Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Bluee19 είπε:

      Για μια στιγμή αγχώθηκα γιατί έλειπα και δεν είχα δει το χαρτί αλλά τ τσέκαρα τώρα και λέει 1η μέρα εμένα δεν ξέρω γιατί αλλά και την προηγούμενη φορά 1ημερα ξεκίνησα και έφτιαξε καλό ενδομήτριο τ να πω δεν ξέρω πρωτόκολλο με πρωτόκολλο αλλάζει λογικά 

      Ναι εννοείται ο καθε γιατρός ξέρει το καλύτερο ανα περιπτωση. Εγώ και δεύτερη μέρα που ξεκίνησα και 3η γιατί την πρώτη δεν είχα ροή το ενδιομητριο μια χαρά έφτιαξε.  Εσένα αυτό που σου έγραψαν. Καλή αρχή!!!! 🙏

Μανούλες από τα παλιά


thomai62

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια εμείς έχουμε λιθρίνια στο φούρνο με ψητά λαχανικά. Η μικρή θα φάει ελπίζω, τώρα τελευταία περνάει αφαγίες. Την ταίζει όμως η γυναίκα που την κρατάει, οπότε με την ίδια τρώει... Μα πως δικαιολογείται ότι τρωει απο την γυναίκα και από εμάς όχι; Στεναχωρίέμαι λίγο αλλα ελπίζω να μη σημαίνει κάτι;;;

 

Link to comment
Share on other sites

 Σημερα παρηγγειλα σουβλακια γιατι ειχα δουλειες το πρωι και αργησαμε να μαζευτουμε!     Καλωσηρθες στην παρεα μας @smaro30! Λοιπον πολυ φυσιολογικο αυτο που γινεται με τη μικρη σου! Η δικη μου το κανει συστηματικα απο ενος ετους! Τρωει με ολους τους αλλους εκτος απο μενα! Αφου εσκασα να καταλαβω τι κανω λαθος, κατεληξα στο οτι αυτο ειναι γενικη τακτικη ολων των παιδιων! Στη μαμα βρισκουν και τα κανουν!! Κι η δικη μου γινεται 2 τον αλλο μηνα!


TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

@thomai62 μια χαρα ειμαστε, ο μπεμπης ειναι το πιο χαρουμενο και γελαστο μωρο που εχω δει!! Τελειως ζεν κατασταση!! Λιγο τους υπνους μας πρεπει να φτιαξουμε ή να κανω εγω κατι με το ωραριο μου. Ετσι οπως τα εχω κανει τα δυο παιδια κοιμουνται εναλλαξ, κοιμαται το ενα και ξυπναει το αλλο. Κοιμουνται ταυτοχρονα μονο 5-6 ωρες τη νυχτα και αυτος ειναι ο δικος μου υπνος ολος κι ολος!!! Α επισης τη Δευτερα η πεθερα μου βγαζει το γυψο!! Επιτελους μηπως καταφερω να κατεβασω καλοκαιρινα!!!


TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα 

μπριζολες με ρυζι 

@CMES πολυχρονη η μικρη σου σιγα σιγα θα βρειτε τους ρυθμους σας

εγω τα κατεβασα τα καλοκαιρινα τωρα μου μεουν τα χαλια


rS0gp3.pngTCVip3.png

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα κορίτσια!!

Κοτόσουπα σήμερα!

@smaro30 καλώς ήρθες! Και η κόρη μου με τον μπαμπά της τρώει πιο εύκολα!

@CMES να χαίρεσαι την κόρη σου!

@xaroumenh mama με το καλό!

Θέλω κι εγώ να κάνω τα καλοκαιρινά και βαριέμαι .....μόνο των παιδιών έκανα. Τα χαλιά θα τα κάνω κατά τα μέσα Μαίου που θα γυρίσει ο άντρας μου.

 

 


 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


@xaroumenh mama με το καλό εύχομαι, με έναν πόνο!!!

Κορίτσια πραγματικά δεν ξέρω πότε θα κάνω καλοκαιρινά, τώρα προς το παρόν τα τραβάμε μέσα από τις ντουλάπες που τα είχα αποθηκεύσει... Μόνο του μωρού έκανα. Αισθάνομαι λίγο "γαϊδούρα" αλλα μου φαίνεται θα πάρω γυναίκα να κάνει και τις ντουλάπες και την γενική γιατι δεν προλαβαίνω καθόλου... Τέλος του μήνα θα λείπω για επαγγελματικό ταξίδι, την πρωτομαγιά ο άντρας μου κανόνισε τετραήμερο οπότε πάλι θα λείπω και το άλλο σ/κ θα πάω Αθήνα πάλι για δουλειά...Ένα απόγευμα μένει για το σπίτι και θέλω να το περάσω μόνο με τη μικρή μας να την χορτάσω!!! Πάλι καλά που ο άντρας μου δεν γκρινιάζει όταν παίρνω γυναίκα, μάλλον γιατι ξέρει οτι απλά θε ξεμπερδέψει και δεν θα ανεβοκατεβάζει ρούχα :D:D:D 

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!! Ψαρακι ψητο σημερα!

@smaro30 γιατι να εισαι γαιδουρα που παιρνεις γυναικα και γιατι να γκρινιαξει ο αντρας σου;;; κακο ειναι;;; εγω εχω γυναικα μια στις 15 για τις βαριες δουλειες απο πριν παντρευτω. Εφοσον με παιρνει οικονομικα να την εχω δεν βρισκω το λογο να ταλαιπωρουμαι!!! Κι απο τη στιγμη που δουλευεις κιολας, δεν εισαι υπερανθρωπος!!

Λοιπον εγω για τα καλοκαιρινα θα οργανωσω ολοκληρη επιχειρηση: θα εχω τη γυναικα για να μου ανεβασει τα χειμωνιατικα (τα αποθηκευω στο σπιτι της μαμας μου που μενει στην ιδια πολυκατοικια) την πεθερα μου να μου οργανωσει τα ντουλαπια που ειναι ταλεντο σε αυτο και τον πεθερο μου να κραταει τα παιδια μεχρι να τελειωσουμε!!!


TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!! Λεμονατο με ρυζι σημερα για την οικογενεια και ψητο κοτοπουλο με σαλατα για μενα! Ξεκινησα διατροφη εδω και μια εβδομαδα γιατι με καποιον τροπο πρεπει να ανεβασω την ψυχολογια μου! Στοχος: 8 κιλα μεχρι τη βαφτιση!


TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...