απο όλα θα σας στείλω φούλ ενημέρωση....:):)

Και φωτογραφια της ευτυχισμενης ξινογιαγιας μην ξεχασεις!!!!αληθεια πηγε να φτιαξει μαλλι και νυχια για να υποδεχτει το εγγονι της????


x6WFp2.pngYIVQp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Eleni1986 είπε:

Γιουπι Γιουπι Γιουπιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!:wub::wub::wub::wub::wub::wub::wub::wub:

:wub::wub::wub:

2 minutes ago, Δέσποινa είπε:

Δεν θα ξεχασω οτι οταν γεννησα ειχα αφησει πισω μου ενα σεντονι ασιδερωτο και ενα ποτηρι απλυτο που ειχα πιει γαλα!!!χαχαχαχα (μη με ρωτησεις ποσα ασιδερωτα εχω τωρα)

Αχαχαχαχα πές την αλήθεια δεν σκέφτηκες να τα κάνεις τσάκ μπάμ πρίν φύγεις για μαιευτήριο;;;;;Εγώ αυτό φοβάμαι μπας κ με πιάσει τίποτα την ώρα που κάνω κάτι και με πιάσει φρίκη να τα τελειώσω κ μετά να φύγω!!!!χαχαχαχα....


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


7 minutes ago, NatasaP είπε:

:wub::wub::wub:

Αχαχαχαχα πές την αλήθεια δεν σκέφτηκες να τα κάνεις τσάκ μπάμ πρίν φύγεις για μαιευτήριο;;;;;Εγώ αυτό φοβάμαι μπας κ με πιάσει τίποτα την ώρα που κάνω κάτι και με πιάσει φρίκη να τα τελειώσω κ μετά να φύγω!!!!χαχαχαχα....

Την πρωτη φορα που εφυγα μαζευα ο,τι εβρισκα μπροστα μου σαν να ετοιμαζομουν να παω διακοπες,αλλα μου ειπαν οτι ειναι λαθος συναγερμος και γυρισα πισω!!!

Οταν εφυγα ξανα ειχα τετοιους πονους που και τα παπουτσια μου τα εβαλα με τεραστια δυσκολια 


x6WFp2.pngYIVQp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κουκλιτσες μου!!! Σας διαβαζω κ εχω λιωσει στο γελιο. Σκεφτομαι ετοιμογεννες γυναικες να τρεχουν να προλαβουν να νοικοκυρεψουν ενω ετοιμαζονται για το μαιευτηριο! Χαχαχα.... πραγματικα εχω λιωσει!  :-D

Μαρακι κ Stroll σας ευχαριστω πολυ για τις ομορφες ευχες σας!!! :) 

Νατασακι οπως βλεπω το μεγαλο ραντεβου πλησιαζει! Κ αν κρινω απ αυτα που λενε οι εμπειρες μανουλες φροντισε αποψε να εχεις τελειωσει το σιδερο! Αχ ποσο ομορφαααα... με το καλο!!! :wub: 

Δεσποινακι μου καλα ειμαι σημερα. Δεν κρυβω οτι ερχονται κ στιγμες που με πιανει ενας φοβος για το αν ειναι ολα καλα αλλα το διωχνω αμεσως. Νομιζω πως ειναι λογικο κ αυτο να το νιωθω. Το μπεμπακι σου καλα? 

Ελενακι η φραουλιτσα ειναι φοβερη!!! Το αγαπημενο νινι του παιδιατρου θα ειναι :) . Οσο για τις διαστασεις ----> super κοριτσαρος! 

Γεωργιαααααα..... τι κανεις ομορφη???

Rosalaki :):):) 

Link to comment
Share on other sites

Νατασααα!!!Ερχεται ο κουκλος!!!Αντε με το καλο να τον δεχτειτε!!!

Φανταζομαι Νατασα να την πιανουν οι πονοι και να λεει μισο λεπτο μισο λεπτο εχω να σιδερωσω δυο ρουχαλακια χαχαχα

 

Πολυ εν ταχει μπηκα να ευχηθω....εμεις τρωμε κατι ξενυχτια τελευταια και παλευουμε με το θηλασμο πολυ..αλλα ειμαστε πολυ καλα..σημερα ηρθε και η γιατρος μας...ψηλωσαμε παχυναμε κουκλες....

Παω να την ξαναταισω-αλλαξω κλπ...ολο θελω να μπω να γραψω πραγματα αλλα ολο κατι γινεται δυστυχως εχουμε και πονακια πλεον οποτε ο χρονος ειναι πραγματικα πολυ περιορισμενος...Σας σκεφτομαι ομως κοριτσια μου και σας φιλω!!


Αννι με το καλο κοπελα μου κι εσυ!!!Αντε αντε να μοιρασετε μπολικη φρεσκια μπεμπεδοσκονη στις υπολοιπες!!!!


JU2Xp2.png

Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, Me-Lenia είπε:

Γεια σας κουκλιτσες μου!!! Σας διαβαζω κ εχω λιωσει στο γελιο. Σκεφτομαι ετοιμογεννες γυναικες να τρεχουν να προλαβουν να νοικοκυρεψουν ενω ετοιμαζονται για το μαιευτηριο! Χαχαχα.... πραγματικα εχω λιωσει!  :-D

Μαρακι κ Stroll σας ευχαριστω πολυ για τις ομορφες ευχες σας!!! :) 

Νατασακι οπως βλεπω το μεγαλο ραντεβου πλησιαζει! Κ αν κρινω απ αυτα που λενε οι εμπειρες μανουλες φροντισε αποψε να εχεις τελειωσει το σιδερο! Αχ ποσο ομορφαααα... με το καλο!!! :wub: 

Δεσποινακι μου καλα ειμαι σημερα. Δεν κρυβω οτι ερχονται κ στιγμες που με πιανει ενας φοβος για το αν ειναι ολα καλα αλλα το διωχνω αμεσως. Νομιζω πως ειναι λογικο κ αυτο να το νιωθω. Το μπεμπακι σου καλα? 

Ελενακι η φραουλιτσα ειναι φοβερη!!! Το αγαπημενο νινι του παιδιατρου θα ειναι :) . Οσο για τις διαστασεις ----> super κοριτσαρος! 

Γεωργιαααααα..... τι κανεις ομορφη???

Rosalaki :):):) 

Μελενια μου ποτε πας για χοριακη;;;;


ABHSp3.png
Y2Ijp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, NatasaP είπε:

Μαράκι μου βρέχει εε;;; άντε να φτιάξει ο καιρός δεν μπορώ άλλο!!!!

Αχ να σαι καλά,σε ευχαριστώ!!!!Ο αντρούλης μου περιμένει πως κ πως να γεννηθεί...έχει τρελαθεί,έρχεται στην κοιλιά μου κ του λέει πότε θα έρθεις;;;;χαχα..

Η πεθερά στην κοσμάρα της,και για μπαλόνι θα μας ζητήσει δανεικά...άστα!!!!Τέτοιος άνθρωπος ούτε στον εχθρό μου.Οι γονείς μου αντιθέτως τρελαμένοι,το ακριβώς αντίθετο δηλαδή!!!!

Ωχ μωρέ που ξεκινάει σιγά σιγά φαγητούλι....τρελαίνομαι!!!!!! Δώσε του φιλιά!!!!

Για να δούμεεεε....θα σας πώ .....θα σας πώ!!!!!

καλέ σιδερώνω δικά μας ρούχα κ σεντόνια που δεν τελειώνουν ποτέ,τα μωρουδιακά τελείωσαν απο την περασμένη εβδομάδα.

Ο δεύτερος άντρας...την πρώτη θέση έχει καλύψει ο αντρούλης εδώ και πολλά πολλά χρόνια!!!!!!

 

αααα!!καλα και να μεινει κανενα ασιδερωτο δεν πειραζει!!!μου τι δινει να σιδερωνω καθιστη!!!τα τελευταια τα αναλαβε η πεθερα μου!!!εχω και το μικρο που ανυπομονει και με ρωταει συνεχεια ποτε θα βγει η μπεμπα για να παιζουνε!!!με εβαλε να φτιαξω και το κουνακι της για εχει ετοιμο κρεβατι οταν ερθει!!το στρωσαμε κιολας!!!και μαξιλαρακι μαμα και κουβερτουλα μαμα!!!!τι να κανω.....


iZHz.png

xyNB.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...