Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 49 λεπτά , Eflenew είπε:

      Δε κατάλαβα πως υπολόγισε τις  βδομάδες....πως υπολογίζονται??? Η γιατρός τι σας είπε?πόσες μέρες να μείνει σπίτι??? Ότι πει η γιατρός!!!!! Αααα 30/5 ξανά!!!! Αντε με το καλό!!! Τι ωραία!!! Εσύ μπορείς να πάρεις ηρεμιστικά τυχερέ...εμείς απαγορεύεται 😄😄

      Από ότι κατάλαβα το πρόβλημα είναι η οδηγηση που ειναι 1 πήγαινε 1 έλα και έχει λακουβες. Όλη η Ελλάδα μια λακουβα!!!

      Ευτυχώς!!! Στις ηλεκτρονικές αγορές μπορείς να το κάνεις. Λογικό να μην ξέρεις ποιες να πάρεις...προσπαθείς για το καλύτερο...πόσα να γνωρίζουμε πχια!😁

      Όλα μια λακούβα σε αυτή την χώρα. Το καλό είναι ότι οδηγώ εγώ πάμε μαζί (και εγώ δάσκαλος μας έφαγε η εκπαίδευση . Μα συγνώμη η μόνιμη δασκάλα έχει αναρ άδεια για όλα η αναπληρώτρια έχει μήτρα από τα lidl 😅😅 ήθελα να ξέρω τους νόμους τουσ διαβάζουν;  Καλά τα ηρεμιστικά τα βλέπω σιγά σιγά αχααχαχαχα η γιατρός είπε όλα μια χαρά με το μωρό μια μικρή αποκόλληση βλέπω όχι λακούβες και τραντάγματα 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια!! Πήγα στον γιατρο, μου έκανε υπέρηχο μου ειπε πως βλέπει οτι έκανα ωορρηξία, πήγα 14ημερα του κύκλου κ οτι να μην αγχώνομαι οι ωοθήκες μου ειναι μια χαρά.ρωτησα για έξτρα εξετάσεις κ μου ειπε πως δεν χρειάζεται κ οτι στην κόρη του θα έλεγε να περιμένει κάποιους μηνες. Τελος μου ειπε να κανω σεξ μερα παρά μερα τη 10η μερα, την 12η κ την 14η. Οχι κάθε μερα στις γόνιμες. Επίσης είχα ελαφριά μυκητιαση που δεν είχα ξαναπαθει ποτε κ μου δώσε χάπι κ υπόθετο αναρωτιέμαι αν επηρεάζει κ τη σύλληψη Γιατι κάναμε προσπάθεια αυτο το μήνα μηπως πάει στράφι.ξεχασα να ρωτήσω. Αν ξέρει καμια ας μου πει! Ευχαριστωωωω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

5 ώρες πρίν, elenakii22 είπε:

ναι αυτη!

καλησπερα!εμενα μια φιλη μου ειχε αιμα στην ωορρηξια..μηπως εκανες ωορρηξια 17?

Δυστυχώς επειδή θα παω στο Αλεξάνδρας ξερω πως έχει αναμονή στα χειρουργια.. θελω να πιστεύω πως με καποιο τροπο να το κανω Ιανουάριο!

Αυτο θα κριθει αφου μηλησω και.με το γιατρο 4/12

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , elenakii22 είπε:

καλημερα!!! @alina80 μετραμε αντιστροφα ε??στολισατε??εμεις ναι!νωρις νωρις!! @Ani ani τι θα κανεις εσυ με την δουλεια??εγω αυτην την βδομαδα δουλευω τα πρωινά!!

Καλημέρα. Λέω να στολίσουμε το Σάββατο. Χρειαζόμαστε επιπλέον στολίδια πρώτα γιατί έχουμε λίγα! Αν προλάβουμε μέσα στην εβδομάδα θα στολίσουμε σκ. (Εκτός αν αδιαθετήσω και στεναχωρηθώ λίγο!)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσακια μου καλημερα!! συγχαρητηρια στις εγκυουλες! εγω σημερα εκλεισα ραντεβου στο γιατρο .. εκανα ενα τεστ και φαινεται παρα μα παρα πολυ αχνο παλι! θα παω με αφορμη να κανω και το τεστ παπ.. αν εχει οτιδηποτε θα το δει σημερα σωστα;

Link to comment
Share on other sites

19 ώρες πρίν, t1t1n4k1 είπε:

Στης 22 μου είπε ο γιατρός μου να παρω για να κλεισω ραντεβού. Με το που θα εχω νρα θα σας ενημερώσω. Είμαι έγκυος σίγουρα κορίτσια... Τωρα μένει ο υπέρηχος για να σιγουρευτω οτι παν ολα καλα. 

Συγχαρητήρια κοριτσι!!!! Με το καλο και να εξελιχθουν ολα τελεια και ομαλα!!!! :)

  • Μου αρέσει 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, elenakii22 είπε:

καλημερα!!! @alina80 μετραμε αντιστροφα ε??στολισατε??εμεις ναι!νωρις νωρις!! @Ani ani τι θα κανεις εσυ με την δουλεια??εγω αυτην την βδομαδα δουλευω τα πρωινά!!

καλημερα @alina80 και Ελενακι ναι εγω σταματαω τελος του μηνα τελικα! και θα απολαυσω τα χριστουγεννα!!:):-P

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πρίν, Δήμητρα1988 είπε:

ουπςςς και εγω ξεχασα ανανα...αν και δε μου αρεσει καθολου θα ετρωγα αν δε ξεχνουσα να παρω...μονο λιγο χυμο ανανα ηπια....

Δεν τα ξεχνάμε αυταααααα!!!!:-D

  • Μου αρέσει 2

e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακιααα, τι κανετε? επιασε κρυο εεε? ωραια ειναι :D  εμενα λογικα σημερα αυριο αν καταλαβα καλα ωορηξια ειναι να αδιαθετησω, μεχρι στιγμης δεν εχω συμπτωματα περιοδου παντως, ειχα συμπτωματα την προηγουμενη εβδομαδα, ενοχλησεις στην κοιλια.... βεβαια δεν μπορω να πω οτι μπορει να ειμαι εγκυος γιατι δεν εχω τιποτα απολυτως που να με πονηρευει...τελος παντων θα δειξει, ελπιζω μονο να μην ειναι και αυτος ο κυκλος 42 μερες οπως ο προηγουμενος, γιατι θα τρελαθω, εγω γενικα εχω κανονικους προς μικρους κυκλους

@Ungry girl κοπελα μου τωρα ειδα οτι αδιαθετησες, μην σε παιρνει απο κατω, καποια στιγμη θα γινει το θαυμα σε ολες μας ;) αν ξερεις επομενη ημερομηνια αναμονης πες μου να σε φτιαξω στο πινακακι μας 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 9 λεπτά , caramel_83 είπε:

Καλημερα κοριτσακιααα, τι κανετε? επιασε κρυο εεε? ωραια ειναι :D  εμενα λογικα σημερα αυριο αν καταλαβα καλα ωορηξια ειναι να αδιαθετησω, μεχρι στιγμης δεν εχω συμπτωματα περιοδου παντως, ειχα συμπτωματα την προηγουμενη εβδομαδα, ενοχλησεις στην κοιλια.... βεβαια δεν μπορω να πω οτι μπορει να ειμαι εγκυος γιατι δεν εχω τιποτα απολυτως που να με πονηρευει...τελος παντων θα δειξει, ελπιζω μονο να μην ειναι και αυτος ο κυκλος 42 μερες οπως ο προηγουμενος, γιατι θα τρελαθω, εγω γενικα εχω κανονικους προς μικρους κυκλους

@Ungry girl κοπελα μου τωρα ειδα οτι αδιαθετησες, μην σε παιρνει απο κατω, καποια στιγμη θα γινει το θαυμα σε ολες μας ;) αν ξερεις επομενη ημερομηνια αναμονης πες μου να σε φτιαξω στο πινακακι μας 

Καλημερα καραμελακι μου έλα σειρα σου λιγο απο κατω με περνει αλλ δεν πειράζει αυτο που με τρομαζει ειναι οτι ειναι η πρωτη φορα που δεν εχω κανονική ροη και φοβαμαι μηπως επαθα τιποτα! Βαλε με αν θες για 15/12

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, ellilaw είπε:

κοριτσακια μου καλημερα!! συγχαρητηρια στις εγκυουλες! εγω σημερα εκλεισα ραντεβου στο γιατρο .. εκανα ενα τεστ και φαινεται παρα μα παρα πολυ αχνο παλι! θα παω με αφορμη να κανω και το τεστ παπ.. αν εχει οτιδηποτε θα το δει σημερα σωστα;

Το τεστ; Εγκυμοσύνης η ωορρηξίας;


6penp2.png

Link to comment
Share on other sites

On 19/11/2017 at 7:44 ΜΜ, Dimitr@17 είπε:

Εγω μονο το στηθος μου νιωθω πρησμενο...κατα τα αλλα τιποτα παραπανω ...απλα ειχα δει λιγο ρο κατα τις 5 του μηνα για αυτο σκεφυομαι

ωωπ τι εχοουμε εδω? πες μας τετοια ομορφα:)

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, ellilaw είπε:

κοριτσακια μου καλημερα!! συγχαρητηρια στις εγκυουλες! εγω σημερα εκλεισα ραντεβου στο γιατρο .. εκανα ενα τεστ και φαινεται παρα μα παρα πολυ αχνο παλι! θα παω με αφορμη να κανω και το τεστ παπ.. αν εχει οτιδηποτε θα το δει σημερα σωστα;

Καλημερα εχω πολυ άγωνοια για τα νεα σου..να δουμε τι θα σου πει ειναι η πρώτη φορα στη ζωη μου που ειχα και εχω ελάχιστο αιμα και φοβαμαι πολυ! Περιμενουμε νεα σου!

Link to comment
Share on other sites

On 20/11/2017 at 7:10 ΠΜ, Dimitr@17 είπε:

Καλημερααα μολις αδιαθετησα αλλα να σου πω την αληθεια χαρηκα γτ ηθελα να περασει ενας μηνας μετα απο την πσλινδρομη και μετα να ξεκινησω τις προσπαθειες..ετσι μου ειχε πει κ ο γιατρος μου και να ξεκινησω κατι χαπια...που θα με βοηθησουν 

κριμα ρε κοριτσι, ελπιζω τα Χριστουγεννα να εχεις δωρακι ;)

On 20/11/2017 at 11:09 ΠΜ, Μάντη είπε:

Καλημερα κορίτσια.. Δυστυχώς απ οτι φαίνεται μου έρχεται η ατιμη.. οποτε παω και εγω για το Δεκέμβριο...

τελικα κοριτσι τι εγινε?? πες μας οτι δεν σου ηρθε :) 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...