Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Εγώ πάντως κορίτσια έκανα ένα τεστ πριν καμία ώρα αλλά είχα πιει νερό βέβαια και δεν ήταν πολύ σκουρα τα  ουρα και βγήκε πιο αχνη από χθες η γραμμή … και τσάμπα τώρα μπηκα σε αυτή τη διαδικασία . Θα κάνω ένα τη Παρασκευή κ ας γίνει ότι θέλει π θεός γιατί βαρέθηκα κ κουράζω κ εσάς τσάμπα που έχει η κάθε μια τις σκέψεις και τις έννοιες της … 

      Αχ αυτά τα τεστ!Τζάμπα στεναχώρια πήρες τώρα ρε συ..μπορεί να είναι όλα καλά και απλά λόγω του ότι είναι βράδυ,να έδειξε πιο αχνό.. Πότε εχεις χοριακη?Εγώ το πήρα απόφαση πάντως,δεν θα ξανακάνω τεστ πριν τη χοριακη,είχα σαλταρει τελείως! 

      Και φυσικά δεν κουράζεις καμία από εμάς,πάλι καλά που υπάρχει το φορουμ και συζητάμε ο,τι μας προβληματίζει 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

Just now, Δήμητρα1988 είπε:

αντε αντε εγω πιστευω θα εχουμε ευχαριστα...!!! μακαρι δλδ πραγματικα το ευχομαι!!!!! τι ωρα σχολας?? θα περιμενω πως και πως!!! μπορεις να πας και για χοριακη που ειπες πριν για πιο σιγουρα....

Σε ευχαριστώ μακαρι να ειναι θετικα τα πράγματα για χοριακη δεν εχει καπου σημερα σαββατο να παω απο δευτερα μαλλον θα κανω ενα clear που λεει κ η λινα αλλα φοβαμαι και λιγο καθε φορα παω τουαλετα να δωεν μηπως ήρθε το φοβαμαι το κακο χαχαχαχαχαχαχα δεν μπορουσε να βγει ενα ξεκαθαρο θετικο να μη γινεται ολο αυτο

πρίν από 5 λεπτά , Μάντη είπε:

@Ungry girl καλημερα κοριτσακι μου! Πιστεύω οτι επιτέλους έρχεται κατι καλο στη ζωη σου! Μακρι να εισαι τελικα... Τρέξε για μια χοριακη γτ θα σκάσεις εσυ θα σκασουμε και εμεις!!!:-P

Καλημέρααα δεν ξερω αν θα ειναι κατι καλο παντος το σιγουρο είναι πως αν δεν ειμαι θα ειμαι για ξυλο με τοσο πριξημο που σας εχω κανει!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Ungry girl είπε:

Σε ευχαριστώ μακαρι να ειναι θετικα τα πράγματα για χοριακη δεν εχει καπου σημερα σαββατο να παω απο δευτερα μαλλον θα κανω ενα clear που λεει κ η λινα αλλα φοβαμαι και λιγο καθε φορα παω τουαλετα να δωεν μηπως ήρθε το φοβαμαι το κακο χαχαχαχαχαχαχα δεν μπορουσε να βγει ενα ξεκαθαρο θετικο να μη γινεται ολο αυτο

Καλημέρααα δεν ξερω αν θα ειναι κατι καλο παντος το σιγουρο είναι πως αν δεν ειμαι θα ειμαι για ξυλο με τοσο πριξημο που σας εχω κανει!

μην ανχωνεσε βρες ενα αλλο τεστ κ καντο το απογευμα! μια χαρα θα εισαι αν βλεπεις γραμμουλα δεν υπαρχει περιπτωση θα εισαι σιγουρα!!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , linaa είπε:

μην ανχωνεσε βρες ενα αλλο τεστ κ καντο το απογευμα! μια χαρα θα εισαι αν βλεπεις γραμμουλα δεν υπαρχει περιπτωση θα εισαι σιγουρα!!!!

Ναι εκτός αν τα hometest ειναι χαλασμενα η γραμμη εξάτμισης τελεικα και τσαμπα τα όνειρα θα δω μολις γυρίσω σπιτι και θα σας πω!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Ungry girl είπε:

Ναι εκτός αν τα hometest ειναι χαλασμενα η γραμμη εξάτμισης τελεικα και τσαμπα τα όνειρα θα δω μολις γυρίσω σπιτι και θα σας πω!

δεν ειναι χαλασμενα! μπορεις σου ειπα να κανεις κ πειραμα με νερο βαλε ενα τεστ μεσα σε νερο να δεις τι χρωμα θα βγαλει!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 2 λεπτά , Ungry girl είπε:

Ναι εκτός αν τα hometest ειναι χαλασμενα η γραμμη εξάτμισης τελεικα και τσαμπα τα όνειρα θα δω μολις γυρίσω σπιτι και θα σας πω!

Κορίτσι μάλλον είσαι έγκυος. Δεν μπορεί όλα τα τεστ να είναι χαλασμένα. Άσε που αν ήταν δεν θα σου έβγαζε ούτε γραμμή ελέγχου. Και γιατί σε άλλους κύκλους δεν στην έβγαζε;

Αν είχες θετικό στις 3 του Νοέμβρη μπορεί να έκανες ωορρηξία και στις 5-11. Αυτό σημαίνει ότι σήμερα είσαι μόλις 13η μέρα από την ωορρηξία. Αν η εμφύτευση έγινε 11η μέρα (πολύ πιθανόν γιατί είχες αυτά τα ροζ υγρά) η ορμόνη είναι ακόμα πολύ χαμηλά για αυτό και τα τεστ αχνά. Στη hometest μου το είπαν ξεκάθαρα. Δεν βγαίνει καμία γραμμή δεύτερη αν δεν υπάρχει η ορμόνη στα ούρα τουλάχιστον 15 μονάδες. Ηρέμησε, πάρε ένα clear blue να το κάνεις αύριο το πρωί. Και να προσέχεις. Μην σηκώνεις βάρη, μη σκύβεις. 

Σκέψου το εξής σενάριο. Το μεγαλύτερο πρόβλημα που έχετε είναι το σπέρμα (η ενδομητρίωση με διαβάτες σάλπιγγες δεν είναι σοβαρό θέμα). Μπορεί όμως η πρώτη μέτρηση να ήταν λάθος. Συμβαίνουν και αυτά. Και άλλωστε έχουμε δει πολλά να συμβαινουν! 

Ούτε καλημέρα δεν είπα. Κορίτσια είστε όλες καλά με τις βροχές και αυτά που γίνονται;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , linaa είπε:

δεν ειναι χαλασμενα! μπορεις σου ειπα να κανεις κ πειραμα με νερο βαλε ενα τεστ μεσα σε νερο να δεις τι χρωμα θα βγαλει!

Αα λες εεε θα το κανω σίγουρα! Καλο μου ακούγετε

Link to comment
Share on other sites

Just now, alina80 είπε:

Μπορείς να τηλεφωνήσεις και στη hometest. Να τους ρωτήσεις. 

Όπως τα λες ετσι τα σκςυτωμαι και εγω! Απλα μου ειναι δυσκολο μα το πιστέψω εδω και καραμπαμ θετικο να ηταν πάλυ θα δυσκολευωμουν να το πιστεψω ποσο μαλλον τωρα μακαρι να ειναι ετσι γιατι ξεσηκώθηκα εγω ξεσηκωσα και εσας και δεν θελω να μου ερθει περίοδος με τιποτα!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Ungry girl είπε:

Όπως τα λες ετσι τα σκςυτωμαι και εγω! Απλα μου ειναι δυσκολο μα το πιστέψω εδω και καραμπαμ θετικο να ηταν πάλυ θα δυσκολευωμουν να το πιστεψω ποσο μαλλον τωρα μακαρι να ειναι ετσι γιατι ξεσηκώθηκα εγω ξεσηκωσα και εσας και δεν θελω να μου ερθει περίοδος με τιποτα!

Αυτό ούτε να το σκέφτεσαι. Άκου μας ξεσηκώνεις! Βάλε τη σαμπάνια να παγώνει που σου λέω...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 25 λεπτά , Ungry girl είπε:

Αχαχχαα κοριτσι εχω ψηθει παρα παρα πολυ! 

λοιπον @Ungry girl αν εισαι τελικα εγκυος..που απο οτι φαινεται εισαι οφειλεις να κανεις 2 πραγματα...

1) ενα επαναληπτικο clear  blue και να μας στειλεις φωτο 

2) να αλλαξεις το ψευδωνυμο σου σε "happy girl" πχ....αντε αναμενουμε νεαααα 

Επισης εγω σταματαω κ επισημα την αναρρωτικη τελος του μηνα..γιατι με διωχνει το αφεντικο μου..αφου με θεωρει μισο ανθρωπο οπως λεει πια..και το βραδυ εχει μπαλα ειπε ο φιλος μου αρα του ειπα να μου κατεβασει το δεντρο να στολισω χαχαχα ☆♡☆♡☆♡☆♡☆♡☆♡☆☆♡♤☆

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , Ani ani είπε:

λοιπον @Ungry girl αν εισαι τελικα εγκυος..που απο οτι φαινεται εισαι οφειλεις να κανεις 2 πραγματα...

1) ενα επαναληπτικο clear  blue και να μας στειλεις φωτο 

2) να αλλαξεις το ψευδωνυμο σου σε "happy girl" πχ....αντε αναμενουμε νεαααα 

Επισης εγω σταματαω κ επισημα την αναρρωτικη τελος του μηνα..γιατι με διωχνει το αφεντικο μου..αφου με θεωρει μισο ανθρωπο οπως λεει πια..και το βραδυ εχει μπαλα ειπε ο φιλος μου αρα του ειπα να μου κατεβασει το δεντρο να στολισω χαχαχα ☆♡☆♡☆♡☆♡☆♡☆♡☆☆♡♤☆

χαχααχα δεν ξερω να αλλαζω ονομα αλλα αν ειμαι θα το αλλαξω σιγουρα οσο για το οτι σταματας τη δουλεια ετοιμασου να χαλαρωσεις να χαρεις τη εγκυμοσηνη σου και τα τελευταια χριστουγεννα που ειστε μονοι σας με τον αντρουλη σου!!!!

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Ungry girl είπε:

Καλημέρα δεν ξερω μπορει!ναι εκανα τίποτα το ιδιο 

Θα δω ισως παρω ενα απο φαρμακείο μετα τη δουλεια clear bleu δεν ξερω πιστεύω πως σημερα με πρωινα ουτα θα επρεπε να δειχνει κανονοκα 1 μερα καθυστέρησης σημερα!

Και θα το πω ξανα: στην πρωτη μου εγκυμοσυνη, 2η ημερα καθυστερησης σε σταθερο κυκλο 28 ημερων, τεστ clear blue αρνητικο και μετα απο 9 μηνες μωρο 4 κιλα!!!


TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια τεστ δεν πηρα γιατι το φαρμακειο το ενα εδω που ειμαι ειναι κλειστο και το αλλο δεν ειχε παλι μονο iq  και δεν πηρα 

@linaa εκανα το κολπο με το νερο και το τεστ πριν 10 λεπτα μεχρι στιγμης δεν εχει εμφανησει τιποτα ουτε με φαντασια αμα βγαλει γραμμη αυτο που βουτιξα στο νερο θα σας ενημερωσω χαχαχαχαχα

απο την αλλη το στηθος μου σημερα δεν με ποναει με ποναει ελαχιστα καμια σχεση οπως πριν 4 μερες ρε κοριτσια μηπως υ παρχει πιθανοτητα να μην μου ερθει αυτο το μηναα αλλα να μην ειμαι και εγκυος?????

οι υπολοιπες της αναμονης?

@ada32? @caramel_83?

Just now, CME2205 είπε:

Και θα το πω ξανα: στην πρωτη μου εγκυμοσυνη, 2η ημερα καθυστερησης σε σταθερο κυκλο 28 ημερων, τεστ clear blue αρνητικο και μετα απο 9 μηνες μωρο 4 κιλα!!!

axxaxaxa να το χερεσαι το ζουζουνι να αυτα ακουω κι εγω και μου μπενουν ιδεες χαχαχαχα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...