Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 hours ago, Eflenew said:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Δεν είναι καθόλου αχνό …. Είναι μια ωραιότατη γραμμή εγκυμοσύνης … εγώ έκανα σήμερα και είναι αχνη που κε το ζόρι φαίνεται και πέρασαν οι ώρες και φαίνεται ακόμα λίγοτερο σχεδόν καθόλου … με το καλό . Σπυ εύχομαι ολόψυχα μια μεγάλη χοριακη γιατί το αξίζεις και νομίζω ήρθε η ώρα να λάβεις το πολυπόθητο πλασματάκι σου ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Εννοείται πως θα ενημερώσω,αν και δεν βλέπω να προχωράει..Και εγώ πιστεύω πως το τεστ της @Eflenewδεν είναι απλά αχνό και θα δείξει καλή χοριακη🥰

      Άσε τα δεν βλέπω να προχωράει … θέλω αισιοδοξία … ολα καλα θα πάνε ! Εμένα μου έχουν μείνει κατάψυξη 4 βλαστοκυστες εκ των οποίων η μια είναι άριστη όπως αυτή που έβαλα όπως συζητήσαμε εάν δεν έχω επιτυχία τώρα θα έχω την επόμενη ! Αλλά ούτε έτσι θέλω να σκέφτομαι … γιατί να μην προσχωρήσουν βρε κορίτσια μου τα εμβρυακια μας ; Άντε να πάρουμε τα πάνω μας λίγο !! Εύχομαι αύριο μια γερη χοριακη !!!

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια τελικά το έκανα το τεστ με τα τρίτα ουρά της η ημέρας έχοντας στο μυαλό μου ότι εννοείται ότι δε θα το λάβω υπόψιν μου! Έχω ότι την εντύπωση ότι βγήκε πολύ πολύ άχνη γραμμή. 

Αστροζεα καλώς ήρθες, με το καλό στην προσπάθεια σου! 

Χαχα πολύ γέλασα με το big brother!!!! 

Maρακι καλές ετοιμασίες!!! 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Βρε σουγκαρ τι ζορίζεσαι??Δεν εχεις κ 2ο κ τωρα θα εχεις άγχος ..μάλλον εγω αγχώθηκα η είναι χαμηλή ή λάθος κ θα σε εχουμε με αιθέρα από το 3ψήφιο..λοιπόν ως τις 12 θέλω αποτέλεσμα αύριο!!!

Τα ρημάδια τα τεστάκια αναν

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Καλησπεριτσες!!!!!

astrogea καλως ηρθες κοριτσι μου, με το καλο να ξεκινησετε!!!

Σουγκαρ τελεια!!! Αχνη γραμμη ειναι θετικο!!! Αυριο τεραστια χοριακη!!!

Δημητρα αντε θα διαβαζεις τα καλα τα νεα και θα ετοιμαζεσαι και εσυ για τα ευχαριστα!!!!

Μαρακι και εσεις ετοιμασιες!!!! Μαζι σχεδον ειμαστε!!! Γιουπι!!!

Εγω τωρα τελειωσα το μαγειρεμα απο το πρωι! Εφτιαξα σουτζουκακια με χυλοπιτες παραγγελια απο τον αντρα μου, τον εστειλα τωρα να παει και στα πεθερικα μου γιατι συνεχεια αυτοι μας στελνουν ταπερακια και δεν μ αρεσει.

Pingu περαστικα κοριτσι μου!!!

Miss sunny ετοιμη για αυριο;;; Ποσο ομορφη μερα!!!

Γεωργια μου εσυ ποτε πας για ελεγχο παλι;

  • Μου αρέσει 4

ABHSp3.png
Y2Ijp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μπα δεν έχω άγχος, ήρεμη είμαι ακόμα, πήγα λίγο να χαρώ αλλά είναι τόσο άχνη που ίσα ίσα φαίνεται, και μετά το 5λεπτο, οπότε κρατάω πισινή μεγάλη! Άσε που τώρα νομίζω εξαφανίστηκε 

Link to comment
Share on other sites

Καλέ πόσα πράγματα γράψατε από το πρωί?? Χαχαχα. 

Γειά σου astrogea εδώ Χρύσα απ το parents. Καλώς ήρθες!!! 

Κορίτσια μάλλον είναι απ το αυχενικο γιατί πονάει και ο αυχενας μου.. Η ζαλάδα ευτυχώς πέρασε.. Ελπίζω να μην είναι ίωση γιατί φοβάμαι μην κολλήσω την μικρή.. 

  • Μου αρέσει 1

xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια μου!!!! Είστε καλά??? Εγώ μόλις χαιρέτησα τον αντρούλη μου γιατί μιας και έχει λίγες μέρες άδεια είπε να πάει να δει τους δικούς του... Την Πέμπτη θα μου έρθει... Μέχρι τότε θα είμαι μόνη σαν το λεμόνι....

Γεωργία μου αν κρίνω από τις φράσεις μου κάτι το μητρικό βγάζουν.... Χαχχααχαχα! Καλή επιτυχία κορίτσι μου την Πέμπτη!!!!

Μαράκι μου ξεκουράσου και να πίνεις χυμούς και όλα θα πάνε καλά!!!!

Πινγκου μου είστε στη φάση εκμάθησης τουαλέτας???

Σουγκαρακι είναι θετικό!!!!!!!!!!!!!!!!! Αύριο θέλω μεγάλη επιβεβαίωση!!!! 

Αστρογεα μου καλώς μας ήρθες!!!

Μαράκι μου καλή προετοιμασία γενεθλίων!!!! Πόσο ανεβαστικο και αναζωογονητικό πρέπει να είναι όλο αυτό!!!!

Σάννυ μου με το καλό τη Δευτέρα.... 

Καλέ αυτά τα ουτρογεσταν τοσες παρενέργειες έχουν??? Τι κάνουν αυτά δεν έχω ιδέα....

Τα υπόλοιπα κουκλάκια μου είστε καλά????

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ελενάκι σε περιμένω! Χι χι χι!

Χρύσα μου αχ πως σε νιωθω με το αυχενικο!...

Calliopi μου ευχαριστω! θα σου κανουμε εμεις παρεα κορίτσι γλυκό!

Δευτερη ημέρα utrogestan. Καλά νιωθω. Λετε να γλυτώσω τη ζαλαδα;


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσαρες μου!!!

Πω πω τι ωραια νεα ειναι αυτα!!! Αυριο θα ξεκινησει τελεια η εβδομαδα!!!! Με μεγαλες χοριακες και εμβρυομεταφορες!!!!

Αυριο εχω και εγω το ραντεβουδακι μου.

Αstrogea καλωσηρθες και συντομα να ακουσουμε απο εσενα τα ευχαριστα!!!

Εγω παντως  με τα utrogestan ειχα μια μικρη ζαλαδα αλλα μεταψτα συνηθισα.Την τελευταια φορα πηρα μονο κολπικα και ηρεμισα:)

 

  • Μου αρέσει 3

RaMVp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 44 λεπτά , Georgia1972 είπε:

Ελενάκι σε περιμένω! Χι χι χι!

Χρύσα μου αχ πως σε νιωθω με το αυχενικο!...

Calliopi μου ευχαριστω! θα σου κανουμε εμεις παρεα κορίτσι γλυκό!

Δευτερη ημέρα utrogestan. Καλά νιωθω. Λετε να γλυτώσω τη ζαλαδα;

Γεωργία μου την γλίτωσες την ζαλάδα μάλλον. Την πήρα εγώ για σένα.. Χιχιχι.. 

Καλλιόπη μου θα έχεις εμάς συντροφιά.. Με την μικρή παλεύω να την μάθω να πηγαίνει στο γιογιό αλλά δεν το βλέπω σύντομα.. Μάλλον δεν θέλει. Γιατί απ ότι κατάλαβα τα κρατάει.. Από τον Ιούνιο που ξεκινήσαμε τα έχει κάνει έξι φορές στο γιογιό.. Τις υπόλοιπες στο πάτωμα στο καρεκλακι της και στην πανα..

Συγνώμη για τις λεπτομέρειες... :-P

  • Μου αρέσει 2

xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας μανούλες και μέλλουσες μανούλες!!!!

τι όμορφα νέα διάβασα;;;;

Τζώρτζιαααααααα;;;;;τι χαρά είναι αυτή;;;;; χαμόγελα μόνο :) .Μπράβοοο μπράβοοο!!!!

Σουγκαράκιιιιιι πάμε για το νινί τώρα ....ανάσα και χοριακή!!!!Σταυρώνω δαχτυλάκια του μπόμπιρα και περιμένω αύριο τριψήφια!!!!!

Λιζάκι;;;η μπουμπούκα πως είναι;;

Μαράκι μου μην σκέφτεσαι αρνητικά.

Πιγκού βρε την ζουζούνα ....υπομονή θα μάθει!!!

Μιςς με το καλό!!!

Καλλιοπάκι έχεις εμάς :)

Αστρογέα καλώς μας ήρθες.

Μελένια,Ελενάκι,Μαράκι,Δήμητρα, και σε όλα τα κορίτσια μας πολλά πολλά φιλιά!!!!

Υ.Γ Ελενάκι ενα ταπεράκι κ εγώ θα ήθελα παρακαλώ.....

 

  • Μου αρέσει 4

Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Έλα βρε Νατασσακι! Μαύρα μάτια καναμε να σε "δουμε"!

Λοιπόν κορίτσια δεν τη γλύτωσα με τη ζαλάδα. "Το utrogestan άργησε μια μέρα!". Χα χα!

Το ήπια κατα τις 15.30 και ενώ είχα αρχίσει κάποιες εργασίες, εδώ και κανένα τέταρτο έχω το "φτιάξιμό μου"! Δεν το περίμενα τόσο αργότερα.

Ευτυχώς που δέν ήμουν πάνω σε καμιά σκαλα γιατί ήθελα να καθαρίσω τα φωτιστικα.

Πάει όμως με τη μουσική που έχω βάλει! Χα χα χα! Ε ρε γλέντια!

  • Μου αρέσει 3

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...