Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

πρίν από 27 λεπτά , Georgia1972 είπε:

Σας ευχαριστω κοριτσια μου για τις ευχες αλλα πριν λιγο υπηρξε ανατροπή. Το ενδομητριο μου ηταν πολυ καλο οπως ειπε ο γιατρος και ενω περιμενα να μου τηλ για την οιστραδιολη, με πηραν και μου ειπαν πως η δοτρια δεν προχωρησε. Πιστευω πως εννοουν πως άλλαξε γνωμη και δεν δινει τα ωαρια τελικα. Ηταν κατεψυγμενα απ' οτι καταλαβα....

Μου ειπε πως ειναι το 2ο περιστατικο που τους συμβαινει, πως λυπουνται πολυ και να ξεκινησω τα κοκκινα cyclacour για να αδιαθετησω... Απο Σεπτεμβρη παλι για αναζητηση νεας δοτριας.  Λετε η γλωσσοφαγια απ' τη δουλεια; Να αρχισω να γινομαι προληπτικη; Τι να πω. Της προηγουμενης δοτριας δεν ηταν καλα, η τωρινη άλλαξε γνωμη.... Τι να πω;...

Ολο και σκαλωνει! Ολο και σκαλωνει!... 

Και φοβαμαι μ' αυτα τα cyclacour... Τα πηρα αδικα... Και την ενεση... Και εκανα μεγαλο αγωνα στη δουλεια να ρυθμισω τις βαρδιες.... Παραπονο το 'χω βρε κοριτσια να σχεδιασω κατι και να παει για μια φορα ισια! Οχι μονο στην περιπτωση του μωρου. Γενικα μιλαω. Πολυ κοντρα με παει....

Αυτα τα υπεροχα....

 

 

Αχ βρε Γεωργία τι να πω.. Κρίμα ρε κοριτσάκι. Αν σου ξανά κάνουν το ίδιο μήπως να κοιτούσες για άλλο κέντρο? 

Χρυσα είμαστε σχετικά κοντά. Δεν ήξερα ότι έχετε τέτοιο πρόβλημα στην Λιχαδα. 

Μελενια ωραία ειδικότητα!! 

  • Μου αρέσει 2

xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 2 λεπτά , Georgia1972 είπε:

Μακαρι Μελενια μου.... Μακαρι....

Συγνωμη, τωρα παρατηρησα οτι με ειχες ρωτησει για το πως με αντιμετωπιζουν οι γυναικολογοι. Αυτος που εχω εδω στην πολη μου με αντιμετωπιζει σαν φιλη. Μου εξηγει τα παντα κ με ενθαρρυνει. Αυτος που πηγαινω στην Αθηνα πιστευω πως με αντιμετωπιζει οπως ολες τις ασθενεις του. Τα βασικα λεμε. Βεβαια ειναι κ μεγαλο ονομα οποτε δε νομιζω οτι θα αλλαζε την νοοτροπια του επειδη ειμαι συναδελφος. Αυτο που ειναι εντελως διαφορετικο λογω συναδελφικοτητας, ειναι το οικονομικο κομματι.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Pingu μου δε σου κρυβω πως εχω θυμωσει μαζι τους! Δεν περιμενα να με ξεκινησουν αν δεν ηταν σιγουροι! Αντε φορτωνουμε με φαρμακα τον κοσμο! Περα απο το ψυχολογικο αυτο που με ενοχλησε ηταν τα φαρμακα που πηρα αδικα.

Μελενια μου, πιστευα πως δυο λογια παραπανω θα σου τα ελεγε και ο Αθηναιος, αλλα και η διευκολυνση στο οικονομικο κατι ειναι κι αυτο και ισως το πιο σημαντικο οπως ειναι τα πραγματα στους καιρους μας.

  • Μου αρέσει 1

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, DIMITRAS είπε:

Αααααχχχχχ τι τραβας κ συ αχ βρε Γεωργια εδω που εφτασες θα ανταμοιφθεις συντομαααα

@samiam που εισαι;;;;;;

Σε λιγο θα παρω το αποτελεσμα.βγαινει μετα τις 18.00

Δεν μπορω καθολου...

  • Μου αρέσει 1

poWsp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , samiam είπε:

Σε λιγο θα παρω το αποτελεσμα.βγαινει μετα τις 18.00

Δεν μπορω καθολου...

Κουραγιο. Εφτασε η ωρα! Πως και απογευμα ομως; Συνηθως αυτα γινονται πρωι.


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

3 ώρες πρίν, Me-Lenia είπε:

Χρυσα μου οταν λεω διαβασμα εννοω αυτο το απαισιο πραγμα που ανοιγω το βιβλιο κ στρωνομαι :P. Ειμαι γιατρος, τον Σεπτεμβρη μπαινω στο τελευταιο κομματι της ειδικοτητας. Ομως επειδη εδω κ ενα χρονο σταματατησα την ειδικοτητα γιατι επρεπε να αλλαξω νοσοκομειο εχασα καπως την επαφη. Ετσι τωρα διαβαζω για να θυμηθω αυτα που ηξερα κ να μην παρουσιαστω απροετοιμαστη το Σεπτεμβρη στο καινουριο νοσοκομειο.Αυταααα.... :)

 

Ααα, προς στιγμή νόμιζα ότι είσαι κι εσύ φοιτήτρια σαν εμένα, γι' αυτό ρώτησα :-P:-P:-P καλή επιτυχία!!!!

3 ώρες πρίν, Georgia1972 είπε:

Σας ευχαριστω κοριτσια μου για τις ευχες αλλα πριν λιγο υπηρξε ανατροπή. Το ενδομητριο μου ηταν πολυ καλο οπως ειπε ο γιατρος και ενω περιμενα να μου τηλ για την οιστραδιολη, με πηραν και μου ειπαν πως η δοτρια δεν προχωρησε. Πιστευω πως εννοουν πως άλλαξε γνωμη και δεν δινει τα ωαρια τελικα. Ηταν κατεψυγμενα απ' οτι καταλαβα....

Μου ειπε πως ειναι το 2ο περιστατικο που τους συμβαινει, πως λυπουνται πολυ και να ξεκινησω τα κοκκινα cyclacour για να αδιαθετησω... Απο Σεπτεμβρη παλι για αναζητηση νεας δοτριας.  Λετε η γλωσσοφαγια απ' τη δουλεια; Να αρχισω να γινομαι προληπτικη; Τι να πω. Της προηγουμενης δοτριας δεν ηταν καλα, η τωρινη άλλαξε γνωμη.... Τι να πω;...

Ολο και σκαλωνει! Ολο και σκαλωνει!... 

Και φοβαμαι μ' αυτα τα cyclacour... Τα πηρα αδικα... Και την ενεση... Και εκανα μεγαλο αγωνα στη δουλεια να ρυθμισω τις βαρδιες.... Παραπονο το 'χω βρε κοριτσια να σχεδιασω κατι και να παει για μια φορα ισια! Οχι μονο στην περιπτωση του μωρου. Γενικα μιλαω. Πολυ κοντρα με παει....

Αυτα τα υπεροχα....

 

 

Καταλαβαίνω ότι όλο αυτό είναι σπάσιμο νεύρων :-\ :-\  τη γλωσσοφαγιά μην την αποκλείεις βέβαια. Ωστόσο μην ξεχνάς, το καλό πράγμα αργεί να γίνει!!!

2 ώρες πρίν, Pingu είπε:

Αχ βρε Γεωργία τι να πω.. Κρίμα ρε κοριτσάκι. Αν σου ξανά κάνουν το ίδιο μήπως να κοιτούσες για άλλο κέντρο? 

Χρυσα είμαστε σχετικά κοντά. Δεν ήξερα ότι έχετε τέτοιο πρόβλημα στην Λιχαδα. 

Μελενια ωραία ειδικότητα!! 

Άσ' τα να πάνε... Χρόνια τώρα αντιμετωπίζουμε αυτό το πρόβλημα, αλλά φέτος λόγω της καταστασής μου δε μπορώ να ανταπεξέλθω :-\ :-\ 

πρίν από 43 λεπτά , samiam είπε:

Σε λιγο θα παρω το αποτελεσμα.βγαινει μετα τις 18.00

Δεν μπορω καθολου...

Άντε με το καλό!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια μου!!! Είστε καλά? Καλή εβδομάδα να έχουμε...

Πολλές οι σελίδες κ δε θυμάμαι πολλά.... Γεωργία μου τι να πω? Το χα σίγουρο ότι θα προχωρήσεις.... Αν δεις κ άλλο παρόμοιο περιστατικό τότε σκέψου την αλλαγή κέντρου...!!!!

Μελενια μου τι ωραία ειδικότητα!!! Με τον παιδίατρο που με παρακολουθούσε μικρή έχω ακόμα άψογες σχέσεις!!!!

Χρύσα μου ακούγεται τραγικό όλο αυτό που συμβαίνει στο χωριό... Στο 2017 είμαστε βρε παιδί μου....

Samiam καλό διπλασιασμό!!! Περιμενουμε νεα σου!!!

Νατάσα μου δώσε φιλάκια στο κουκουτσακι σου το γλυκό!!!!

Κάπου διάβασα μπάνιο με την πεθερά κ ανατριχιασα....!!!!

Εμείς κορίτσια μου περάσαμε υπέροχα.... Μακάρι να κρατούσε κ άλλο... Τώρα υπομονή 2 εβδομάδες κ μετά διακοπές!!!!

Έχω ξεχάσει πολλά κορίτσια ακόμα κ ζητώ συγγνώμη που δεν αναφέρομαι προσωπικά στην κάθε μία...

Φιλάκια σε όλες σας κουκλάκια μου!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Μπράβο Σαμιαμ μου, συγχαρητήρια!! Εύχομαι να πάνε όλα καλά! 

Γεωργία μου λυπάμαι πολύ που σε ταλαιπωρησαν έτσι, ποιος ξέρει ίσως είναι για καλό! Αλλά δεν τους είπες τίποτα; από Σεπτέμβριο δυναμικά λοιπό! 

Μελένια μου τι ωραία ειδικότητα διαλέξες!! 

Τα φιλιά μου σε όλες!! 

 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 6 λεπτά , Sugar86 είπε:

Μπράβο Σαμιαμ μου, συγχαρητήρια!! Εύχομαι να πάνε όλα καλά! 

Γεωργία μου λυπάμαι πολύ που σε ταλαιπωρησαν έτσι, ποιος ξέρει ίσως είναι για καλό! Αλλά δεν τους είπες τίποτα; από Σεπτέμβριο δυναμικά λοιπό! 

Μελένια μου τι ωραία ειδικότητα διαλέξες!! 

Τα φιλιά μου σε όλες!! 

 

Ευχαριστώ κ γω ολες σας! Ακομη ειμαστε στην αρχη...ευχομαι να φερω γουρι κ ολες σας να φουσκωσετε:cool:

Κ συντομα:-)

  • Μου αρέσει 4

poWsp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , samiam είπε:

Ευχαριστώ κ γω ολες σας! Ακομη ειμαστε στην αρχη...ευχομαι να φερω γουρι κ ολες σας να φουσκωσετε:cool:

Κ συντομα:-)

Κοπελάρα μου όλα καλά θα πάνε βουρ για μπεμπέ εσυ να ξεκουράζεσαι κ τονσποράκι θα γίνει μωράκι υπέροχο!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια!

Χρύσα ούτε γω έχω κάνει μπάνια. Εσύ εγκυμονούσα, άλλες με πολύ μικρά μωρά που δε μπαίνουν ακόμα..Δεν πειράζει, του χρόνου θα τη χαρούμε τη θάλασσα περισσότερο.

Γεωργία δεν έκανα βουτιά...ωραία πέρασα όμως. Καφεδάκι, μπαράκι, κ ωραία ...θέα...χε-χε...Πάνω που πήγα να σου γράψω ότι κοντεύεις, μας το χάλασαν το σκηνικό. Ελα ντε, δε δεσμεύεται κάπως; Παίρνεις τα φαρμακα  κ μετά σου λέει όχι; Ετσι τελευταία στιγμή μπορεί να αλλάξει γνώμη;

Μελένια μου τι  κάνεις; Κ μενα μου λείψατε .Ωραία πέρασα, ναι. Από σήμερα τα κεφάλια μέσα.  Παιδίατρος ε; αντε με το καλό να τελειώσεις κ να φροντίζεις τα διαμάντια μας! Ασε το πακέτο κάτω, σε βλέπωωωωωω :blink:

Κορίτσια κ στο δικό μου χωριο το νερό έχει χαμηλή πίεση κ κατά καιρούς κατεβάζει κ χώματα...Μόνο εμφιαλωμένο πίνουμε κ μ' αυτό μαγειρεύουμε. Για το μπάνιο κ την τουαλέτα έχουμε όμως. Κ έχουμε όλοι κ δεξαμενή απαραιτήτως για τις περιπτώσεις που κόβεται! Δεν αναμένουμε καμιά βελτίωση, γιατί το χειμώνα 10 ψυχές μένουν όλες κ όλες εκεί, είναι λίγα τα ψήφια λέμε...

σαμιαμ μπράβο, όλα πάνε καλά λοιπόν!

Πιγκού αυτό με τα χέριαστο στόμα το κάνουν οι παλιοί δυστυχώς....Ελεος κ πάλι έλεος....

Σπιρτουλίτο που είσαι; Δεν πιστεύω να γέννησες; Κρατα γερά!

 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...