Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Όλα μια λακούβα σε αυτή την χώρα. Το καλό είναι ότι οδηγώ εγώ πάμε μαζί (και εγώ δάσκαλος μας έφαγε η εκπαίδευση . Μα συγνώμη η μόνιμη δασκάλα έχει αναρ άδεια για όλα η αναπληρώτρια έχει μήτρα από τα lidl 😅😅 ήθελα να ξέρω τους νόμους τουσ διαβάζουν;  Καλά τα ηρεμιστικά τα βλέπω σιγά σιγά αχααχαχαχα η γιατρός είπε όλα μια χαρά με το μωρό μια μικρή αποκόλληση βλέπω όχι λακούβες και τραντάγματα 

      Ναι είναι μεγάλη αδικία οι αναρρωτικες αναπληρωτων σε σύγκριση με μονίμων. Είχαν πει θα τα εξισωναν αλλά ακόμα τίποτα.... αν οδηγείς εσύ νομίζω μια χαρά....θα πηγαίνεις αργά θα αποφεύγεις λακουβες και στο σχολειο δε θα κάνει τίποτα να κάθεται σαν πατριάρχης 😁. Προσοχή στις ιώσεις και τον πυρετό στο σχολειο...καλό είναι να μην ανεβάσουμε πυρετό στο 1ο τριμηνο ειδικά. Να φοράτε μάσκα. Στο δημοτικό κολλάς εύκολα. 

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα όμορφες!

Τι καλα που γράψετε πολλές σήμερα! Μια χαρουλα είστε όλες, τα μπεμπακια μεγαλώνουν... Φτου! Φτου!

Να ευχηθω στο Νατασσακι για ακόμη μια φορά, έτσι για το γούρι, με έναν πόνο κοπελαρα μου!

Όλα να πάνε υπέροχα και να είναι μια καταπληκτική εμπειρία!

Και εμας σημερα μας επισκεφτηκε στο γραφειο η εγκυουλα η συναδελφος. Βρίσκεται στην 33η εβδομαδα και περιμενει κοριτσακι. Πολυ το χαρηκαμε που ηρθε να μας δει.

Και δώσ' του ολοι τα φιλια ματς μουτς!!! Μα με τις ιωσεις σε έξαρση φιλια στην εγκυμονουσα;! Εγω της είπα πως δεν θα την φιλήσω για τον λόγο αυτο και επειδή ο αντρουλης μου είναι αρρωστος. Μπορει να ειμαι φορεας αυτη τη στιγμη.

Αυτάαααα!.... Κατα τα άλλα ήσυχα....

Πολλα φιλια σε μαμαδες, μελλουσες μαμαδες και μπεμπάκια!!!


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Δεσποινάκι εννοείται έφτιαξε μαλλί κ νύχι...τι την πέρασες καμιά τυχαία ξινογιαγιά;;;

Βέβαια έχει μια επίσκεψη το σάββατο και φυσικά δεν μπορούσε να πάει απεριποίητη...οπότε κοντά στον βασιλικό ποτίζεται κ η γλάστρα που λένε!!!!

Μελένια γελάς;;;;; χαχαχαχα ...τώρα έφτιαχνα κέικ για πρωινό στον αντρούλη μου και σκεφτόμουν αν γίνει κάτι οκ προλαβαίνω να το βγάλω απο το φούρνο,να ξεφορμάρω κ να πλύνω τα τσουμπλέκια ...γελάω μόνη μου με το πως τα υπολογίζω!!!!!

Κάρπε μου τι όμορφα που μπήκες να μας πείς νεάκια δικά σου κ της μπέμπας!!!!!

Δώσε της φιλάκια απο όλες μας....όσο για εμάς όπως τα λές είμαστε σε επιφυλακή ...αλλά ενδιάμεσα κάνω και τις δουλείες μου με πανικό!!!!Μωρέ το γελάω αλλά κόβω να σπάνε τα νερά κ εγω να λέω άσε με προλαβαίνω και αυτό κ αυτό και ο άντρας μου να μένει στον καναπέ απο το σόκ!!!!

Σουίνι μου δεν μπορώ αρρωσταίνω να τα βλέπω..άσε που δεν θέλω να γυρίσω κ να έχω τα διπλάσια να φτιάχνω.Άχου μωρέ ο μικρούλης...τα έφτιαξε όλα κ περιμένει....αγάπη μου!!!!

Τζώρτζια μου φαίνεται τρομερό που απο τόσα άτομα μόνο εσύ το σκέφτηκες..μπράβο σου!!!!!

Σε ευχαριστώ ακόμα μια φορά για τις ευχές...θα γεννήσω με φούλ αισιοδοξία και θετική σκέψη απο όλες σας!!!!!:wub:


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Μα ειναι αποριας αξιο που δεν δινουν σημασια στην προληψη. Και ενω ξερουν πως η κοπελα αυτη μαλιστα έχει ένα σοβαρο προβλημα υγειας και ο γιατρος της εδωσε νωριτερα άδεια για να μεινει στο σπιτι και να  έρχεται σε επαφη με κοσμο όσο λιγοτερο γινεται. Σήμερα είχε μια εξεταση εκει κοντα και ειπε να περασει και απο εμας.

Εν τω μεταξυ, μια αλλη κοπελα απο το γραφειο της εκανε επισκεψη στο σπιτι το περασμενο ΣΚ. Τι να πω.... 

Ξεχασα πριν να γραψω στη Sweeney πόσο γλυκο και τρυφερο είναι το αγοράκι της!!!.... Να τον χαίρεσαι βρε Sweeney τον ιπποτικό γιο!!!


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μελενια μου τελεια περνουν οι μερες!!!! Εχω πολυ καλο προαισθημα. Σας εμειναν και στην καταψυξη;

Γεωργια μου τραγικοι συναδελφοι! Μπραβο που το σκεφτηκες!!!!

Γελαω με τις δουλειες που μπορει να μεινουν στη μεση!!! χιχιχιχι!!!!

 


ABHSp3.png
Y2Ijp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Λενιω! Ευχαριστώ. Το θεωρω αυτονόητο.

Να πω και το κορυφαιο που έχω ακουσει απο την κουνιαδα μου τη μεγαλη. Ήμουν άρρωστη και της ειπα να μην με φιλήσει. Και μου απαντα "Έλα καλέ, αν δεν κολλήσω από σένα, θα κολλήσω από καποιον άλλον"!!! Την κοιταξα με απορία!

Τωρα που λετε για τις δουλειες και τη γεννα. Η μαμα μου όταν καταλαβε ό,τι γενναει, μπηκε και έκανε μπανιο και έβαψε τα νύχια της! Δεν ξέρω τοτε αν το επετρεπαν αυτο, αλλα η ερώτησή μου είναι: Που βρηκε την ψυχραιμια;! Μιας και το αναφέραμε, θα της κανω κουβέντα να θυμηθω την ιστορία...


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Georgia1972 είπε:

Μα ειναι αποριας αξιο που δεν δινουν σημασια στην προληψη. Και ενω ξερουν πως η κοπελα αυτη μαλιστα έχει ένα σοβαρο προβλημα υγειας και ο γιατρος της εδωσε νωριτερα άδεια για να μεινει στο σπιτι και να  έρχεται σε επαφη με κοσμο όσο λιγοτερο γινεται. Σήμερα είχε μια εξεταση εκει κοντα και ειπε να περασει και απο εμας.

Εν τω μεταξυ, μια αλλη κοπελα απο το γραφειο της εκανε επισκεψη στο σπιτι το περασμενο ΣΚ. Τι να πω.... 

Ξεχασα πριν να γραψω στη Sweeney πόσο γλυκο και τρυφερο είναι το αγοράκι της!!!.... Να τον χαίρεσαι βρε Sweeney τον ιπποτικό γιο!!!

ειναι ευαισθητο το καλο μου!!!τωρα της βαλαμε και παιχνιδια μες τη κουνια για να εχει να παιζει!!οτι δεν θελει απο τα δικα του η ειναι χαλασμενο!!!!χαχαχαχα!!!δε παιζεται αυτο το παιδι!!!!


iZHz.png

xyNB.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα αγάπες! Έχω μέρες να σας διαβάσω και πέρασα κάμποση ώρα για να μάθω τα νέα σας! 

@NatasaP μου :wub: με το καλό να έρθει ο μπόμπιρας, με έναν πόνο να είναι στην αγκαλιά σου! συγκινούμαι γιατί τα περάσαμε όλα μαζί εδώ μέσα, από τις προσπάθειες με τις σπερματεγχύσεις ακόμα θυμάμαι που μπήκα στην παρέα σας. Και τώρα ήρθε η ώρα να τον γνωρίσεις! :wub: Όπως και με την @annie1979 φυσικά που έμεινε έγκυος εκείνη την περίοδο.. και σκεφτόμουν τότε τι καλά να είχα την τύχη σας.. ή να μείνω ανέλπιστα ή να πετύχει η εξωσωματική με την πρώτη. Και όντως έτσι κι έγινε! Ακούς @Me-Lenia; Αυτό γίνεται σε αυτή την παρέα! Ήρθε και η σειρά σου!! :-D:-D

Πάντως μη το γελάτε, στα μαθήματα που πηγαίνω μας έλεγαν οι μαίες να μην τρέξουμε στο μαιευτήριο μόλις μας πιάσουν οι πόνοι.. αλλά να περάσουμε τις πρώτες ώρες στο σπίτι ώστε να μην πάμε εκεί και μας καθηλώσουν με καρδιοτοκογράφους κτλ. Τελοσπαντων, και έλεγαν ότι ένας καλός τρόπος να περάσει η ώρα είναι να κάνουμε δουλειές για να απασχολούμε το μυαλό μας.. να πλύνουμε κανένα πιάτο.. ή ακόμα καλύτερο είναι το σφουγγάρισμα (απαραίτητη προϋπόθεση να γίνεται συνοδεία λικνισμάτων της λεκάνης!! :tongue: ) Οπότε, ορίστε! Με έναν σμπάρο δυο τρυγόνια! :tongue: 

Κορίτσια μου γλυκά σας φιλώ όλες μία μία, δεν έχω κουράγιο να γράψω άλλο, κλείνουν τα μάτια μου! Έχει γίνει μια ανατροπή την τελευταία στιγμή και δεν θα μετακομίσουμε τελικά, οπότε τρέχω όλη μέρα γιατί έχει κάτι μερεμέτια το σπίτι που θέλω να γίνουν πριν γεννήσω.. συν όλη την προετοιμασία τρέχω και δεν φτάνω. Θα προσπαθήσω να μπαίνω όμως για να μην χάσω τα απανωτά γεννητούρια που έρχονται!!! 

 


vQjrp2.png
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, NatasaP είπε:

Δεσποινάκι εννοείται έφτιαξε μαλλί κ νύχι...τι την πέρασες καμιά τυχαία ξινογιαγιά;;;

Βέβαια έχει μια επίσκεψη το σάββατο και φυσικά δεν μπορούσε να πάει απεριποίητη...οπότε κοντά στον βασιλικό ποτίζεται κ η γλάστρα που λένε!!!!

Μελένια γελάς;;;;; χαχαχαχα ...τώρα έφτιαχνα κέικ για πρωινό στον αντρούλη μου και σκεφτόμουν αν γίνει κάτι οκ προλαβαίνω να το βγάλω απο το φούρνο,να ξεφορμάρω κ να πλύνω τα τσουμπλέκια ...γελάω μόνη μου με το πως τα υπολογίζω!!!!!

Κάρπε μου τι όμορφα που μπήκες να μας πείς νεάκια δικά σου κ της μπέμπας!!!!!

Δώσε της φιλάκια απο όλες μας....όσο για εμάς όπως τα λές είμαστε σε επιφυλακή ...αλλά ενδιάμεσα κάνω και τις δουλείες μου με πανικό!!!!Μωρέ το γελάω αλλά κόβω να σπάνε τα νερά κ εγω να λέω άσε με προλαβαίνω και αυτό κ αυτό και ο άντρας μου να μένει στον καναπέ απο το σόκ!!!!

Σουίνι μου δεν μπορώ αρρωσταίνω να τα βλέπω..άσε που δεν θέλω να γυρίσω κ να έχω τα διπλάσια να φτιάχνω.Άχου μωρέ ο μικρούλης...τα έφτιαξε όλα κ περιμένει....αγάπη μου!!!!

Τζώρτζια μου φαίνεται τρομερό που απο τόσα άτομα μόνο εσύ το σκέφτηκες..μπράβο σου!!!!!

Σε ευχαριστώ ακόμα μια φορά για τις ευχές...θα γεννήσω με φούλ αισιοδοξία και θετική σκέψη απο όλες σας!!!!!:wub:

ευελπιστω να ειναι καλος μαζι της και οταν θα την εχει μεσα στο σπιτι!!!!


iZHz.png

xyNB.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κορίτσια όμορφα!!!!

Μα τι βροχή είναι αυτή;;;;;μουλιάσαμε πια!!!!!

Εμείς σπίτι ακόμα...όπως καταλάβατε το μικρό με αφήνει να προλαβαίνω τις δουλειές μου χαχαχα!!!!!

Τζώρτζια πραγματικά δεν έχω λόγια...μου φαίνεται τραγικό όλο αυτό!!!Η ατάκα της κουνιάδας είναι απο αυτές που πέφτει το σαγόνι....χαχαχα!!!

Ελενάκι τι κάνει η φραουλένια;;;;

Σουίνι είναι τρομερός ο μικρός!!!!

Μελιτινάκι μου,σε ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου,με το καλό και το δικό σας ζουζουνάκι που πλησιάζει!!!! Είναι τρομερό πόσα περάσαμε μαζί σε αυτήν την παρεούλα ...ένα απίστευτο ταξίδι και τώρα που μετράμε αντίστροφα μου φαίνεται σαν όνειρο!!!!Έτσι ακριβώς είπαν κ σε εμάς οι μαίες...και ο γιατρός μου το ίδιο ακριβώς μου είπε,ότι όσο πιο γρήγορα πας τόσο αργείς περισσότερο να γεννήσεις λόγω της διαδικασίας αυτής.Πωωωω ρε κορίτσι τώρα βρήκε να ακυρωθεί η μετακόμιση;;;Καλό κουράγιο στο τρέξιμο αυτό που προέκυψε...να τελειώσουν όλα γρήγορα !!!!


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μικρουλες! Τι μουσκίδι είναι αυτό πάλι; Δεν παραιτείται η κακοκαιρία!

Νατασσακι, ο μικρος ειναι νοικοκυρης και τα θελει όλα στην εντελεια όταν θα μπει στο σπιτι! Χα χα!

Sweeney μου, λες να απογοητευτεί ο μικρός μόλις καταλαβει πως η μικρή δεν μπορει να παιξει ακομα;!... Ο γλυκουλης μου....

Μελιτινακι, καθε εμποδια για καλο λεει ο λαος μας. Οποτε τωρα θα παραγγειλετε και επιπλακια, ε;! Αντε, με το καλο να γινουν ολα όμορφα.

Φιλια σε ολα τα κοριτσακια! :)

Α, μολις ειδα πως σε λίγες ημέρες θα αλλαξει λογισμικο και το parents.org.gr.


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Georgia1972 είπε:

Καλημέρα μικρουλες! Τι μουσκίδι είναι αυτό πάλι; Δεν παραιτείται η κακοκαιρία!

Νατασσακι, ο μικρος ειναι νοικοκυρης και τα θελει όλα στην εντελεια όταν θα μπει στο σπιτι! Χα χα!

Sweeney μου, λες να απογοητευτεί ο μικρός μόλις καταλαβει πως η μικρή δεν μπορει να παιξει ακομα;!... Ο γλυκουλης μου....

Μελιτινακι, καθε εμποδια για καλο λεει ο λαος μας. Οποτε τωρα θα παραγγειλετε και επιπλακια, ε;! Αντε, με το καλο να γινουν ολα όμορφα.

Φιλια σε ολα τα κοριτσακια! :)

Είπαν νομίζω έως αύριο θα είναι έτσι...για να δούμε!!!!

Ναι παιδί μου και εγώ αυτό πιστεύω,θέλει να γυρίσουμε σπίτι μας και να ασχολούμε με εκείνον και όχι με ασιδέρωτα!!!:-P

Σήμερα ξεκούραση με το καφεδάκι σου;;;;


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Georgia1972 είπε:

Καλημέρα μικρουλες! Τι μουσκίδι είναι αυτό πάλι; Δεν παραιτείται η κακοκαιρία!

Νατασσακι, ο μικρος ειναι νοικοκυρης και τα θελει όλα στην εντελεια όταν θα μπει στο σπιτι! Χα χα!

Sweeney μου, λες να απογοητευτεί ο μικρός μόλις καταλαβει πως η μικρή δεν μπορει να παιξει ακομα;!... Ο γλυκουλης μου....

Μελιτινακι, καθε εμποδια για καλο λεει ο λαος μας. Οποτε τωρα θα παραγγειλετε και επιπλακια, ε;! Αντε, με το καλο να γινουν ολα όμορφα.

Φιλια σε ολα τα κοριτσακια! :)

πιστευω οτι θα χαλαστει λιγακι!!!χαχαχα!!εγω σημερα την εχω βγαλει ξαπλα γιατι χτες εκανα δουλειτσες και σημερα με ζοριζει πολυ η μικρη!!με εχουν πιασει και κατι πονακια και ετσι ειπα αραλικι σημερα!!νατασα κανε ολες τις δουλιτσες σου βοηθανε στον ευκολο τοκετο!!!αντε μεχρι αυριο το πολυ πιστευω!!δε νομιζω να φτασεις δευτερα!!!να μας στειλεις φωτο τα πατουσινια!!!


iZHz.png

xyNB.png
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, sweeney todd είπε:

πιστευω οτι θα χαλαστει λιγακι!!!χαχαχα!!εγω σημερα την εχω βγαλει ξαπλα γιατι χτες εκανα δουλειτσες και σημερα με ζοριζει πολυ η μικρη!!με εχουν πιασει και κατι πονακια και ετσι ειπα αραλικι σημερα!!νατασα κανε ολες τις δουλιτσες σου βοηθανε στον ευκολο τοκετο!!!αντε μεχρι αυριο το πολυ πιστευω!!δε νομιζω να φτασεις δευτερα!!!να μας στειλεις φωτο τα πατουσινια!!!

Ωχ λές;;;;θα απογοητευθεί ο μικρούλης;;θα δούμε....εδώ θα είμαστε να μοιράζεσαι την καθημερινότητα σας!!!!! 

Βρε δεν είπαμε να χαλαρώσεις;;;; 

και φώτο πατουσίνια και δωμάτιο που σας χρωστάω!!!!:wub::)

 


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...