Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2009


m4ril0u

Recommended Posts

γεια σας κοριτσοπουλα

Λιζακι να ζησετε και να σας ζησει ο μικρουλης με το ονοματακι του

αληθεια πως τον λενε?

εμεις περασαμε σκ στο χωριο

Σαββατο βραδυ βγηκαμε για ρετσινουλα και Κυριακη ειχαμε μπαρμπεκιου στην αυλη

ο μικρος τους τρελανε ολους

εκανε γεια σου γεια σου

ελα ελα

οταν εκανε κατι που δεν επρεπε του λεγα οοοχι ντα

κι ελεγε κι αυτος ντα

καθαρματακι θα μας τρελανει!!!!!!!!!

σημερα να σας πω που ανεβηκε?!?!?!?!?!?

στο πεζουλακι απο το τζακι

αν κι εχω τον καναπε μπροστα απο διπλα ομως ειναι κενο

πηγαινε λοιπον και παραπλευρος πειραζε `το προστατευτηκο που εχουμε στο τζακι κι οταν επεφτετο (προστατευτηκο) ελεγε ντα

σημερα λοιπον το εριξε και πιαστηκε απο τα σιδερα που ειναι μεσα στο τζακι και ανεβηκε βαζοντας δυναμη στα χερια του....

οταν τον ειδα τα παιξα!!!!

αυτο το παιδι ειναι ιδιος ο πατερας του μα ιδιος!!!!

ετσι κι ο αντρας μου δεν καθεται λεπτο κι αν βαλει κατι στο μυαλο του....εγινε!!!

επισης το Σαββατο πριν φυγουμε τον ειχε ο αντρας και πιαστηκε απο το πισω μερος του καρεκλιου του φαγητου και εκανε μονοζυγο

κρεμοταν μονο απο τα χερια του

τι θα τον κανω τον ταλιμπανακο μου?!?!?!?!?!?


as1cEZlx03-1110MjQyZHwwMDA2NDk1ZHxvIG5pa29sYXMgbW91ISEhISE.gif

το αγορακι μου!!!!! ο ερωτας μου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 23,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • katerina26

    3392

  • anna_ath

    2130

  • fatsaki

    1775

  • Smouts

    1513

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

επισης το Σαββατο πριν φυγουμε τον ειχε ο αντρας και πιαστηκε απο το πισω μερος του καρεκλιου του φαγητου και εκανε μονοζυγο

κρεμοταν μονο απο τα χερια του

τι θα τον κανω τον ταλιμπανακο μου?!?!?!?!?!?

Αμαν! Ταλιμπάνης κι ο δικός μου! Τον κράταγα αγκαλιά κι αποφάσισε ότι το καρεκλάκι του είναι καλύτερο και κρεμάστηκε μονόζυγο! Επίσης βρήκε την χρησιμότητα πλέον του καροτσιού! Αν τον κρατάω αγκαλιά κι είναι κοντά το καρότσι, το βουτάει και το πάει μπρος πίσω, λες και νανουρίζει το μωρό :rolleyes:

WN6Op3.png

Link to comment
Share on other sites

Αμαν! Ταλιμπάνης κι ο δικός μου! Τον κράταγα αγκαλιά κι αποφάσισε ότι το καρεκλάκι του είναι καλύτερο και κρεμάστηκε μονόζυγο! Επίσης βρήκε την χρησιμότητα πλέον του καροτσιού! Αν τον κρατάω αγκαλιά κι είναι κοντά το καρότσι, το βουτάει και το πάει μπρος πίσω, λες και νανουρίζει το μωρό :rolleyes:

αμαν κι εμενα τι κανει αυτο

και θελει να πιανει τα κουμπακια που γυριζουν τα χερουλια!!

ο ανιψουλης αντιθετα ειναι αλλη φαση.......καθεται στη αγκαλια σου ησυχα του μιλας σε κοιταει λεει τα δικα του

ο δικος μου στριφογυρναει σαν κοκορετσι στην αγκαλια μας...:tongue::tongue:


as1cEZlx03-1110MjQyZHwwMDA2NDk1ZHxvIG5pa29sYXMgbW91ISEhISE.gif

το αγορακι μου!!!!! ο ερωτας μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια;)

Όλο το πρωί έτρεχα σε τράπεζες, εφορίες, ΟΤΕ και ΔΕΗ...μου' φυγε η ψυχή:confused:...ακόμα και στην τράπεζα της Ελλάδος πήγα...το χειρότερο ήταν στην ΕΤΕ που περίμενα 2 ολόκληρες ώρες:shock:...γιατί στην εφορία ήθελαν πληρωμή με επιταγή...:confused:

Ο πιτσιποπάκος είναι μια χαρά...όλο το πρωί έκανε κούνιες στην πλατεία με την μαμά μου...ρε κορίτσια αυτή η γυναίκα θα με τρελάνει, δεν μπορεί να καταλάβει ότι είναι η γιαγιά και όχι η μαμά...συνεχώς παίρνει πρωτοβουλίες χωρίς καν να με ρωτήσει:confused:...προχτές μου είπε το ανεπανάληπτο: θυμίσου εκείνη στην Εύβοια που σκότωσε την κόρη της για να πάρει το εγγόνι...θα έχουμε επανάληψη...:shock:...έχει γίνει για δέσιμο...στο βαπτίσι χτες ήθελε να φύγει νωρίς από το τραπέζι και να πάρει μαζί της και τον πιτσιποπάκο...λες και εμείς δεν τον θέλαμε...ερχόταν ο κόσμος να τον δει και αυτή τον είχε φυγαδέψει στο προαύλιο...ούτε σε μένα δεν τον έδινε...:confused:

Επεξεργάστηκαν by mantinop
Link to comment
Share on other sites

γεια σε ολους και σε ολες!!!

λιζα να ζησετε και να σας ζησει ο γιοκας σας!!!να ειστε παντα αγαπημενη και να περνατε ομορφα!

μαντι αν ειναι δυνατον!:rolleyes: τι να πω? εμενα παλι η πεθερα μου οσες φορες πηγαμε καπου και ηταν κ αυτη,ηθελε να κραταει τη μικρη συνεχεια! τελευταια φορα σε γενεθλεια ενος συγγενη που δεν την εδινε σ'εμενα!με ενοχλει πολυ αυτο!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλισπερα κοριτσια!!!!:D

Χρονια και ζαμανια να τα πουμε απο εδω

Κατ αρχην θελω να ευχηθω σε ολλα τα μωρακια που αποκτησαν τα ονοματακια τους ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ !!!! Να χαιροντα τα ονοματακια τουσ!!!!

IRENE ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ!!!! πολυ χαρηκα!!!!! Αντε σιγα σιγα θα σου κανω παρεα και εγω!!!!!!:D:D:p

ΛΙΣΑ Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ! ΕΥΤΥΧΗΣΜΕΝΗ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΣ ΚΑΙ ΓΕΡΟΣ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΣΟΥ!!!:D:D

Εμεισ καλα ειμαστε εχουμε βγαλει 8 δοντακια και ειμαστε στα 9 κιλα, μπουσουλαμε και περπαταμε λιγο μονο πιασμενη, οσο για λεξεισ ουυυυυ πολλα δεν κλεινουμε το στωματακι μασ((( πλακα κανω))) το νταντα μαμα και μπαμπα και αυτα με πολυ ζορι τα λεμε :D:D

Κατα τα αλλα η μαμα δουλευει πια μετα απο την αδια και σε δυο μηνεσ και δυο εβδομαδεσ θα εχουμε νταβαντουρια γαμοσ και βαπτηση μαζι

γεια στη χαρι μασ.....

εχουμε ενα θεματακι με το φαγητο οτι δεν θελουμε να μασ ταιζει κανενασ εκτοσ απο την μαμα με το αποτελεσμα ο μικροσ να μην τρωει καλα τα πρωινα.....:mad:


39of8ui0nbjggujl.png

xyb70dpwmhuny9fg.png

t5yc62letjb8zu3x.png

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια;)

Όλο το πρωί έτρεχα σε τράπεζες, εφορίες, ΟΤΕ και ΔΕΗ...μου' φυγε η ψυχή:confused:...ακόμα και στην τράπεζα της Ελλάδος πήγα...το χειρότερο ήταν στην ΕΤΕ που περίμενα 2 ολόκληρες ώρες:shock:...γιατί στην εφορία ήθελαν πληρωμή με επιταγή...:confused:

Ο πιτσιποπάκος είναι μια χαρά...όλο το πρωί έκανε κούνιες στην πλατεία με την μαμά μου...ρε κορίτσια αυτή η γυναίκα θα με τρελάνει, δεν μπορεί να καταλάβει ότι είναι η γιαγιά και όχι η μαμά...συνεχώς παίρνει πρωτοβουλίες χωρίς καν να με ρωτήσει:confused:...προχτές μου είπε το ανεπανάληπτο: θυμίσου εκείνη στην Εύβοια που σκότωσε την κόρη της για να πάρει το εγγόνι...θα έχουμε επανάληψη...:shock:...έχει γίνει για δέσιμο...στο βαπτίσι χτες ήθελε να φύγει νωρίς από το τραπέζι και να πάρει μαζί της και τον πιτσιποπάκο...λες και εμείς δεν τον θέλαμε...ερχόταν ο κόσμος να τον δει και αυτή τον είχε φυγαδέψει στο προαύλιο...ούτε σε μένα δεν τον έδινε...:confused:

μου θυμιζει την πεθερα μου

λεει συνεχεια κρυωσε το παιδι ιδρωσε το παιδι χορτασε το παιδι διψασε το παιδι:mad::-x:-x:-x

μεχρι κ ο αντρας μου χθες της ειπε"ε ρε μανα εχει γονεις το παιδι..."


as1cEZlx03-1110MjQyZHwwMDA2NDk1ZHxvIG5pa29sYXMgbW91ISEhISE.gif

το αγορακι μου!!!!! ο ερωτας μου!!!

Link to comment
Share on other sites

μα τι κολλημα ειναι αυτο με το τζακι

τον μαλωνω και συνεχεια εκει παει και ανεβαινει....

εβαλα τον καναπε διαγωνια τι να κανω...


as1cEZlx03-1110MjQyZHwwMDA2NDk1ZHxvIG5pa29sYXMgbW91ISEhISE.gif

το αγορακι μου!!!!! ο ερωτας μου!!!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια!!!!!!!!!

Καλισπερα κοριτσια!!!!:D

Χρονια και ζαμανια να τα πουμε απο εδω

Κατ αρχην θελω να ευχηθω σε ολλα τα μωρακια που αποκτησαν τα ονοματακια τους ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ !!!! Να χαιροντα τα ονοματακια τουσ!!!!

IRENE ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ!!!! πολυ χαρηκα!!!!! Αντε σιγα σιγα θα σου κανω παρεα και εγω!!!!!!:D:D:p

ΛΙΣΑ Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ! ΕΥΤΥΧΗΣΜΕΝΗ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΣ ΚΑΙ ΓΕΡΟΣ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΣΟΥ!!!:D:D

Εμεισ καλα ειμαστε εχουμε βγαλει 8 δοντακια και ειμαστε στα 9 κιλα, μπουσουλαμε και περπαταμε λιγο μονο πιασμενη, οσο για λεξεισ ουυυυυ πολλα δεν κλεινουμε το στωματακι μασ((( πλακα κανω))) το νταντα μαμα και μπαμπα και αυτα με πολυ ζορι τα λεμε :D:D

Κατα τα αλλα η μαμα δουλευει πια μετα απο την αδια και σε δυο μηνεσ και δυο εβδομαδεσ θα εχουμε νταβαντουρια γαμοσ και βαπτηση μαζι

γεια στη χαρι μασ.....

εχουμε ενα θεματακι με το φαγητο οτι δεν θελουμε να μασ ταιζει κανενασ εκτοσ απο την μαμα με το αποτελεσμα ο μικροσ να μην τρωει καλα τα πρωινα.....:mad:

καλωσ μασ ηλθεσ βαλι!!!!!!!!!τι κανεισ?σε χασαμε!!με το καλο ο γαμοσ και η βαπτιση!

μα τι κολλημα ειναι αυτο με το τζακι

τον μαλωνω και συνεχεια εκει παει και ανεβαινει....

εβαλα τον καναπε διαγωνια τι να κανω...

καλα απιστευτοσ ο μικροσ βατραχακι!!!ακου κει να οκαρφαλωνει στο τζακι 9 μηνων!!


DnfMp3.pngqTarp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια!!!!!!!!!

καλωσ μασ ηλθεσ βαλι!!!!!!!!!τι κανεισ?σε χασαμε!!με το καλο ο γαμοσ και η βαπτιση !

ευχαρηστω και εσενα με το καλο το μωρο!!!!!

πολυ ευχαρηστω αυτο θα μεγαλωσουν μαζι!!!!!


39of8ui0nbjggujl.png

xyb70dpwmhuny9fg.png

t5yc62letjb8zu3x.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλα απιστευτοσ ο μικροσ βατραχακι!!!ακου κει να οκαρφαλωνει στο τζακι 9 μηνων!!

κι εγω αυτο του λεω "εισαι μικρουλησ για να κανεις τετοια πραγματα.."

αλλα δεν ακουει...:tongue::tongue:


as1cEZlx03-1110MjQyZHwwMDA2NDk1ZHxvIG5pa29sYXMgbW91ISEhISE.gif

το αγορακι μου!!!!! ο ερωτας μου!!!

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα κοριτσάρες...κάτι σαν διάρροια μας έπιασε να το πω;;δίαιτα είπε η γιατρός,αραιωμένο γάλα,μήλο γιαούρτι και ρυζάκι..

Χριστινάκι μου δεν έχω πρόβλημα με το όνομα μου αρέσει αλλά με πειράζει που με κρατούσε μούτρα και με πίεζε για αυτό πριν γεννήσω..απλά την πεθερά την λένε χρυσή και είπα είναι γελοίο να νομίζουν ότι είναι το ίδιο όνομα και ότι έτσι είναι τιμή προς το πρόσωπο της..τεσπα.περασμένα

Βατραχάκι μάλλον είναι ρομαντικό το μωράκι σου και του αρέσει το τζάκι...χιχιχιχ


nAcmp3.png

uZRep2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια

Λιζάκι να ζήσετε και να εισται πάντα ευτιχισμένοι να σας ζήσει και το μωράκι σας.

Κορίτσια ο μικρούλης μου αρχισε να αναρρώνει μαλάκωσε ο βήχας και δεν έχει το μπούκωμα που είχε σε 4 μέρες είναι η βάφτιση μας πάντος θα ενημερώσω και τον πάτερ οτι ο μικρός είναι κρυωμένος.

Για τις ετοιμασίες τρέχω ακόμα εμειναν τελευταιες λεπτομέριες και να δω για το μενου του μπουφέ, στο σπίτι τελικά με λίγα ατομα.

καλό βράδυ σε όλες.


line_m121_beg_17_time_1246593600_text_cf20e3e9fcf220eceff520e5dfede1e9.gif
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα τσούπρες!!!

Σήμερα είμαι με σχετικά ανεβασμένο ηθικό....το αφεντικό του άντρα μου αποφάσισε να κάνουν μια προσπάθεια ακόμα με την εταιρεία μήπως κ ανεβάσουν λίγο τα κέρδη....αυτο σημαίνει ότι πέρνουν δρόμο ο καθένας με άλλο προορισμό για ανεβούν οι πωλήσεις....ο άντρας μου πρέπει να πάει Θεσσαλονική που τη ξέρει κ καλά....πιθανότατα το επόμενο σουκού θα ανέβουμε παρέα(χωρίς τη μικρή κ προβληματίζομαι :rolleyes:).....θα πάμε τελικά κ Γερμανία αφού τις μέρες που θα πάμε είναι κ η παγκόσμια έκθεση με τα είδη που εμπορεύονται κ θα πρέπει να πάει ο άντρας να δει τι παίζει..... σήμερα ευελπιστώ να κλείσουμε τα εισιτήρια....:twisted:


sjCrp3.pngUhiNp2.png

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

Λίζα να ζήσετε ευτυχισμένοι να χαίρεστε και το νεοφώτιστο μπέμπη!

1852539bdu3ef3h4q.gif

Χριστίνα, Μαριάννα, ευχαριστώ για τις ευχές.

Βάλι, Νατασσούλα καλώς ήρθετε και πάλι.

Εμείς αγωνιζόμαστε ακόμη με τα κρυολογήματα και το βήχα, πρώτη φορά νοσταλγούμε το καλοκαίρι να ηρεμήσουμε λίγο, αυτή τη φορά θα αφήνω τη Σοφία αρκετή ώρα στον ήλιο, να συσσωρεύσει αρκετή ενέργεια για τον επόμενο χειμώνα.

Ο μπέμπης όπως και τα δικά σας απ' ότι διαβάζω δε μαζεύεται με τίποτα, καλώδια, στερεοφωνικά, ηχεία, πρίζες και ότι ηλεκτρολογικό υπάρχει τον ελκύουν περισσότερο από κάθε παιχνίδι. Δε θέλω να τον έχω στο πάρκο αλλά όπως λέει και ο λαός καλύτερα να κλαίει αυτός παρά εγώ.

Επεξεργάστηκαν by elle

994464lddvg62m3r.gifttb249f.aspx727545ds9fqyqice.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...