Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Όλα μια λακούβα σε αυτή την χώρα. Το καλό είναι ότι οδηγώ εγώ πάμε μαζί (και εγώ δάσκαλος μας έφαγε η εκπαίδευση . Μα συγνώμη η μόνιμη δασκάλα έχει αναρ άδεια για όλα η αναπληρώτρια έχει μήτρα από τα lidl 😅😅 ήθελα να ξέρω τους νόμους τουσ διαβάζουν;  Καλά τα ηρεμιστικά τα βλέπω σιγά σιγά αχααχαχαχα η γιατρός είπε όλα μια χαρά με το μωρό μια μικρή αποκόλληση βλέπω όχι λακούβες και τραντάγματα 

      Ναι είναι μεγάλη αδικία οι αναρρωτικες αναπληρωτων σε σύγκριση με μονίμων. Είχαν πει θα τα εξισωναν αλλά ακόμα τίποτα.... αν οδηγείς εσύ νομίζω μια χαρά....θα πηγαίνεις αργά θα αποφεύγεις λακουβες και στο σχολειο δε θα κάνει τίποτα να κάθεται σαν πατριάρχης 😁. Προσοχή στις ιώσεις και τον πυρετό στο σχολειο...καλό είναι να μην ανεβάσουμε πυρετό στο 1ο τριμηνο ειδικά. Να φοράτε μάσκα. Στο δημοτικό κολλάς εύκολα. 

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

Γεια σας αγαπημενες μου! Πως ειστε???

Καλε γεννητουρια εχουμεεεε.... :wub: τι καλαααα...!!!! 

Μπλου να σου ζησει το ζουζουνι!!! Να ειναι γερος κ καλοτυχος! Μην ανησυχεις καθολου με το βαρος του. Συντομα θα γινει τεραστιος!!! :) 

Νατασακι παλι δεν εμφανιστηκες σημερα. Δεν πιθανολογουμε τιποτα ομως!!! Χιχιχι...

Stroll μου πιστευω οτι καταλαβαινεις απολυτα πως νιωθω! Ευχομαι ολα αυτα τα μωρακια που γεννιουνται αυτες τις ημερες να φερουν γουρι κ σε ολες εμας που περιμενουμε κ ανυπομονουμε!!! :) 

Υπολοιπα κοριτσακια μου σας φιλω! ♡♡♡

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

2 hours ago, Me-Lenia είπε:

Γεια σας αγαπημενες μου! Πως ειστε???

Καλε γεννητουρια εχουμεεεε.... :wub: τι καλαααα...!!!! 

Μπλου να σου ζησει το ζουζουνι!!! Να ειναι γερος κ καλοτυχος! Μην ανησυχεις καθολου με το βαρος του. Συντομα θα γινει τεραστιος!!! :) 

Νατασακι παλι δεν εμφανιστηκες σημερα. Δεν πιθανολογουμε τιποτα ομως!!! Χιχιχι...

Stroll μου πιστευω οτι καταλαβαινεις απολυτα πως νιωθω! Ευχομαι ολα αυτα τα μωρακια που γεννιουνται αυτες τις ημερες να φερουν γουρι κ σε ολες εμας που περιμενουμε κ ανυπομονουμε!!! :) 

Υπολοιπα κοριτσακια μου σας φιλω! ♡♡♡

ΑΑΑΧΧΧ ΚΟΡΙΤΣΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΜΑΣ ΦΕΡΝΟΥΝ ΓΟΥΡΙ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΝΟ Κ ΜΟΝΟ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΟΤΙ ΟΛΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΑΝΑΘΑΡΕΙΣ ΑΝΕΒΑΖΕΙΣ ΔΙΑΘΕΣΗ Κ ΛΕΣ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΩ Κ ΕΓΩ ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΜΟΥ ΠΑΝΕ ΤΟΣΟ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΔΕ ΘΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ!!!

ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΝΑ ΜΗ ΒΓΑΖΟΥΜΕ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ ΓΙΑ ΝΑΤΑΣΣΑΚΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΜΠΟΤΕ ΓΙΑ ΤΟ ΩΡΑΙΟΤΕΡΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΤΗΣ ΜΕ ΤΟΝ ΩΡΑΙΟΤΕΡΟ ΑΝΤΡΑ....

ΚΑΛΟ ΜΑΣ ΣΚ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ Η ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΕ ΟΠΟΙΑ ΦΑΣΗ Κ ΑΝ ΕΙΜΑΣΤΕ :)

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσάκια μου!

Μπλου μου τι τέλεια νέα είναι αυτά!!!! Να σας ζήσει ο μπεμπακος που ήταν πολύ βιαστικός!!! Και χάσαμε τα στοιχήματα!! Εγώ σε είχα για μετά από μένα!

Το Νατασάκι μας λέτε να έχει πλέον αγκαλιά και αυτή το δικό της μπεμπακο;;;

Εγώ έχω αρχίσει και έχω κάτι πονακια από χθες το βράδυ... Αγχωνομαι λίγο γιατί δεν ξέρω πότε πρέπει να ενημερώσω το γιατρό... Λέτε θα το καταλάβω όταν έρθει η ώρα;;; 

  • Μου αρέσει 2

EyHAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια λετς να πιασει η εμπνευση και για τα νουμερα του τζοκερ???3 μυρια δινει την κυριακη!!!

1 minute ago, annie1979 είπε:

Γεια σας κοριτσάκια μου!

Μπλου μου τι τέλεια νέα είναι αυτά!!!! Να σας ζήσει ο μπεμπακος που ήταν πολύ βιαστικός!!! Και χάσαμε τα στοιχήματα!! Εγώ σε είχα για μετά από μένα!

Το Νατασάκι μας λέτε να έχει πλέον αγκαλιά και αυτή το δικό της μπεμπακο;;;

Εγώ έχω αρχίσει και έχω κάτι πονακια από χθες το βράδυ... Αγχωνομαι λίγο γιατί δεν ξέρω πότε πρέπει να ενημερώσω το γιατρό... Λέτε θα το καταλάβω όταν έρθει η ώρα;;; 

Αννι λες να βιαζεται και η δικη σας μπουμπου για αγκαλιτσες????

Θα το καταλαβεις σιγουρα!!!απλα παρατηρησε ποσο συχνα ειναι τα πονακια(χρονομετρησε τα),ποσο εντονα,αν εχεις υγρα κλπ!!

Εγω περα απο τα πονακια ειδοποιησα το γιατρο οταν ειδα αιμα που ηταν απο τον τραχηλο που ανοιξε!!οι πονοι ηταν καθε δεκαλεπτο αλλα μολις πηγα στο νοσοκομειο σταματησαν!!!στο δευτερο γυρο ηταν ανα 3-5 λεπτα κ εσπασαν και τα νερα!!!τοτε σιγουρευτηκα οτι γενναω!!!

Οσο πρωταρα κι αν εισαι δεν γινεται να μην το καταλαβεις παντως!!!


x6WFp2.pngYIVQp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ε αυτό πιστεύω κι εγώ!! Κάπως θα το καταλάβω!! Εντάξει ακόμα δεν είναι τόσο έντονα, ούτε τόσο συχνά. Απλά μέχρι τώρα είχα ελάχιστα, ανά 2 ημέρες. Από τη νύχτα έγιναν πιο συχνα. Τι να πω, μάλλον είναι κι αυτή βιαστική! Αν και το είχα πει από καιρό οτι μεταξύ 17 με 19 του μήνα θα κάνει την εμφάνισή της!! Για να δούμε!!! Αν είναι να παίξω κι εγώ κανένα τζόκερ!! 

  • Μου αρέσει 1

EyHAp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, annie1979 είπε:

Ε αυτό πιστεύω κι εγώ!! Κάπως θα το καταλάβω!! Εντάξει ακόμα δεν είναι τόσο έντονα, ούτε τόσο συχνά. Απλά μέχρι τώρα είχα ελάχιστα, ανά 2 ημέρες. Από τη νύχτα έγιναν πιο συχνα. Τι να πω, μάλλον είναι κι αυτή βιαστική! Αν και το είχα πει από καιρό οτι μεταξύ 17 με 19 του μήνα θα κάνει την εμφάνισή της!! Για να δούμε!!! Αν είναι να παίξω κι εγώ κανένα τζόκερ!! 

αντε να δουμε πιο μπεμπακι θα εμφανιστει πρωτο!!με το καλο και με ενα πονο σου ευχομαι!!!


iZHz.png

xyNB.png
Link to comment
Share on other sites

Μπλού μου κοριτσακι να σας ζήσει....να ειναι καλότυχο το μωρακι σας!!!αχ απέκτησα παρεα στα ξενύχτια μου...να μπαίνεις τη νυχτα να λεμε τις εμπειρίες μας...

αντε τωρα περιμενουμε με αγωνια την Άννυ κ τη Νατασα μας που ισως κ να εχει γεννήσει...

κ εμας γέννησε κ μια φίλη μας σημερα κ ισως παμε αυριο η μεθαυριο στο μαιευτηριο...

Δεςποινιω τι κανει ο άντρας σου ο όμορφος;;;

ελενακι κ μαρακι τι κανουν τα ζουζουνια σας;

τα φιλια μου σε ολα τα κοριτσια μας


VXtmp2.pngdbarp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κουκλες και καλο σαββατοκυριακο!!!τι ωραιος ηλιος ειναι αυτος!!!!

Τι κανετε???

Εμεις ειμαστε καλα,σημερα κλεινουμε 2 μηνες!!μεγαλωσαμε εε??

Αποψε χορτασαμε υπνο και ο μπεμπης αλλα και η μαμα!κοιμηθηκε απο τις 11.00 μεχρι τις 6.30!!μεγαλες στιγμες!!(αντζι μην ακους εσυ!!)

Αννι οχιιιιιιι στις 20 τοτε!!!!μακριααααα μακριααα!!!χαχαχα

Στελνω πολλα φιλια σε ολες!!!


x6WFp2.pngYIVQp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα μωρομανουλες και μελλουσες μωρομανούλες!

Πως είμαστε σήμερα;

Annie βλέπω κοντραρεις το Δεσποινιω στις προβλέψεις! Α χα χα!

Με έναν πονο και σε σενα Annie μου!

Φιλια σε όλα τα κορίτσια :).


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Δέσποινa είπε:

Καλημερα κουκλες και καλο σαββατοκυριακο!!!τι ωραιος ηλιος ειναι αυτος!!!!

Τι κανετε???

Εμεις ειμαστε καλα,σημερα κλεινουμε 2 μηνες!!μεγαλωσαμε εε??

Αποψε χορτασαμε υπνο και ο μπεμπης αλλα και η μαμα!κοιμηθηκε απο τις 11.00 μεχρι τις 6.30!!μεγαλες στιγμες!!(αντζι μην ακους εσυ!!)

Αννι οχιιιιιιι στις 20 τοτε!!!!μακριααααα μακριααα!!!χαχαχα

Στελνω πολλα φιλια σε ολες!!!

Ααααααααααα τι ειναι αυτα που λες;;;μεγαλη τυχη....κ εμενα εχτες ηταν καλός απο την άποψη οτι έτρωγε καθε 3ωρο ομως ξανά κοιμόταν αμέσως.οποτε φάγαμε 1:00-4:30-7:45-11:30 ομως ξανακοιμοταν κ ετσι ημουν κ εγω κάπως καλυτερα...

μεγαλωσε το μωρουλι Μωρε...πως ειναι;χαμογελάει οταν του μιλάτε; Εμας ειναι λίγες μερες που εχει αρχίσει τα χαμόγελα οταν εστιάζει το βλέμμα του σε εμας...

με τη Νατασα μας τι γινεται;γεννησε;ξερει καμία;


VXtmp2.pngdbarp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΩΡΑΙΑ ΜΕΡΑ ΣΗΜΕΡΑ 

ΑΝΕΒΗΚΕ Η ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ Κ ΑΠ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΓΕΝΝΗΤΟΥΡΙΑ....

ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΠΟ ΚΑΡΔΙΑΣ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΠΑΕΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ Κ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΑΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΑΚΙΑ ΤΟΥΣ:wub:

ΕΙΝΑΙ Κ ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΑ ΤΑ ΜΠΕΜΠΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΘΑ ΞΕΠΕΤΑΧΤΟΥΝ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ...

ΑΝΤΕ ΚΟΠΕΛΙΕΣ Κ ΣΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ Κ ΣΥΝΤΟΜΑ ΟΠΩΣ ΦΟΥΣΚΩΝΟΥ ΤΑ ΔΕΝΤΡΑ ΝΑ ΦΟΥΣΚΩΣΟΥΝ Κ ΟΙ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΜΑΣ ΜΕ ΖΩΗΡΑ ΜΩΡΑΚΙΑ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...