Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 7 λεπτά , Eflenew είπε:

      Δε κατάλαβα πως υπολόγισε τις  βδομάδες....πως υπολογίζονται??? Η γιατρός τι σας είπε?πόσες μέρες να μείνει σπίτι??? Ότι πει η γιατρός!!!!! Αααα 30/5 ξανά!!!! Αντε με το καλό!!! Τι ωραία!!! Εσύ μπορείς να πάρεις ηρεμιστικά τυχερέ...εμείς απαγορεύεται 😄😄

      Από ότι κατάλαβα το πρόβλημα είναι η οδηγηση που ειναι 1 πήγαινε 1 έλα και έχει λακουβες. Όλη η Ελλάδα μια λακουβα!!!

      Ευτυχώς!!! Στις ηλεκτρονικές αγορές μπορείς να το κάνεις. Λογικό να μην ξέρεις ποιες να πάρεις...προσπαθείς για το καλύτερο...πόσα να γνωρίζουμε πχια!😁

      Ζαλίστηκα με τόσες βιταμίνες! Ο γιατρός εξ αρχής μου είχε προτείνει κάποιες,αλλά είναι πανάκριβες,οπότε κοιτούσα κάτι πιο οικονομικό και εξίσου καλό,αλλά δεν βρήκα κάτι.Ε λέω δεν θα κάτσω να σκάσω κιολας,στην τελική την κόρη μου την έκανα χωρίς να πάρω καμιά πανάκριβη βιταμίνη,παρά μόνο φιλισιν και μολερς.Ε τώρα απλά θα προσθέσω q10 και τέλος 🙂 

      • Ευχή 1

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

Κοριτσακια μου οντως δεν μας εχει συνηθισει η Νατασα μας σε τετοια απουσια...κ εγω πιστευω οτι ηρθε ο μπεμπηηηης....

Νατασακι περιμενουμε νεοτερα...

Φιλακια σε ολα τα κοριτσακια

  • Μου αρέσει 1

VXtmp2.pngdbarp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα τσούπρες μουυυυυ ...

σήμερα σας έκανα κοπάνα...έμεινα αγκαλίτσα με τον αντρούλη μου το είχαμε ανάγκη κ οι δυό μας!!!

Ο μπέμπης εδώ στην καρπουζοκοιλιά μου μας μιλάει με τον δικό του τρόπο!!!

Τζώρτζια μου υπομονή μέχρι να περάσουν οι μέρες να κάνεις τις εξετάσεις σου.

Μελένια μην σκέφτεσαι αρνητικά,όλα καλά θα πάνε!!!

Σουίνι μου αγκαλίτσες κ φιλάκια....

Δημητρούλα εδώ είναι ακόμα ο μπέμπης μας!!!

Στρολλάκι γελάωωωωω και δακρύζουν τα μάτια μου χαχαχαχαχα!!!!!!

Δεσποινάκι τον έβγαλες στον ήλιο;;;; σούπερ!!!!!!!του άρεσε;;;;;;;

Αντζουλίνι μου ναι πήρα ρεπουδάκι σήμερα...έχω ενα προαίσθημα οτι είμαστε πολύ κοντά κ ήθελα να ήμασταν μαζί όλη μέρα!!!

Σας φιλώ γλυκά όλες!!!!! 

 

  • Μου αρέσει 1

Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, NatasaP είπε:

Καλησπέρα τσούπρες μουυυυυ ...

σήμερα σας έκανα κοπάνα...έμεινα αγκαλίτσα με τον αντρούλη μου το είχαμε ανάγκη κ οι δυό μας!!!

Ο μπέμπης εδώ στην καρπουζοκοιλιά μου μας μιλάει με τον δικό του τρόπο!!!

Τζώρτζια μου υπομονή μέχρι να περάσουν οι μέρες να κάνεις τις εξετάσεις σου.

Μελένια μην σκέφτεσαι αρνητικά,όλα καλά θα πάνε!!!

Σουίνι μου αγκαλίτσες κ φιλάκια....

Δημητρούλα εδώ είναι ακόμα ο μπέμπης μας!!!

Στρολλάκι γελάωωωωω και δακρύζουν τα μάτια μου χαχαχαχαχα!!!!!!

Δεσποινάκι τον έβγαλες στον ήλιο;;;; σούπερ!!!!!!!του άρεσε;;;;;;;

Αντζουλίνι μου ναι πήρα ρεπουδάκι σήμερα...έχω ενα προαίσθημα οτι είμαστε πολύ κοντά κ ήθελα να ήμασταν μαζί όλη μέρα!!!

Σας φιλώ γλυκά όλες!!!!! 

 

Εισαι απιστευτη!!! :)  ολες πιστεψαμε πως γεννηθηκε το μπουμπουκακι σου! Τελικα η Δεσποινα επεσε μεσα στην προβλεψη!!! Χαχαχα... ακομα γελαω με τα σεναρια μας! Καλα κανατε κ μεινατε τα δυο σας, οσο προλαβαινετε! :):) 

Νατασακι η αγωνια μου χτυπαει κοκκινο!!! 

Ονειρα γλυκα!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Me-Lenia είπε:

Εισαι απιστευτη!!! :)  ολες πιστεψαμε πως γεννηθηκε το μπουμπουκακι σου! Τελικα η Δεσποινα επεσε μεσα στην προβλεψη!!! Χαχαχα... ακομα γελαω με τα σεναρια μας! Καλα κανατε κ μεινατε τα δυο σας, οσο προλαβαινετε! :):) 

Νατασακι η αγωνια μου χτυπαει κοκκινο!!! 

Ονειρα

23 minutes ago, NatasaP είπε:

Καλησπέρα τσούπρες μουυυυυ ...

σήμερα σας έκανα κοπάνα...έμεινα αγκαλίτσα με τον αντρούλη μου το είχαμε ανάγκη κ οι δυό μας!!!

Ο μπέμπης εδώ στην καρπουζοκοιλιά μου μας μιλάει με τον δικό του τρόπο!!!

Τζώρτζια μου υπομονή μέχρι να περάσουν οι μέρες να κάνεις τις εξετάσεις σου.

Μελένια μην σκέφτεσαι αρνητικά,όλα καλά θα πάνε!!!

Σουίνι μου αγκαλίτσες κ φιλάκια....

Δημητρούλα εδώ είναι ακόμα ο μπέμπης μας!!!

Στρολλάκι γελάωωωωω και δακρύζουν τα μάτια μου χαχαχαχαχα!!!!!!

Δεσποινάκι τον έβγαλες στον ήλιο;;;; σούπερ!!!!!!!του άρεσε;;;;;;;

Αντζουλίνι μου ναι πήρα ρεπουδάκι σήμερα...έχω ενα προαίσθημα οτι είμαστε πολύ κοντά κ ήθελα να ήμασταν μαζί όλη μέρα!!!

Σας φιλώ γλυκά όλες!!!!! 

 

καλα μιλαμε την πατησαμε σχεδον ολες!!!!βρε το ατιμο το μπεμπακι!!!!καλα εκανες κουκλιτσα μου!!καντε τωρα οσες περισσοτερες αγκαλιτσες μπορειται!!

πο

1 minute ago, sweeney todd είπε:

 

καληνυχτα τσουπρες!!!!


iZHz.png

xyNB.png
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, NatasaP είπε:

Καλησπέρα τσούπρες μουυυυυ ...

σήμερα σας έκανα κοπάνα...έμεινα αγκαλίτσα με τον αντρούλη μου το είχαμε ανάγκη κ οι δυό μας!!!

Ο μπέμπης εδώ στην καρπουζοκοιλιά μου μας μιλάει με τον δικό του τρόπο!!!

Τζώρτζια μου υπομονή μέχρι να περάσουν οι μέρες να κάνεις τις εξετάσεις σου.

Μελένια μην σκέφτεσαι αρνητικά,όλα καλά θα πάνε!!!

Σουίνι μου αγκαλίτσες κ φιλάκια....

Δημητρούλα εδώ είναι ακόμα ο μπέμπης μας!!!

Στρολλάκι γελάωωωωω και δακρύζουν τα μάτια μου χαχαχαχαχα!!!!!!

Δεσποινάκι τον έβγαλες στον ήλιο;;;; σούπερ!!!!!!!του άρεσε;;;;;;;

Αντζουλίνι μου ναι πήρα ρεπουδάκι σήμερα...έχω ενα προαίσθημα οτι είμαστε πολύ κοντά κ ήθελα να ήμασταν μαζί όλη μέρα!!!

Σας φιλώ γλυκά όλες!!!!! 

 

Αντε βρε Νατασουλι κ λέγαμε ολες οτι ηρθε ο μπέμπης.εγω σκεφτομουν κιολας ξενυχτάω που ξενυχτάω κ να εχει γεννήσει καποια στιγμή θα μπει να πει νεα....ομως χαλάλι σου χρειαζόταν αυτο με τον αντρουλη σου


VXtmp2.pngdbarp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέραααα! Τι κάνετε;;; Είμαστε εν αναμονή της Νατάσας! Πωπω! Μα πώς πέρασε έτσι ο καιρός! Πότε ήταν στο πρώτο τρίμηνο η Νατάσα και πότε έφτασε η ώρα να γεννήσει! Με έναν πόνο, Νατάσα!

Άντζι, με το καλό η βάφτιση! Κι εγώ 9 μηνών βάφτισα τον μικρό μου και δεν θα είχα πρόβλημα να τον βαφτίσω και ακόμα μικρότερο. Όταν το παιδί είναι μεγάλο είναι πιο δύσκολο να το διαχειριστείς, είναι πιο βαρύ, κλαίει περισσότερο κλπ. Το δεύτερο παιδάκι μου, μιας και θα γεννηθεί Αύγουστο πρώτα ο Θεός, θα ήθελα να το βαφτίσω την ημέρα των Θεοφανείων, 6 Ιανουαρίου δηλαδή. Δυστυχώς τόσο ο άντρας μου όσο και οι δικοί μου με κράζουν, ότι θα αρρωστήσει το μωρό, ότι "Θα μπορούσες εσύ Γενάρη μήνα να γδυθείς μέσα στην εκκλησία και να σε βουτήξουνε στο νερό;;" κλπ. Οπότε μάλλον το βλέπω για άνοιξη γιατί δεν θα ήθελα να είναι πολύ μεγάλο.

Γεωργία, καταλαβαίνεις πόσο τυχερή θεωρώ τη συνάδελφό σου!!!! Λατρεύω τα παιδιά, πραγματικά, και δεν με κουράζουν ποτέ! Δεν με ενδιαφέρει αν θα είναι αγόρια ή κορίτσια, αρκεί να είναι γερά, αν τώρα μας έρθει και ένα κοριτσάκι, καλοδεχούμενο. Για το τρίτο πάντως έχει πειστεί ο άντρας μου (με βλέπει πόσο παλαβή είμαι), να πάνε όλα καλά βέβαια. Για το τέταρτο δεν έχει πειστεί, αλλά το πάω στρατηγικά, σιγά σιγά. Αν θέλει κι ο Θεός, θα τα καταφέρω!


My first son: October 2015/ My second son: August 2017/ New baby: September 2019

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια μου μου μπαινω στα κλεφτα γεννησα πριν 8 μερες το μικρο μου νυχτεριδο μου βγηκε λιγο νωρις 36η εβδομαδα φυσιολογικος τοκετος  2400 κιλα παλευω να τον παχυνω..σας αφιερωνω το παιδι της νυχτας ειμαι εγω!!κουραγιο σε ολες και σ αυτες που προσπαθουν για παιδακι τις πιο θερμες μου ευχες συντομα να μαθω ευχαριστα απο ολες σας!!φιλια μανουλες!!

  • Μου αρέσει 1

7SHUp2.png
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, NatasaP είπε:

Καλησπέρα τσούπρες μουυυυυ ...

σήμερα σας έκανα κοπάνα...έμεινα αγκαλίτσα με τον αντρούλη μου το είχαμε ανάγκη κ οι δυό μας!!!

Ο μπέμπης εδώ στην καρπουζοκοιλιά μου μας μιλάει με τον δικό του τρόπο!!!

Τζώρτζια μου υπομονή μέχρι να περάσουν οι μέρες να κάνεις τις εξετάσεις σου.

Μελένια μην σκέφτεσαι αρνητικά,όλα καλά θα πάνε!!!

Σουίνι μου αγκαλίτσες κ φιλάκια....

Δημητρούλα εδώ είναι ακόμα ο μπέμπης μας!!!

Στρολλάκι γελάωωωωω και δακρύζουν τα μάτια μου χαχαχαχαχα!!!!!!

Δεσποινάκι τον έβγαλες στον ήλιο;;;; σούπερ!!!!!!!του άρεσε;;;;;;;

Αντζουλίνι μου ναι πήρα ρεπουδάκι σήμερα...έχω ενα προαίσθημα οτι είμαστε πολύ κοντά κ ήθελα να ήμασταν μαζί όλη μέρα!!!

Σας φιλώ γλυκά όλες!!!!! 

 

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ!!!

ΕΚΑΝΕΣ ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ  Κ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΙ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ ΕΙΚΟΝΑ ΕΙΔΙΚΑ ΟΤΑΝ ΚΟΝΤΕΥΕΙΣ!!!ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΜΑΡΙ ΜΟΥ..

ΞΕΡΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΠΟΤΕ ΘΑ ΓΕΝΝΗΘΕΙ ΟΡΙΣΤΕ ΦΤΙΑΧΝΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ 

ΕΣΥ ΚΑΤΣΕ ΞΕΚΟΥΡΑΣΟΥ ΚΟΙΜΗΣΟΥ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΣ(ΑΝ ΣΕ ΑΦΗΝΕΙ ΤΟ ΖΟΥΖΟΥΝΑΚΙ) Κ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Η ΕΥΛΟΓΗΜΕΝΗ ΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΟ ΠΥΡΕΞΑΚΙ ΜΕ ΤΟ ΩΡΑΙΟΤΕΡΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ!!ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΑΣ:mad:

1 hour ago, blue moon είπε:

κοριτσια μου μου μπαινω στα κλεφτα γεννησα πριν 8 μερες το μικρο μου νυχτεριδο μου βγηκε λιγο νωρις 36η εβδομαδα φυσιολογικος τοκετος  2400 κιλα παλευω να τον παχυνω..σας αφιερωνω το παιδι της νυχτας ειμαι εγω!!κουραγιο σε ολες και σ αυτες που προσπαθουν για παιδακι τις πιο θερμες μου ευχες συντομα να μαθω ευχαριστα απο ολες σας!!φιλια μανουλες!!

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΚΑΜΑΡΙ ΜΟΥ...

ΤΟΣΑ ΚΙΛΑ ΗΤΑΝ Ο ΑΝΗΨΙΟΣ ΜΟΥ!!ΣΤΙΣ 40 ΜΕΡΕΣ ΕΙΧΕ ΠΑΡΕΙ 1 ΚΙΛΟ Κ ΑΝΕΒΑΙΝΕ!!ΛΟΓΙΚΑ ΘΑ ΤΡΩΕΙ ΚΑΘΕ 1 ΩΡΑ ΑΝ ΘΗΛΑΖΕΙΣ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΕΙΣ..ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΣΕΙΣ ΓΑΛΑ!!ΥΠΟΜΟΝΗ Κ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ Ο ΞΕΝΥΧΤΗΣ ΣΟΥ ΑΧΟΥΤΟ ΖΟΥΖΟΥΝΙ 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, blue moon είπε:

κοριτσια μου μου μπαινω στα κλεφτα γεννησα πριν 8 μερες το μικρο μου νυχτεριδο μου βγηκε λιγο νωρις 36η εβδομαδα φυσιολογικος τοκετος  2400 κιλα παλευω να τον παχυνω..σας αφιερωνω το παιδι της νυχτας ειμαι εγω!!κουραγιο σε ολες και σ αυτες που προσπαθουν για παιδακι τις πιο θερμες μου ευχες συντομα να μαθω ευχαριστα απο ολες σας!!φιλια μανουλες!!

Μπλου μου!!!!!να σου ζησει ο μικρουλης σου!!!!αρχισε νεος γυρος απο γεννητουρια!!!!!

Αχχχ ειναι κι εσενα μικρουλης!!!!να ειναι γερος και καλοτυχος παντα!!!!! Αφιερωσε το χρονο σου στο μικρο σου αγορακι και οποτε μπορεις να μπαινεις να μας λες τα νεα σας!!!!!φιλια πολλα μανουλα!!!


x6WFp2.pngYIVQp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, blue moon είπε:

κοριτσια μου μου μπαινω στα κλεφτα γεννησα πριν 8 μερες το μικρο μου νυχτεριδο μου βγηκε λιγο νωρις 36η εβδομαδα φυσιολογικος τοκετος  2400 κιλα παλευω να τον παχυνω..σας αφιερωνω το παιδι της νυχτας ειμαι εγω!!κουραγιο σε ολες και σ αυτες που προσπαθουν για παιδακι τις πιο θερμες μου ευχες συντομα να μαθω ευχαριστα απο ολες σας!!φιλια μανουλες!!

Με το καλο! Να σου ζησει!!!!!


iZHz.png

xyNB.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Βlue συγχαρητήρια! Να σου ζήσει το μωράκι!

 

Όλο ανατροπές σε αυτό το φόρουμ, τη Νατάσσα περιμέναμε, η μπλου μας βγηκε. Νατάσσα μας την έσκασες κοπελιά! Τελικά η Δέσποινα σε ξέρει καλύτερα από όλες μας!

 

Αννι και γω κριαράκι! Μαρτιάτικο κ επίμονο!! Αντε με το καλό κ με ένα πόνο!

 

Δεσποινιώ κουράγιο, άλμα είναι αυτό! Καλά είμαι και γω, σας διαβάζω και χαίρομαι! θέλω να πάω εκδρομή το ΣΚ, με έφαγε η κλεισούρα...Δε βγαίνουν τα λεφτά βεβαια, μας τα έφαγαν οι γιατροί...Αλλά κάτι θα κάνουμε, έστω εδώ γύρω-τριγύρω..Το γύρο της Ακροπόλεως που έλεγε και ο Κωνσταντίνου στην ταινία, χαχαχαχ!!!!

 

Αντζι άρχισαν τα γελάκια; Τι ωραία ηλικία! Η Σοφούλα γελάει κ αυτή;

 

Μελένια υπομονή, τι άλλο να κάνεις. Πάντως τόσα γεννητούρια στην αναμονή σου, είναι καλός οιωνός! Καλή επιτυχία!

Link to comment
Share on other sites

Μπλου, να σας ζήσει!!! Μην ανησυχείς, θα μεγαλώσει και δεν θα το αναγνωρίζεις το ζουζούνι σου! Νατάσα, πού είσαι;; Σε πρόλαβε η Μπλου!!!

Στρολ, κανόνισε κι εσύ να είσαι από τις επόμενες εγκυούλες της παρέας! Είμαι η τελευταία και το τικεράκι μου δείχνει ήδη 21η εβδομάδα! Άντε να ακούσουμε ευχάριστα! Καλά να περάσετε ό,τι κι αν κάνετε!


My first son: October 2015/ My second son: August 2017/ New baby: September 2019

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια μου, τι κανετε;;;;

Τι ανατροπες ειναι αυτες!!!!!!!;;;;;; Τη Νατασα περιμεναμε η μπλου γεννησε!!!Να σου ζησει κοριτσι μου!!! Γερο και τυχερο ν ειν αι στη ζωη του!!!!


ABHSp3.png
Y2Ijp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσια!

Νατασσακι και Μπλου μας τη σκασατε!

Μπλου μου συγχαρητηρια!!! Να σας ζήσει το μωρακι σας! Να ειναι γερο και καλοτυχο!!! Θα ξενυχτας μαζι με την Angie φαντάζομαι, ε;

Νατασσακι! Τι τριπλα ήταν αυτή που μας κανατε μανα και γιος;! Α χα χα! Μεγαλος μπαλαδόρος ο μπεμπης!!! Και εγω η βιαστικη από το μεσημερι και μετα ήμουν βεβαία πως έτσι έγινε! Και όπως λεει και η Στρολλ, τα είχαμε όλα τελεια σκηνοθετημενα, έτσι;

Δέσποινα έπρεπε να το παμε το στοιχημα! Οχι μονο μεσα για τη γεννα έπεσες, αλλα και για τις αγκαλιες! (Παρεμπιπτοντως μηπως βρίσκεις και να νουμερα του τζοκερ, του προ-πο, κλπ γιατι έχω και κατι εξοδακια;;; :-D)

  • Μου αρέσει 1

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Δεσποινακι και εγω θελω αν μπορεις να μου πεις κανα αριθμο!!!!!ποτε εχει κληρωση???νατασσακι μη μας αφηνεις με τετοια μεγαλα κενα γιατι υποθετουμε οτι γεννησες!!!!!!!!αχ τελικα φαινεται οτι αποφασισε να παρει ολες τις βδομαδες ο μπεμπης!!!!!


iZHz.png

xyNB.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...