Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Angot είπε:

      είναι πολύ δραστήριος μου είπαν οι μαίες ! στο nst έκανε 29 κινήσεις σε ούτε 10 λεπτα και μπορεί να το κάνει και συνεχώς!  όποτε όσο να ναι και η συνεχής δραστηριοτητα  μέσα προκαλεί συσπάσεις στη μήτρα ! 

      Βιάζεται καλέ να βγει βόλτες !! Εύχομαι να πάνε όλα καλά και να μείνει όσο μπορεί περισσότερο εκεί μεσα!

      • Ευχή 1

Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2009


m4ril0u

Recommended Posts

Τωρα που το λες Μαριλού, σκεφτομαι μηπως παμε κι εμείς απο Κυριακή. Δευτερα δείχνει βροχές όλη μερα, αλλα Κυριακή ζέστη με συνεφιά.

Οπότε επειδη δεν εχουμε και τιποτα προγραμματισμένο για κυριακή, μπορουμε μόλις ξυπνήσουμε, να παμε να την πάρουμε απο τα πεθερικα μου που θα κοιμηθεί εκεί το βράδυ και ξεκιναμε καμια βολτα προς τα κατω. Χμμμ, ωραια το σκέφτηκα, πρεπει να το πω και στο Νίκο τωρα χαχαχα


4Rnfp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 23,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • katerina26

    3392

  • anna_ath

    2130

  • fatsaki

    1775

  • Smouts

    1513

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Εγώ πήγα το πρωί ΙΑΣΩ για τεστ παπ και ζήλευα τις κοιλιές:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue: Δεν παλεύομαι, έλεγα θα μου πάρει κανένα χρόνο για να βλέπω κοιλιά και να ζηλεύω αλλά με το που τις είδα τις εγκυούλες ζήλεψα το ομολογώ!!!!

τελικα εμεις οι δυο εχουμε την ιδια μουρλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!σε καταλαβαινω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!αχα χα!!!!!

γιωτα οσον αφορα τα ονειρα..μηπως ειναι λογο εποχης?κι εγω αυτο το διαστημα,περα οτι κοιμαμαι βαρυα,βλεπω πολλα παρα πολλα ονειρα,και τα ζω λες κ ειναι πραγματικοτητα..:wink:


DnfMp3.pngqTarp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα μανουλες!!!!

Ειρηνη περαστικα στον πατερουλη σου..... τι να πω για τους γιατρους? απαραδεκτοι κ λιγα λεω.... Θεε μου φυλαγε μας!!!

περαστικα κ στα αρρωστουλια μωρακια κ μαμαδες χαμος γινεται

τον πατερ κοριτσια...

κι εμεις μην νομιζεται ο Φλεβαρης μας πηγε μια βδομαδα με πυρετο κ μια χωρις ... εισπνοες χουρ χουρ κ υπερενταση απο την πολυ κλεισουρα

σημερα μετα μια βδομαδα που τον ειχα σπιτι τον πηγα σχολειο κ εχουν γορτουλα!!! ολα μαζι σε μια αιθουσα κ χορευουν πρωι πρωι!!! τι πλακα!!! κατα τις 12 θα παω να τον παρω

κατα τα αλλα ειμαστε καλα

αντε να φυγει ο χειμωνας γιατι πολυυυ μας εκατσε να αλλαξει κ η διαθεση μας:-(:-(:-(:-(

την Τεταρτη λοιπον τον εντυσα πειρατη κ πηγαμε σε ενα παιδοτοπο που ειχε μασκε παρτυ και εναν κλοουν

ηταν η πρωτη φορα που εβλεπε κλοουν δεν φοβηθηκε αλλα με ηθελε κι εμενα μεσα στον παιδοτοπο να χορευω....

προς το τελος που τον ξεντυσα κ περιμεναμε τον μπαμπα μας να μας παρει τοτε θυμηθηκε να παιξει...


as1cEZlx03-1110MjQyZHwwMDA2NDk1ZHxvIG5pa29sYXMgbW91ISEhISE.gif

το αγορακι μου!!!!! ο ερωτας μου!!!

Link to comment
Share on other sites

σημερα κοριτσια θα παω στην "σχολη γονεων" σεμιναρια ενημερωτηκα για συμπεριφορες αντομετωπηση κλπ

θελω ναπιστευω οτι θα ειναι καλη φαση!!

ειναι δωρεαν για 2 ωρες την βδομαδα μεχρι τον ιουνιο υα διαρκεσει

επισης για 3μερο δεν εχουμε σκοπο για εκδρομουλα

αλλα θα βγουμε!!! κ ο μικρος ε!!!

θα παμε σε μια κοντινη πολη Σιδηροκαστρο που γινεται παρελαση καρναβαλιων

κυριακη σιγουρα θα πεταξουμε τον χαρταετο γιατι δευτερα λεει για βροχη

και κυριακη βραδυ σε καμια φωτια -καινε τον καρναβαλο

για δευτερα δεν ξερω...


as1cEZlx03-1110MjQyZHwwMDA2NDk1ZHxvIG5pa29sYXMgbW91ISEhISE.gif

το αγορακι μου!!!!! ο ερωτας μου!!!

Link to comment
Share on other sites

γεια σου βατραχακι!!που χαθηκες εσυ???εχεις μερες να μπεις στο καφε μας!!!!!!!!!!!!!!!!!εγω μετραω απουσιες!!χε χε!!!

μια χαρα ο πειρατης!!!!φανταζομαι,κουκλος θα ηταν!!!!!!!!!!

οσο για την σχολη γονεων,μπραβο σου!!!!ο,τι μαθαινουμε κ μπορουμε να μαθουμε ωστε να μας κανει καλυτερους γονεις καλο ειναι!!!θα θελα κι εγω να παρακολουθησω κατι παρομοιο αλλα δεν εχω ακουσει κατι για εδω..


DnfMp3.pngqTarp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γεια σας κοριτσοπουλα!!!

Ειρηνη χαθηκα... με εφαγε το φατσοφεις τι να κανω.... αλλα πολλες απουσιες εκανα κ μου φαινεται θα μεινω.....

ειναι η τριτη φορα που σας γραφω ενα κατεβατο για τα κατορθωματα του γιου μου αλλα το συστημα με πεταει εξωωωωω τυχαιο!!!?!?!?!?!?!?

τα κανω κ αντιγραφη κ εξαφανιζονται οεο

σημερα ειδα καλη μερα κ τον εβγαλα το πρωι τον κοκοβιο μ,ου

αλλα παλιοκαιρος μωρε λεσ κ δεν θελει να χαρουνε τα παιδακια μας

ενω εχει ωραια λιακαδα

εχει ενα τρελο αερα που σου κανει τα μυαλα κουρκουτι.... ασε που φοβασαι μην σου ερθει καμια πινακιδα στο κεφαλι ή καμια γλαστρα απο κανα μπαλκονι....

πανε κ τα ονειρα για χαρταετο....

πολυ φυσαει!!!

τι αλλο? αυτα

καλο 3μερο σε ολους μας!!!!


as1cEZlx03-1110MjQyZHwwMDA2NDk1ZHxvIG5pa29sYXMgbW91ISEhISE.gif

το αγορακι μου!!!!! ο ερωτας μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια, καλη εβδομαδα και καλη Σαρακοστή.

Πως περάσατε το τριήμερο?

Εμεις πολυ ωραία, αν και η Ιλιανα μας ανεβαζε πυρετους τις νύχτες, τις ημερες δεν πτοηθήκαμε καθόλου.

Το Σαββατο ειχαμε παει Θησειο μοναστηράκι, και γυρισαμε το βραδυ.

Κυριακή πηγαμε Αναβυσσο οπου πεταξαμε και το χαρταετό μας (γιατί Δευτερα ξεραμε οτι δεν θα μπορουσαμε), κάναμε βόλτα στην παραλία, πήγαμε και σε μια μεγαλη παιδική χαρα που εχουν φτιαξει εκεί και επαιξε η Ιλιανα καμια ωρίτσα, το απόγευμα ανάψαμε τζάκι και χαζολογάγαμε και το βραδυ επιδοθήκαμε σε μαραθώνιους μπιρίμπας με τους γονείς μου.

Δευτερα ήρθε και η αδελφή μου, φάγαμε τα σαρακοστιανά μας και στανιάραμε, ξαναπαίξαμε μπιριμπα και πηραμε στο δρόμο της επιστροφής.

Η ιλιανα παρολη την ταλαιπωρία της δεν είχε καθόλου γκρίνια και όταν εχεις και χέρια να σε βοηθάνε είναι ακόμα καλύτερα.

Επίσης την κυριακή βράδυ για πρωτη φορα στα χρονικά κοιμηθήκαμε μαζί και οι τρεις, καθώς ήταν πολύ ταλαιπωρημένη λογω βήχα και καθως ημασταν και σε αλλο περιβάλλον, οταν μου ζητησε να ερθει στο κρεβατι μας, δεν της αρνήθηκα απλως της εξήγησα οτι την αφήνω επειδή είναι άρρωστη, αλλα κατα τις 5 ξύπνησε και μου ζητησε να την παω στο κρεβατι της. Τη στριμώχναμε μάλλον την κυρία.

Χθες το βράδυ στο σπίτι ξαναηρθε στο κρεβατι μας καποια στιγμή (δεν ξερω τι ωρα ηταν) της ειπα οτι μπορεί να πιει γαλα (γιατι ειχε πεσει απο τις 19:30 και δεν ειχε πιει) και μετα θα ξαναπαει μεσα οπως κι εγινε χωρις καθόλου γκρίνιες. Ευτυχως οταν εγινε αυτό, ο Νίκος ηταν ακομα ξύπνιος, οποτε ασχολήθηκε εκείνος με γάλατα και μετακινήσεις γιατι δεν ειχα κουραγιο να κανω τίποτα.

Σημερα ειναι καλά και ελπιζω να ξεμπερδέψαμε


4Rnfp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

καλη σαρακοστη να εχουμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

κατερινα απο αυριο σπιτακι σου?αντε να ξεκουραστεις κι εσυ κ να χαρεις και την τοτα σου!!!!!!!!!!!!!!!

γιωτα μπραβο που περασατε ωραια!!!!!και του χρονου!!οσο για την ιλιανα σου καλη αναρρωση !!!!!!!!!

εμεις περασαμε αρκετα ωραια,βγηκαμε και το σαββατο το ζευγος,μια χαρα!!!!κυριακη κ@λο δεν βαλαμε κατω(καρναβαλια.φαγητο,καφεδες,βολτα...) καθως γυρνουσαμε ολημερις κ ολονυχτις...καθαρη φαγαμε στης μαμα μου που ειχαμε ετοιμασει διαφορα σαρακοστιανα και οι δυο κ επειτα πηγαμε μία μικρη εκδρομουλα αλλα εννοειται με βροχη,τελος κλεισαμε με παιδοτοπο!!!

απλα με το να μην κλειστω μεσα ολο το 3μερο αντι να συνερχομαι απο την γριπη σημερα ειμαι οσο πιο χαλια δεν γινεται....

αν μπορουσα σημερα δεν θα σηκωνομουν απο το κρεβατι....

αυτα!!!καλο βραδυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!


DnfMp3.pngqTarp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας τσούπρες!!!! Ερήμωσε το καφέ, μας φάγανε οι αρρώστιες, αρχίσατε να μου την κάνετε και από το τσατ.... Δράμα, για να επαναφέρουμε την τάξη παρακαλώ!!!!! Εμείς τριήμερο περάσαμε πολύ ωραία στο Λαγονήσι με τη γιαγιά και τον παππού, ήταν και ο αδερφός του Βασίλη στο δικό τους σπίτι και βρεθήκαμε όλοι μαζί, λυσσάξανε οι μεγάλες, χαρήκανε τα μωρά όλα καλά!!!!

Από χθες έχω πέσει με τα μούτρα στο πρότζεκτ βάφτιση και νομίζω ότι είμαι σε καλό δρόμο, ευτυχώς με βοηθάει πολύ και η κοπέλα του νονού και το παπιοθέμα μας βγαίνει πολύ καλό:P:p:p:p:p


dWXVp3.png

YqUap3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλησπερα κοριτσια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

μαριλου ,ηθελα να σε ρωτησω και στο f/b ...μηπωσ την καθαρη γιορταζε ο προκοπικος σου?????αν ναι ,να τους χαιρεσαι και τον γιοκα και τον μπαμπακα!!!!!την καθαρη ηθελα να μπω μονο κ μονο για να σου ευχηθω αλλα δεν προλαβα!!

θα εχετε θεμα το παππι?τελειο!!!!!και σιγουρα οτι φτιαξετε θα ειναι παλι (οπως κ η γοργονα)πολυ ωραια!!!

σημερα ενω το πρωι ειχαμε μία ηλιολουστη ημερα με οχι τοσο πολυ κρυο ,ξαφνικα κατα τις 12 το μεσημερι χαλασε αποτομα!!!δεν εχω ξαναδει τοση αποτομη αλλαγη καιρου...σε 1 ωρα μεσα χιονιζε κ εξακολουθει και τωρα!!!!


DnfMp3.pngqTarp3.png

Link to comment
Share on other sites

α!!το ειδα στο ημερολογιο οτι ηταν του Αγιου Προκοπιου και σκευτηκα τον ποκοπικο...

οι ευχες ισχυουν παντως....

δεν πειραζει που θα εχει κοντα την γιορτη με γενεθλια....θα του κανεις ενα μεγαααλοο παρτυ και θα παιρνει διπλά δωρακια!!!χε χε!!!να μην μενει παραπονεμενος!!

αν δεν κανω λαθος και η λενα καπου εκει δεν εχει γενεθλια?


DnfMp3.pngqTarp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...