Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 11 λεπτά , Eflenew είπε:

      Και οι 2 Τετάρτη είμαστε! Εύχομαι να έχουμε διπλασιασμους!!! Καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος και τις σκέψεις που έχετε. Το μόνο που μπορούμε να κάνουμε είναι υπομονή και την προσευχή μας. 

      Είναι η 8η εμβρυομεταφορά μου! Μακάρι να έχω διπλασιασμο την Τετάρτη. 17η ε? Πέρασες πολλά και συ...έχεις άλλο παιδάκι? Εγώ όχι.

      Σε ποιο κέντρο είσαι;;

      Μακάρι να τα καταφέρουμε το θέλουμε τόσο πολύ σαν όνειρο το βλέπω απλά όλα αυτά δεν σε αφήνουν να χαρείς ας τα καταφέρουμε και δεν με νοιάζει. 

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

Σιγουρα εχει γεννησει!!!!!! γΙΟΥΠΙ!!!! Αντε να παιρνουν ολες σειρα!!!!! Εμεις χαλαρωνουμε στο σπιτι!!! Αυριο Δευτερα παλι και απολαμβανουμε το μπαμπα μας στο σπιτι γιατι αυριο εχει παλι δουλεια!!!!!


ABHSp3.png
Y2Ijp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

3 hours ago, Georgia1972 είπε:

Sweeney! Α χα χα! Μετα νομίζω πως εισαι εσυυυυυ!!!!

Γεια σου Δημητρα! Γεια σου Ολγακι! Τι κανετε κορίτσια;

Αληθεια λες??δεν εχουμρ αλλη πιο συντομα??αχ! Αχ!συγκλονιστηκα τωρα!! Αρα εγω με την μελετινη ειμαστε οι επομενες!! Αντε νατασακι μου καλο μπες να μας πεις την εμπειρια σου!! Βεβαια εχοντας ενα παιδαρο αγκαλια που μυαλο για το ιντερνετ!!και λογικο ειναι!!!


iZHz.png

xyNB.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, κορίτσια! Τι κάνετε;;; Άφαντη η Νατάσα, ε; Μάλλον γέννησε. Εσύ, Άννι, πώς τα πας; Έχεις καθόλου πόνους;

Έχει πολύ ωραίες μέρες. Χτες κατεβήκαμε κέντρο με τον μικρό που είχε αγώνα δρόμου (δεν τρέξαμε, φυσικά) και κάναμε βόλτες στο Σύνταγμα και στους γύρω δρόμους, πήγαμε και στον Εθνικό Κήπο, είδαμε τα ζωάκια, περάσαμε πολύ όμορφα. Κουράστηκε πολύ, βέβαια, ο μικρούλης και σήμερα δεν ξυπνούσε με τίποτα.

  • Μου αρέσει 1

My first son: October 2015/ My second son: August 2017/ New baby: September 2019

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Ρόζαλι!

Έχω κάτι πονάκια, αλλά όχι κάτι φοβερό ακόμα. Αύριο θα πάμε στο γιατρό, οπότε θα έχω περισσότερα νέα πιστεύω!!

Αχ τι ωραία που κάνατε τέτοια βόλτα, θα ενθουσιάστηκε ο μικρούλης!!! Εσύ πως είσαι??

  • Μου αρέσει 1

EyHAp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερουδια ομορφες!! πως ειστε? τι κανετε? χαθηκα παλι 

Μπλου μου να σου ζησει ο μπεμπουκος σας... γερο  κ καλοτυχο να ειναι!

Νατασακι μου με το καλο αν δεν γεννησες ακομη ... 

Αννιε μου μου με το καλο κ με ενα πονο κοριτσακι μου..  

Σουινι κ Μελιτινακι ειστε οι επομενες? με το καλο κ με ενα πονο γλυκιες μου.. 

οι μωρομανουλες μας Αντζι,Δεσποινα,Μαρακι,Ελενακι, καρπε τι κανετε? τι κανουν τα νινακια σας?

ροζαλακι με τον ταλιμπαν κ τον δευτερο μπομπιρα πως εισαι? 

μελενια μου σου ευχομαι τα καλυτερα γλυκια μου κ μην πεφτεις ψυχολογικα .εγω ειχα εντονους πονους περιοδου οταν εκανα την χοριακη κ δεν ηθελα ουτε τα αποτελεσματα να παω να παρω.τοσο  σιγουρη οτι ηταν αρνητικη ημουν.. 

Γεωργια μου καλα αποτελεσματα με την εξεταση 

κ σε ολα τα κοριτσακια μας που προσπαθουν συντομα να μας ανακοινωσουν ευχαριστα.. 

σιγουρα ξεχναω πολλες φιλακια σε ολες...

 


 QtRMp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά είμαι κι εγώ, κορίτσια, εδώ στο γραφείο και πήζω. Τι να κάνουμε; Τουλάχιστον στο γραφείο ξεκουράζομαι γιατί στο σπίτι όλο τρέχω.

  • Μου αρέσει 1

My first son: October 2015/ My second son: August 2017/ New baby: September 2019

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, evaki1991 είπε:

καλημερουδια ομορφες!! πως ειστε? τι κανετε? χαθηκα παλι 

Μπλου μου να σου ζησει ο μπεμπουκος σας... γερο  κ καλοτυχο να ειναι!

Νατασακι μου με το καλο αν δεν γεννησες ακομη ... 

Αννιε μου μου με το καλο κ με ενα πονο κοριτσακι μου..  

Σουινι κ Μελιτινακι ειστε οι επομενες? με το καλο κ με ενα πονο γλυκιες μου.. 

οι μωρομανουλες μας Αντζι,Δεσποινα,Μαρακι,Ελενακι, καρπε τι κανετε? τι κανουν τα νινακια σας?

ροζαλακι με τον ταλιμπαν κ τον δευτερο μπομπιρα πως εισαι? 

μελενια μου σου ευχομαι τα καλυτερα γλυκια μου κ μην πεφτεις ψυχολογικα .εγω ειχα εντονους πονους περιοδου οταν εκανα την χοριακη κ δεν ηθελα ουτε τα αποτελεσματα να παω να παρω.τοσο  σιγουρη οτι ηταν αρνητικη ημουν.. 

Γεωργια μου καλα αποτελεσματα με την εξεταση 

κ σε ολα τα κοριτσακια μας που προσπαθουν συντομα να μας ανακοινωσουν ευχαριστα.. 

σιγουρα ξεχναω πολλες φιλακια σε ολες...

 

Καλησπερα γλυκό ευακι...

εμας ο μικρός μας τρέχει ακομα...εχει αϋπνίες το αγόρι μου κ εγω νυσταζωωωωω.ειναι ομως γλύκας ειδικά τωρα που μας σκάει κ χαμόγελα οταν του μιλάμε...

εσυ πως νιώθεις;;;


VXtmp2.pngdbarp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Angie.31 είπε:

Καλησπερα γλυκό ευακι...

εμας ο μικρός μας τρέχει ακομα...εχει αϋπνίες το αγόρι μου κ εγω νυσταζωωωωω.ειναι ομως γλύκας ειδικά τωρα που μας σκάει κ χαμόγελα οταν του μιλάμε...

εσυ πως νιώθεις;;;

αχχχ αχχχ ανυπομονω για αυτα τα χαμογελα αντζι μου κ ας με ξενυχταει ο μπομπιρας... καλα ειμαι μεχρι στιγμης βεβαια νιωθω ελεφαντινα γιατι δεν με χωρανε τα ρουχα μου πια   αλλα οταν νιωθω το ζουζουνι να κανει ταρζανιες στην κοιλια μου το ξεχναω.. :-)  


 QtRMp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα μικρουλες μου! Τι κανετε;

Όπως λέει και η Annie, πρωτη ημερα της Ανοιξης σήμερα! Βεβαια ακουσα στο ραδιοφωνο καθως πηγαινα στη δουλεια, πως καποιες βροχουλες θα ξαναδουμε ακομα και τον Απριλιο, αλλα, παει! Έφυγε επιτελους ο χειμωνας!

Ευακι μου σ' ευχαριστω! Που εισαι εσυ βρε ψυχη;! Διαβαζω πως κλωτσαει ο μικρουλης!!! Πως περναει ο καιρος...

Τα φιλια μου σε ολα τα κορίτσια!

 


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Τι κανετε κορίτσια καλή βδομάδα σε όλες ...Τέλειο καιρό είχε σήμερα πήγα για καφεδάκι και αύριο πάλι με το μικρουλη και τη αδελφη μ σε παιδότοπο... :):):)πως μ αρέσει όταν τον βλέπω στο παιδότοπο να παίζει με τα παιχνίδια και τα παιδάκια :wub:

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας γλυκα μου κοριτσια! Τι κανετε? Κανενα νεο απο τη Νατασα ακομα... 

Evaki μου σ ευχαριστω πολυ! Η αγωνια μου δεν περιγραφεται. Με το καλο το μπεμπακι σου!!! :) 

Υπολοιπα κοριτσια μου σας φιλω!

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Eleni1986 είπε:

Μελενια μου τι κανεις;;; Περασαν οι μερουλες!!! τα καφε που ειδες ισως ηταν απο την εμφυτευση!!!! Γιουπιιιι!!!!σΕ δυο μερες θα πανηγυριζουμε!!!!

Ελενακι μου προσπαθω πολυ να ειμαι ψυχραιμη αλλα δεν τα καταφερνω παντα. Μακαρι να ηταν εμφυτευση κ να πανηγυριζουμε! Σ ευχαριστω πολυ-πολυ για τη θετικη σου ενεργεια, την εχω αναγκη!

Το γλυκο φραουλακι τι κανει? :) 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...