Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 hours ago, Eflenew said:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Δεν είναι καθόλου αχνό …. Είναι μια ωραιότατη γραμμή εγκυμοσύνης … εγώ έκανα σήμερα και είναι αχνη που κε το ζόρι φαίνεται και πέρασαν οι ώρες και φαίνεται ακόμα λίγοτερο σχεδόν καθόλου … με το καλό . Σπυ εύχομαι ολόψυχα μια μεγάλη χοριακη γιατί το αξίζεις και νομίζω ήρθε η ώρα να λάβεις το πολυπόθητο πλασματάκι σου ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Εννοείται πως θα ενημερώσω,αν και δεν βλέπω να προχωράει..Και εγώ πιστεύω πως το τεστ της @Eflenewδεν είναι απλά αχνό και θα δείξει καλή χοριακη🥰

      Άσε τα δεν βλέπω να προχωράει … θέλω αισιοδοξία … ολα καλα θα πάνε ! Εμένα μου έχουν μείνει κατάψυξη 4 βλαστοκυστες εκ των οποίων η μια είναι άριστη όπως αυτή που έβαλα όπως συζητήσαμε εάν δεν έχω επιτυχία τώρα θα έχω την επόμενη ! Αλλά ούτε έτσι θέλω να σκέφτομαι … γιατί να μην προσχωρήσουν βρε κορίτσια μου τα εμβρυακια μας ; Άντε να πάρουμε τα πάνω μας λίγο !! Εύχομαι αύριο μια γερη χοριακη !!!

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

Καλησπερα κοριτσια!!!

Σουγκαρ και εγω δεν ειχα κανενα σημαδι εμφυτευσης, ουτε πονο ουτε τιποτα! Αντε μια τεραστια χοριακη ευχομαι!

Μαρακι τι τραβας βρε κοριτσι μου και εσυ!!! Παντως δεν πιστευω οτι ειναι τιποτα, ουτε βιοχημικη αλλα καταλαβαινω πως περνουν ολες οι σκεψεις απο το μυαλο σου! Μεχρι να το δεις θα ταλαιπωρηθεις αλλα σε λιγες μερες θα ειναι ενα κακο ονειρο ολα αυτα!

Miss sunny  με το καλο να τα υποδεχτεις!!!!

Εμεις αφησαμε λιγο τη μικρη στην πεθερα και βγηκαμε για ψωνια και φαγητο. Αχ πως μου λειπει τωρα που την αφηνω για καποιες ωρες δεν λεγεται! Και η μικρη οταν με βλεπει με σφιγγει στην αγκαλια και ολο φιλια μου δινει που δεν το εκανε πριν!!!Στεναχωριεμαι πολυ!!!

  • Μου αρέσει 5

ABHSp3.png
Y2Ijp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια με το καλό την Δευτέρα!!! 

Μου φαίνεται με κολλήσατε με τα ουτροτζεσταν.. Τα πίνετε εσείς και ζαλιζομαι και εγώ.. Χαχαχα. Με έχει πιάσει μια ζαλάδα από το απόγευμα... 

  • Μου αρέσει 2

xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Pingu είπε:

Κορίτσια με το καλό την Δευτέρα!!! 

Μου φαίνεται με κολλήσατε με τα ουτροτζεσταν.. Τα πίνετε εσείς και ζαλιζομαι και εγώ.. Χαχαχα. Με έχει πιάσει μια ζαλάδα από το απόγευμα... 

χιχιχιχι!!! Λες να σε κολλησαν;;;; Αχ υπομονη!!! Ξεκουραση οσο μπορεις!!!

  • Μου αρέσει 1

ABHSp3.png
Y2Ijp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 54 λεπτά , Eleni1986 είπε:

χιχιχιχι!!! Λες να σε κολλησαν;;;; Αχ υπομονη!!! Ξεκουραση οσο μπορεις!!!

Η αλήθεια είναι ότι κουράστηκα λίγο σήμερα.. Για ξεκούραση λίγο δύσκολο.. Μαζεύω όλο παιχνίδια σκορπισμένα παντού!!! Με νιώθεις φαντάζομαι.. Χιχιχι.. 

Παω για ύπνο μπας και συνέλθω.. 

Καληνύχτα κορίτσια καλό ξημέρωμα!!! :mad:


xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κορίτσια, καλημέρα Γεωργία! 

Δεν μου έφτανε η ζαλάδα με έπιασε και πονοκέφαλος τον οποίο τον έχω και σήμερα.. Χάλια.. Και έχουμε και βάφτιση το απόγευμα 


xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια, καλή Κυριακή να έχουμε, 

Πιγκου πάρε κάνανα παυσιπονο, γιατί ζαλάδες όμως να βρε κορίτσι μου; 

Μαρακι πως είσαι; 

Εγώ ξέχασα να κάνω το τεστ! 

Γεωργία μου φιλιά! 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια καλη Κυριακή να εχουμε! 

Εγω χθες αρχισα να πινω χυμους με πορτοκάλι και γκρέιπφρουτ και η ροη μειώθηκε ήταν σε πιο φυσιολογικη κατάσταση. Πριν λίγο ειχα ροζ στο σκουπισμα. (Σας εχν αηδιάσει με τις περιγραφές συγγνώμη). Τώρα τι μπορεί να συμβαίνει; 

Αν είναι κατι κακο δεν θα ειχε ήδη εξελιχθεί; Γίνεται σιγα σιγα;


iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Pingu μήπως σε τριγυρίζει καμιά ιωσουλα; Παρε και την πίεση σου.

Sugarάκι ξεχάστηκες; Καλό αυτό! Πάμε για αυριο. Μια και καλή.

Μαράκι πιστεύω πως πας καλά. Είναι και ο οργανισμός σε προσαρμογή ακόμα.

  • Μου αρέσει 1

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρες κόρες!!

Πινγκού μυρίζομαι ίωση!!Τριγυρίζουν διάφορα αυτή την εποχή!

Σούγκαρ μου καλύτερα αύριο με την χοριακή..εγώ κρατιέμαι πάντα...

Μαράκι αφου μειώνεται όλα καλά αύριο θα έχουμε καλύτερα αποτελέσματα κ μεχρι Παρασκευή υπέρηχο

Γεωργία μου είσαι έτοιμήηηηηη????

Άντε θα πηγαίνω στους γιατρούς θα κάνω εξετάσεις κ θα διαβάζω τα ευχάριστα να παίρνω κουράγιο:)

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!!!

Pingu κυκλοφορουν διάφορα αυτόν τον καιρό, κι εγώ έκανα δέκατα, ο σύζυγος ψηνόταν. Και κάπως είναι το έντερό μου, μπορεί και από το άγχος.

Sugar καλύτερα που το ξέχασες, μια και καλή! Εμένα θα μου φυτεύουν, εσύ θα μάθεις! Κανόνισε να μου χεις καλά νέα να πάρω κουράγιο!

Θα πρέπει στο μέλλον να βάζουν μια μικρή καμερούλα στη μήτρα να βλέπουμε τι γίνεται live, δεν είναι δουλειά αυτή,πφφφ...

Μαράκι πολύ καλό σημάδι, είδες; Ηρέμησε όσο μπορείς και θα πάνε όλα καλά! Το ή τα σποράκια στεριώνουν!

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια! Έχω χαθεί αγαπημένες μου αλλά έχω επιστρέψει στο μαγαζί οπότε όλη μου η μέρα είναι τοοοσο γεμάτη! Έχω τον ταρζανακο στο σπίτι κ δεν με αφήνει τπτ να κάνω! Πολύ παιχνιδιαρης το αγόρι μου! Σε 3 εβδομάδες θα κάνουμε κ τα πρώτα του γενέθλια κ όλο χειροτεχνίες είμαι!!!!! 

Είδα τόσο όμορφα νέα! Μαράκι μια χαρά ήταν η χοριακη σ! Με το καλό μια τελειομηνη εγκυμοσύνη!

Γεωργία μου πόσο πολύ χαίρομαι!! Εύχομαι όλα να πάνε κατευχην κ σε 9 μήνες να μετράμε αντίστροφα για το μωράκι σας!

Σουγκαρακι μου σταυρώνω δαχτυλακια για καλή επιτυχία!!!!!!

Τα φιλιά μου σε όλα τα κορίτσια!!!!!

  • Μου αρέσει 1

OFubp3.png

TyB7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Τα χαιετισματα μου σε ολα τα κοριτσια!

Ευχομαι σε ολες ευχαριστα νεα

και ενα μεγαλο ευχαριστω στη georgia που με προσκαλεσε απο το parents στο parents cafe

γιατι σας διαβαζα εδω και δυο μερες αλλα δισταζα να μπω στη ωραια σας παρεα,

Μολις τελειωσω με την θεραπεια που περνω, λογω σπιραλ που εβαλα στην  υστεροσκοπιση θα κανω και εγω την προσπαθειαρα μου.....

Ειστε η πιο ωραια παρεα που εχω διαβασει, και σας απολαμβανω,

Φανταζομαι με τετοιο χιουμορ που εχετε ποσο ευτυχισμενα θα ειναι και τα παιδακια σας....

  • Μου αρέσει 7
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...