Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 35 λεπτά , Giouli36 είπε:

      Αχ κορίτσι μου το για πότε μεγάλωσαν ούτε που το καταλαβα και γω!!

      Εγώ συνελαβα φυσιολογικά μετά από 3 διεγερσεις και εξωσωματικες στις οποίες μετά βίας μου έμενε ένα έμβρυο για νσ μεταφέρω(τα καλά της επαρχίας και του δημοσίου νοσοκομείου). Στο τέλος μετά από την τρίτη τελευταία εξωσωματικη όταν έμεινα φυσιολογικά έγκυος και παλινδρομησε είπα θα κάνω μια προσπάθεια σε κέντρο της Αθήνας αλλά με πρόλαβε ο μικρός!!!!

      Οπότε δεν έχω κανένα έμβρυο και να σου πω την αλήθεια μου δε νομίζω ότι έχω τις ψυχικές αντοχές για να μπω πάλι σ'αυτη τη διαδικασία και εγώ και ο σύζυγος!!

      Όταν γεννήθηκε ο μικρός είχα πει σ'ευχαριστω Θεέ μου που μου έφερες τον μικρό, τώρα όσο περνάει ο καιρός σκέφτομαι ότι θέλω ένα αδερφάκι για τν μικρούλι για να μην είναι μόνος του μεγαλώνοντας, αλλά έχουμε πει αν  μας κάτσει φυσιολογικά, που το θεωρώ πολύ πολύ δύσκολο γιατί περνάει και ο καιρός και κοντεύω τα 40!!!

      Εν τω μεταξυ θυμάμαι ότι στην εγκυμοσυνη σου έκανες καθε μέρα εμετό και γενικά δεν πρέπει να πέρασες πολύ καλα!!Σου βγάζω τκ καπελο!!!Τι είμαστε εμείς οι μανάδες, τι περνάμε για να φέρουμε στη ζωή αυτά τα μικροσκοπικά πλασματακια σε πρώτη φάση!!Χαρά στο κουράγιο σου❤️!!

      Ναι έκανα εμετούς μέχρι την ημέρα που γέννησα,αλλά δεν πειράζει, τουλάχιστον δεν έπαθα υπερεμεση και δεν νοσηλεύτηκα🙂 Είχα πάθει και οξεία τενοντίτιδα στο ένα χέρι και ήπια στο άλλο, ήμουν με νάρθηκα τους τελευταίους 3μηνες,ήταν δύσκολο.Λογω των ορμονών και αυτό όπως μου είχε πει ο ορθοπεδικός🤷

      Αχ εχουμε και ίδια ηλικία βλέπω και εγώ 39 είμαι και είπα πως αν είναι να κανω κ άλλο μωράκι, τώρα είναι η στιγμή,γιατί με χαμηλή ΑΜΗ και γενικά με όχι καλή ανταπόκριση στα φάρμακα,δεν έχω και πολλά περιθώρια. Ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια,σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να αποκτήσεις κ άλλο παιδάκι αν το θέλεις και να έχεις κάθε ευτυχία! Το αξίζεις 🥰Εφόσον έμεινες φυσιολογικά έγκυος μια φορά,γιατί όχι και μια δεύτερη?Όλα είναι πιθανά 

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια!  Πως είμαστε σήμερα;

Νατασσάκι μια χαρα το παει ο μπέμπης! Ξέρει εκείνος καλύτερα πότε είναι η ώρα.

Angie, βάστα γερά μάνα! Μπραβο στη μικρούλα που δεν ζηλεύει. Με το καλό να γίνει και η βάπτιση!

Δεσποινιώ ξεπεταγεται και το δικό σου. Έφτασαν τα εμβολιακια!

Ρόζαλι, φανταζεσαι στο τέλος απο τις προσπαθειες για την κορη να φτιαξετε ομαδα μπάσκετ;! Ή και μεγαλύτερη;! Χι χι χι!!! Αλήθεια! Μπορεί να συμβεί! Μιας συναδέλφου οι γονεις έκαναν τον πρωτο γιο... τον δευτερο γιο.... τον τριτο γιο... και για να μην πολυλογω έκαναν επτά γιους και στο τέλος βγήκε η κόρη!!!! Η συνάδελφός μου. Φαντάζεσαι;;;!!!

Δημητρα μου, καλη επιτυχια στη νεα σου προσπαθεια! Άντε, ανοιξτε το δρομο και για εμας!

Μελενια, Sweeney πως παει το κλώσσημα;

Στέλνω τα φιλιά μου σε όλα τα κορίτσια! :)

 

4 hours ago, Δέσποινa said:

Δημητρα με το καλο η νεα προσπαθεια να ειναι και ακρως επιτυχημενη!!!!

Αντζι προβλεπω να δεις πολλα θριλερ οσο μεγαλωνει ο γιος!!!!εκεινος θα ξενυχταει σε κλαμπ και βολτες και η μαμα θα βλεπει θριλερ περιμενοντας!!!!με το καλο να γινει η βαφτιση!ωραιος μηνας κι ο οκτωβρης...χωρις πολυ κρυο ακομα!!!

Γεωργια 8 συνολοη συναδελφος???8???????να λιποθυμησω τωρα ή σε λιγο????

Βρε κοριτσια, τι γινεται μ' αυτον τον editor;;;;!!! Άλλα έγραψα καο άλλα ποστερε. Πόσταρε το μεσημεριανο μηνυμα!...

Α χα χα! Ναι, οκτω αλλα λαβε υποψη πως η συναδελφος ειναι 48 ετων και καταγεται απο την περιφερεια, οποτε καταλαβαινεις πως τα κριτηρια αποκτησης οικογενειας ηταν τοτε διαφορετικα απ' οτι σημερα.

  • Μου αρέσει 1

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Τι κάνετε γλυκουλες μουυυυυ???Αντζυ μου υπομονή με τον ύπνο ποπο εγώ δεν μπορώ να με φανταστώ άυπνη χαχαχχα όσο για τη βάφτιση πιστεύω εννιά μηνών είναι μία χαρά :)

Ροζαλι μου θα το πετύχεις και το κορίτσι :)

Δέσποινακι μ και Ελενάκι μου μεγαλώνουν τα παιδακια σας :* τι καλαααααααααααααα 

Μελενια μου άντε περιμένουμε πως κ πως την χοριακηηηη που θα ναι θετική φυσικά :*

Μελιτινι μου τι κάνεις πως πάει?

Γεωργία μου αυτή η συνάδελφος μία χαρά οχτώ παιδιά ...κουνελα θα την πω εγώ(χιουμοριστικά ελπίζω να μην παρεξηγηθω) .. Κατά τα άλλα πως είσαι αγάπη?Καλά τι ποσά διαβάζω για τις εξετάσεις σου?Απαπααα τι νομίζουν ότι έχουμε εκατομμύρια?

Νατασσου περιμένω είμαι στην αναμονή να μάθω τα νέα του μπέμπη :*

Εγώ κορίτσια πήγα με τον σύζυγό σε δερματολόγο(ο θεός να τον κάνει) μας έδωσε χάπια και κρέμα για δέκα μέρες και μας είπε να μας ξαναδεί μετά από δέκα μέρες...Ούτε καν θα με ξαναδεί εννοείται ο βλάκας!!!!Έπιασα και δουλειά σε συνεργείο καθαρισμού και ψιλοαπογοητευτηκα που δεν βρήκα κάτι άλλο... :( Τώρα αύριο θα πάω στον οαεδ μήπως και υπάρχει τπτ 

Οι υπόλοιπες τι κάνετεεεε?Ευακι?Λουκουμαδακιιιιιιι?Σουινι?Και όσες ξεχνώ πολλά πολλά πολλά φιλιααα

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Angie.31 είπε:

Καλημέρα κοριτσάκια μου....

Νατασουλι σε εχει στην αναμονή ο παίδαρος ε;εγω οταν πήγα για γέννα κ ειχα διαστολή 2 ειχα πόνους κανονικά.πιστευω οτι αν δεν ειχα την πίεση κ πηγαινα για φυσιολογικά θα γεννούσα αμέσως γιατι οσο περνούσε η ωρα μεχρι να με ετοιμάσουν για χειρουργείο οι πόνοι ηταν πολυ πιο έντονοι.

εγω κοριτσια εχτες ειχα ξενύχτι παλι...1:00-4:30 όρθιος ο κύριος,χωρίς πονακια ομως δεν ήθελε κ στο κρεβατι του κ ετσι καθόμασταν στο σαλονι κ έβλεπα ενα θρίλερ που ειχε εκεινη την ωρα.κ μετα ξυπνησε παλι 7:00 για να φάει κ μετα παλι στα 3ωρα του....Χαχαχα εχουμε πολυ πλακα!!!

Σας ειπα για τη βαφτιση;;; Λεμε για Οκτώβρη,θα ειναι βεβαια 9 μηνων ο μπέμπης μας ομως καλυτερα τωρα απο του χρονου το καλοκαιρι που θα ειναι σχεδόν 1,5 χρόνων.

εμεις με το καλο σεμπτεμβρη θα κανουμε τη βαφτιση!!θα ειναι λογικα 4-4,5 μηνων η μικρη!!καλυτερα ειναι να ειναι μικρουλια να μη καταλαβαινουν και πολλα!!

20 hours ago, NatasaP είπε:

Καλημέρα,τι κάνετε;;;;

Τζώρτζια μου έπεσε το σαγόνι μου με τις τιμές....αυτό που δεν καταλαβαίνουν οτι για κάποιο κόσμο αυτός είναι κ ο βασικός μισθός του με τρελαίνει.

Μακάρι να βρείτε άκρη κ να τις κάνεις οικονομικά και γρήγορα.

Διαστολή 3 και ο τράχηλος μου είναι σούπερ λέει,μετράμε αντίστροφά να κάνει εμφάνιση μόνος του αυτές τις μέρες.

Σουίμι μου τον περιμένουμε απο μέρα σε μέρα...

Μελένια μου πλησιάζουμε κ οι δυό μας...εσύ για το αποτέλεσμα κ εγω για μωρουδίλα!!!

Αντζουλίνι ξεκουράζεσαι τουλάχιστον οταν αποφασίζει να κοιμηθεί;;;Είναι σημαντικό να έχεις δυνάμεις και για τα δυό ζουζούνια σου!!!

Ρόζαλι ακόμα εδώ...ο μικρός δεν ήθελε την περασμένη εβδομάδα να εμφανιστεί και τον περιμένουμε.Δυστυχώς η καισαρική έχει περισσότερες πιθανότητες αν το αργήσω,τέλος πάντων το βλέπουμε πλέον.

Δεσποινάκι εμβόλιο;;;;πέρασαν οι μέρες...αχ το αντράκι σου μεγαλώνει!!!!

Δημητράκι σε ευχαριστώ!!!! Με το καλό ο απρίλης να είναι ο τυχερός σου μήνας!!! 

Έχεις κ το βιτάμ κ όλα θα πάνε καλά!!!!

Αντε αγαπη το πολυ και το λιγο!9 μερες εμειναν!!φαινεται βολευτικε στην κοιλιτσα και σου λεει που να βγω και με τετοιο καιρο εξω!!

23 hours ago, Δέσποινa είπε:

Καλημερα κοριτσια!!τι κανετε????τι ωραιοςηλιος ειναι αυτος!!αν και κανει κρυο,αλλα που θα παει?θα φτιαξει συντομα πιστευω!!!

Εμεις καλα ειμαστε,οι κολικοι εχουν ηρεμησει πιστευω...το σκ θα κανουμε και τα πρωτα μας εμβολια!!!!

Ροζαλι τι κανουν τα μικρα σου???τελικα το σιγουρεψαμε???παλι γιος ερχεται???

Αντζι μπηκε σε προγραμμα το σοφακι τωρα με τον μπεμπη εεε?εσενα συνεχιζει να σε ξενυχταει ο γιος?σαραντισατε εεε???

Γεωργια τι τιμες ηταν αυτες καλε????!!!!!μπρρρρ

Μελενια μην κουραζεσαι και κυριως μεινε ηρεμη και αισιοδοξη!!!προσπαθησε να απασχολεισαι με αλλα πραγματα κ οι μερες θα περασουν νερακι!!

Ελενακι πως πανε οι ετοιμασιες για το νυφικο?η φραουλιτσα τι κανει??

Σουινι ξεκουραζεσαι???ο μικρουλης σου προετοιμαζει ακομα το σπιτι για τον ερχομο της αδεερφουλας του???

Νατασακι μου ο κουκλος σας συντομα θα ειναι στην αγκαλια σας...θα αποφασισει μονος του ποτε θα θελησει φιλακια σε αυτα τρα πατουσινια που κλωτσανε τοσους μηνες τη μαμα!!

Μαρακι ο μικρος μπουρμπουληθρας τι κανει???ετοιμαζεστε για νεα διατροφη??

Μελιτινακι ακυρη η μετακομιση???χαλαρα οι δουλιτσες και μακρια απο τα βαψιματα εσυ!!!

Η αννι που βρισκεται???????περιμενουμε κ τηδικη τηςμπουμπου συντομα!!!

Το ευακι παλι εξαφανισμενο???

 

 

οσο μπορω ναι!!το βαψιμο μας εχει μεινει αλλα πως με τετοιο καιρο!!ο μικρος ερχεται στην κοιλια μου και λεει"αντε μωρακι βγες βαρεθηκα να περιμενω!!!"τι να κανει και αυτο κλεινετε μεσα μαζι με μενα!!

20 hours ago, Angie.31 είπε:

Καλημέρα κοριτσάκια μου....

Νατασουλι σε εχει στην αναμονή ο παίδαρος ε;εγω οταν πήγα για γέννα κ ειχα διαστολή 2 ειχα πόνους κανονικά.πιστευω οτι αν δεν ειχα την πίεση κ πηγαινα για φυσιολογικά θα γεννούσα αμέσως γιατι οσο περνούσε η ωρα μεχρι να με ετοιμάσουν για χειρουργείο οι πόνοι ηταν πολυ πιο έντονοι.

εγω κοριτσια εχτες ειχα ξενύχτι παλι...1:00-4:30 όρθιος ο κύριος,χωρίς πονακια ομως δεν ήθελε κ στο κρεβατι του κ ετσι καθόμασταν στο σαλονι κ έβλεπα ενα θρίλερ που ειχε εκεινη την ωρα.κ μετα ξυπνησε παλι 7:00 για να φάει κ μετα παλι στα 3ωρα του....Χαχαχα εχουμε πολυ πλακα!!!

Σας ειπα για τη βαφτιση;;; Λεμε για Οκτώβρη,θα ειναι βεβαια 9 μηνων ο μπέμπης μας ομως καλυτερα τωρα απο του χρονου το καλοκαιρι που θα ειναι σχεδόν 1,5 χρόνων.

αχ αυτα τα ξενυχτια!!στο λαιμο μου εχουν κατσει!!υπομονη κοριτσακι μου!!αφου δεν εχει πονακια δεν πειραζει!!και εγω οταν ξενυχταγα εβαζα επεισοδια στην τηλεοραση και εβλεπα μεχρι να ξανακοιμηθει ο μικρος!!ειχα δει ενα σωρο σειρες!!!


iZHz.png

xyNB.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια ομορφα! Τι κανετε; Συννεφια σημερα, αλλα ηδη παντου μυριζει ανοιξη!

Μια τετοια ανοιξιατικη μερα μπορει να ξεμυτισει το αγορακι της Νατασσας! Με ενα πονο Νατασσακι! Ειναι οντως συγκινητικο τοσο καιρο που διαβαζω πλεον  κ γω για τους κοπους κ τις αγωνιες σας, να ερχονται τωρα τα ευχαριστα της καθε κοπελας!

Αννι με το καλο και συ :):) κ οι υπολοιπες που πλησιαζετε, σουινι, μελιτινη κ η Ροζαλι πιο μετα βεβαια!

Γεωργια, διαβασα το κοστος των εξετασεων κ αναθεωρησα...γκλουπ...καλυτερα να περιμενεις...οσο για τα κολπα του εντιτορ, καποιες φορες κρατα την προηγουμενη απαντηση κ υπαρχει επιλογη να τη σβηνεις πανω στο πλαισιο.

Δημητρα γεια κ απο δω!!

 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, stroll είπε:

Καλημερα κοριτσια ομορφα! Τι κανετε; Συννεφια σημερα, αλλα ηδη παντου μυριζει ανοιξη!

Μια τετοια ανοιξιατικη μερα μπορει να ξεμυτισει το αγορακι της Νατασσας! Με ενα πονο Νατασσακι! Ειναι οντως συγκινητικο τοσο καιρο που διαβαζω πλεον  κ γω για τους κοπους κ τις αγωνιες σας, να ερχονται τωρα τα ευχαριστα της καθε κοπελας!

Αννι με το καλο και συ :):) κ οι υπολοιπες που πλησιαζετε, σουινι, μελιτινη κ η Ροζαλι πιο μετα βεβαια!

Γεωργια, διαβασα το κοστος των εξετασεων κ αναθεωρησα...γκλουπ...καλυτερα να περιμενεις...οσο για τα κολπα του εντιτορ, καποιες φορες κρατα την προηγουμενη απαντηση κ υπαρχει επιλογη να τη σβηνεις πανω στο πλαισιο.

Δημητρα γεια κ απο δω!!

 

ΣΤΡΟΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΜΠΗΚΑ ΜΠΑΣ Κ ΑΡΧΙΣΩ ΝΑ ΜΑΘΑΙΝΩ Κ ΤΟ ΝΕΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΑΦΟΥ ΘΑ ΚΑΤΑΡΓΗΘΕΙ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ Ε ΤΙ ΠΑΘΑΜΕ!!ΕΛΑ ΕΔΩ ΤΑ ΠΥΡΕΞΑΚΙΑ ΚΟΝΤΕΥΟΥΝ ΝΑ ΒΓΟΥΝ ΓΙΑ ΠΑΜΕ Κ ΕΜΕΙΣ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ LOVE U

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα αγαπημένες μου!!! Πως είσαστε??

Εγώ είχα τους γονείς μου εδώ αυτές τις μέρες! Όμως τους έστειλα πάλι πίσω, γιατί προς το παρόν δεν έχουμε κάποια ένδειξη, και θα ξαναέρθουν την επόμενη εβδομάδα.

Πήγαμε στο γιατρό τη Δευτέρα, η μικρή ήταν πολύ δραστήρια, δεν έδειξε κανένα σημάδι ότι δυσφορεί, εγώ δεν είχα σχεδόν καθόλου συσπάσεις, οπότε δεν χρειάζεται να βιαστούμε. Την Τρίτη θα μας ξαναδεί. Μάλλον η μικρή μου θέλει να είναι Κριαράκι!

Φιλιά σε όλες!!!


EyHAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!!!τι κανετε??

Εμεις περασαμε μια ζορικη μερα χθες,ειμαστε σε φαση αλματοςβλεπετε!!!

Ο καιρος παλι μελαγχολικος!! :(

Στρολακι τι κανεις???

Νατασακι και αννι με εναν πονο να ερθουν τα ζουζουνια σας,οποτε εκεινα αποφασισουν!!!

Σουινι λιωνω με το γιο σου που περιμενει την αδερφουλα του!!!!θα φτιαξει ο καιρος και για το βαψιμο!!!που θα παει???!!!!

 

  • Μου αρέσει 1

x6WFp2.pngYIVQp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!

τι κάνετε;;; πως είστε;;;αυτό που ο καιρός δεν λέει να φτιάξει έστω κ λίγο με εξοργίζει!!!

Δήμητρα με το καλό κ πάλι!!!

Άντζι μου είμαι σίγουρη πως θα πήγαινες για φυσιολογικό,δεν έχει σημασία όμως...σημασία έχει που όλα πήγαν καλά και για εσένα και για το νυχτοπούλι!!!!!

Εγώ πάντως με 3 διαστολή τίποτα δεν αισθάνομαι απο πόνους...

Όσο για την βάφτιση,συμφωνώ όσο πιο μικρά τόσο το καλύτερο!!!Με το καλό!!!!

Τζώρτζια μου ξέρει ξέρει....σε εμάς το αφήνει για έκπληξη !!!

Δεσποινάκι κ εγώ θέλω να δω κανένα θριλεράκι αλλά δεν με αφήνουν!!!!Ευτυχώς για τις δύσκολες ώρες θα έχω τις δυο αγαπημένες σειρές μου κ θα περνάει η ώρα.

Μελένια μην ανησυχείς με τόση μωρουδίλα όλα θετικά θα είναι!!!!

Ολγάκι αν είναι πήγαινε σε κάποιον άλλο γιατρό να σε δεί.μην το αφήσεις!!!!

Σουίνι μου γλυκιά ναι βολεύτηκε....όμως έχουμε κ μια αγκαλίτσα που τον περιμένει να την γεμίσει!!!!

Στρολλάκι μου ανοιξιάτικος ο μπουμπούκος μου...ανοιξιάτικες χοριακές και νέα μωρουδίνια στον αέρα!!!!Σε αυτά είναι και το δικό σας!!!!!

Άννι τι όμορφα που είχες παππού κ γιαγιά εδώ....θα έρθει κ η μπουμπού γρήγορα!!!!! 

Δεσποινάκι δώσε στα πατουσίνια πολλά πολλά φιλιά!!!!!!!!!

 

  • Μου αρέσει 1

Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα όμορφουλες....τι μου κανετε;;;

Νατασουλι ακομα στην αναμονή;;;σε εχει στην αγωνια ο μικρός κ μαζι με εσενα αγωνιούμε κ ανυπομονούμε κ εμεις...

σουινι μου προς το παρόν το εχω ρίξει στις ταινίες γιατι απο σειρές βλεπω μονο Greysanatomy ομως τωρα που το λετε πρεπει να ξεκινήσω να βλεπω κ καμία άλλη σειρά τα βραδια γιατι δεν παλευεται....εχτες παλι μεχρι τις 3:00 ξυπνια,τα νεύρα μου...

οι υπόλοιπες κούκλες με τα ομορφα μωρα;;;

ολγακι συνηθίζεται κ το ξενύχτι...

αααααα δεν σας ειπα....ο πρίγκιπας μου εχει ξεκινήσει τα γέλια οταν του μιλάμε....πολυ φατσονι ειναι κ με ξετρελαίνει!!!

  • Μου αρέσει 1

VXtmp2.pngdbarp3.png

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Angie.31 είπε:

Καλησπέρα όμορφουλες....τι μου κανετε;;;

Νατασουλι ακομα στην αναμονή;;;σε εχει στην αγωνια ο μικρός κ μαζι με εσενα αγωνιούμε κ ανυπομονούμε κ εμεις...

σουινι μου προς το παρόν το εχω ρίξει στις ταινίες γιατι απο σειρές βλεπω μονο Greysanatomy ομως τωρα που το λετε πρεπει να ξεκινήσω να βλεπω κ καμία άλλη σειρά τα βραδια γιατι δεν παλευεται....εχτες παλι μεχρι τις 3:00 ξυπνια,τα νεύρα μου...

οι υπόλοιπες κούκλες με τα ομορφα μωρα;;;

ολγακι συνηθίζεται κ το ξενύχτι...

αααααα δεν σας ειπα....ο πρίγκιπας μου εχει ξεκινήσει τα γέλια οταν του μιλάμε....πολυ φατσονι ειναι κ με ξετρελαίνει!!!

Κοριτσάρα μου ...ναι ακόμα αναμονή!!!!! Τι να κάνουμε μάλλον περιμένει τον ήλιο για να εμφανιστεί,δεν του αρέσει η μουντίλα!!χαχα!!!!

Μήπως να ξεκινήσεις house of cards ή  blacklist???? 

Είναι τρομερές σειρές κ οι δυό τους και θα περνάει ευχάριστα το ξενύχτι!!!

Γελάκια ο μαγουλάκιας;;;;;αχουυυυ.....:wub::wub:

 

 


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


9 hours ago, Angie.31 είπε:

Καλησπέρα όμορφουλες....τι μου κανετε;;;

Νατασουλι ακομα στην αναμονή;;;σε εχει στην αγωνια ο μικρός κ μαζι με εσενα αγωνιούμε κ ανυπομονούμε κ εμεις...

σουινι μου προς το παρόν το εχω ρίξει στις ταινίες γιατι απο σειρές βλεπω μονο Greysanatomy ομως τωρα που το λετε πρεπει να ξεκινήσω να βλεπω κ καμία άλλη σειρά τα βραδια γιατι δεν παλευεται....εχτες παλι μεχρι τις 3:00 ξυπνια,τα νεύρα μου...

οι υπόλοιπες κούκλες με τα ομορφα μωρα;;;

ολγακι συνηθίζεται κ το ξενύχτι...

αααααα δεν σας ειπα....ο πρίγκιπας μου εχει ξεκινήσει τα γέλια οταν του μιλάμε....πολυ φατσονι ειναι κ με ξετρελαίνει!!!

ξεκινα ναι!!εχω εχω πολλες που βλεπω και περναω τη μερα μου οσο κλωσσαω!!!και οι ταινιες μια χαρα βολευουν!!θα κατεβασω καμια να τις εχω καβατζα αμα τελειωσουν οι σειρες!!!

10 hours ago, NatasaP είπε:

Καλημέρα!!!

τι κάνετε;;; πως είστε;;;αυτό που ο καιρός δεν λέει να φτιάξει έστω κ λίγο με εξοργίζει!!!

Δήμητρα με το καλό κ πάλι!!!

Άντζι μου είμαι σίγουρη πως θα πήγαινες για φυσιολογικό,δεν έχει σημασία όμως...σημασία έχει που όλα πήγαν καλά και για εσένα και για το νυχτοπούλι!!!!!

Εγώ πάντως με 3 διαστολή τίποτα δεν αισθάνομαι απο πόνους...

Όσο για την βάφτιση,συμφωνώ όσο πιο μικρά τόσο το καλύτερο!!!Με το καλό!!!!

Τζώρτζια μου ξέρει ξέρει....σε εμάς το αφήνει για έκπληξη !!!

Δεσποινάκι κ εγώ θέλω να δω κανένα θριλεράκι αλλά δεν με αφήνουν!!!!Ευτυχώς για τις δύσκολες ώρες θα έχω τις δυο αγαπημένες σειρές μου κ θα περνάει η ώρα.

Μελένια μην ανησυχείς με τόση μωρουδίλα όλα θετικά θα είναι!!!!

Ολγάκι αν είναι πήγαινε σε κάποιον άλλο γιατρό να σε δεί.μην το αφήσεις!!!!

Σουίνι μου γλυκιά ναι βολεύτηκε....όμως έχουμε κ μια αγκαλίτσα που τον περιμένει να την γεμίσει!!!!

Στρολλάκι μου ανοιξιάτικος ο μπουμπούκος μου...ανοιξιάτικες χοριακές και νέα μωρουδίνια στον αέρα!!!!Σε αυτά είναι και το δικό σας!!!!!

Άννι τι όμορφα που είχες παππού κ γιαγιά εδώ....θα έρθει κ η μπουμπού γρήγορα!!!!! 

Δεσποινάκι δώσε στα πατουσίνια πολλά πολλά φιλιά!!!!!!!!!

 

ειμαι σιγουρη οτι θα του αρεσει πιο πολυ η αγκαλιτσα!!!μια βδομαδα ακομα και μετα αγκαλιτσες!!!!τι να πω!!ΥΠΟΜΟΝΗΗΗΗ!!!!!


iZHz.png

xyNB.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια. Ειχε πεσει ο server; Δεν μπορουσα να μπω για ώρες.

Annie μου εύχομαι και σε σενα με έναν πονο να έχεις το μωρακι σου στην αγκαλια σου.

Στρολλακι ναι. Επειδη τις περισσοτερες φορες όντως κραταει τα παλια κειμενα, τα σβηνω. Το ιδιο εκανα και εκεινη τη μερα. Δεν ξερω τι πηγε στραβα... Παντως γενικως κολλαει σε αρκετα πραγματα. Πχ πριν λιγο περιμενα αρκετα για να με αφησει να γραψω, ή άλλωτε όπως εχω ξαναπει, δεν δουλευει το backspace... ή δεν με παει στη σελιδα που θελω και το γραφω και το ξαναγραφω... γενικως κολλαει.

Κοριτσια μου σας φιλω. Συγγνωμη που δεν αναφερομαι σε ολες μια προς μια, αλλα ειμαι πολυ κουρασμενη και πρεπει να κλεισω.

Καληνυχτα και ονειρα γλυκα...


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, NatasaP είπε:

Καλημέρα!!!

τι κάνετε;;; πως είστε;;;αυτό που ο καιρός δεν λέει να φτιάξει έστω κ λίγο με εξοργίζει!!!

Δήμητρα με το καλό κ πάλι!!!

Άντζι μου είμαι σίγουρη πως θα πήγαινες για φυσιολογικό,δεν έχει σημασία όμως...σημασία έχει που όλα πήγαν καλά και για εσένα και για το νυχτοπούλι!!!!!

Εγώ πάντως με 3 διαστολή τίποτα δεν αισθάνομαι απο πόνους...

Όσο για την βάφτιση,συμφωνώ όσο πιο μικρά τόσο το καλύτερο!!!Με το καλό!!!!

Τζώρτζια μου ξέρει ξέρει....σε εμάς το αφήνει για έκπληξη !!!

Δεσποινάκι κ εγώ θέλω να δω κανένα θριλεράκι αλλά δεν με αφήνουν!!!!Ευτυχώς για τις δύσκολες ώρες θα έχω τις δυο αγαπημένες σειρές μου κ θα περνάει η ώρα.

Μελένια μην ανησυχείς με τόση μωρουδίλα όλα θετικά θα είναι!!!!

Ολγάκι αν είναι πήγαινε σε κάποιον άλλο γιατρό να σε δεί.μην το αφήσεις!!!!

Σουίνι μου γλυκιά ναι βολεύτηκε....όμως έχουμε κ μια αγκαλίτσα που τον περιμένει να την γεμίσει!!!!

Στρολλάκι μου ανοιξιάτικος ο μπουμπούκος μου...ανοιξιάτικες χοριακές και νέα μωρουδίνια στον αέρα!!!!Σε αυτά είναι και το δικό σας!!!!!

Άννι τι όμορφα που είχες παππού κ γιαγιά εδώ....θα έρθει κ η μπουμπού γρήγορα!!!!! 

Δεσποινάκι δώσε στα πατουσίνια πολλά πολλά φιλιά!!!!!!!!!

 

επισης το οτι ανεβενει η διαστολη χωρις να εχεις πονους η καποια ενοχληση θα τα πας πολυ καλα οταν ερθει η ωρα!!!αντε βρε μπομπιρα βγες....!!!!!


iZHz.png

xyNB.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια μου! Τι κανετε??? Φανταζομαι πως ο ηλιος που επιτελους προβαλε μας "ανεβασε" σημερα!!!!

Εγω χθες ζοριστηκα πολυ. Ειχα τοσο εντονα συμπτωματα περιοδου κ αυτο με τρελανε. Αχ Παναγιτσα μου τι αγχος. Τωρα ειμαι πιο ηρεμη, μια ερχονται κ μια φευγουν αυτα τα συμπτωματα.

Νατασακι πως παει? Κανενα σημα "εξοδου" ο μπεμπακος??? Ευχομαι κ εγω ολη αυτη η μωρουδιλα που κυκλοφορει να φερει πολυ-πολυ γουρι!

Αντζη πως παει το ξενυχτι? Ο μπεμπακος σου φροντιζει για την ενημερωση σου στις μεταμεσονυκτιες τηλεοπτικες προβολες! :) 

Ολγακι μου σ ευχαριστω πολυ! Αν δε σ αρεσε ο δερματολογος να τον αλλαξεις. Μπραβο για τη δουλιτσα! Καλη αρχη κ αν δε σε ικανοποιει ευχομαι να βρεθει συντομα αυτο που επιθυμεις.

Annie με το καλο η μπουμπουκα σου! Βολευτηκε μια χαρα στην κοιλιτσα σου οποτε θελει να μεινει οσο περισσοτερο μπορει! :) 

Dimitra μου σ ευχαριστω. Μακαρι να ειναι εχω θετικη χοριακη κ θα σου στειλω ααααπειρη μπεμπεδοσκονη! Ολα καλα να πανε σε ολες μας!!! 

Sweeny, Δεσποινακι, Ελενακι, Stroll, Rosali (αν ξεχναω καποια συγνωμη)! 

 

 

 

13 minutes ago, Me-Lenia είπε:

Καλημερα κοριτσια μου! Τι κανετε??? Φανταζομαι πως ο ηλιος που επιτελους προβαλε μας "ανεβασε" σημερα!!!!

Εγω χθες ζοριστηκα πολυ. Ειχα τοσο εντονα συμπτωματα περιοδου κ αυτο με τρελανε. Αχ Παναγιτσα μου τι αγχος. Τωρα ειμαι πιο ηρεμη, μια ερχονται κ μια φευγουν αυτα τα συμπτωματα.

Νατασακι πως παει? Κανενα σημα "εξοδου" ο μπεμπακος??? Ευχομαι κ εγω ολη αυτη η μωρουδιλα που κυκλοφορει να φερει πολυ-πολυ γουρι!

Αντζη πως παει το ξενυχτι? Ο μπεμπακος σου φροντιζει για την ενημερωση σου στις μεταμεσονυκτιες τηλεοπτικες προβολες! :) 

Ολγακι μου σ ευχαριστω πολυ! Αν δε σ αρεσε ο δερματολογος να τον αλλαξεις. Μπραβο για τη δουλιτσα! Καλη αρχη κ αν δε σε ικανοποιει ευχομαι να βρεθει συντομα αυτο που επιθυμεις.

Annie με το καλο η μπουμπουκα σου! Βολευτηκε μια χαρα στην κοιλιτσα σου οποτε θελει να μεινει οσο περισσοτερο μπορει! :) 

Dimitra μου σ ευχαριστω. Μακαρι να ειναι εχω θετικη χοριακη κ θα σου στειλω ααααπειρη μπεμπεδοσκονη! Ολα καλα να πανε σε ολες μας!!! 

Sweeny, Δεσποινακι, Ελενακι, Stroll, Rosali (αν ξεχναω καποια συγνωμη)! 

 

 

 

Gioginaki μου εσενα ξεχασα :( . Ευχομαι σημερα να εισαι πιο ξεκουραστη! Με τις εξετασεις τελικα βρηκες καποια ακρη? Στις 24 εχεις κ τον ελεγχο θυρεοειδη ε? Αντε ολα με το καλο! :) 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Έλα βρε Μελένια μου! Δεν πειραζει!

Αναγκαστικά θα περιμένω να τις κάνω τότε που με έχουν προγραμματίσει. Φαντάζεσαι να πάω τότε και να μου πουν ότι το μηχάνημα είναι χαλασμενο;;;;!!!

Μου έχει τύχει με τη μαστογραφια παλαιότερα!...

Ναι στις 24 είναι επιτελους το υπερηχογράφημα του θυρεοειδή. Σ' ευχαριστω για τη θετικη ενεργεια!

Όσο για τα συμπτώματα που έχεις, μην ανησυχείς. Μπορεί να είναι και το σημάδι της επιτυχίας!!! Θα σου το πουν και τα υπόλοιπα κορίτσια.

Βρε που είναι το Νατασσάκι;!

Λέτε να ήρθε η ωρα;;;


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...