Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Εγώ πάντως κορίτσια έκανα ένα τεστ πριν καμία ώρα αλλά είχα πιει νερό βέβαια και δεν ήταν πολύ σκουρα τα  ουρα και βγήκε πιο αχνη από χθες η γραμμή … και τσάμπα τώρα μπηκα σε αυτή τη διαδικασία . Θα κάνω ένα τη Παρασκευή κ ας γίνει ότι θέλει π θεός γιατί βαρέθηκα κ κουράζω κ εσάς τσάμπα που έχει η κάθε μια τις σκέψεις και τις έννοιες της … 

      Αχ αυτά τα τεστ!Τζάμπα στεναχώρια πήρες τώρα ρε συ..μπορεί να είναι όλα καλά και απλά λόγω του ότι είναι βράδυ,να έδειξε πιο αχνό.. Πότε εχεις χοριακη?Εγώ το πήρα απόφαση πάντως,δεν θα ξανακάνω τεστ πριν τη χοριακη,είχα σαλταρει τελείως! 

      Και φυσικά δεν κουράζεις καμία από εμάς,πάλι καλά που υπάρχει το φορουμ και συζητάμε ο,τι μας προβληματίζει 

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

6 hours ago, Δέσποινa είπε:

καλημέρα ομορφοκόριτσα!τι κάνετε???τι ωραία λιακάδα έχουμε σήμερα!!!!

εμείς τις τελευταίες δυο μέρες υποφέραμε από κολικούς!ηρεμούσαμε στην αγκαλίτσα της μαμάς και με παρηγοριά στο στήθος(μάλιστα μια μέρα ήταν στο στήθος από τις 5 μέχρι τις 10 το βράδυ....εγώ τα είδα όλα αλλά το μικρό μου τουλάχιστον ηρεμούσε)..το βράδυ ευτυχώς κοιμάται αλλά κάποια στιγμη μέσα στη νύχτα το πιάνουν πονάκια και το παίρνω στην αγκαλιά μμου μαζί μας στο κρεβάτι και έτσι ηρεμεί!θέλουν κι αυτά να νιώθουν την μυρωδιά των γονιών τους,ειδικά της μανούλας!

Μελιτινάκι τι κάνεις εσύ και η μικρή μπουμπού?πώς είναι ο άντρας σου με τη μέση του?

Γεωργία μου σας διαβάζω που λέτε για φυτά και λουούδια και νιώθω πιο ανεπρόκοπη από ποτέ!βέβαια με τόσες γάτες που μαζεύονται εδώ έξω ουτε που τολμώ να σκεφτώ τις γλάστρες!πέρυσι είχε κατεβάσει η πεθερά κάποιες δικές της και μου έκαναν οι γάτες τόσο χάλια την αυλή που την έβαλα και τις μάζεψε με συνοπτικές διαδικασίες!

μπλου μου εμείς θηλάζουμε ναι...αφού κατάφερα να κλείσω τα αυτιά μου σε όλους τους γύρω γύρω που με έπρηξαν πραγματικά στην αρχή και μάλιστα λίγο έλειψε να πάθω επιλόχεια κατάθλιψη με την καταπίεση τους!αν θες να δοκιμάσεις πάντως,μην ακούς κανέναν!!!όλοι είναι ειδικοί...αλλά ειδικοί της πλάκας!

Μαράκι έκανε το πρώτο του ταξιδάκι ο μικρός μπόμπιρας???και ήταν και κύριος????πωπωωωω τρέλα!!!!!κοιμάται όλη νύχτα μόνος του πλέον????μπράβοοοο στο μικρό μπουρμπουλήθρα που έγινε ένα μικρό παληκαράκι!!!

Κάρπε έφτασε ενός μήνα το κοριτσάκι σου!!!!είμαι σίγουρη πως πλέον θα δυναμώνει ακομα πιο πολύ μέρα με τη μέρα!!αυτό που κάνει η μικρή σου με τις πάνες το κάνει και το αγόρι μου!!!χθες το πρωί ειδικά νομίζω πως με δούλευε κανονικά!!!του αλλάζω πάνα λερωμένη και βρεγμένη!τον παίρνω αγκαλιά και δεν προλαβαίνουμε να αλλάξουμε δωμάτιο την λερώνει ξανά!πλύσιμο ξανά από την αρχή!δεν περνάει λίγη ώρα μου κάνει το ίδιο...πλύσιμο και αλλαγή η μαμά...και μόλις φορέσαμε την καθαρή την βρέξαμε από την αρχή!!!!

Ελενάκι γιατί άσχημες σκέψεις??? να κοιτάς τη φραουλίτσα σου και να ηρεμείς από όλα!!!τελικά η βταμίνη D ήταν η σωστή αυτή πο μου έγραψε η ενδοκρινολόγος..μόνο που είναι στα τάρταρα!!  <9,5 !!!!!!!!!! τώρα μένει να μιλησω με τη γιατρό για να μου δώσει οδηγίες τι να κάνω!!!ευτυχώς οι υπόλοιπες θυρεοειδης αιματοκρίτης κλπ ήταν άψογες!!!

νατασακι ερχεται το  μπομπιρακιιιιιιιι μας...

στρολλακι σε καταλαβαινω απολυτα..χρειαζοσουν  χρονο για νασυνελθεις αλλα τωρα που εισαι καλυτερα κ μπαινει κι η ανοιξη ολα θα ειναι τελεια...θα το δεις...

 

 

Δεσποινακι μην ανησυχεις και εμενα στα ταρταρα ειναι 15,9 και μου εδωσε η γιατρος φουλ D3 fix να παιρνω. Εγω ημουν στα ορια και στην B12 και παιρνω και απο αυτη. Συν σιδηρο, ασβεστειο, μαγνησιο που αν και δεν εχω ελλειψη μου ειπε να παιρνω ακομα. Οπως ειπε η Νατασα παρα τον ηλιο υπαρχει μεγαλη ελλειψη. Ποσο μαλλον εμεις που περναμε πολυ χρονο στο σπιτι τωρα με τα μωρα. Οποτε ηταν αναμενομενο...


ABHSp3.png
Y2Ijp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπερα κοριτσάκια μου....πως ειστε;;;

Δεσποινακι τι κανει το αντράκι σου;;; Αχ εσενα δεν κοιμαται την ημέρα,εμενα τη νύχτα.εχτες ημουν ξυπνια μεχρι τις 6 το πρωι κ μετα έπεσα για υπνο κ τον κράτησε η μαμα μου.ευτυχως κράτησε ο άντρας μου τα παιδια σημερα το μεσημερι κ κοιμήθηκα ενα 2ωρο.αντε να δουμε σημερα το βραδυ πως θα παει,λείπει κ η μαμα μου κ θα ξενύχτησα μονή μου,παρασκευη κ σαββατο της δίνουμε ρεπό,χαχαχα

μπλου μου εγω δεν θηλάζω.

Μαρακι κ εμεις τον παίρνουμε αγκαλίτσες τον μπομπιρακο μου κ τη νύχτα μας κανει τις βλακειουλες του κ απλα δεν νυστάζει ο κύριος κ θελει αγκαλιά κ βόλτες μεσα στο σπιτι.στο κρεβατι μου φοβαμαι να τον Κοιμησω αλλα τον εχω στο λίκνο διπλα μου.

να σας ρωτησω μανούλες,βιταμίνη D3 δίνετε στα μωρα σας; Εγω του ξεκινησα,ετσι μου ειπε ο παιδίατρος μου κ μου το ειχε πει κ ο παιδίατρος στο ιασω.

φιλια στα υπόλοιπα κοριτσάκια μας...


VXtmp2.pngdbarp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσακια μου! Επιτελους καταφερνω να σας γραψω κατιτις κ εγω ;) !!!!

Καταρχας να σας πω οτι η ωοληψια πηγε πολυ καλα, δοξα τω Θεω!!! Τωρα περιμενουμε τα εμβρυακια μας να εξεληχθουν καλα!!! :) . Αυριο εχω υπερηχο για να δουμε αν τελικα θα περασω σε εμβρυομεταφορα σ αυτον τον κυκλο! Το μονο που ευχομαι ειναι να αναπτυχθουν τα εμβρυακια κ οποτε μου πει ο γιατρος μου θα κανω την εμβυομεταφορα. Αχ κοριτσια μου απ το ενα αγχος στο αλλο περναω. Δεν παραπονιεμαι, απλα σας λεω τα αγχη μου κ πιστευω πως κ εσεις τα ιδια ειχατε.

Εσεις τι μου κανετε? 

Μελιτινακι περαστικα στον αντρουλη σου. :-) 

Ελενακι με το κουκλι φραουλακι πως ειστε? Μη μου πεφτεις ψυχολογικα! Τωρα που φτιαχνει ο καιρος θα ειναι ολα τελεια!!! ♡♡♡

Δεσποινα οι κολικοι ελπιζω να πηγαινουν καλυτερα κ να μην ταλαιπωρειστε οικογενειακως. Αχ μωρε ταλαιπωρειται το ζουζουνακι!

Νατασα μου πως παει? 

Γεωργια με την κηπουρικη σου, φοβερη εισαι!!! Αντε κ ηρθε η ανοιξη! :wub: !!!!

 Αντζη μου απ οσο βλεπω δεν τα πατε κ τοσο καλα με τον υπνο!!! Υπομονη! :)

Υπολοιπα γλυκα κοριτσια τα φιλια μου!! :) 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλό σαββατοκύριακο!!!

Ελενάκι μου η μικροβιολόγος μου που τα παιδιά της είναι μεγάλα κ το καλοκαίρι μου λέει ψήνομαι στον ήλιο πάλι τις βγάζει έλλειψη.Ίσως φταίνε και τα αντηλιακά που φοράμε κ δεν γίνεται σωστή απορρόφηση.

Πάντως μου είπαν όταν με το καλό γυρίσω σπίτι μας να βάζω τον μικρό κοντά στο παράθυρο να τον βλέπει ο ήλιος.

Άντζι μου αχ αυτό με τον ύπνο πραγματικά πως αντέχεται;;;Υπομονή υπομονή υπομονή δεν ξέρω τι να πώ!!!!!

Μελένια μου πότε θα σου πούν για την εξέλιξη;;Πάντως μην αγχώνεσαι,ότι γίνει σε όποιον κύκλο για καλό θα είναι..μην βάζεις πολλά στην σκέψη σου άσε τους ειδικούς.

Εμείς καλά είμαστε,την βδομάδα που μας έρχεται έχουμε ραντεβού με τον γιατρό μου να δούμε πως πάμε.

Ο μικρός καθημερινά όλη μέρα δίνει το παρόν....αυτό το πατουσάκι μόνιμα στα πλευρά μου ,μου κάνει τσαχπινιές :wub:

Υπόλοιπα ζουζουνοκόριτσα;;;;

 


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσακια μου!!τι κανετε??αχ νατασσα 37 εβδομαδων και 2 ημερων γεννησα το γιο μου!!!και μαλλον και την κορη μου!!ειμαστε 2 κιλα αλλα εχουμε κατεβει ηδη αρκετα κατω!!!εχω εντονο βαρος οταν περπαταω!!οποτε λιγο ξαπλα μεχρι να μποθμε στις 37 εβδομαδες!!αυτα τα νεα μου!!!


iZHz.png

xyNB.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια γλυκα! Καλο Σαββατοκύριακο να έχουμε.

Στρολλακι, αυτή την τυχη είχαν και καποια φυτα που ειχα παρει παλαιοτερα, αναμεσα τους και η γαρδενια, που ειχαν τετοιες αναγκες που περιγραφεις. Και λατρευω κι εγω την καμελια! Αλλα δεν κανει δυστυχως εδω, συμφωνα με τον προσανατολισμό του μπαλκονιου μου... Η σεφλέρα ειναι επισης στα υποψηφια προς αποκτηση, διοτι είναι, όπως ειπες πολυ ανθεκτική. Εχουμε μια ξεχασμενη στο πατρικό μου και ζει και βασιλευει στην ίδια γλαστρα, μπορει σδω και 20 χρόνια!!!

Δεσποινάκι μπραβο και παλι μπραβο! Εχεις μεγαλη υπομονη!

Angie μου κουραγιο! Και τι καλα που εχεις τη μαμα σου να σε βοηθαει! Μεγαλη τυχη!

Μελενια μου με το καλο και το επομενο βημα! Ειμαι σιγουρη πως θα μας εχεις ευχαριστα νέα!

Λενιω με τη φραουλίτσα! Και εγω πινω D3 fix. Ολοι μας εχουμε θεμα λόγω της αναγκαστικης χρησης των αντιηλιακων και εγω ένα παραπανω επειδη εχω αφαιρεσει τον θυρεοειδη μου. Ο γιατρος μου ειπε οτι πρεπει να μας βλεπει ο ηλιος (πχ το καλοκαιρι) χωρις αντιηλιακο, τις πρωινες ωρες πριν τις 10.00 και τις απογευματινες, μετα τις 17.00-17.30. Ολες τις υπολοιπες με αντιηλιακο.

Νατασσακι μου, λες η επομενη εβδομαδα να ειναι η επιθυμητη; Ελπιζω να σου μιλησαν και για τις αβλαβεις ώρες εκθεσης στον ηλιο για τον μικρο.

Εγω κοριτσια χάθηκα χθες, λόγω οικογενειακων υποχρεωσεων και το βραδυ είχαμε να παμε και με δυο ζευγαρια σε ένα μεζεδοπωλειο με μουσικη. Και είμασταν και οι τεσερις απ' τους έξι... κομματια!... Οι αλλοι δύο ήταν ντουροι και δεν ξεκολλαγαν απο το μαγαζι. Έφυγαν ολοι κατα τις τρεις το πρωι και εκεινοι δεν ηθελαν! Α χα χα! Βεβαια αν ήμουν κι εγω ξεκουραστη, το ιδιο θα εκανα, αλλα βρηκαν τη μερα για εξοδο! Τωρα πινω ενα καφεδακι να συνελθω. Ο αντρουλης μου ακομα κοιμαται.

Καλημερα sweeney!

Ξαπλα! Ξαπλα! Γιατι βιαζεται η κορη σου! :)


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα και καλό σαββατοκύριακο κουκλες!!!

τι κάνετε???εγώ προσπαθώ να μαζέψω ότιιιιι μπορώ στο τρέξιμο και μόλις έβαλα και το σίδερο στην πρίζα!ελπίζω να κατέβει λιγάκι ο λόφος των ασιδέρωτων!!!

Ελενάκι μου εμένα μου έδωσε κάτι άλλα φιαλίδια με σταγόνες να παίρνω,αχ δε θυμάμαι πως τα λένε!!!και ελπίζω πως τώρα που θα φτιάξει ο καιρός και θα βγούμε καμια βολτα θα πάρει τα πάνω της και η D...

ευτυχως ο θυρεοειδής είναι σούπερ,το ίδιο και τα υπόλοιπα!ο γιατρός μου μου ειπε να συνεχίσω το σίδηρο(ασβέστιο όχι και μαγνήσιο βασικά δεν πήρα ποτέ),βέβαια με αιματοκρίτη 42 μήπως πρέπει να μιήσω ξανα μαζι του??

άντζι σε ξενυχτάει από τώρα ο μικρός...υπομονή!!!Σε λίγα χρόνια θα ξενυχτάει μόνος του!!(κι εσύ περιμένοντας τον)!!!τι καλά που έχεις βοηθεια από τη μαμά σου!!!η δική μου είναι μακριά...βέβαια δεν έχω παράπονο!!!έχω την πεθερά ακριβώς από πάνω και έχει πάνω από μήνα να κατέβει να δει τι κάνει το παιδί!!!!!!!!!!

Μελενια τα εμβρυακια θα αναπτυχθουν τελεια και συντομα θα τρυπωσουν στην κοιλιτσα σου για να γινουν υπεροχα μωρακια!!!!!!!

Νατασάκι το ίδιο μου είπε κι εμένα ο παιδίατρος!!!το μωρό δίπλα στο παράθυρο γα τον ήλιο!!!αααααχχχχ κλωτσάει ο μπεμπης???πλησιάζει η μέρα που αυτό το πατουσάκι θα το γεμίζεις φιλιά!!!

Σουινι βιαστική η μικρή σας????ξάπλωσε και ξεκουράσου να περάσουν οι εβδομάδες!!!!!!

Γεωργια απόλαυσε το καφεδάκι σου!!Σάββατο άλλωστε!!!!

φιλιά πολλά πολλά σε όλες!!!!


x6WFp2.pngYIVQp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Georgia1972 είπε:

Καλημέρα κορίτσια γλυκα! Καλο Σαββατοκύριακο να έχουμε.

Στρολλακι, αυτή την τυχη είχαν και καποια φυτα που ειχα παρει παλαιοτερα, αναμεσα τους και η γαρδενια, που ειχαν τετοιες αναγκες που περιγραφεις. Και λατρευω κι εγω την καμελια! Αλλα δεν κανει δυστυχως εδω, συμφωνα με τον προσανατολισμό του μπαλκονιου μου... Η σεφλέρα ειναι επισης στα υποψηφια προς αποκτηση, διοτι είναι, όπως ειπες πολυ ανθεκτική. Εχουμε μια ξεχασμενη στο πατρικό μου και ζει και βασιλευει στην ίδια γλαστρα, μπορει σδω και 20 χρόνια!!!

Δεσποινάκι μπραβο και παλι μπραβο! Εχεις μεγαλη υπομονη!

Angie μου κουραγιο! Και τι καλα που εχεις τη μαμα σου να σε βοηθαει! Μεγαλη τυχη!

Μελενια μου με το καλο και το επομενο βημα! Ειμαι σιγουρη πως θα μας εχεις ευχαριστα νέα!

Λενιω με τη φραουλίτσα! Και εγω πινω D3 fix. Ολοι μας εχουμε θεμα λόγω της αναγκαστικης χρησης των αντιηλιακων και εγω ένα παραπανω επειδη εχω αφαιρεσει τον θυρεοειδη μου. Ο γιατρος μου ειπε οτι πρεπει να μας βλεπει ο ηλιος (πχ το καλοκαιρι) χωρις αντιηλιακο, τις πρωινες ωρες πριν τις 10.00 και τις απογευματινες, μετα τις 17.00-17.30. Ολες τις υπολοιπες με αντιηλιακο.

Νατασσακι μου, λες η επομενη εβδομαδα να ειναι η επιθυμητη; Ελπιζω να σου μιλησαν και για τις αβλαβεις ώρες εκθεσης στον ηλιο για τον μικρο.

Εγω κοριτσια χάθηκα χθες, λόγω οικογενειακων υποχρεωσεων και το βραδυ είχαμε να παμε και με δυο ζευγαρια σε ένα μεζεδοπωλειο με μουσικη. Και είμασταν και οι τεσερις απ' τους έξι... κομματια!... Οι αλλοι δύο ήταν ντουροι και δεν ξεκολλαγαν απο το μαγαζι. Έφυγαν ολοι κατα τις τρεις το πρωι και εκεινοι δεν ηθελαν! Α χα χα! Βεβαια αν ήμουν κι εγω ξεκουραστη, το ιδιο θα εκανα, αλλα βρηκαν τη μερα για εξοδο! Τωρα πινω ενα καφεδακι να συνελθω. Ο αντρουλης μου ακομα κοιμαται.

Καλημερα sweeney!

Ξαπλα! Ξαπλα! Γιατι βιαζεται η κορη σου! :)

καλημερα!!οσο μπορω ξαπλα ειμαι!!εχω και το μικρο και δεν μπορω να ειμαι συνεχεια σε ενα κρεβατι!!θα ξαναπαω την τεταρτη στο γιατρο για να κοιταξει το τραχηλο μου ειπε!!!μεχρι στιγμης ηταν ενταξει!!!με επιασε και εμενα ανυπομονησια γιατι ετσι οπως ειμαι τωρα δυσκολευομαι πολυ!!!αντε να περασει ο καιρος!!!


iZHz.png

xyNB.png
Link to comment
Share on other sites

Αχ, Σαββατο Δεσποινιω, αλλα οι δουλειες πρεπει να γινουν, για να μπορεσω να παω αύριο καμια βολτίτσα! Βλέπω τον ήλιο και είμαι σαν λιοντάρι στο κλουβί!

Ευτυχώς έχω φαγητό απο χθες, οπότε δεν χρειαζεται να μαγειρεψω. Γιατι νυσταζω... Έχω σίδερο (κλασσικά!) και έρχεται κι άλλο. Στεγνωνουν τα σημερινα. Αλλα και σκουπα-σφουγγαρισμα, σκεσκόνισμα. Μόλις τελειωσουν οι ώρες κοινης ησυχιας, πρεπει να ανασκουμπωθώ....

Sweeney μου, ναι. Ειναι δυσκολο με τον μικρουλη, αλλα θα περάσει γρήγορα ο καιρός. Έχεις καθόλου βοηθεια για τις δουλειες του σπιτιου και το μαγείρεμα;


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Angie.31 είπε:

Καλησπερα κοριτσάκια μου....πως ειστε;;;

Δεσποινακι τι κανει το αντράκι σου;;; Αχ εσενα δεν κοιμαται την ημέρα,εμενα τη νύχτα.εχτες ημουν ξυπνια μεχρι τις 6 το πρωι κ μετα έπεσα για υπνο κ τον κράτησε η μαμα μου.ευτυχως κράτησε ο άντρας μου τα παιδια σημερα το μεσημερι κ κοιμήθηκα ενα 2ωρο.αντε να δουμε σημερα το βραδυ πως θα παει,λείπει κ η μαμα μου κ θα ξενύχτησα μονή μου,παρασκευη κ σαββατο της δίνουμε ρεπό,χαχαχα

μπλου μου εγω δεν θηλάζω.

Μαρακι κ εμεις τον παίρνουμε αγκαλίτσες τον μπομπιρακο μου κ τη νύχτα μας κανει τις βλακειουλες του κ απλα δεν νυστάζει ο κύριος κ θελει αγκαλιά κ βόλτες μεσα στο σπιτι.στο κρεβατι μου φοβαμαι να τον Κοιμησω αλλα τον εχω στο λίκνο διπλα μου.

να σας ρωτησω μανούλες,βιταμίνη D3 δίνετε στα μωρα σας; Εγω του ξεκινησα,ετσι μου ειπε ο παιδίατρος μου κ μου το ειχε πει κ ο παιδίατρος στο ιασω.

φιλια στα υπόλοιπα κοριτσάκια μας...

Αχ βρε Αντζυ μου γιατι τοσο ζορικο το μικρο;;; Εμας απο την αρχη εμαθε πως οταν μπαινουμε στο υπνοδωματιο ειναι για νανι και κοιμαται με τις ωρες! Πρεπει μετα απο καποιο σημειο να ξεχωριζει τη μερα απο τη νυχτα.

Οσο για τη D Και εμεις της δινουμε σταγονες απ οταν γεννηθηκε.

15 hours ago, Me-Lenia είπε:

Γεια σας κοριτσακια μου! Επιτελους καταφερνω να σας γραψω κατιτις κ εγω ;) !!!!

Καταρχας να σας πω οτι η ωοληψια πηγε πολυ καλα, δοξα τω Θεω!!! Τωρα περιμενουμε τα εμβρυακια μας να εξεληχθουν καλα!!! :) . Αυριο εχω υπερηχο για να δουμε αν τελικα θα περασω σε εμβρυομεταφορα σ αυτον τον κυκλο! Το μονο που ευχομαι ειναι να αναπτυχθουν τα εμβρυακια κ οποτε μου πει ο γιατρος μου θα κανω την εμβυομεταφορα. Αχ κοριτσια μου απ το ενα αγχος στο αλλο περναω. Δεν παραπονιεμαι, απλα σας λεω τα αγχη μου κ πιστευω πως κ εσεις τα ιδια ειχατε.

Εσεις τι μου κανετε? 

Μελιτινακι περαστικα στον αντρουλη σου. :-) 

Ελενακι με το κουκλι φραουλακι πως ειστε? Μη μου πεφτεις ψυχολογικα! Τωρα που φτιαχνει ο καιρος θα ειναι ολα τελεια!!! ♡♡♡

Δεσποινα οι κολικοι ελπιζω να πηγαινουν καλυτερα κ να μην ταλαιπωρειστε οικογενειακως. Αχ μωρε ταλαιπωρειται το ζουζουνακι!

Νατασα μου πως παει? 

Γεωργια με την κηπουρικη σου, φοβερη εισαι!!! Αντε κ ηρθε η ανοιξη! :wub: !!!!

 Αντζη μου απ οσο βλεπω δεν τα πατε κ τοσο καλα με τον υπνο!!! Υπομονη! :)

Υπολοιπα γλυκα κοριτσια τα φιλια μου!! :) 

 

 

Μελενια μου αριστα εμβρυακια ευχομαι!!! Ποσα σου πηραν τελικα;

8 hours ago, NatasaP είπε:

Καλημέρα και καλό σαββατοκύριακο!!!

Ελενάκι μου η μικροβιολόγος μου που τα παιδιά της είναι μεγάλα κ το καλοκαίρι μου λέει ψήνομαι στον ήλιο πάλι τις βγάζει έλλειψη.Ίσως φταίνε και τα αντηλιακά που φοράμε κ δεν γίνεται σωστή απορρόφηση.

Πάντως μου είπαν όταν με το καλό γυρίσω σπίτι μας να βάζω τον μικρό κοντά στο παράθυρο να τον βλέπει ο ήλιος.

Άντζι μου αχ αυτό με τον ύπνο πραγματικά πως αντέχεται;;;Υπομονή υπομονή υπομονή δεν ξέρω τι να πώ!!!!!

Μελένια μου πότε θα σου πούν για την εξέλιξη;;Πάντως μην αγχώνεσαι,ότι γίνει σε όποιον κύκλο για καλό θα είναι..μην βάζεις πολλά στην σκέψη σου άσε τους ειδικούς.

Εμείς καλά είμαστε,την βδομάδα που μας έρχεται έχουμε ραντεβού με τον γιατρό μου να δούμε πως πάμε.

Ο μικρός καθημερινά όλη μέρα δίνει το παρόν....αυτό το πατουσάκι μόνιμα στα πλευρά μου ,μου κάνει τσαχπινιές :wub:

Υπόλοιπα ζουζουνοκόριτσα;;;;

 

Νατασακι μου τα αντιηλιακα οντως κοβουν την προσληψη D.

Εγω ειμαι πολυ χαρουμενη γιατι πηγαμε σημερα στο κεντρο για υφασματα για το νυφικο μου. Ειχα την μικρη με τον  αντρα μου και την πεθερα μου για καφε εκει διπλα και εγω με τη μαμα μου ξανοιχτηκαμε στα μαγαζια και οταν πεινουσε πηγαινα και την ταιζα. Ευτυχως βρηκα ακριβως τα υφασματα που ηθελα!!! Γιουπιιιιιι!!!!


ABHSp3.png
Y2Ijp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα κοριτσάρες...

όλη μέρα έλειπα κ μαζεύτηκα αργά....ουφφφφ σέρνομαι τώρα!!!

Σουίνι μου μείνε ξάπλα όσο μπορείς να κρατήσεις την μικρούλα στην κοιλίτσα!!! Βιαστικό κορίτσι μας βγήκε :):)

Τζώρτζια μου γέλασα με την περιγραφή σου χαχαχα...σε έκανα εικόνα!!!!

Μέσα απο το τζάμι δεν έχουν θέμα τα μωράκια,τα βοηθάει σε όλα ακόμα κ περίπτωση ίκτερου λένε...όπως κ να έχει δεν θα το αφήσω κ όλη μέρα :-P

Δεσποινάκι τι βοήθεια έχεις παιδί μου;;; σε έχει σκλαβώσει!!!!χαχαχα....

Έτσι ασε κ εσύ τον μικρουλάκο να λιάζεται :wub:

Ελενάκι με το καλό απο το ύφασμα να δημιουργηθεί το νυφικό των ονείρων σου!!!!!


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Νατασσακι σουρτουκευες; Περασες όμορφα;

Λενιω τι καλα που θα το φτιαξεις όπως το ονειρεύεσαι! Και η μαμα η χρυσοχερα θα κάνει όλα τα χατήρια!

Καληνύχτα μικρούλες....


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!!

Να έχουμε μια υπέροχη κυριακή!!!

Ήλιος λένε για τελευταία μέρα γιατί απο την αρχή της εβδομάδας θα μουσκέψουμε...ελπίζω να πέσουν έξω!!!

Τζώρτζια όσο προλαβαίνουμε ακόμα σουρτουκεύουμε γιατί μετά τουλάχιστον για την αρχή δεν θα είναι εφικτό και δεν έχουμε μάθει έτσι..οπότε ότι προλάβουμε να χορτάσουμε χεχεχε!!!

Δευτέρα έχουμε ραντεβού στον γιατρό μην το ξεχάσεις!!!

Ελενάκι και Μαράκι θα βγάλετε τα ζουζούνια βόλτα σήμερα;;;;

Άντζι κοιμήθηκες απόψε τουλάχιστον;

Μελένια τα εμβρυάκια τι κάνουν;;Τι είπε ο γιατρός ;;

Δέσποινα δώσε φιλιά στον πατουσάκο !!!

Σουίνι,ρόζαλυ και στα υπόλοιπα κορίτσια φιλιά!!!!

 

 


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια όμορφα!

Νατασσάκι γεννας σε πολύ ωραία εποχή και όταν θα σαραντήζεις θα είναι τέλειος ο καρός για βόλτες! Θα τις κάνεις τότε διπλές! Χε χε!

Ουφ, ναι... Αυριο γιατρός... Βαριέμαι πάρα πολύ, αλλα πρέπει να γινει... 


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Georgia1972 είπε:

Καλημέρα κορίτσια όμορφα!

Νατασσάκι γεννας σε πολύ ωραία εποχή και όταν θα σαραντήζεις θα είναι τέλειος ο καρός για βόλτες! Θα τις κάνεις τότε διπλές! Χε χε!

Ουφ, ναι... Αυριο γιατρός... Βαριέμαι πάρα πολύ, αλλα πρέπει να γινει... 

Καλημέρα καλημέρα!!!!!:)

ευτυχώς ναι έχεις δίκιο,άνοιξη και καλοκαιράκι θα γυρνάμε παντού!!!!!Ονειρεύομαι να πλατσουρίσω  και στην θάλασσα γιατί το καλοκαιράκι που πέρασε την είδα με το κυάλι και μου έλειψε..

Μην βαριέσαι το αυριανό είναι για καλό!!!!!Θα πάτε καμιά βολτίτσα;;;;


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...