Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλησπέρα σε όλες!

      Ετοιμάζομαι για εμβρυομεταφορά τις επόμενες μέρες και σήμερα ξεκίνησα κολπικά το utrogestan των 200 3 φορες τη μέρα.. 

      Ερώτηση: αν το παίρνεις από το στόμα δεν σημαίνει οτι είναι και πιο δραστικό απο το κολπικό σωστά; Μου το άφησαν ανοιχτό στον τρόπο χορήγησης, αλλα επειδη εχω ακούσει για την υπνηλία που προκαλεί προτίμησα προφανώς να το παίρνω κολπικά. Αλλά δεν καταλαβαίνω ποια η διαφορά και πότε σου συστήνουν να τα παιρνεις απο το στόμα; Επίσης σημερα καταλαβα ότι το κουτί των 200 είναι και για τους 2 τροπους.. νομιζα οτι ειναι αλλης μορφης τα χάπια..

Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2009


m4ril0u

Recommended Posts

Αχ κορίτσια να ρωτήσω...ξέρετε κάποιαν-ον που να βάφει ωραία?? Χθες, έκανα ένα μακιγιάζ στο κομμωτήριο, αλλά δεν τρελλάθηκα με το αποτέλεσμα και θέλω κάτι καλό για τη βάπτιση (δεν βάφομαι σχεδόν ποτέ, και δεν έχω ιδέα...)

:D:D:D)

Πωλινάκι, αν θέλεις, εκτός από την πρόταση της Άννας υπάρχει και ο αδερφός μου που είναι μακιγιέρ, ο οποίος με είχε βάψει και στο γάμο αν θες να δεις στο άλμπουμ του γάμου στο facebook. Όχι που είναι αδερφός μου αλλά είναι μεγάλο ταλέντο :tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue: (κουκουβαγίζω και με το μικρό εκτός από το γοργονίδιο)

Καλημέρα κοριτσάκια μου!!!! Τι κάνετε? Χάθηκα λίγο γιατί έχω συνέδριο την Πέμπτη και την προηγούμενη εβδομάδα από τετάρτη που γύρισα δουλειά, σχεδόν κοιμόμουν στο γραφείο. Αυτή δε η βδομάδα μέχρι την Πέμπτη που θα πάω στο ξενοδοχείο να στήσω προβλέπεται ιδιαιτέρως απαιτητική!!!!

Κατά τα άλλα είμαστε μια χαρά, πήγαμε παιδίατρο και αυτό το μήνα μόνο ψηλώσαμε, βάρος δεν πήραμε καθόλου, οπότε ήρθαμε πάλι στα ίσα μας στις καμπύλες που είχαμε ξεφύγει στο βάρος και είμαστε μοντέλα. Το Σάββατο παντρεύονταν δύο πολύ καλοί μας φίλοι και την πήραμε μαζί στο γάμο, όπου περιττό να σας πω ότι χαιρέτησε περισσότερο κόσμο από τη νύφη και το γαμπρό:P:p:p:p:p Φορούσε ένα φουστανάκι με τούλι από κάτω και έτσι όπως την κρατούσα και περπατούσε ήταν μια γλύκα. Κοιμήθηκε την ώρα του φαγητού και μετά στο χορό ξύπνησε να χορέψει μαζί μας, πολύ γέλιο:tongue::tongue::tongue: Χθες πήγαμε στον αδερφό του Βασίλη για να φτιάξουμε τις λίστες για τη βάφτιση τη δική μας και τη γαμοβάφτιση τη δική τους και οι μικρές παίζανε πολύ ωραία μαζί:P:p:p

Αυτά τα ολίγα, σας αφήνω τώρα και τα κεφάλια μέσα γιατί με περιμένει τρελή δουλειά :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:


dWXVp3.png

YqUap3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 23,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • katerina26

    3392

  • anna_ath

    2130

  • fatsaki

    1775

  • Smouts

    1513

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ!!!

]Λιζα [/color]να ζησετε να ευτυχησετε και να εχετε αγαπη και συννενοηση παντα στη ζωη σας!! Να σας ζησει το μωρακι σας και να ειστε γεροι να το καμαρωνετε!!

Νατασσουλα καλωσορισες!!

Εμεις περασαμε ομορφα και σπιτικα το σαββατο και την κυριακη βγηκαμε βολτιτσα το απογευμα και πηρα μαζι μου την βανιλινο της nestle που σας ελεγα ολα καλα την εφαγαν μια χαρα.

Φτανει και για μας ο καιρος της βαφτισης και θα παω αυτη την εβδομαδα για μπομπονιερες και να δω τι θα φορεσω θα βρω η θα ραψω με την τροφαντη κορμαρα μου?

Ναρωτησω εμεις την περασμενη βδομαδα ξεκινησαμε πορτοκαλι. Εσεις το πινετε η το βαζετε στα φρουτα? δεν τους αρεσε καθολου δεν ξερω τι να κανω..

φιλια πολλα σε ολες να εχετε μια υπεροχη μερα!!!!!!!!!!!:P:p:p:p:p:p


CYMFp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!

Λιζάκι,να ζήσετε πάντα ευτυχισμένοι και να χαίρεστε τον Σταύρο-Μάριο....

Αννούλα αυτό που κάνει η δικιά σου είχα γράψει κι εγώ πριν από 1 μήνα περίπου ότι το έκανε κι η δικιά μου και σας ρωτούσα αν ξέρετε κάτι...θυμάσαι??Τελικά δεν είναι τίποτα...σταμάτησε πια να το κάνει,απλά όπως είχα γράψει τότε μάλλον είναι κάτι που έμαθε ότι μπορεί να κάνει και το δοκιμάζει....

Εμείς χτες είχαμε εργασίες στο σπίτι...βάψαμε την βεράντα,καθαρίσαμε,βάλαμε το προστατευτικό στα κάγκελα..λιώσαμε!!

Κατά τ'άλλα ετοιμαζόμαστε με γοργούς ρυθμούς για την βάπτιση αλλά για το όνομα ακόμα διαφωνούμε...θα πάμε στην εκκλησία και δεν θα έχουμε αποφασίσει ακόμα...εγώ προσπαθώ να κάνω το χατήρι και το δικό μου και του συζύγου κι ο σύζυγος θέλει μόνο το δικό του....αμ δεν πάει έτσι!!Φταίω εγώ που κάθομαι και τρώγομαι...θα την βγάλω όπως θέλω και τελείωσε..το δεύτερο δικό τους!!


MRIip3.png

xnmwp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!

Λιζάκι,να ζήσετε πάντα ευτυχισμένοι και να χαίρεστε τον Σταύρο-Μάριο....

Αννούλα αυτό που κάνει η δικιά σου είχα γράψει κι εγώ πριν από 1 μήνα περίπου ότι το έκανε κι η δικιά μου και σας ρωτούσα αν ξέρετε κάτι...θυμάσαι??Τελικά δεν είναι τίποτα...σταμάτησε πια να το κάνει,απλά όπως είχα γράψει τότε μάλλον είναι κάτι που έμαθε ότι μπορεί να κάνει και το δοκιμάζει....

Εμείς χτες είχαμε εργασίες στο σπίτι...βάψαμε την βεράντα,καθαρίσαμε,βάλαμε το προστατευτικό στα κάγκελα..λιώσαμε!!

Κατά τ'άλλα ετοιμαζόμαστε με γοργούς ρυθμούς για την βάπτιση αλλά για το όνομα ακόμα διαφωνούμε...θα πάμε στην εκκλησία και δεν θα έχουμε αποφασίσει ακόμα...εγώ προσπαθώ να κάνω το χατήρι και το δικό μου και του συζύγου κι ο σύζυγος θέλει μόνο το δικό του....αμ δεν πάει έτσι!!Φταίω εγώ που κάθομαι και τρώγομαι...θα την βγάλω όπως θέλω και τελείωσε..το δεύτερο δικό τους!!

Αντε καλε κοιταξτε να συμφωνησετε...μην πατε στην εκκλησια και τσακωνεστε!Δεν μας λες τα ονοματα να κανουμε και μια ψηφοφορια να σας πουμε και εμεις τη γνωμη μας;Οι γονεις του τι λενε;


1v0n7ypa5y9lur77.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1533662eqsupi4yz2.gif

Καλημερα σας!

Ελενη Αληθως ανεστη! Χρονια Πολλα και για τον αντρα σου!

Η Λιζα ηταν πολυ ομορφη νυφη, η εκκλησια πολυ ατμοσφαιρικη (εκκλησια μοναστηριου μου θυμισε), ο στολισμος απλα τελειος! Οι γιοι της ειναι κουκλοι, και ο Σταυρος-Μαριος εκλαιγε σε ολο το μυστηριο!

Εγινε και η συναντηση των δυο Ντενις... Αντωνης και Μαριος... Οχι απλως τρομεροι, γιναμε θεαμα! Η χημεια δε μεταξυ τους, απιστευτη! Αν τους βαλεις μαζι, γκρεμιζουν ανετα το σπιτι!

Πραγματικα οτι και να πω θα ειναι λιγο..... ευτυχως που οι καλεσμενοι ηταν ανθρωποι με χιουμορ και δεν νομιζω να προκαλεσαμε θεμα , η εικονα που εχω στο μυαλο μου ειναι τον Αντωνη με τον Μαριο να κανουν ερπειν αναμεσα στους καλεσμενους :tongue:


tt4a345.aspx

tta5663.aspx

Link to comment
Share on other sites

Αντε καλε κοιταξτε να συμφωνησετε...μην πατε στην εκκλησια και τσακωνεστε!Δεν μας λες τα ονοματα να κανουμε και μια ψηφοφορια να σας πουμε και εμεις τη γνωμη μας;Οι γονεις του τι λενε;

Είχα ξαναβάλει θέμα με τα ονόματα Αιμιλία και Νεφέλη και πρώτο με διαφορά βγήκε το Αιμιλία το οποίο και θα πούμε κατά πάσα πιθανότητα...την πεθερά μου την λένε Ιωάννα...δεν θέλω να το βγάλω και γιατί δεν μου αρέσει και γιατί δεν γουστάρω και πολύ την πεθερά (μην τα ξαναλέω και συγχύζομαι)...του πεθερού μου (Ανδρέας) βγήκε στο πρώτο τους εγγόνι,του πατέρα μου ακούστηκε στον ανηψιό μου και της μαμάς μου δεν μου αρέσει και δεν θέλει κι η ίδια να το βγάλω...οπότε λέω στον άντρα μου να την βγάλουμε Αιμιλία-Ιωάννα και να είμαστε όλοι ευχαριστημένοι...ο Κώστας θέλει και να το πει το Ιωάννα και να ακούγεται κιόλας,δεν τον καλύπτει αν απλώς ακουστεί στην εκκλησία...Αυτό που με τρελαίνει είναι ότι εγώ προσπαθώ να υποχωρήσω λίγο και να το βγάλω το ρημάδι το όνομα και ας την φωνάζουμε και Λιάνα (για να ακούγεται λίγο και το Ιωάννα :rolleyes::rolleyes::rolleyes:)και ο άντρας μου τα θέλει όλα δικά του..στην τελευταία μας συζήτηση μου είπε να βγάλω εγώ αυτό που θέλω κι ας μην του αρέσει αλλά το δεύτερο παιδί θα βγει αναγκαστικά στην μαμά του....:mad::-x:-xΑυτά..σας έπρηξα λίγο αλλά κοντεύω πραγματικά να σκάσω...μέχρι και στον ύπνο μου τα βλέπω...:(:(

Υ.Γ.: Η πεθερά μου δεν ξέρει τίποτα για όλο αυτό...μάλλον όμως θα μου έλεγε να κάνω ότι θέλω αρκεί να μην με στεναχωρήσει....Αλλά και πάλι όμως θα ήθελε φαντάζομαι κι αυτή να το ακούσει...

Επεξεργάστηκαν by Μπιζελάκι

MRIip3.png

xnmwp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια!!!!!!!!!!!καλη μασ εβδομαδα!!!!!!!!!!!!

λιζακι να ζησετε και να ειστε παντα ευτυχισμενοι,υγιεστατοι και αγαπημενοι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!να σασ ζησει και ο νεοφωτιστοσ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

αννα πολυ ωραιο το μακιγιαζ!!!ειδα που ειχα σχολιασει και την φωτο...να την βαλεισ προφιλ!!

φανταζομαι σκηνικο στον γαμο τησ λιζασ..συναντηση των 2 ντενησ!!!!!ποια κυνηγουσε?????μαριαννα ή ξανθη??:tongue:


DnfMp3.pngqTarp3.png

Link to comment
Share on other sites

Τωρα θυμηθηκα!Εγω ειχα ψηφισει το Νεφελη!Η πεθερα σου σιγουρα θα θελει να το ακουσει το ονομα!Ποια δεν θελει αλλωστε;!:mad:Παντως εγω απο πειρα θα σου ελεγα να την ενημερωσετε γιατι δεν ξερεις ποια θα ειναι η αντιδραση της την ωρα του μυστηριου!Το εχω δει να συμβαινει με την πεθερα της κουνιαδας μου και μας εκανε ολους ρεζιλι!Και μαλιστα ηξερε οτι το ζευγαρι ειχε αποφασισει οτι το πρωτο παιδι θα ανηκε στην οικογενεια του αντρα και το δευτερο στο σοι της κουνιαδας μου!Γι αυτο σου λεω ανακοινωστε το με τροπο !:rolleyes:


1v0n7ypa5y9lur77.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μπιζελάκι δεν το θυμάμαι ότι το ανέφερες αυτό με το χεράκι....η μάνα μου λέει μήπως προσπαθεί να κάνει 'έλα' που της κάνει συνέχεια.....για το όνομα εγώ νομίζω ότι είχα πει να τη βγάλεις τη κόρη σου Τατιάνα που είναι της μαμάς σου αν δεν κάνω λάθος....η πάλι δεν θυμάμαι καλα???! :shock:

Εχω αρχίσει κ τα χάνω πάντως με τόσα που έχω στο κεφάλι μου....:-(:-(:-(:-(


sjCrp3.pngUhiNp2.png

 

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ!!!

]Λιζα [/color]να ζησετε να ευτυχησετε και να εχετε αγαπη και συννενοηση παντα στη ζωη σας!! Να σας ζησει το μωρακι σας και να ειστε γεροι να το καμαρωνετε!!

Νατασσουλα καλωσορισες!!

Εμεις περασαμε ομορφα και σπιτικα το σαββατο και την κυριακη βγηκαμε βολτιτσα το απογευμα και πηρα μαζι μου την βανιλινο της nestle που σας ελεγα ολα καλα την εφαγαν μια χαρα.

Φτανει και για μας ο καιρος της βαφτισης και θα παω αυτη την εβδομαδα για μπομπονιερες και να δω τι θα φορεσω θα βρω η θα ραψω με την τροφαντη κορμαρα μου?

Ναρωτησω εμεις την περασμενη βδομαδα ξεκινησαμε πορτοκαλι. Εσεις το πινετε η το βαζετε στα φρουτα? δεν τους αρεσε καθολου δεν ξερω τι να κανω..

φιλια πολλα σε ολες να εχετε μια υπεροχη μερα!!!!!!!!!!!:P:p:p:p:p:p

μέσα στα φρούτα το βάζω..

Είχα ξαναβάλει θέμα με τα ονόματα Αιμιλία και Νεφέλη και πρώτο με διαφορά βγήκε το Αιμιλία το οποίο και θα πούμε κατά πάσα πιθανότητα...την πεθερά μου την λένε Ιωάννα...δεν θέλω να το βγάλω και γιατί δεν μου αρέσει και γιατί δεν γουστάρω και πολύ την πεθερά (μην τα ξαναλέω και συγχύζομαι)...του πεθερού μου (Ανδρέας) βγήκε στο πρώτο τους εγγόνι,του πατέρα μου ακούστηκε στον ανηψιό μου και της μαμάς μου δεν μου αρέσει και δεν θέλει κι η ίδια να το βγάλω...οπότε λέω στον άντρα μου να την βγάλουμε Αιμιλία-Ιωάννα και να είμαστε όλοι ευχαριστημένοι...ο Κώστας θέλει και να το πει το Ιωάννα και να ακούγεται κιόλας,δεν τον καλύπτει αν απλώς ακουστεί στην εκκλησία...Αυτό που με τρελαίνει είναι ότι εγώ προσπαθώ να υποχωρήσω λίγο και να το βγάλω το ρημάδι το όνομα και ας την φωνάζουμε και Λιάνα (για να ακούγεται λίγο και το Ιωάννα :rolleyes::rolleyes::rolleyes:)και ο άντρας μου τα θέλει όλα δικά του..στην τελευταία μας συζήτηση μου είπε να βγάλω εγώ αυτό που θέλω κι ας μην του αρέσει αλλά το δεύτερο παιδί θα βγει αναγκαστικά στην μαμά του....:mad::-x:-xΑυτά..σας έπρηξα λίγο αλλά κοντεύω πραγματικά να σκάσω...μέχρι και στον ύπνο μου τα βλέπω...:(:(

Υ.Γ.: Η πεθερά μου δεν ξέρει τίποτα για όλο αυτό...μάλλον όμως θα μου έλεγε να κάνω ότι θέλω αρκεί να μην με στεναχωρήσει....Αλλά και πάλι όμως θα ήθελε φαντάζομαι κι αυτή να το ακούσει...

βρε Μπιζελάκι μην τρελαίνεσαι....βγάλε αυτό που θες..να ξέρεις ότι αν βάλεις της πεθεράς έστω και 2ο έτσι θα την φωνάζει και ο άντρας σου και η πεθερά σου...εγώ να δεις τι τσατίλες τραβάω που πριν καν γεννήσω ο καλός μου με κρατούσε μούτρα για το όνομα που Χριστίνα θα την πούμε αλλά η πεθερά είναι Χρυσή και καμμιά σχέση αλλά έτσι θέλει να την τιμήσει...άσε ακόμη το κρατάω!!!

βγάλε στο παιδί σου αυτό που θες..ΤΕΛΟΣ

ΣΉΜΕΡΑ ξεκίνησε η μέρα στραβά...ο μπαμπάς του καλού μου έπεσε και το πόδι του κρεμόταν και πήγαινε πέρα δώθε...άλλο τρέξιμο κι αυτό και δεν τον αναλαμβάνει κανείς είναι και 80 περίπου ετών...βαρέθηκα πια αυτήν την κατάσταση και την ταλαιπωρία με την υγεία του...εξαιτίας του δεν κάναμε γάμο,δεν πήγαμε διακοπές πολλές φορές και τώρα ο άντρας μου θα χαλάσει άδεια και θα φάμε εμείς την π@π΄@ρα πάλι...συγνώμη αλλά τα πήρα...είναι μπαμπάς του δεν λέω αλλά 5 χρόνια τώρα αγανάκτησα!!!!!!η μικρή μου κολλημένη πάνω μου...κοιμόμαστε αγκαλίτσα και αν σηκωθώ έστω και για νερό ξυπνάει τη νύχτα....δεν ξέρω τι θα κάνουμε...αυτά τα ολίγα σας ζάλισα!!!!ευχαριστώ για την κατανόηση,φακές για σήμερα

χτες βγήκαμε έξω για φαγητό και η μικρή όρμησε στα σουβλάκιακαι τις πατάτες!!!


nAcmp3.png

uZRep2.png

Link to comment
Share on other sites

μέσα στα φρούτα το βάζω..

βρε Μπιζελάκι μην τρελαίνεσαι....βγάλε αυτό που θες..να ξέρεις ότι αν βάλεις της πεθεράς έστω και 2ο έτσι θα την φωνάζει και ο άντρας σου και η πεθερά σου...εγώ να δεις τι τσατίλες τραβάω που πριν καν γεννήσω ο καλός μου με κρατούσε μούτρα για το όνομα που Χριστίνα θα την πούμε αλλά η πεθερά είναι Χρυσή και καμμιά σχέση αλλά έτσι θέλει να την τιμήσει...άσε ακόμη το κρατάω!!!

βγάλε στο παιδί σου αυτό που θες..ΤΕΛΟΣ

ΣΉΜΕΡΑ ξεκίνησε η μέρα στραβά...ο μπαμπάς του καλού μου έπεσε και το πόδι του κρεμόταν και πήγαινε πέρα δώθε...άλλο τρέξιμο κι αυτό και δεν τον αναλαμβάνει κανείς είναι και 80 περίπου ετών...βαρέθηκα πια αυτήν την κατάσταση και την ταλαιπωρία με την υγεία του...εξαιτίας του δεν κάναμε γάμο,δεν πήγαμε διακοπές πολλές φορές και τώρα ο άντρας μου θα χαλάσει άδεια και θα φάμε εμείς την π@π΄@ρα πάλι...συγνώμη αλλά τα πήρα...είναι μπαμπάς του δεν λέω αλλά 5 χρόνια τώρα αγανάκτησα!!!!!!η μικρή μου κολλημένη πάνω μου...κοιμόμαστε αγκαλίτσα και αν σηκωθώ έστω και για νερό ξυπνάει τη νύχτα....δεν ξέρω τι θα κάνουμε...αυτά τα ολίγα σας ζάλισα!!!!ευχαριστώ για την κατανόηση,φακές για σήμερα

χτες βγήκαμε έξω για φαγητό και η μικρή όρμησε στα σουβλάκιακαι τις πατάτες!!!

Χαχαχα!!!!Χειμαροοοοοος!!!!πεστα παιδι μου να ξεθυμανεις!!!!!

1v0n7ypa5y9lur77.png
Link to comment
Share on other sites

Ναρωτησω εμεις την περασμενη βδομαδα ξεκινησαμε πορτοκαλι. Εσεις το πινετε η το βαζετε στα φρουτα? δεν τους αρεσε καθολου δεν ξερω τι να κανω..
Εμένα ακόμα ξινίζει με το πορτοκάλι. Δοκίμασα από περιέργεια έναν χυμό νεστλέ σε γυάλινο μπουκαλάκι (τον πήρα για ώρα ανάγκης), μήλο-ροδάκινο και του ψιλοαρέσει. Πάντως πριν κάνεις την πορτοκαλάδα, δοκίμασέ τη, μπορεί το πορτοκάλι να είναι όντως ξυνούτσικο. Δεν προσθέτεις χυμό κι από άλλο φρούτο να γλυκάνει λίγο;
Καλημερα κορίτσια!!!

Χριστίνα κ η δικιά μου έχει ένταση στο προσωπο όταν κάνει αυτό με τα χέρια....μάλον δεν είναι τίποτα αλλά θα ρωτήσω κ τη γιατρό....;)

Εμένα ακόμα το κάνει, εδώ και μήνες και έχει πολύ πλάκα. Θα ψάξω φώτο να σου δείξω. Σίγουρα δεν ανησυχώ, βλέπω ότι το κάνει σε φάσεις που θέλει να εκφραστεί, να δείξει ένταση ή να παίξει με τον παππού του πχ.
στην τελευταία μας συζήτηση μου είπε να βγάλω εγώ αυτό που θέλω κι ας μην του αρέσει αλλά το δεύτερο παιδί θα βγει αναγκαστικά στην μαμά του....:mad::-x:-xΑυτά..σας έπρηξα λίγο αλλά κοντεύω πραγματικά να σκάσω...μέχρι και στον ύπνο μου τα βλέπω...:(:(

Υ.Γ.: Η πεθερά μου δεν ξέρει τίποτα για όλο αυτό...μάλλον όμως θα μου έλεγε να κάνω ότι θέλω αρκεί να μην με στεναχωρήσει....Αλλά και πάλι όμως θα ήθελε φαντάζομαι κι αυτή να το ακούσει...

Βολέψου λοιπόν με αυτό το τελευταίο και μην το ξανακουβεντιάσεις. Βγάλε το παιδί Αιμιλία και το επόμενο ας είναι δικής του προτίμησης! Κι εγώ Αιμιλία είχα ψηφήσει, αν και προτιμώ το Τατιάνα :cool:
βρε Μπιζελάκι μην τρελαίνεσαι....βγάλε αυτό που θες..να ξέρεις ότι αν βάλεις της πεθεράς έστω και 2ο έτσι θα την φωνάζει και ο άντρας σου και η πεθερά σου...εγώ να δεις τι τσατίλες τραβάω που πριν καν γεννήσω ο καλός μου με κρατούσε μούτρα για το όνομα που Χριστίνα θα την πούμε αλλά η πεθερά είναι Χρυσή και καμμιά σχέση αλλά έτσι θέλει να την τιμήσει...άσε ακόμη το κρατάω!!!

βγάλε στο παιδί σου αυτό που θες..ΤΕΛΟΣ

Τι έχει το Χριστίνα; :rolleyes: Πολύ ωραίο είναι :tongue:

WN6Op3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...