Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Eflenew είπε:

      @Blue Velvet συμφωνώ με το Σπορακι. Ειναι 1 στα 3,5 ή 1 στα 4 στη δικη σου ηλικια. Θα υο πετυχεις το καλο εμβρυακι ισως ειναι αυτο που ειναι καταψυξη.

       Σε ξενο επιστημονικό άρθρο του 2023 αναφερει: 

      Το ποσοστό ευπλοειδίας (σωστα χρωμοσωμικα) εμβρύων μειώνεται όσο αυξάνεται η ηλικία του ασθενούς, είναι 73% για έμβρυα καλής ποιότητας σε ασθενείς κάτω των 35 ετών, 54% σε ασθενείς μεταξύ 35-36, 37% σε ασθενείς μεταξύ 37-38, 31% σε ασθενείς μεταξύ 39-40, 23% σε ασθενείς μεταξύ 41-42, 5% σε ασθενείς μεταξύ 43-44 και 0 % σε ασθενείς μεταξύ 45-46 ετών. 
       
       

      Καλής ποιότητας θεωρούνται τα έμβρυα ΑΑ μόνο ; 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 53 λεπτά , Ungry girl είπε:

Καλημερα κορίτσια μόλις εκανα το τεστ..εχουν περασει 10 λεπτα και παλυ αχνοφαίνεται μια δεύτερη γραμμη αλλα με το φακο απο.το κινιτο!

Μάλλον αρνητικό θεωρείτε !?

Πιθανότατα να ειναι καπια ανωμαλία του κύκλου μου! Αν ημουν θα εβγενε με τη μια! Τι να πω τωρα εκτος πως δεν με ποναει η κοιλιά μου νομιζω σταματησε να με ποναει παρα πολυ και το στηθος μου ποναει αλλα οχι πολυ!

Μάλλον Είσαι εγκυος. Έχεις σημειωσει τις επαφες που είχατε;πότε ήταν; Δεν υπάρχουν ανωμαλίες τέτοιες. Κ μένα τον πρώτο καιρό η γραμμή έκανε 7 λεπτά να εμφανιστεί.

  • Μου αρέσει 1

6penp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

Just now, orianna είπε:

Μάλλον Είσαι εγκυος. Έχεις σημειωσει τις επαφες που είχατε;πότε ήταν; Δεν υπάρχουν ανωμαλίες τέτοιες. Κ μένα τον πρώτο καιρό η γραμμή έκανε 7 λεπτά να εμφανιστεί.

Ναι μπορει σε εσενα να.εκανε 7 λεπτσ να εμφανιστεί εμενα με το ζόρι τι βλεπεις οσο περναει η ωρα σκουρενει..

Επαφες ειχαμε 31/2/4/5του μηνα με θετικο τεστ ωορρηξίας στις 3!ακριβος στη μεση χαχαχα! Αλλα ποσες πιθανότητες να εχω??

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Ungry girl είπε:

Ναι μπορει σε εσενα να.εκανε 7 λεπτσ να εμφανιστεί εμενα με το ζόρι τι βλεπεις οσο περναει η ωρα σκουρενει..

Επαφες ειχαμε 31/2/4/5του μηνα με θετικο τεστ ωορρηξίας στις 3!ακριβος στη μεση χαχαχα! Αλλα ποσες πιθανότητες να εχω??

Τεράστιες.κορίτσι μου ξέρεις που ξυπνούσα μόλις ξημερώνε κ έβγαινα έξω στο φως για να δω τις γραμμές; Όσο περνάει η ώρα σκουραίνει η γραμμή γτ στεγνώνει το τεστ. Έτσι γίνεται. Άλλωστε αυτά τα ροζ που είδες ήταν προχτές γι αυτό η ορμόνη είναι τόσο χαμηλή.και μην επιμένεις ότι δεν είσαι γτ θα σε δειρωωωω. Δεν γινεται όλα τα hometest να βγάζουν γραμμή.ντύσου κ πήγαινε κάνε μια χοριακη. 

  • Μου αρέσει 1

6penp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , orianna είπε:

Τεράστιες.κορίτσι μου ξέρεις που ξυπνούσα μόλις ξημερώνε κ έβγαινα έξω στο φως για να δω τις γραμμές; Όσο περνάει η ώρα σκουραίνει η γραμμή γτ στεγνώνει το τεστ. Έτσι γίνεται. Άλλωστε αυτά τα ροζ που είδες ήταν προχτές γι αυτό η ορμόνη είναι τόσο χαμηλή.και μην επιμένεις ότι δεν είσαι γτ θα σε δειρωωωω. Δεν γινεται όλα τα hometest να βγάζουν γραμμή.ντύσου κ πήγαινε κάνε μια χοριακη. 

Χααχχαχαχα! Ναι αλλα δεν ξερω αν εχεις δει εκανα και ενα iq και δεν εβγαλς καμια γραμμη! Το σκέφτηκα οτι μπορει να ειναι χαμιλα η ορμονο αλλα δεν ξερω λεω να περιμενω να παω τη δευτερα για χοριακη που θα παω να παρω και τα αποτέλεσματα απο το σπερμα!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Ungry girl είπε:

Χααχχαχαχα! Ναι αλλα δεν ξερω αν εχεις δει εκανα και ενα iq και δεν εβγαλς καμια γραμμη! Το σκέφτηκα οτι μπορει να ειναι χαμιλα η ορμονο αλλα δεν ξερω λεω να περιμενω να παω τη δευτερα για χοριακη που θα παω να παρω και τα αποτέλεσματα απο το σπερμα!

Ναι το είδα αλλά δεν μου λέει κάτι αυτό. Κ η φαρμακοποιός όταν έκανε δεν της έβγαλαν όλα γραμμή. Διαφέρει τεστ με τεστ. Περίμενε τότε αν θες. Εγώ στο λέω για να πειστείς κ να μην λες ότι δεν είσαι. Κράτα το τεστ κ μην το πετάς. Κ να ξέρεις γραμμή εξατμισης δεν βγαίνει στο δεκάλεπτο. Κ χαζομάρα που πέταξες τα άλλα γτ θα μπορούσες να συγκρίσεις τις γραμμές. Κατά τις 5 του μήνα πρέπει να έγινε η ωορρηξια σου.


6penp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 10 λεπτά , orianna είπε:

Ναι το είδα αλλά δεν μου λέει κάτι αυτό. Κ η φαρμακοποιός όταν έκανε δεν της έβγαλαν όλα γραμμή. Διαφέρει τεστ με τεστ. Περίμενε τότε αν θες. Εγώ στο λέω για να πειστείς κ να μην λες ότι δεν είσαι. Κράτα το τεστ κ μην το πετάς. Κ να ξέρεις γραμμή εξατμισης δεν βγαίνει στο δεκάλεπτο. Κ χαζομάρα που πέταξες τα άλλα γτ θα μπορούσες να συγκρίσεις τις γραμμές. Κατά τις 5 του μήνα πρέπει να έγινε η ωορρηξια σου.

Αχχ μακρι να ξέρεις το κακο ειναι οτι αρχιζω να το πιστεύω και εγω και αν αδιαθετησω θα τρελαθω! Ευχωμαι.να συνεχιστεί η καθυστέρηση τιποτα αλλο! Στο 10 λεπτο φενοταν με πολυ ζορι με το φακο απο το κινητό χωρις φακο δεν θα φενοταν! Τα τεστ τα πεταξα γιατι πηγενα συμεχεια και τα κοιτούσα!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , Ungry girl είπε:

Αχχ μακρι να ξέρεις το κακο ειναι οτι αρχιζω να το πιστεύω και εγω και αν αδιαθετησω θα τρελαθω! Ευχωμαι.να συνεχιστεί η καθυστέρηση τιποτα αλλο! Στο 10 λεπτο φενοταν με πολυ ζορι με το φακο απο το κινητό χωρις φακο δεν θα φενοταν! Τα τεστ τα πεταξα γιατι πηγενα συμεχεια και τα κοιτούσα!

Μετά φαινόταν κ χωρίς φακό; Στο φως της μέρας το είδες;


6penp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, orianna είπε:

Μετά φαινόταν κ χωρίς φακό; Στο φως της μέρας το είδες;

Ναι όταν περναει η ωρα φενετε..το χθεσινο ιδικα πεντακαθαρα! Αλλα ολλα οσα εχω κανει φενονται και σε κανονικο δωμάτιο με λιγο φως αλλα μετα απο ωρα! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Ungry girl είπε:

Ναι όταν περναει η ωρα φενετε..το χθεσινο ιδικα πεντακαθαρα! Αλλα ολλα οσα εχω κανει φενονται και σε κανονικο δωμάτιο με λιγο φως αλλα μετα απο ωρα! 

Μια χαρά..για μένα είσαι εγκυος κ συγχαρητήρια κ να προσέχεις. Είναι πολύ συνηθισμένο μετά από σαλπιγγογραφία να μένεις εγκυος γτ το υγρό ανοίγει τελείως τις σαλπιγγες τις καθαρίζει από μικροεμποδια. Επίσης μια ερώτηση. Ο άντρας σου όταν δίνει για σπερμοδιαγραμμα προσέχει να μπαίνει όλη η ποσότητα στο κυπελλάκι σωστά; Δεν υπάρχει περίπτωση να του φεύγουν τα μισά από έξω από το κυπελλάκι έτσι; Γτ έχουμε φίλο που την είχε πατήσει έτσι κ του βγαλαν 8 εκατομμύρια σπερμα. 


6penp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , orianna είπε:

Μια χαρά..για μένα είσαι εγκυος κ συγχαρητήρια κ να προσέχεις. Είναι πολύ συνηθισμένο μετά από σαλπιγγογραφία να μένεις εγκυος γτ το υγρό ανοίγει τελείως τις σαλπιγγες τις καθαρίζει από μικροεμποδια. Επίσης μια ερώτηση. Ο άντρας σου όταν δίνει για σπερμοδιαγραμμα προσέχει να μπαίνει όλη η ποσότητα στο κυπελλάκι σωστά; Δεν υπάρχει περίπτωση να του φεύγουν τα μισά από έξω από το κυπελλάκι έτσι; Γτ έχουμε φίλο που την είχε πατήσει έτσι κ του βγαλαν 8 εκατομμύρια σπερμα. 

Χαχαχαχαχαχα...Όχι ρε συ..οχι οχι ολα μεσα και εχθες τον ρώτησα μη του ξεφυγε τιποτα οχι μου ειπαι..

Αν ειμαι σε ευχαριστώ!! Δεν ειναι ξ σαλπιγγογραφια ουτος η αλλος καθατη βγήκε εμεις εχουμε αλλα θεματα εκτος και αν εγινε θαυμα δεν υπάρχει κατι αλλο! Αν δεν κανω χοριακη να βγει θετικη παρ αυτα δεν μπορω να το πηστεψω!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 12 λεπτά , Ungry girl είπε:

Χαχαχαχαχαχα...Όχι ρε συ..οχι οχι ολα μεσα και εχθες τον ρώτησα μη του ξεφυγε τιποτα οχι μου ειπαι..

Αν ειμαι σε ευχαριστώ!! Δεν ειναι ξ σαλπιγγογραφια ουτος η αλλος καθατη βγήκε εμεις εχουμε αλλα θεματα εκτος και αν εγινε θαυμα δεν υπάρχει κατι αλλο! Αν δεν κανω χοριακη να βγει θετικη παρ αυτα δεν μπορω να το πηστεψω!!!

καλημερα! βρε κοριτσι τα hometest φαινονται μετα απο ωρα ειπαμε. αν το βλεπεις ειναι θετικο δεν υπαρχει περιπτωση. καλητερα να πας να παρεις ενα clear blue η καποια αλλη μαρκα εκτος απτο iq που πηρες εχθες. 

ααα κανε ενα πειραμα κανε ενα τεστ με νερο κ βαλτα διπλα διπλα να δεις αν στο νερο φαινετε το ιδιο με αυτο με τα ουρα. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Δήμητρα1988 είπε:

καλημερα κοριτσια!!!!!! 

@Ungry girl εγινα το θαυμα????  ακομη δε σου ηρθε ε???  εκανες και σημερα τεστακι με πρωινα ουρα??

@caramel_83 εσυ πως πας?

Καλημέρα δεν ξερω μπορει!ναι εκανα τίποτα το ιδιο 

πρίν από 6 λεπτά , linaa είπε:

καλημερα! βρε κοριτσι τα hometest φαινονται μετα απο ωρα ειπαμε. αν το βλεπεις ειναι θετικο δεν υπαρχει περιπτωση. καλητερα να πας να παρεις ενα clear blue η καποια αλλη μαρκα εκτος απτο iq που πηρες εχθες. 

ααα κανε ενα πειραμα κανε ενα τεστ με νερο κ βαλτα διπλα διπλα να δεις αν στο νερο φαινετε το ιδιο με αυτο με τα ουρα. 

Θα δω ισως παρω ενα απο φαρμακείο μετα τη δουλεια clear bleu δεν ξερω πιστεύω πως σημερα με πρωινα ουτα θα επρεπε να δειχνει κανονοκα 1 μερα καθυστέρησης σημερα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Ungry girl είπε:

Καλημέρα δεν ξερω μπορει!ναι εκανα τίποτα το ιδιο 

Θα δω ισως παρω ενα απο φαρμακείο μετα τη δουλεια clear bleu δεν ξερω πιστεύω πως σημερα με πρωινα ουτα θα επρεπε να δειχνει κανονοκα 1 μερα καθυστέρησης σημερα!

αντε αντε εγω πιστευω θα εχουμε ευχαριστα...!!! μακαρι δλδ πραγματικα το ευχομαι!!!!! τι ωρα σχολας?? θα περιμενω πως και πως!!! μπορεις να πας και για χοριακη που ειπες πριν για πιο σιγουρα....

Link to comment
Share on other sites

@Ungry girl καλημερα κοριτσακι μου! Πιστεύω οτι επιτέλους έρχεται κατι καλο στη ζωη σου! Μακρι να εισαι τελικα... Τρέξε για μια χοριακη γτ θα σκάσεις εσυ θα σκασουμε και εμεις!!!:-P


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...