Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • @Giouli36 και @Blue Velvet σας εύχομαι να αποκτησετε τα δευτερα παιδακια σας!! 39 και 40 μια χαρα ηλικια ειναι!!!! 🙏 Και υπάρχει και ο φυσικός κυκλος στην εξωσωματική!!! Σε πολλές γυναίκες που είχαν ήδη παιδί είπαν χαμηλή ΑΜΗ και μόνο εξωσωματικη και τα ζευγάρια έκαναν με φυσικό τρόπο ...απλά θέλει βιταμίνες και επιμονή. 

      • Μου αρέσει 1

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

Καλημερα κοριτσακια!!τι κανετε??ζεστη σημερα!!αυριο θα βαψουμε το δωματιο επιτελους!!ειναι ιδεα η οντως η νατασσα εχει να μπει απο προχτες??χτες δε μπηκε!!σημερα δεν την ειδα καθολου οποτε!!λογικα πρεπει να τις τελειωναν και οι μερες!!αντε νατασσακι μπες να μας πεις!!


iZHz.png

xyNB.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σας κοριτσια μου! Τι κανετε? Πολυ ησυχια παρατηρω απο προχθες! Κανενα νεο απο Νατασα κ Αννι. Μας εχει φαει η αγωνια....!!! 

Εγω τα γνωστα, περιμενω κ αγωνιω για το αποτελεσμα. Χθες εχασα για λιγο την ψυχραιμια μου. Πηγα στο μπανιο κ αντικρυσα καφε εκκρισεις. Τα χασα. Καθισα στο κρεβατι ακουνητη,αμιλητη,αγελαστη. Ωχ Παναγιτσα μου τι αγωνιες ζουμε!!!

Δεσποινακι χρονια σας πολλα που κλεισατε τον δευτερο μηνα σας!!! :) 

Αντζη αρχιζει σιγα-σιγα κ προσαρμοζεται το νυχτοπουλι σου. :) 

Giorginaki μου τι νεα?

Δημητρουλα, Ελενακι, Sweeny, Ολγακι, Evaki...!!! Σιγουρα καποια ξεχναω!:confused:

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου τι κάνετε;;; Εγώ τίποτα ακόμα!!! Μου αρέσει που είχα και διαίσθηση γι αυτό το σκ!!!! Χαχαχα

Μελενια μου ψυχραιμία!!!! Περίμενε να έρθει η μέρα της χοριακης! Μην ψάχνεις για συμπτώματα. Προσπάθησε να είσαι ηρεμη.

Φιλιά σε όλες!!!!


EyHAp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, annie1979 είπε:

Κοριτσάκια μου τι κάνετε;;; Εγώ τίποτα ακόμα!!! Μου αρέσει που είχα και διαίσθηση γι αυτό το σκ!!!! Χαχαχα

Μελενια μου ψυχραιμία!!!! Περίμενε να έρθει η μέρα της χοριακης! Μην ψάχνεις για συμπτώματα. Προσπάθησε να είσαι ηρεμη.

Φιλιά σε όλες!!!!

Γεια σου Αννι μου. Πως εισαι? Θα ερθει οταν αποφασισει η μπεμπου σου :) . Με το καλο σου ευχομαι!!!

Δεν ψαχνω συμπτωματα η καημενη. Αγχωθηκα μην αδιαθετησω, αυτο εννοουσα οταν σας εγραψα. Οσο για τα συμπτωματα δεν τα ψαχνω καθολου γιατι δυο χρονια που προσπαθουσα φυσιολογικα με τρελαινε η ανιχνευση τους.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Mελενια μου σε ευχαριστουμε πολυ!!! Δεν ειπαμε ηρεμια και αισιοδοξια εσυ????μην ψαχνεις τιποτα και μονο χαμογελα!!!!

Αννι το κοριτσι σου εχει δικη του αποψη,τι το περασες??

Εμεις καναμε το πρωτο μας εμβολιο χθες(μας ακουσατε εσεις που κλαιγαμε?) μεγαλωσαμε,φτασαμε 4250 γραμ και 59 ποντους!!

  • Μου αρέσει 1

x6WFp2.pngYIVQp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσακια μου. Τι κανετε; 

Εμεις δεν πηγαμε πουθενα τελικα το ΣΚ αλλα περασαμε καλα, βραδιες με φιλους κ βολτουλες.

Παλι στοιχηματα εχουμε; Ολα στο 5 κοκκινο!!Εγω παντως για τη Νατασσα δε στοιχηματιζω παλι, το αφηνω για τη Δεσποινα που το χει κιολας.

Μελενια υπομονη, σε νιωθω απολυτως!! Εγω ειχα κ καφε κ ηπιους πονους περιοδου κ ημουν εγκυος, ασχετα αν παλινδρομησε μετα.

Αντζι, Δεσποινιω, τα μπεμπακια μεγαλωνουν! 

Ροζαλι ευχαριστουμε, μακαρι!

Τζωρτζια, Σουινι,  Δημητρουλα κ οποια ξεχνω, την καλησπερα μου:)

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κορίτσια! Τι κανετε;

Δεσποινιω δυο μηνων και εμβολιακι! Πονεσε το πουλακι μου... Αλλα μεγαλωνει μια χαρα!

Μελενια, μην τρελαινεσαι βρε κοριτσακι μου! Δεν ειπαμε πως αυτα μπορει να ειναι και σημαδια εγκυμοσυνης; Όπως τα λεει και η Stroll.

Sweeney με τα καλο οι ετοιμασιες σας!

Annie, η κορη κανει κουμαντο. Υπομονη!

Angie, βλεπω βελτιωνεται η κατασταση με τον υπνο. Μπραβο σας!

Νατασσακιιιιιι! Πες μας τα ευχαρισταααααα!!!

Εμεις σημερα πηγαμε επιτελους μια βολτιτσα κοντα στη θαλασσα, μαζεψαμε ήλιο, ήπιαμε και μια μπυριτσα, φαγαμε και ένα μεζεδακι και τωρα πρεπει να κανω και κανενα σιδερο (να μην ξεχνιομαστε κιολας!....).

Τα φιλια μου σε ολα τα κοριτσια!

 

  • Μου αρέσει 1

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα....τι κανετε;;;

Εμας εχτες ειχε κεφια παλι ο μικρος μου...5:45-9:30 ξυπνιος....χαχαχα

Αντε βρε Νατασσα δωσε μας τα φώτα σου,εχουμε τρελλαθει απο αγωνια

Δεσποινιω σε περασαμε...εμενα ηδη την περασμενη εβδομαδα ηταν 4800 το πουλακι μου...το τρωμε ολο το φαι μας,χαχαχα

Μελενια μην αγχωνεσαι...κ εγω στην πρωτη μου εγκυμοσυνη ειχα δει αιμα ,ειχα κ πονους περιοδου κ τελικα ημουν εγκυος.

  • Μου αρέσει 1

VXtmp2.pngdbarp3.png

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Angie.31 είπε:

Καλησπερα....τι κανετε;;;

Εμας εχτες ειχε κεφια παλι ο μικρος μου...5:45-9:30 ξυπνιος....χαχαχα

Αντε βρε Νατασσα δωσε μας τα φώτα σου,εχουμε τρελλαθει απο αγωνια

Δεσποινιω σε περασαμε...εμενα ηδη την περασμενη εβδομαδα ηταν 4800 το πουλακι μου...το τρωμε ολο το φαι μας,χαχαχα

Μελενια μην αγχωνεσαι...κ εγω στην πρωτη μου εγκυμοσυνη ειχα δει αιμα ,ειχα κ πονους περιοδου κ τελικα ημουν εγκυος.

Χαχαχαχα εσεις μας περνατε γιατι πινετε και τη νυχτα,κανετε προπονηση για τα ποτακια αργοτερα!τα ξενυχτια τα εχετε στο τσεπακι αλλωστε!!!

Γεννηθηκε και πιο μεγαλο το αγορι σου!!εχει και μια αδερφουλα αλλωστε να προστατευσει!!

Για τα χαμογελα που με ρωτησες χθες,τις τελευταιες βδομαδες μας χαμογελαει και λιωνουμεειδικα στον μπαμπα του σημερα κανει απιστευτα κολπα!!

  • Μου αρέσει 1

x6WFp2.pngYIVQp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσια μου σας ευχαριστω παρα πολυ για την συμπαρασταση! Μακαρι να ειναι ολα καλα! Ξεκουραση-υπομονη κ αισιοδοξια οπως με συμβουλευετε! :) 

Η Νατασα αφαντη!!! Για να δουμε πουε θα μας ανακοινωσει τα ευχαριστα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Me-Lenia είπε:

Κοριτσια μου σας ευχαριστω παρα πολυ για την συμπαρασταση! Μακαρι να ειναι ολα καλα! Ξεκουραση-υπομονη κ αισιοδοξια οπως με συμβουλευετε! :) 

Η Νατασα αφαντη!!! Για να δουμε πουε θα μας ανακοινωσει τα ευχαριστα!

ΜΗΝ ΜΟΥ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΛΙΓΟ ΣΟΥ ΕΜΕΙΝΕ!!!ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΚΟ Η ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΤΟ ΧΑΖΕΜΑ Κ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΕ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΖΕΝ!!ΟΤΑΝ ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΘΑ ΒΕΒΑΙΩΘΕΙΣ ΑΠΛΑ Κ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΤΗΝ ΕΞΕΛΙΞΗ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΟΜΠΛΕ ΘΑ ΦΟΥΣΚΩΣΟΥΝ ΠΟΛΛΕΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΘΑ ΔΕΙΣ:mad:

Η ΝΑΤΑΣΣΑ ΤΙΠΟΤΑ ΜΑ 2 ΜΕΡΕΣ??

ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ :)

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑ!!!

Μπλουυυυ μουυ συγχαρητήρια να σας ζήσει και παντα καλοτυχος :)

Το Νατασάκι μας μάλλον γέννησε γιατί δεν μας συνηθίζει σε τόσες μέρες αποχή! :) Νατασάκι ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥ πες τα μας οοοολα!!!

Μελενια μου όλα θα πάνε Τελειαα! :*

Φιλιά σε όλες :* :*  :*

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι σιγουρη οτι γεννησε!!αντε αννιε σειρα σου!!!!! Μετα ποια ειναι η επομενη??εχω χασει τη μπαλα εδω μεσα!!!αμτε κοριτσακια μου ολες με το καλο να περνουν σειρα οι επομενες!!!!


iZHz.png

xyNB.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...