Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 15/5/2024 at 10:53 ΠΜ, Angot είπε:

      κορίτσια ούτε σήμερα βγαίνω! με το που μ έβγαλαν τον όρο δοκιμαστικά στα 10 λεπτά προλάβα καο εκανα και 100αρα σύσπαση μαζί με τις άλλες! χωριά ότι πονάω χαμηλά και στη μέση πλέον !! τώρα μ έβαλαν πάλι ότο μ το αύξησαν , θα με κάνουν και μπάνιο και μάλλον δεν θα το αποφύγουμε ! 32+4 σήμερα , ίσως το τραβήξει ως σάββατο να μπω 33 αλλά νομίζω το σωμα μ αρχίζει και προετοιμάζεται. 

      Μπήκα μετά από τόσο καιρό! Angot με το καλό ευχομαι!! Πάλεψα και γώ με πρόωρες συσπάσεις αλλά όλα πήγαν καλά τελικά. Ευχομαι ένα γερό και δυνατό μωρό!

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

Just now, ellilaw είπε:

ναι επεφτε πριν να παρω το χαπι.. και ειχα αφορητους πονους 

τι να πω εγω πηγαινα μερα παρα μερα για χοριακη κ επρεπε να πεφτει περιπου 50% καθε φορα. στο τελος μηδενισε μετα απο ενα 10ημερο κ μου ηρθε περιοδος. ο γιατρος δεν μου ειπε τιποτα για χαπι ουτε στο νοσοκομειο που ημουν γιατι επεφτε μονη η χοριακη οποτε καθαρισα μονη μου. ο γιατρος σου ειναι μεγαλος? 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 1 λεπτό , alina80 είπε:

Όσο δεν βλέπεις περίοδο  δεν μας νοιάζει τι λένε τα τεστ

σιγουρα! αλλα αμα μας λεγανε τα τεστ και κατι καλο θα ηταν ακομα καλυτερα χαχαχα!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 57 λεπτά , Δήμητρα1988 είπε:

τι ωραια που τα λες βρε αλινα! εκπαιδευτικος επρεπε να γινεισ! δε ξερω κιολας τη δουλεια κανεις αλλα πιστευω θα σου πηγαινε πολυ! 

Ευχαριστώ αλλά δεν νομίζω ότι τα παιδάκια θα συμφωνούσαν. Χαχα!

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Δήμητρα1988 είπε:

χαχαχααχ γτ?? εχεις μεταδοτικοτητα και γινεσαι απολυτα κατανοητη!!

Δεν έχω υπομονή όμως! Και μάλλον θα ήμουν και απαιτητική από τα παιδάκια. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, alina80 είπε:

Δεν έχω υπομονή όμως! Και μάλλον θα ήμουν και απαιτητική από τα παιδάκια. 

η υπομονη μεγαλο μειον γιαυτη τη δουλεια...το απαιτητικη δε μας πειραει...απο μικρα πρεπει να μπαινουν σ αυτο το λουκι....δυστυψως η ευτυχως...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Δήμητρα1988 είπε:

η υπομονη μεγαλο μειον γιαυτη τη δουλεια...το απαιτητικη δε μας πειραει...απο μικρα πρεπει να μπαινουν σ αυτο το λουκι....δυστυψως η ευτυχως...

Για όλες τις δουλειές η υπομονή είναι απαραίτητη! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, ellilaw είπε:

δεν θυμαμαι το χαπι..λετε να ειναι γι αυτο που δυσκολευοναι τωρα να μεινω ;:-(

οποτε μια χαρα εισαι με τον κυκλο σου ! εστρωσε .. καλα βρε πως δυσκολευεσαι να μεινεις εγκυος??? αφου σε 2 μηνες εμεινες , οποτε δεν θα σας παρει κ πολυ καιρο να ξανα μεινεις! .. 

1 hour ago, linaa είπε:

αχ σορρυ παλι δεν καταλαβα επεφτε η χοριακη μονη της πριν παρεις το χαπι? 

λινα εκανε μια χοριακη κ ηταν 200 αλλη μια 300 κ στην τριτη 150 κ πηρε χαπι .. εγω αυτο καταλαβα .. αλλα απορω ποιος γιατρος δινει χαπια με τοσο χαμηλη χοριακη ??:confused::confused:


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

λοιπων κοριιτσια για κακη μου τυχη βρικα κατι παραπεταμενα τεστακια και εκανα ακομα ενα για να κρατησω χρονο

με το που το εκανα μετα απ ενα 20λεπτο σχεδων αρχιζεις με πολυ προσπαθεια και φως να το διακρινεις στο μισαωρο ειναι εμφανες! ας με μαζεψει καποια χαχαχαχα οκ σταμματαω! δεν ξανα ασχολουμε!:oops:

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Ungry girl είπε:

λοιπων κοριιτσια για κακη μου τυχη βρικα κατι παραπεταμενα τεστακια και εκανα ακομα ενα για να κρατησω χρονο

με το που το εκανα μετα απ ενα 20λεπτο σχεδων αρχιζεις με πολυ προσπαθεια και φως να το διακρινεις στο μισαωρο ειναι εμφανες! ας με μαζεψει καποια χαχαχαχα οκ σταμματαω! δεν ξανα ασχολουμε!:oops:

ανεβασε φωτο..

  • Μου αρέσει 1

BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Ungry girl είπε:

δεν ξερω πως εχω προσπαθησει και δεν μπορω!!!!!!!!!!!1

Περιμενω εναγωνιως μη νομιζεις επειδη δε μιλαω εχω φυγει!!!!! Λες να έγινε το θαυμα κ τσαμπα να αμπελοφιλοσοφουσαμε χθες?

Link to comment
Share on other sites

Just now, noni90 είπε:

Περιμενω εναγωνιως μη νομιζεις επειδη δε μιλαω εχω φυγει!!!!! Λες να έγινε το θαυμα κ τσαμπα να αμπελοφιλοσοφουσαμε χθες?

χαχχαχαχα κριβεσαι αχαχα...λες? λες? δεν ξερω πραγματικα θελω να πιστευω πως τσαμπα χαχχααχα

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ungry girl είπε:

χαχχαχαχα κριβεσαι αχαχα...λες? λες? δεν ξερω πραγματικα θελω να πιστευω πως τσαμπα χαχχααχα

Ανεβασε το τεστακι και μετρα καθυστερηση!!!! Αντε επιτελους ν ακουσουμε ενα καλο νεο!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , noni90 είπε:

Ανεβασε το τεστακι και μετρα καθυστερηση!!!! Αντε επιτελους ν ακουσουμε ενα καλο νεο!

απο αυριο θα μετρα και αν δεν κανω λαθος μεχρι αυριο δεν θα μου ερεθει αν κρινω πως δεν ποναω καθολου!!!!!

αυριο νομιζω θα κριθει καλυτερα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...