Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • @Eflenew καλησπέρααααααα κορίτσια ακούσαμε κανονικά το μωράκι μασ 127 παλμούς 6 εβδομάδων και 1 ημέρας σασ ψέμα κάθομαι και το ακούω από εκείνη την ώρα στο κινητό. Το κακό είναι ότι έχει μικρή αποκόλληση γι'αυτό και είχε καφέ εχτές σήμερα βέβαια δεν έχει. Η γυναίκα μου θέλει να πάει για δουλειά γιατί δεν μπορεί να πάρει άδεια (δασκάλα) και έχω τρελαθεί δεν θέλω να πάει κάτι άσχημα.

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 1 λεπτό , Ungry girl είπε:

Θα κανω αλλα σημερα η να περιμένω να μου τελειωσει τελειως!?

Να αρχισω να ανησυχώ??

κοριτσι κανε ενα τεστ αλλα μπορει οπως ειπαμε οντως να τα ειχες καταφερει κ απλα να μην πηγε τοσο καλα...κανε ομως ενα για να σιγουρευτείς γτ αν ειναι αχνο καλο θα ηταν να κανεις μια χοριακη να δεις που βρίσκεσαι!

  • Μου αρέσει 1

BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 1 λεπτό , Ungry girl είπε:

Θα κανω αλλα σημερα η να περιμένω να μου τελειωσει τελειως!?

Να αρχισω να ανησυχώ??

Όχι μην ανησυχείς η αυτή την φορά έτσι είναι ο κύκλος σου η κάτι πήγε να γίνει.εγω λέω να κανεις ένα σήμερα.ποτε εκανες το τελευταίο?


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , elenakii22 είπε:

κοριτσι κανε ενα τεστ αλλα μπορει οπως ειπαμε οντως να τα ειχες καταφερει κ απλα να μην πηγε τοσο καλα...κανε ομως ενα για να σιγουρευτείς γτ αν ειναι αχνο καλο θα ηταν να κανεις μια χοριακη να δεις που βρίσκεσαι!

Παιζει να εχω παθει κατι? Θα κανω τεστ!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Nati85 είπε:

Όχι μην ανησυχείς η αυτή την φορά έτσι είναι ο κύκλος σου η κάτι πήγε να γίνει.εγω λέω να κανεις ένα σήμερα.ποτε εκανες το τελευταίο?

Το πρωι που αδιαθετησα πριν αδιαθετησω πριν 3 μερες δηλαδή!

 

Just now, elenakii22 είπε:

οχι!!!!

Φφφ παλυ καλα φοβάμαι αν οντως κατι πηγε να γινει δεν θα επρεπε να εχω περισσότερο αιμα?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

42 minutes ago, Ungry girl said:

Καλημερα εχω πολυ άγωνοια για τα νεα σου..να δουμε τι θα σου πει ειναι η πρώτη φορα στη ζωη μου που ειχα και εχω ελάχιστο αιμα και φοβαμαι πολυ! Περιμενουμε νεα σου!

μολις τελειωσω αποψε θα σας ενημερωσω σιγουρα .. και εγω 2 μερες μονο και ακομα εχω πονακια χαμηλα χωρις αιμα!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , ellilaw είπε:

εγκυμοσυνης

Με αχνη γραμμή ο γιατρος δεν μπορεί να δει τίποτα. Θελει 1000 -1500 μονάδες χοριακη για δει τον σάκο.εσύ φαντάσου μπορεί να έχει 50-100. 


6penp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, orianna said:

Με αχνη γραμμή ο γιατρος δεν μπορεί να δει τίποτα. Θελει 1000 -1500 μονάδες χοριακη για δει τον σάκο.εσύ φαντάσου μπορεί να έχει 50-100. 

λογικα θα μου πει να κανω χοριακη!!

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια! Θα δούμε στο τέλος του μήνα λοιπόν!

Εύχομαι σε όλες τις εγκυουλες να εχουν μια καλή εγκυμοσύνη κ με το καλό τα μωράκια τους! Σε εμάς τις υπόλοιπες με το καλό να πιάσουμε το σπορακι μας!:)

  • Μου αρέσει 2

hutep2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , caramel_83 είπε:

μηπως ειναι να αρρωστησεις?:-(

Λες!!αντε παλι!! Μας έχει πάρει από κάτω φέτος.θα τρώω πορτοκάλια!γενικα δεν είμαι πρωινός τύπος σέρνομαι αλλά τωρα ένα παραπάνω.


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 4 λεπτά , elenakii22 είπε:

 

@alina80  εμενα τα στολιδια ειναι περισσοτερο απο οσα χωραει το δέντρο!!χαχα!!καθε χρονο παιρνουμε κ 2-3 καινουργια αλλα δεντρο εχουμε το ιδιο..1.5 μέτρο!

Εμείς επειδή πέρυσι μετακομίσατε πριν τα Χριστούγεννα πήραμε δέντρο και κάποια στολίδια κάπως τυχαία, δηλαδή εκεί που περνάμε πιγκάλ, λάμπες και καλαθάκια σκουπιδιών να καταλαβεις. Και κάπως έτσι μας βγήκε λίγο τσουρουτικο πέρυσι. Χαχαχα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Ungry girl είπε:

Το πρωι που αδιαθετησα πριν αδιαθετησω πριν 3 μερες δηλαδή!

 

Φφφ παλυ καλα φοβάμαι αν οντως κατι πηγε να γινει δεν θα επρεπε να εχω περισσότερο αιμα?

Αφού έχεις τρεις μέρες κανε ένα σήμερα.αν τελικά κάτι υπάρχει ακόμα θα δείξει το τεστ.


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Nati85 είπε:

Αφού έχεις τρεις μέρες κανε ένα σήμερα.αν τελικά κάτι υπάρχει ακόμα θα δείξει το τεστ.

Οκ εγινε θα κανω μολις παω σπιτι και θα σας πω!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...