Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Angot είπε:

      σήμερα εχω ελαφρώς πονάκια κοιλιτσα κ μέση! αλλά ισα ενόχληση! με πιάνουν 1 φορά τη βδομάδα , πίνω ένα ντεπονακι κ περνάει! το πρωί βέβαια ξύπνησα με τόση ενέργεια που ήθελα να βγω κ έξω…. 🙄 αύριο εχω το ντοπλερ και αν είναι όλα οκ και μας επιτρέψει ο γιατρός θα κάτσουμε με τον άντρα μ  1 ωριτσα  έξω για φαγητό … 

      Όλα οκ θα είναι και θα πάτε για το φαγητό σας!!!! 🥰

      πρίν από 48 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Ναι,είναι αυτής της φιλοσοφίας ο γιατρός μου.Και μετά την πρώτη αποτυχημένη προσπάθεια,είχαμε αφήσει κενό ένα μήνα και μετά προσπάθησα ξανά. Μακάρι να πετύχει αυτή τη φορά ❤️

      Συγχαρητήρια και για τη χοριακη! Είναι σούπερ ❤️ 🥰 Με το καλό μια τελειομηνη,γλυκιά εγκυμοσύνη 🥰 

      Σε ευχαριστώ κορίτσι μου! 🥰Το ξέρεις και συ ότι περιμένω να δω χοριακη την Τετάρτη....είναι σημαντική...

      Μπράβο τον γιατρό σου που σκέφτεται το καλυτερο για σενα και μπράβο και σένα που τον εμπιστεύεσαι τόσο! Ειναι πολύ σημαντικό. Και μένα ο γιατρός μου είναι πρώτα άνθρωπος και μετά και άριστος  γιατρός και νιώθω πολλή ασφάλεια. Έχω γνωρισει στα τόσα χρόνια πολλούς γιατρούς εξωσωματικέης, 2 ξεχωρίζω μονο!! 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 1 λεπτό , Nati85 είπε:

Μετά από καμμία ώρα εμφανίστηκε αλλά σου λέω εγω το είχα βουτήξει πιο πολύ απ ότι έπρεπε. Και νομίζω μετά από κανένα 40λεπτο εξαφανίστηκε.σημερα στις πόσες μέρες είσαι?θα κάνουμε πάρτυ να ξερεις!!!

βρε ας ειμαι εγω και θα κανουμε παρτυ μη σε νιαζει αλλα...???? και εμενα αργει να βγει αλλα ας πουμε και τοπρωινο που εκανα 6 παρα 5 σημερα το πρωι μεχρι και τωρα φενεται! αχνα αλλα φενετε! βαση ημερολογιου στο κινητο λεει 2η μερα καθηστερησης αλλα δεν ξερω γιατι το λεει εχθες περιμενα οπωτε ειμαι στη 1 μερα καθυστερησης! εκτος απο το βαρος που νιωθω δεν ποναω δηλαδη αν δεν ειχα καθυστερηση δεν θα ελεγα πως θα μου ερεθ ουτε σημερα αλλες φορες οταν ποναω μετα απο 2 ωρες μου ερχεται!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 7 λεπτά , Ungry girl είπε:

βρε ας ειμαι εγω και θα κανουμε παρτυ μη σε νιαζει αλλα...???? και εμενα αργει να βγει αλλα ας πουμε και τοπρωινο που εκανα 6 παρα 5 σημερα το πρωι μεχρι και τωρα φενεται! αχνα αλλα φενετε! βαση ημερολογιου στο κινητο λεει 2η μερα καθηστερησης αλλα δεν ξερω γιατι το λεει εχθες περιμενα οπωτε ειμαι στη 1 μερα καθυστερησης! εκτος απο το βαρος που νιωθω δεν ποναω δηλαδη αν δεν ειχα καθυστερηση δεν θα ελεγα πως θα μου ερεθ ουτε σημερα αλλες φορες οταν ποναω μετα απο 2 ωρες μου ερχεται!

Μπες στο tinypic.com πάτησε επιλογή αρχείου και μετά επιλεξε την φωτογραφία του τεστ μετά πατάς upload

μετά θα σου ζητήσει να γράψεις 2λεξεις που θα βλέπεις τις γράφεις και μετά σου ανεβάζει την φωτογραφία

δεξιά σου εμφανίζει συνδέσμους θα  πατήσεις τον τελευταίο που γράφει στο τέλος jpg το αντιγραφεις

μετά έρχεσαι εδώ και πατάς προσθήκη επιπρόσθετου υλικού και προσθήκης εικόνας από url πατάς επικόλληση και τσουπ εμφανίζεται.καλυτερα να μας το στείλεις σε μήνυμα να έρθει αμέσως.


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα παρεουλα, πως ειστε?? εγω ρε κοριτσια δεν εχω κατι που να με πονηρευει για εγκυμοσυνη λογικα μεχρι Τριτη Τεταρτη πρεπει να μου ερθει (αν καταλαβα σωστα την ωορηξια μου ) κατα τ'αλλα εχω ενοχλησεις στην κοιλια και πριν λιγο ειχα πολυ εντονα τσιμπηματα προς την αριστερη  πλευρα τωρα θα δειξει

@Ungry girl γιατι δε κανεις χοριακη?? δεν μπορει ολα να βγαινουν με γραμμες

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , caramel_83 είπε:

καλημερα παρεουλα, πως ειστε?? εγω ρε κοριτσια δεν εχω κατι που να με πονηρευει για εγκυμοσυνη λογικα μεχρι Τριτη Τεταρτη πρεπει να μου ερθει (αν καταλαβα σωστα την ωορηξια μου ) κατα τ'αλλα εχω ενοχλησεις στην κοιλια και πριν λιγο ειχα πολυ εντονα τσιμπηματα προς την αριστερη  πλευρα τωρα θα δειξει

Το μόνο που πονηρευει για εγκυμοσύνη είναι η καθυστέρηση. Όλα τα άλλα δε λένε τίποτα. Τόσες κοπέλες εδώ μέσα καμία δεν είχε τα ίδια συμπτώματα με μια άλλη. Οπότε περιμένουμε απλώς. Για την ακρίβεια ΔΕΝ περιμένουμε (περίοδο).

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , caramel_83 είπε:

καλημερα παρεουλα, πως ειστε?? εγω ρε κοριτσια δεν εχω κατι που να με πονηρευει για εγκυμοσυνη λογικα μεχρι Τριτη Τεταρτη πρεπει να μου ερθει (αν καταλαβα σωστα την ωορηξια μου ) κατα τ'αλλα εχω ενοχλησεις στην κοιλια και πριν λιγο ειχα πολυ εντονα τσιμπηματα προς την αριστερη  πλευρα τωρα θα δειξει

@Ungry girl γιατι δε κανεις χοριακη?? δεν μπορει ολα να βγαινουν με γραμμες

καραμελακι αν δεν αδιαθετησω μεχρι δευτερα πρωι θα παω να κανω και να παρω και τα αποτελεσματα απο το σπερμοδιαγραμμα πρεπει να περιμενω να περασει το σκ!

δεν ξερω αν ειναι γραμμες εξατμησης λογικα σε ολα θα βγενουν παντος σε αυτο που βουτιξα στο νερο που μου ειπε η λινα δεν εχει εμφανησει δευτερη γραμμη χαχχαχχα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, alina80 είπε:

Το μόνο που πονηρευει για εγκυμοσύνη είναι η καθυστέρηση. Όλα τα άλλα δε λένε τίποτα. Τόσες κοπέλες εδώ μέσα καμία δεν είχε τα ίδια συμπτώματα με μια άλλη. Οπότε περιμένουμε απλώς. Για την ακρίβεια ΔΕΝ περιμένουμε (περίοδο).

ακριβως ετσι... δεν αγχωνομαι ...τουλαχιστον οχι ακομα :P:P 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! Έγω ευτυχώς αδιαθετησα στην ωρα μου με αρκετο πονο σήμερα το πρωί. @Nati85 Την Πέμπτη που θα πάω Στον γιατρό θα ρωτήσω για τις Κύστες.. Γτ δεν είχα καμία καθυστέρηση λόγω αυτών κ ήταν περίεργο τα τεστ ωορηξιας. 

Όποτε @ellilaw έμενα ο κύκλος μου μετα την βιοχημική οι ςπομενοι κυκλοι ειναι 28 μερων.. 

@Ungry girl είσαι εγκυος κορίτσι μου,αν έχει άχνη γραμμή είσαι ιιιιιι, αφού ουτε περιοδο εχεις.


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , ada32 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Έγω ευτυχώς αδιαθετησα στην ωρα μου με αρκετο πονο σήμερα το πρωί. @Nati85 Την Πέμπτη που θα πάω Στον γιατρό θα ρωτήσω για τις Κύστες.. Γτ δεν είχα καμία καθυστέρηση λόγω αυτών κ ήταν περίεργο τα τεστ ωορηξιας. 

Όποτε @ellilaw έμενα ο κύκλος μου μετα την βιοχημική οι ςπομενοι κυκλοι ειναι 28 μερων.. 

@Ungry girl είσαι εγκυος κορίτσι μου,αν έχει άχνη γραμμή είσαι ιιιιιι, αφού ουτε περιοδο εχεις.

φφφ καισυ αδιεθετησες εμα πια ! τι επαθε ο νοεμβρης χααχχα

δεν ξερω αν ειμαι αν δεν κανω χορικη δεν πηθωμαι περιοδο οχι δεν εχω!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , ada32 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Έγω ευτυχώς αδιαθετησα στην ωρα μου με αρκετο πονο σήμερα το πρωί. @Nati85 Την Πέμπτη που θα πάω Στον γιατρό θα ρωτήσω για τις Κύστες.. Γτ δεν είχα καμία καθυστέρηση λόγω αυτών κ ήταν περίεργο τα τεστ ωορηξιας. 

Όποτε @ellilaw έμενα ο κύκλος μου μετα την βιοχημική οι ςπομενοι κυκλοι ειναι 28 μερων.. 

@Ungry girl είσαι εγκυος κορίτσι μου,αν έχει άχνη γραμμή είσαι ιιιιιι, αφού ουτε περιοδο εχεις.

κοριτσι μου να μας πεις τι ειπε ο γιατρος

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , Ungry girl είπε:

καραμελακι αν δεν αδιαθετησω μεχρι δευτερα πρωι θα παω να κανω και να παρω και τα αποτελεσματα απο το σπερμοδιαγραμμα πρεπει να περιμενω να περασει το σκ!

δεν ξερω αν ειναι γραμμες εξατμησης λογικα σε ολα θα βγενουν παντος σε αυτο που βουτιξα στο νερο που μου ειπε η λινα δεν εχει εμφανησει δευτερη γραμμη χαχχαχχα

Ανέβασε τες βρε κορίτσι να δούμε... Η εξάτμισης,  σε μένα τουλάχιστον ήταν μια γκρι σκιά. 


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Farmakotriftena είπε:

Ανέβασε τες βρε κορίτσι να δούμε... Η εξάτμισης,  σε μένα τουλάχιστον ήταν μια γκρι σκιά. 

δεν μπορω να το βρω με τιποτα να ανεβασω θα το ξανα ψαξω αλλα δεν τα καταφερνω! 

Link to comment
Share on other sites

ΜΑΝΟΥΛΕΣ

Alekagala 7/10/2017 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!!

oneira_glyka 11/11/2017 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!!

 

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ 

1. Angie trg  ΠΗΤ  9/1/2018!!! ΑΓΟΡΑΚΙ !!!!!! 

2. dimitroula30  ΠΗΤ  17/1/2018!!! ΑΓΟΡΑΚΙ !!!!!! 

3. Kalfeli   ΠΗΤ  2-3/2/2018!!!

4. Ani ani   ΠΗΤ  21/3/2018!!! ΑΓΟΡΑΚΙ !!!!!! 

5. elenakii22 ΠΗΤ  22/3/2018  ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ !!!

6. maria1988  ΠΗΤ  2/4/2018!!!

7. stalitsa82  ΠΗΤ  25/4/2018!!!

8. Vana87 ΠΗΤ  27/5/2018!!!  ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ !!!

9. Farmakotriftena ΠΗΤ  8/6/2018!!!

10. orianna  ΠΗΤ  21/6/2018!!!

11. anemoni1989  ΠΗΤ  1/7/2018!!!

12. Antila  ΤΥΧΕΡΗ ΧΟΡΙΑΚΗ 2311!!!

 

ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

1. andrianni  31/10/2017!!!

2. Papaki@  8-10/11/2017!!!

3. Ασία  12/11/2017!!!

4. t1t1n4k1  14-15/11/2017!!!

5. KalStyl  15/11/2017!!!

6. Ungry girl 17/11/2017!!!

7. ada32 19/11/2017!!!

8. noni90 19/11/2017!!!

9. caramel_83  19-22/11/2017!!!

10. Dimitr@17 20/11/2017!!!

11. Μάντη  21/11/2017!!!

12. alina80 24-26/11/2017!!!

13. Δήμητρα1988 29/11-1/12/2017!!!

14. Elma86  30/11/2017!!!

15. Vila  2/12/2017!!!

16. WannaBeMothe  3/12/2017!!!

17. ritaki13  4/12/2017!!!

18. vvrd  5/12/2017!!!

19. kido  10/12/2017!!!

20. Μαρθα Κ 14-17/12/2017!!!

21. MelinaFo  15/12/2017!!!

22. ntemiiiiii  19/12/2017!!!

23. Nati85 20/12/2017!!!

 

Κορίτσια να δινετε πληροφοριες για να ανανεωνεται το πινακακι μας;)

Με το καλο ολες με ενα μωρακι στην αγκαλια μας!!!:wub:

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

καλημερα σε ολες!!!κοριτσια πολυ συγκινήθηκα πρωινιατικα!μας πηραν οι γονεις μου δωρο στεγνωτηριο!μενουμε σε χωριο σε διώροφη κατοικια,εμεις κατω οι γονεις μ πανω,κ δεν εχουμε το χειμωνα που να απλωνουμε ρουχα γτ ειναι ανοιχτα μπροστα και εχουμε 3σκυλια 3 γατια που μας επισκεφτονται!οποτε λεγαμε η να το κλείσουμε η να παρουμε στεγνωτηριο κ τελικα καταληξαμε με τον ανδρα μου οτι θα περιμέναμε την γέννα για να δουμε τι θα μας κοστισει κ μετα θα περναμε!απλα απλωνουμε μεσα κ μαζευει πολυ υγρασια κ θα περναμε σιγουρα για να μην ερχεται το μωρο σε επαφη με τοση υγρασια!

4 ώρες πρίν, Ungry girl είπε:

Αχχ μακρι να ξέρεις το κακο ειναι οτι αρχιζω να το πιστεύω και εγω και αν αδιαθετησω θα τρελαθω! Ευχωμαι.να συνεχιστεί η καθυστέρηση τιποτα αλλο! Στο 10 λεπτο φενοταν με πολυ ζορι με το φακο απο το κινητό χωρις φακο δεν θα φενοταν! Τα τεστ τα πεταξα γιατι πηγενα συμεχεια και τα κοιτούσα!

καλα της hometest θελουν ωρα για να φανει!!!γτ δεν κανεις σμρ μια χοριακη?

  • Μου αρέσει 2

BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , elenakii22 είπε:

καλημερα σε ολες!!!κοριτσια πολυ συγκινήθηκα πρωινιατικα!μας πηραν οι γονεις μου δωρο στεγνωτηριο!μενουμε σε χωριο σε διώροφη κατοικια,εμεις κατω οι γονεις μ πανω,κ δεν εχουμε το χειμωνα που να απλωνουμε ρουχα γτ ειναι ανοιχτα μπροστα και εχουμε 3σκυλια 3 γατια που μας επισκεφτονται!οποτε λεγαμε η να το κλείσουμε η να παρουμε στεγνωτηριο κ τελικα καταληξαμε με τον ανδρα μου οτι θα περιμέναμε την γέννα για να δουμε τι θα μας κοστισει κ μετα θα περναμε!απλα απλωνουμε μεσα κ μαζευει πολυ υγρασια κ θα περναμε σιγουρα για να μην ερχεται το μωρο σε επαφη με τοση υγρασια!

καλα της hometest θελουν ωρα για να φανει!!!γτ δεν κανεις σμρ μια χοριακη?

ελενακι δεν δεχχονται τετοια ωρα μεχρι τις 10το πρωι περνουν αιμα!

θα περιμενω τη δευτερα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...