Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια καλημερα! Έκανα μια έρευνα σχετικά με τις βιταμίνες και κόντεψα να καραφλιασω! Και δεν έχω και περιθώρια,αρκετά μαλλιά έχασα με 16 μηνες θηλασμό 😛 Τελικά κατέληξα στις inofert για μένα και στις Wellman για τον άντρα μου. Παίρνουμε και έξτρα φιλισιν και mollers,τρώμε κάθε μέρα  φρουτα και σαλάτες,ε πιστεύω κάτι θα γίνει. Μακάρι να είχαμε παραπάνω λεφτά,να δοκιμάζαμε πιο ακριβές βιταμίνες,αλλά και αυτές κατι καλό θα κάνουν 🥰

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

Καλημερα κοριτσια μου!!! Τι κανετε? Εγω ξαααπλα... ποναει καπως η πλατη μου αλλα δε με νοιαζει καθολου. Ας ποναω, αρκει να πανε ολα καλα!!!

Σας ευχαριστω ολες για τις ευχες σας! Ειστε πολυ γλυκιες κ με γεμιζετε αισιοδοξια! Μετανιωσα πολυ που αφησα εκεινο το ατυχες γεγονος στην κλινικη να με ριξει εστω κ για λιγες ωρες. Εχετε δικιο σε ολα οσα μου ειπατε. Μονο τα θετικα κραταω κ κοιταω μπροστα!!! Ευχομαι κ εγω να κανω ενα πολυ καλο ποδαρικο με τη χοριακη κ να ακολουθησει το "τσουναμι" του περασμενου καλοκαιριου!:) 

Μελιτινακι η μπουμπου μεγαλωνει κ εσυ προετοιμαζεσαι!!! Τι τελεια!!! Ολα με το καλο! 

Δεσποινακι εισαι φοβερη, μπραβο για τα κιλακια. Ειμαι σιγουρη οτι κ ο επομενος στοχος συντομα θα επιτευχθει! Ο μικρουλης σου ποναει ακομα η ψυχη μου? Αντε λιγη υπομονη!

Γεωργια μου αρκετη αναμονη με το ραντεβου σου. Σε καποιο διαγνωστικο κεντρο δε θα απευθυνθεις?   Περαστικα στον αντρουλη σου. Ελπιζω σημερα να ειναι καλυτερα.

Rosalaki σ ευχαριστω! Ευχομαι σε λιγες ημερες να ειμαι η επομενη σου :) . 

Annie μου με το καλο η μπεμπουλα!!! Σ ευχαριστω πολυ-πολυ για τις ευχες σου!!!!

Νατασακιιιιιι..... ερχεται ο μπομπιρακος!!! Με το καλο κοριτσακι μου. Αχ αγκαλιτσες που θα κανετε σε λιγες μερουλες! Γουτσου-γουτσου!!!! ♡♡♡. Για να σου πω την αληθεια οταν διαβασα αυτα που μου εγραψες ενιωσα να με μαλωνεις! χιχιχι... κ φυσικα πολυ καλα μου εκανες. Οντως με βοηθησατε τοσο πολυ ολες ολο αυτον τον καιρο κ εγω επετρεψα να με ριξει μια τυχαια!!! Εχεις δικιο κ σ ευχαριστω!!!

Σιγουρα καποιες θα εχω ξεχασει... γι αυτο στελνω σε ολες σας μια μεγαααλη αγκαλια! :wub: 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

2 hours ago, NatasaP είπε:

Καλημέρα καλημέρα!!!!!

Κορίτσια μου τι καιρός είναι αυτός;;;; Τι κάνετε;;;; Ντυθείτε καλά γιατί είναι τόσο ύπουλος!!!

Τα νέα μας...ο μπόμπιρας μας πιθανότατα την δευτέρα να είναι αγκαλίτσα μας:wub:

είχαμε καρδιοτοκογράφο ο οποίος ήταν καλός,έχω συσπάσεις κ διαστολή 2.Στον έλεγχο τον εσωτερικό γκούχου γκούχου κόντεψα να αλλάξω όροφο απο τον πόνο.

Οπότε όπως καταλαβαίνετε περνάμε τις τελευταίες μας μέρες ως ζευγαράκι !!!

Τζώρτζια μου τελική ευθεία όπως τα λές...ανυπομονώ φούλ!!!!!Άντε και στις δικές σας τις χαρές!!!!Τα ραντεβού δεν θα τα σχολιάσω...είναι δυνατόν τόσο πίσω ;;;;;;;;

Μελένια με το καλό να στεριώσουν τα εμβρυάκια σου.Καλά που σε κρατάγαμε εμείς χαλαρή για να σε ρίξει μια τυχαία!!!! Μου θύμησες πως την μέρα  της μεταφοράς ήταν μαζί μου και μια παπαδιά στο διπλανό κρεβάτι,για ένα περίεργο λόγο ένιωθα τόσο ήρεμη κ ευτυχώς πραγματικά όλα μας πήγαν καλά κ το θαυματάκι μας έρχεται!!!Μάθημα μην αφήνεις τα άσχημα να σε ρίχνουν...να κρατάς την αισιοδοξία των υπόλοιπων κοριτσιών που πίστευαν!!!!

Δεσποινάκι τι κάνει ο μικρός πατούσης;;;;;; εσύ μάνα σιλφίδα πως είσαι;;;;;

Σουίνι μου ...τι βιαστικό πλάσμα ;;;;;χαχαχα μείνε ξάπλα κ πες της δεν πας πουθενά!!!! Υπομονή με την ξάπλα....

Ρόζαλι περαστικούλια σε όλους!!!!Σε ευχαριστώ!!!!!

Θα μιλήσουμε εντός σκ να δούμε την εξέλιξη μου,και αναλόγως πράττουμε.Αν δεν ξεκινήσει μόνη της η διαδικασία θα μπούμε με πρόκληση όπως λές.Αν κ ο γιατρός μου είπε πως εσωτερικά είμαι έτοιμη.Λεπτομέρειες τις διαδικασίας αυτής ξέρω λίγες απο την ξενάγηση που είχα κάνει .

Άννιε τι θα γίνει;;;;; λες να σκάσουν κ τα δυό την ίδια μέρα;;;;χαχαχαχα!!!!!!!

Έχε το βαλιτσάκι στο αμάξι καλού κακού!!!

Φιλιά σε όλες!!!!!!:)

 

 

 

Νατασου μου έρχεται το αγοράκι σ!! Ο τράχηλος έχει μαλακώσει....?? Φαντάζομαι μετά τις 40 εβδομάδες εάν φτάσεις θα σε βάλει με πρόκληση.... έχει ακόμα περιθώριο ο μικρουλης σας!!! 

Σ εύχομαι όλα να πάνε κατευχην!!

 

Καλημέρα στα υπόλοιπα κορίτσια!!! Αννιε μου με το καλό κ εσένα το κοριτσάκι σ!!!


OFubp3.png

TyB7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα μικρούλες μου! Τι κάνετε; Πολύ νερό σήμερα, έτσι;

Ροζαλακι, περαστικά σας κοπέλα μου. Ελπίζω να μην έχεις πυρετο...

Ναι, έχω φρικάρει κι εγώ με αυτήν την αναμονή και το έχω υποστεί πολλές φορές στο παρελθόν, όπως και πολλοί συνάδελφοί μου. Γι' αυτό τα κάνω ολα ιδιωτικώς και πληρώνω τα μαλλια της κεφαλής μου και ταυτόχρονα έχω και τις καρατήσεις από το ταμείο μου. Τα πληρώνω δηλαδή δύο φορές. Και αυτές λοιπόν,  αν τις πληρώσω απ' την τσέπη μου, μπορώ να τις κανω έξω. Αλλα η μαγνητική απ' όσο ξερω, είναι ακριβή. Τέλος παντων.... ο αντρούλης μου είδε και απόειδε με όλα αυτά που έχουμε περάσει τα τελευταια χρόνια και ρώτησε στην εταιρεία του αν μπορεί να με ασφαλίσει μέσω του εργοδότη του, πληρώνοντας φυσικά ότι του αναλογεί. Μαλλον θα το κανουμε έτσι...

Annie μου, γιατί αγχώθηκες κοπέλα μου; Γενικά με την ιδέα της γεννας ή έγινε κάτι στην ξενάγηση;

Πω πωωωω Νατασσάκι! Τη Δευτέρα θα γίνετε οικογενεια!!!

Μελένια μου υπομονή! Θα περάσουν οι μέρες. Καλό κλώσσημα! Χι χι χι!!!

Μαρακι τι κάνεις; Το μπεμπακι σου;

Τα φιλια μου σε όλα τα κορίτσια!!!


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Me-Lenia είπε:

Καλημερα κοριτσια μου!!! Τι κανετε? Εγω ξαααπλα... ποναει καπως η πλατη μου αλλα δε με νοιαζει καθολου. Ας ποναω, αρκει να πανε ολα καλα!!!

Σας ευχαριστω ολες για τις ευχες σας! Ειστε πολυ γλυκιες κ με γεμιζετε αισιοδοξια! Μετανιωσα πολυ που αφησα εκεινο το ατυχες γεγονος στην κλινικη να με ριξει εστω κ για λιγες ωρες. Εχετε δικιο σε ολα οσα μου ειπατε. Μονο τα θετικα κραταω κ κοιταω μπροστα!!! Ευχομαι κ εγω να κανω ενα πολυ καλο ποδαρικο με τη χοριακη κ να ακολουθησει το "τσουναμι" του περασμενου καλοκαιριου!:) 

Μελιτινακι η μπουμπου μεγαλωνει κ εσυ προετοιμαζεσαι!!! Τι τελεια!!! Ολα με το καλο! 

Δεσποινακι εισαι φοβερη, μπραβο για τα κιλακια. Ειμαι σιγουρη οτι κ ο επομενος στοχος συντομα θα επιτευχθει! Ο μικρουλης σου ποναει ακομα η ψυχη μου? Αντε λιγη υπομονη!

Γεωργια μου αρκετη αναμονη με το ραντεβου σου. Σε καποιο διαγνωστικο κεντρο δε θα απευθυνθεις?   Περαστικα στον αντρουλη σου. Ελπιζω σημερα να ειναι καλυτερα.

Rosalaki σ ευχαριστω! Ευχομαι σε λιγες ημερες να ειμαι η επομενη σου :) . 

Annie μου με το καλο η μπεμπουλα!!! Σ ευχαριστω πολυ-πολυ για τις ευχες σου!!!!

Νατασακιιιιιι..... ερχεται ο μπομπιρακος!!! Με το καλο κοριτσακι μου. Αχ αγκαλιτσες που θα κανετε σε λιγες μερουλες! Γουτσου-γουτσου!!!! ♡♡♡. Για να σου πω την αληθεια οταν διαβασα αυτα που μου εγραψες ενιωσα να με μαλωνεις! χιχιχι... κ φυσικα πολυ καλα μου εκανες. Οντως με βοηθησατε τοσο πολυ ολες ολο αυτον τον καιρο κ εγω επετρεψα να με ριξει μια τυχαια!!! Εχεις δικιο κ σ ευχαριστω!!!

Σιγουρα καποιες θα εχω ξεχασει... γι αυτο στελνω σε ολες σας μια μεγαααλη αγκαλια! :wub: 

 

Μελένια μου μπορείς να κάθεσαι και στον καναπέ σου με τα ποδαράκια πάνω,δεν είναι απαραίτητη  η ξάπλα...κ εγώ έτσι έκανα,πιάνεσαι αλλιώς.

Δεν σε μάλωσα αντιθέτως στεναχωρήθηκα που σου χάλασε αυτήν την στιγμή μια άσχετη....γενικά να κρατάς τα θετικά κ οχι την μουτζουφλιά !!!!Εγώ μετανιώνω που επέτρεψα σε συγκεκριμένα άτομα να με στεναχωρούν...οπότε κάνε το κ εσύ όποιος κ να είναι!!!!

Έρχεται ο μικρός μας ....έρχεται.....:)))))))))

 

4 hours ago, marakiinlove είπε:

Νατασου μου έρχεται το αγοράκι σ!! Ο τράχηλος έχει μαλακώσει....?? Φαντάζομαι μετά τις 40 εβδομάδες εάν φτάσεις θα σε βάλει με πρόκληση.... έχει ακόμα περιθώριο ο μικρουλης σας!!! 

Σ εύχομαι όλα να πάνε κατευχην!!

 

Καλημέρα στα υπόλοιπα κορίτσια!!! Αννιε μου με το καλό κ εσένα το κοριτσάκι σ!!!

Μαράκι με τον μπόμπιρα,έρχεται κ ο δικός μας ......

ναι ο τράχηλος είναι μαλακός και με το ζόρι φτάνουμε στην επόμενη εβδομάδα,τις 40 τις έχουμε ξεχάσει ήδη.

Να σαι καλά....μακάρι γιατί ανυπομονούμε να τον γνωρίσουμε τον πατουσίνο μας!!!!

1 hour ago, Georgia1972 είπε:

Καλησπέρα μικρούλες μου! Τι κάνετε; Πολύ νερό σήμερα, έτσι;

Ροζαλακι, περαστικά σας κοπέλα μου. Ελπίζω να μην έχεις πυρετο...

Ναι, έχω φρικάρει κι εγώ με αυτήν την αναμονή και το έχω υποστεί πολλές φορές στο παρελθόν, όπως και πολλοί συνάδελφοί μου. Γι' αυτό τα κάνω ολα ιδιωτικώς και πληρώνω τα μαλλια της κεφαλής μου και ταυτόχρονα έχω και τις καρατήσεις από το ταμείο μου. Τα πληρώνω δηλαδή δύο φορές. Και αυτές λοιπόν,  αν τις πληρώσω απ' την τσέπη μου, μπορώ να τις κανω έξω. Αλλα η μαγνητική απ' όσο ξερω, είναι ακριβή. Τέλος παντων.... ο αντρούλης μου είδε και απόειδε με όλα αυτά που έχουμε περάσει τα τελευταια χρόνια και ρώτησε στην εταιρεία του αν μπορεί να με ασφαλίσει μέσω του εργοδότη του, πληρώνοντας φυσικά ότι του αναλογεί. Μαλλον θα το κανουμε έτσι...

Annie μου, γιατί αγχώθηκες κοπέλα μου; Γενικά με την ιδέα της γεννας ή έγινε κάτι στην ξενάγηση;

Πω πωωωω Νατασσάκι! Τη Δευτέρα θα γίνετε οικογενεια!!!

Μελένια μου υπομονή! Θα περάσουν οι μέρες. Καλό κλώσσημα! Χι χι χι!!!

Μαρακι τι κάνεις; Το μπεμπακι σου;

Τα φιλια μου σε όλα τα κορίτσια!!!

Τζώρτζια μακάρι να βγάλετε γρήγορα άκρη με αυτά κ να προχωρήσετε.

αμαρτία τόσα λεφτά κ να μην εξυπηρετούν !!!

Οικογένεια ...υπέροχη λέξη!!!!!!


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Rosali είπε:

Καλημέρα, κορίτσια! Τι κάνετε; Εγώ είμαι λίγο άρρωστη. Την αρπάξαμε οικογενειακώς. Τέλος πάντων, θα περάσει, πού θα πάει.

Μελένια, καλά αποτελέσματα σου εύχομαι! Άντε να μας ανακοινώσεις μια μεγάααααλη χοριακή γιατί παρατήρησα ότι είμαι η τελευταία έγκυος της παρέας, δηλαδή η πιο πρόσφατη. Άντε να έρχονται και οι νεότερες! Είναι δυνατόν να είμαστε 4+ μήνες χωρίς ευχάριστα;;; Μην επηρεάζεσαι πάντως από άλλες κοπέλες. Η καθεμιά έχει τραβήξει το δικό της Γολγοθά και αυτό επηρεάζει και τη διάθεσή της, το βλέπω και σε φιλικά μας ζευγάρια. Καλή επιτυχία και πάλι!

Νατάσα, με το καλό! Σου είπε τίποτα νεότερο για το πότε μπαίνεις, για το αν θα σου κάνει πρόκληση, γενικά λεπτομέρειες;;;

Γεωργία, χαράς στην υπομονή σου, αν περιμένεις μέχρι τότε για τα ραντεβού!!! Εγώ θα είχα φρικάρει! Δε γίνεται αυτές τις εξετάσεις να τις κάνεις σε ένα διαγνωστικό κέντρο οποιοδήποτε; Πρέπει να πας κάπου συγκεκριμένα;;;

Δεσποινάκι, συγχαρητήρια! Άντε και στα δικά μας!

Σουίνι, πες στη μπουμπου να μη βιάζεται! Πρώτα έρχεται ο μπόμπιρας της Νατάσας! Δεν χρειάζεται να προτρέχει!

Σε όσα κορίτσια δεν ανέφερα, τις καλημέρες μου!

οχι οχι δεν ειναι η ωρα της ακομα!!να μπω στις 37 και μετα ας κανει οτι θελει!!!

10 hours ago, annie1979 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!! Είχα μέρες να μπω!

Μελένια μου καλή επιτυχία!!! Μέσα από την καρδιά μου να πάνε όλα τέλεια και να είσαι η επόμενη εγκυούλα της παρέας μας.

Αχ αυτός ο καιρός μας τα χάλασε, πάει το περπάτημα μέχρι να ξαναφτιάξει.

Εμείς είμαστε στην αναμονή, την Δευτέρα πήγαμε και στο Μητέρα για καρδιοτοκογράφημα και μια ξενάγηση στους χώρους. Μάλλον αγχώθηκα αρκετά γιατί μου ανέβηκε 15 η πίεση! Κατά τα άλλα, έχουν ξεκινήσει κάποιες συσπάσεις και νιώθω τη μικρή μου αρκετά χαμηλά. Ο γιατρός μου είπε ότι δεν με βλέπει να φτάνω στις 25 του μήνα... Επόμενο ραντεβού τη Δευτέρα για να δούμε πως πάμε!

χιχιχι!!!πολλα βιαστηκα μωρακια και τρελενομαι!!!!αντε στο τελος θα γεννησετε και οι 2 μαζι!!!τελειο θα ηταν!!!αντε αντε με το καλο!!!!

νατασσα με το καλο και με ενα πονο!!!αμα εχει αρχισει και διαστολη συντομα θα τον εχεις αγκαλιτσα σου!!!ολα καλα θα πανε!!!


iZHz.png

xyNB.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια μου καλησπερα!!!

Χαθηκα με ολες αυτες τις σελιδες!!!

Νατασακι μου πλησιαζει ο μπεμπης!!! Σε δυο τρεις μερες σε βλεπω να γεννας!!! Πολλες φορες οι γιατροι "βοηθουν" με την εσωτερικη εξεταση. Τι καλα που εισαι ηρεμη, σε χαιρομαι πραγματικα! Και αφου εχει ηδη διαστολη θα εχεις πολυ ευκολη γεννα, με το καλο να το κρατησεις στην αγκαλια σου!!!

Ροζαλι περαστικα κοριτσι μου σε ολους σας!

Αννι μου  τρεχεις να προλαβεις την Νατασα και εσυ! Με το καλο!!!!

Μελενια μου οπως σου ειπαν και τα κοριτσια μηνσε ριχνουν οι αρνητικοι ανθρωποι, χαιρομαι που ανεβηκες παλι!!! Εχεις τα μωρακια σου μεσα σου τωρα και θελουν ηρεμια! Ευχομαι να γατζωθουν και σε λιγες μερες να μας ανακοινωσεις μια τεραστια χοριακη. Εγω την θυμαμαι τη μερα της εμβρυομεταφορας μου σαν την πιο ομορφη ηλιολουστη μερα!!!!

Μαρακι σκουληκακι και ο δικος σου ε;;; χιχιχιχι!!! Δεν εχουν πολυ πλακα;;; Τελεια η φωτογραφια με τα αγορια σου αλλα εχω μια απορια, πως αντεχει ο μικρος με το μπουφαν;;; Εμενα οταν της το φοραω κλαιει με μαυρο δακρυ, δεν της αρεσει καθολου το μπουφαν. Με ζακετακια την βγαζουμε, τσαμπα το πηρα!!

Μελιτινακι και σουινι μεγαλωνουν τα ζουζουνακια!!!

Γεωργια μου περαστικα στον αντρουλη σου! Τι καλα που τον περιποιεισαι!!! Τι τυχερος!!!!

Δεσποινακι, Αντζυ τι κανουν τα ζουζουνια;;;;

Καλως και το Ολγακι!!! Τα φιλια μου!!!!

Απο το απογευμα γραφω αυτο το μηνυμα!!! Εμεις περιμενουμε τον γιατρο μας σε λιγο να δει την μικρη, εμβολιο κλπ! Γιουπιιιιι!!!!

 


ABHSp3.png
Y2Ijp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Georgia1972 είπε:

Καλησπέρα μικρούλες μου! Τι κάνετε; Πολύ νερό σήμερα, έτσι;

Ροζαλακι, περαστικά σας κοπέλα μου. Ελπίζω να μην έχεις πυρετο...

Ναι, έχω φρικάρει κι εγώ με αυτήν την αναμονή και το έχω υποστεί πολλές φορές στο παρελθόν, όπως και πολλοί συνάδελφοί μου. Γι' αυτό τα κάνω ολα ιδιωτικώς και πληρώνω τα μαλλια της κεφαλής μου και ταυτόχρονα έχω και τις καρατήσεις από το ταμείο μου. Τα πληρώνω δηλαδή δύο φορές. Και αυτές λοιπόν,  αν τις πληρώσω απ' την τσέπη μου, μπορώ να τις κανω έξω. Αλλα η μαγνητική απ' όσο ξερω, είναι ακριβή. Τέλος παντων.... ο αντρούλης μου είδε και απόειδε με όλα αυτά που έχουμε περάσει τα τελευταια χρόνια και ρώτησε στην εταιρεία του αν μπορεί να με ασφαλίσει μέσω του εργοδότη του, πληρώνοντας φυσικά ότι του αναλογεί. Μαλλον θα το κανουμε έτσι...

Annie μου, γιατί αγχώθηκες κοπέλα μου; Γενικά με την ιδέα της γεννας ή έγινε κάτι στην ξενάγηση;

Πω πωωωω Νατασσάκι! Τη Δευτέρα θα γίνετε οικογενεια!!!

Μελένια μου υπομονή! Θα περάσουν οι μέρες. Καλό κλώσσημα! Χι χι χι!!!

Μαρακι τι κάνεις; Το μπεμπακι σου;

Τα φιλια μου σε όλα τα κορίτσια!!!

Κλωσσαω Γεωργια μου, τι να κανω! Χαχαχα... :-) 

4 hours ago, NatasaP είπε:

Μελένια μου μπορείς να κάθεσαι και στον καναπέ σου με τα ποδαράκια πάνω,δεν είναι απαραίτητη  η ξάπλα...κ εγώ έτσι έκανα,πιάνεσαι αλλιώς.

Δεν σε μάλωσα αντιθέτως στεναχωρήθηκα που σου χάλασε αυτήν την στιγμή μια άσχετη....γενικά να κρατάς τα θετικά κ οχι την μουτζουφλιά !!!!Εγώ μετανιώνω που επέτρεψα σε συγκεκριμένα άτομα να με στεναχωρούν...οπότε κάνε το κ εσύ όποιος κ να είναι!!!!

Έρχεται ο μικρός μας ....έρχεται.....:)))))))))

 

Μαράκι με τον μπόμπιρα,έρχεται κ ο δικός μας ......

ναι ο τράχηλος είναι μαλακός και με το ζόρι φτάνουμε στην επόμενη εβδομάδα,τις 40 τις έχουμε ξεχάσει ήδη.

Να σαι καλά....μακάρι γιατί ανυπομονούμε να τον γνωρίσουμε τον πατουσίνο μας!!!!

Τζώρτζια μακάρι να βγάλετε γρήγορα άκρη με αυτά κ να προχωρήσετε.

αμαρτία τόσα λεφτά κ να μην εξυπηρετούν !!!

Οικογένεια ...υπέροχη λέξη!!!!!!

Νατασακι μου κ εγω το μετανιωσα παρα πολυ που χαλασα εκεινη τη μοναδικη στιγμη! Ηταν η συναισθηματικη φορτηση μεγαλη. Ευτυχως ο γιατρος μου ειχε τοση κατανοηση που ηταν σαν να πηρε ολη την αρνητικη ενεργεια κ να εφερε μια υπερτατη γαληνη!!! Γι αυτο υποσχεθηκα στον εαυτο μου πως δε θα επιτρεψω να δημιουργηθει καμμια αλλη αρνητικη στιγμη απο κανεναν! 

Απο σημερα ειμαι κ καθιστη.Ευτυχως γιατι χθες απ την πολυ ξαπλα ειχα πιαστει τοσο πολυ που δεν μπορουσα ουτε να αναπνευσω.

18 minutes ago, Eleni1986 είπε:

Κοριτσια μου καλησπερα!!!

Χαθηκα με ολες αυτες τις σελιδες!!!

Νατασακι μου πλησιαζει ο μπεμπης!!! Σε δυο τρεις μερες σε βλεπω να γεννας!!! Πολλες φορες οι γιατροι "βοηθουν" με την εσωτερικη εξεταση. Τι καλα που εισαι ηρεμη, σε χαιρομαι πραγματικα! Και αφου εχει ηδη διαστολη θα εχεις πολυ ευκολη γεννα, με το καλο να το κρατησεις στην αγκαλια σου!!!

Ροζαλι περαστικα κοριτσι μου σε ολους σας!

Αννι μου  τρεχεις να προλαβεις την Νατασα και εσυ! Με το καλο!!!!

Μελενια μου οπως σου ειπαν και τα κοριτσια μηνσε ριχνουν οι αρνητικοι ανθρωποι, χαιρομαι που ανεβηκες παλι!!! Εχεις τα μωρακια σου μεσα σου τωρα και θελουν ηρεμια! Ευχομαι να γατζωθουν και σε λιγες μερες να μας ανακοινωσεις μια τεραστια χοριακη. Εγω την θυμαμαι τη μερα της εμβρυομεταφορας μου σαν την πιο ομορφη ηλιολουστη μερα!!!!

Μαρακι σκουληκακι και ο δικος σου ε;;; χιχιχιχι!!! Δεν εχουν πολυ πλακα;;; Τελεια η φωτογραφια με τα αγορια σου αλλα εχω μια απορια, πως αντεχει ο μικρος με το μπουφαν;;; Εμενα οταν της το φοραω κλαιει με μαυρο δακρυ, δεν της αρεσει καθολου το μπουφαν. Με ζακετακια την βγαζουμε, τσαμπα το πηρα!!

Μελιτινακι και σουινι μεγαλωνουν τα ζουζουνακια!!!

Γεωργια μου περαστικα στον αντρουλη σου! Τι καλα που τον περιποιεισαι!!! Τι τυχερος!!!!

Δεσποινακι, Αντζυ τι κανουν τα ζουζουνια;;;;

Καλως και το Ολγακι!!! Τα φιλια μου!!!!

Απο το απογευμα γραφω αυτο το μηνυμα!!! Εμεις περιμενουμε τον γιατρο μας σε λιγο να δει την μικρη, εμβολιο κλπ! Γιουπιιιιι!!!!

 

Γλυκο Ελενακι σ ευχαριστω πολυ. Ηταν χαζο που επηρεαστηκα σ εκεινη τη φαση ενω τα ειχα καταφερει τοσο καλα ως εκεινη τη στιγμη. Ευτυχως κρατησε μονο για λιγο κ επανηλθα στην καλη μου αυρα. Ευχομαι να πανε ολα καλα! :) 

Φιλησε μου το φραουλακι σου! ♡♡♡

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Λενιω μου!

Ευχαριστώωωω. Είναι ήδη καλύτερα ο αντρουλης μου.

Πως τα πηγε η μικρη με το εμβόλιο;

Πω πω κοριτσια, θυμαμαι καποια απ' τις ημερες των εμβολιων μου αρκετα καθαρα. Δεν ξέρω πόσων ετών ήμουν, αλλα δεν πρεπει να ηταν καλη εμπειρια για να το θυμαμαι. Χα χα!


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσάκια! Δε με πιάνει ύπνος απόψε!

Μελένια καλή επιτυχία! Ξάπλα και αισιοδοξία!

Νατασσάκι κ Αννι κοντεύετε! Αχ αυτά είναι! Με ένα πόνο κοριτσάρες μου!

Βρε Γεωργία δεν τα κάνετε ιδιωτικά να τελειώνετε; Το ξέρω, πολλά λεφτά κ τσάμπα οι κρατήσεις που πληρώνετε...

Αντζι κ Δέσποινα τα αγοράκια σας δεν κλεινουν ματι ε; Νατάσσα καλά τα λεγες για το κονσίλερ σε συσκευασία κουβά!

Ρόζαλι εγώ ξεπάτωσα τις γλάστρες κ συ έτοιμη να φυτέψεις! Είμαι φυγόπονη, το ομολογώ! Βαρέθηκα να σκουπίζω κ να μαζεύω συνέχεια τη βεράντα! κ εidικά με αυτές τις καταστάσεις που περνάω τώρα κ με γεμίζουν νεύρα! χαχαχα!!!!

Ελενάκι καλά ψώνια κ καλές δημιουργίες!

Ποια ξέχασα; Την καληνύχτα μου σε όλες :)  :)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέραααα! Τι καλή, δηλαδή, που ακούω τη Στρολ να ξεπατώνει γλάστρες! Εγώ σκέφτομαι πώς θα φυτέψω σπαραγγιές για να εμπλουτίσω τον λαχανόκηπό μου και η Στρολ ξεπατώνει! Ακούς εκεί! Είναι αλήθεια πάντως ότι έχουν πολλή δουλειά και πρέπει να σου αρέσουν πολύ, πάρα πολύ, για να τα διατηρήσεις καιρό.

Τι κάνετε;

Νατασάκι, με έναν πόνο!


My first son: October 2015/ My second son: August 2017/ New baby: September 2019

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα!!!! Τι κάνετε κοριτσάρες;;;:)

Πως είστε;;;ευτυχώς σήμερα άνοιξε λίγο ο ουρανός γιατί δυό μέρες μουλιάσαμε!!!!

Εμείς εδώ με τα πονάκια μας,άλλα λίγο πιο έντονα,άλλα πιο χαλαρά...για να δούμε θα βγάλουμε το σκ σπίτι μας ή στο μαιευτήριο.:-P:wub:

Σουίνι μου και εγώ αυτό πιστεύω,αφού ξεκίνησε θα είναι κ σύντομο.Ανυπομονώ!!!

Εσύ μείνε ξάπλα....έχουμε μέρες ακόμα!!!άραγε ο μικρός πως το έχει πάρει;;;

Ελενάκι τι κάνεις;;;το φραουλάκι;;;πως είναι μετά το εμβόλιο;;

Οι ετοιμασίες σας πως πάνε;Μακάριιιι να πιάσουν τα λογάκια σου!!!!!

Μελένια ευτυχώς που συνήλθες κ το άφησες πίσω όλο αυτό!!! Ξεκουράσου κ όλα θα πάνε καλά!!!!

Τζώρτζια;;;;τι τραυματική εμπειρία σου άφησε ο παιδίατρος;;;;τρομάρα του....

Στρολλάκι μου ευχαριστούμε!!!!!!!!!!Παιδί μου και κουβάς και το επαγγελματικό που σε κάνει αλαβάστρινη!!!!χαχαχαχα!!!!!

Το τικεράκι σου είναι αγώνας δρόμου για αδυνάτισμα....ουφφφφ!!!!!!

Ροζαλάκι πως είστε;;;πέρασε το κρύωμα;;

Ευχαριστούμεεεεε για ακόμα μια φορά!!!!!

Μα οι υπόλοιπες τσουπρίτσες που γυρνάνε;;;;


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Σχεδόν ξεαρρωστήσαμε κι εμείς.

Αφού έχει ξεκινήσει η διαστολή και έχεις και πονάκια, είσαι στη διαδικασία του τοκετού, Νατασού! Δε σε βλέπω να προλαβαίνεις τη Δευτέρα. Μάλλον μέσα στο σκ θα σκάσει μύτη ο μικρός!!!


My first son: October 2015/ My second son: August 2017/ New baby: September 2019

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Rosali είπε:

Σχεδόν ξεαρρωστήσαμε κι εμείς.

Αφού έχει ξεκινήσει η διαστολή και έχεις και πονάκια, είσαι στη διαδικασία του τοκετού, Νατασού! Δε σε βλέπω να προλαβαίνεις τη Δευτέρα. Μάλλον μέσα στο σκ θα σκάσει μύτη ο μικρός!!!

Αααααα μπράβο......

Ωωωωω λές;;;; ότι θέλει ο μικρός μας!!!!!! 

Να σιδερώσω  και τα τελευταία ρουχαλάκια που είναι απλωμένα και μετά δεν έχω θέμα!!!!χαχαχα!!!!!


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Μπαινω να πω καλημερα κ πετυχαινω τη νατασα που κυνηγαει τα τελευταια ασιδερωτα..βρεεεε να δεις ποια μου θυμιζεις!!!ααα εμενα πριν γεννησω!!!χιχι νατασακιιιι ετοιμασου για αγκαλιτσες μεσα στο σκ!!!

Ροζαλακι ευτυχως συνηλθατε!!!τι νεα απο το νινι σας???

Στρολακι κι εγω ουτε αδεια γλαστρα δεν εχω!!

Σουινακι εσυ ξεκουρασου!!!!

Ελενακι πως πηγε το εμβολιο???η φραουλιτσα μεγαλωνει???εμεις ακομα βγαινουμε εξω τυλιγμενοι με κουβερτουλα 

Μαρακι τι κανει ο μπουρμπουληθρας-σκουληκακι?

Γεωργια κι εγωμε θυμαμαι γυρω στα 4 να κλαιω με μαυρο δακρυ 

αφου τελειωσε το εμβολιο οχι γτ ειχα πονεσει αλλα γτ ειχα ξεχασει να κλαψω!!!!!

Μελενια πως εισαι σημερα???

 


x6WFp2.pngYIVQp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα από τη βροχερή Έδεσσα!!!

Νατασσακι μου όμορφο ερχεται το ζουζουνι!!!!!! Όλα τελεια θα πάνε!!!! Με ενα πόνο να το πάρεις στην αγκαλίτσα σου!!!! Ο συζυγος πως είναι??? Το εχει συνειδητοποιησει??? Για την πεθερα δεν θα ρωτησω... Περιττο... Σιγουρα το περιμένει με μπαλόνια και γλυκά.....σε ροζ χρωμα καθως ουτε το φυλλο δεν θα θυμάται!! χοχοχοχοχο.. Οι γονεις σ? εχουν αλλο εγγονακι?? Σε ταραξα στις ερωτησεις!! χαχαχα

Ροζαλάκι περαστικα!!Πως τα πας με τη δουλεια??? Ο μικρουλης σου?? Το ανηψάκι??

Μελένια καλοστεριωτα τα εμβρυάκια σου!!ευχομαι καλά αποτελέσματα!!!

 

@Eleni1986 τι λέει ο παιδιατρος??

Και εμεις μόλις κάναμε το εμβόλιο μας!!!! αρχισε να σταθεροποιειται η καμπυλη υψους και βαρους μας..... αυτο τον μηνα εβαλε 250 γρ... ειμαστε στα 7850 και 2 πόντους... ειμαστε στους 69! κατα τα άλλα τον βρηκε πολύ καλό!!!! Μου εδωσε και τις οδηγίες για το φαγητο.... ξεκιναμε 25/03 με ρυζαλευρο της φρεζιντερμ ωστε να μάθει να καταπίνει για μια εβδομαδα και συνεχιζουμε τη δευτερη εισαγωγη φρουτα και την τρίτη εβδομαδα εισαγωγη χορτοσουπα και την τεταρτη κρεατόσουπα.... και μετα αφαιρουμε τελειως το ρυζαλευρο και το απογευματινό μας ειναι πάλι ότι και μεσημεριανο.... συμφωνει αρκετα το πλάνο τ με το δικό μου...αν και ελεγα να ξεκινησω με λαχανικα και οχι φρουτα......

Για το θηλασμο θα προσπθήσω να το διατηρήσω εως ότου κάνουμε εισαγωγη αρκετων τροφων και κατα τον 8ο μήνα θα ήθελα να αποθηλάσω σιγα σιγα......

Αφηστε που μετα από 14 μηνες ξαναήρθε η κοκκινομουρα!! χαχχαχαχα!!!Αν πονουσα σε κλίμακαι 5 απο το ενα εως το 10 τωρα πόνεσα 0!!!ούτε την καταλαβα!!!

 

τα ρουφηχτα φιλιά μου!!!

 


OFubp3.png

TyB7p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...