Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 59 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Αχ τι τέλεια νέα!!!! Μπράβο κορίτσι μου❤️

      Την ανέβασα,αυτό είναι από την Τετάρτη,δλδ μια εβδομάδα από την εμβρυομεταφορά.Εσενα είναι πιο έντονο? Μπορείς να το ανεβάσεις?

      Γιατί δε τη βλέπω??? Πάω στο προφίλ σου αλλά που είναι???? Γιατί το έχουν τόσο δύσκολο με τις φωτογραφίες?

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

8 hours ago, Viioletand said:

Σ ευχαριστω πολυ!!! Εγω γεννησει ηδη γλυκια μου(26/8)!!! Εχω ενα κοριτσακι.. και ψαχνουμε γ όνομα.  Με βοηθησαν και τ υπολοιπα κοριτσια!! Να 'ναι καλα!

Ναι Violeta, συγγνώμη μπερδεύτηκα! Να σας ζήσει λοιπόν και όλα τα καλά! Γερό να είναι ό,τι όνομα και να έχει! Σκέφτεσαι για δύο ονόματα?

Georgia και εγώ όταν το πρωτοπήρα ήμουν νορμάλ, αλλά χτες το πρωί τα είδα όλα! Εγώ και ο Ορέστης Μακρής χαχα!

Καλό ΣΚ σε όλα τα κορίτσια!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα αγαπες μου!!!
Καλο Σαββατοκυριακο να εχουμε!!!

Ουτροτζεσταν ολεεεεε!!!! Ωπα Ωπα Ωπα!!!! Βαρκα γυαλο!!!! Παντως και εμενα δεν με επιαναν παντα, το πρωι δεν ζαλιζομουν οταν τα επαιρνα, τον μεσημερι ημουν σαν μεθυσμενη και το  βραδυ ετσι και ετσι!!! Χιιιικκκκκ!!!!

  • Μου αρέσει 3

ABHSp3.png
Y2Ijp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Eleni1986 said:

Καλημερα αγαπες μου!!!
Καλο Σαββατοκυριακο να εχουμε!!!

Ουτροτζεσταν ολεεεεε!!!! Ωπα Ωπα Ωπα!!!! Βαρκα γυαλο!!!! Παντως και εμενα δεν με επιαναν παντα, το πρωι δεν ζαλιζομουν οταν τα επαιρνα, τον μεσημερι ημουν σαν μεθυσμενη και το  βραδυ ετσι και ετσι!!! Χιιιικκκκκ!!!!

Ναι κι εγώ σήμερα που τα πήρα πριν, ακόμα δεν έχω ζαλιστεί. Όχι τπτ άλλο μου χουν λείψει και τα ούζα...Ίσως επειδή κοιμήθηκα καλά ποιος ξέρει. Θα κάνω καμιά δουλειά τώρα που μπορώ γιατί απο βδομάδα, πρώτα ο Θεός, άμα κλωσάω δε θα κάνω τπτ..

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Από το στόμα τα παίρνετε κορίτσια;κι εμένα Μις σαννυ το μεσημεριανό μου προκαλούσε ζαλι! Γεωργία μου καλή αρχή κορίτσι μου! Εσύ Πέμπτη είπαμε εμβρυομεταφορά, Μις σαννυ εσύ πότε είπαμε δε θυμάμαι; 

Κοριτσια αύριο σκέφτομαι να κάνω ένα τεστ που έχω ξεχασμένο στο σπίτι, δε θα το δώσω σημασία σε περίπτωση αρνητικού, έτσι απλά, μπας και δείξε Ι κάτι. Στο μεταξυ το στήθος μου έχει πρηστει πάρα πολύ! Στο φόρουμ σε άλλο θέμα που κοιτούσα τώρα το πρωί, διάβασα ότι όταν γίνεται η εμφύτευση νιώθεις κάτι έντονο σαν κραμπα και τσίμπημα, το έχει νιώσει καμία μανούλα; 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ε μπεκρούδες καλημέρες!!!

Εγω κάνω δουλειές χθες ήπια ενα ουζάκι στο Λαύριο ε ήταν τα ίδια με το ουτρο χικ!

Αντε ετοιμαστείτε για παρτάκι σε λίγες εβδομάδες έχουμε ροή χοριακών....

Σας φιλώ πάω να απλώσω κ να τελειώνω με δουλειές

Σουγκαράκι...κ στις 3 προσπάθειες το ένοιωσα στην δευτερη ήταν πιο έντονο κ με πιο πολλά υγρα ακριβώς στις 7 μερες απο ετ...αλλά με τόσα φαρμακα....ξέρω κ γω...κ τωρα που κοντεύει η ωορηξια μου εχω τσιμπηματα οποτε ασε τα συμπτωματα

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Χα χα! Ναι, καταλαβα απο τις περιγραφές σας πως έχω δρομο ακομα με τα συμπτώματα του utrogestan. Το μεσημεριανο θα προσπαθω να το πινω όταν φτανω στο σπιτι για να μην εχω παρατραγουδα την ωρα της οδήγησης.

  • Μου αρέσει 1

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσακι πως ειστε; 

Καλη επιτυχια σε ολες σας κι ευχομαι οσα ποθειτε να γινουν αμεσα.

Εμενα με κοβω για βιοχημικη παντως. Αρχιζει και κοκκινιζει η ροη. Ας ελπισουμε οτι το σπορακι θα με διαψευσει αν και δεν βλεπω να γινεται τπτ. Ας σταματησει το αιμα κι ας ταλαιπωρηθω με κατι αλλο σε αυτη την εγκυμοσυνη. Η σκεψη οτι τελειωσε ειναι διαρκως στο μυαλο μου. Θελω να παω να κουκουλωθω στο κρεβατι και να μην βλεπω κανεναν


iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Μαρία1430 είπε:

Καλησπερα κοριτσακι πως ειστε; 

Καλη επιτυχια σε ολες σας κι ευχομαι οσα ποθειτε να γινουν αμεσα.

Εμενα με κοβω για βιοχημικη παντως. Αρχιζει και κοκκινιζει η ροη. Ας ελπισουμε οτι το σπορακι θα με διαψευσει αν και δεν βλεπω να γινεται τπτ. Ας σταματησει το αιμα κι ας ταλαιπωρηθω με κατι αλλο σε αυτη την εγκυμοσυνη. Η σκεψη οτι τελειωσε ειναι διαρκως στο μυαλο μου. Θελω να παω να κουκουλωθω στο κρεβατι και να μην βλεπω κανεναν

Ηρέμησε Μαρακι. Όπως σου είπε και ο γιατρος εχτές είναι παλιό αίμα.. Ξάπλωσε, ξεκουρασου και βγάλε απ το μυαλό σου κάθε αρνητική σκέψη.. 

  • Μου αρέσει 2

xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Μαρία1430 είπε:

Καλησπερα κοριτσακι πως ειστε; 

Καλη επιτυχια σε ολες σας κι ευχομαι οσα ποθειτε να γινουν αμεσα.

Εμενα με κοβω για βιοχημικη παντως. Αρχιζει και κοκκινιζει η ροη. Ας ελπισουμε οτι το σπορακι θα με διαψευσει αν και δεν βλεπω να γινεται τπτ. Ας σταματησει το αιμα κι ας ταλαιπωρηθω με κατι αλλο σε αυτη την εγκυμοσυνη. Η σκεψη οτι τελειωσε ειναι διαρκως στο μυαλο μου. Θελω να παω να κουκουλωθω στο κρεβατι και να μην βλεπω κανεναν

Κοριτσι μου γλυκό ξάπλωσε και ξεκουρασου, Κοιμησου και μη σκέφτεσαι, αν είναι κόκκινο πάρε ξανά το γιατρό σου να σου πει, μπορεί να είναι παλιό αίμα! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Σ ευχαριστω παρα πλ!!

4 ώρες πρίν, Miss Sunny είπε:

Ναι Violeta, συγγνώμη μπερδεύτηκα! Να σας ζήσει λοιπόν και όλα τα καλά! Γερό να είναι ό,τι όνομα και να έχει! Σκέφτεσαι για δύο ονόματα?

Georgia και εγώ όταν το πρωτοπήρα ήμουν νορμάλ, αλλά χτες το πρωί τα είδα όλα! Εγώ και ο Ορέστης Μακρής χαχα!

Καλό ΣΚ σε όλα τα κορίτσια!!!

Σ ευχαριστω πολυ!!! Ναι σκεφτομαστε γ 2 ονοματα.

Καλο ΣΚ σ ολους!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Sugar μου εμβρυομεταφορά με πήραν πριν λίγο και μου είπαν Δευτέρα. Εσύ πότε είναι να κάνεις χοριακή; Θα κάνεις τεστ τόσο νωρίς; Νομίζω ότι την εμφύτευση δεν την νιώθουν πάντα όλες. Εγώ δε θέλω να ψάχνω σημάδια όταν έρθει η ώρα, αν και ξέρω ότι θα ψάχνω... Εμένα πάντως όλα πονάνε στήθος, χαμηλά στην κοιλιά. Ευτυχώς με τα Ουτρο το ρίχνω λίγο έξω!

Μαρία μην προκρίνεις τπτ, μίλα με το γιατρό σου να δεις τι θα σου πει. Μπορεί να μην είναι τπτ ιδιαίτερο! Εύχομαι όλα να πάνε καλά!!!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 33 λεπτά , Miss Sunny είπε:

Sugar μου εμβρυομεταφορά με πήραν πριν λίγο και μου είπαν Δευτέρα. Εσύ πότε είναι να κάνεις χοριακή; Θα κάνεις τεστ τόσο νωρίς; Νομίζω ότι την εμφύτευση δεν την νιώθουν πάντα όλες. Εγώ δε θέλω να ψάχνω σημάδια όταν έρθει η ώρα, αν και ξέρω ότι θα ψάχνω... Εμένα πάντως όλα πονάνε στήθος, χαμηλά στην κοιλιά. Ευτυχώς με τα Ουτρο το ρίχνω λίγο έξω!

Μαρία μην προκρίνεις τπτ, μίλα με το γιατρό σου να δεις τι θα σου πει. Μπορεί να μην είναι τπτ ιδιαίτερο! Εύχομαι όλα να πάνε καλά!!!

Με το καλό λοιπόν να τα δεχτείς τα εμβρυάκια σου. Τη Δευτέρα έχω χοριακη οπότε γι αυτό είπα να κάνω αύριο ένα τεστ, θα δω πως θα ξυπνήσω! Εύχομαι να είσαι ήρεμη και να μη ψάχνεις τίποτα!!!! Εγώ πάλι είμαι σχετικά χαλαρή σε σχέση με τη πρώτη φορά, εκτός από μια μέρα που μ έπιασαν οι φρίκες μου! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Sugar86 said:

Με το καλό λοιπόν να τα δεχτείς τα εμβρυάκια σου. Τη Δευτέρα έχω χοριακη οπότε γι αυτό είπα να κάνω αύριο ένα τεστ, θα δω πως θα ξυπνήσω! Εύχομαι να είσαι ήρεμη και να μη ψάχνεις τίποτα!!!! Εγώ πάλι είμαι σχετικά χαλαρή σε σχέση με τη πρώτη φορά, εκτός από μια μέρα που μ έπιασαν οι φρίκες μου! 

Δευτέρα Sugarάκι??? Πωωω, εύχομαι μια τεράστια χοριακή! Τωρα όσο για το τεστ...χμ εχω κι εγω μερικά, ήταν μαζί με της ωορρηξίας, μου βάζεις ιδέες για όταν έρθει η ώρα! Τι να σου πω ξέρω εγώ... Την Πέμπτη είχα ωοληψία, Παρασκευή με ενημέρωσαν για γονιμοποίηση, αλλά Δευτέρα τι θεωρούνται ότι είναι, βλαστοκύστες? Ιδέα δεν έχω! Πάντως σήμερα μελέτησα πώς διαιρούνται σε δύο κύτταρα, 4, 8 και πάει λέγοντας. Δε σημαίνει ότι όλα διαιρούνται ομαλώς, έχω κάνει διατριβή ολόκληρη. Πάντως τώρα που σας γράφω είμαι πίνω και μεθώ, Σάββατο βράδυ όσο ναναι!

Georgia από Δευτέρα εξελίξεις φουλ!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...