Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 minutes ago, Bluee19 said:

      Εμένα ο άντρας μου πέρνει τις q10 300mg της OL και θα μάθουμε αν έκαναν δουλειά σε  περίπου ένα μήνα που θα το ελέγξουμε 

      Εμείς 600 ημερησίως δεν θυμάμαι ποιας εταιρείας … για να δούμε πως θα βγουν οι εξετάσεις σας περίεργη είμαι … 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 1 λεπτό , caramel_83 είπε:

 

τελικα κοριτσι τι εγινε?? πες μας οτι δεν σου ηρθε :) 

Καλημερα! Απο χθες εχω πονους περιοδου και νιώθω οτι θα μου ερθει απο στιγμη σε στιγμη... Αλλα ακομα δεν εχω δει αιμα... Εκανα τεστ και ηταν αρνητικό οποτε δεν εχω ελπιδες... Παμε για τον αλλο μηνα λογικα..

  • Μου αρέσει 1

jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

2 ώρες πρίν, alina80 είπε:

Καλημέρα. Λέω να στολίσουμε το Σάββατο. Χρειαζόμαστε επιπλέον στολίδια πρώτα γιατί έχουμε λίγα! Αν προλάβουμε μέσα στην εβδομάδα θα στολίσουμε σκ. (Εκτός αν αδιαθετήσω και στεναχωρηθώ λίγο!)

Οτι και να γινει μην πτοεισαι κοριτσι μου!! εναλλακτικα μπορεις να βρεις και κουκουναρια και να προσθεσεις στο δεντρο σου και ετσι γινεται πιο πλουσιο! εμενα που ειναι κ ασπρο του παει πολυ!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

20 ώρες πρίν, t1t1n4k1 είπε:

Στης 22 μου είπε ο γιατρός μου να παρω για να κλεισω ραντεβού. Με το που θα εχω νρα θα σας ενημερώσω. Είμαι έγκυος σίγουρα κορίτσια... Τωρα μένει ο υπέρηχος για να σιγουρευτω οτι παν ολα καλα. 

κοριτσι μου συγχαρητηριαααα, εκανες χοριακη???

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, elenakii22 είπε:

ναι αυτη!

καλησπερα!εμενα μια φιλη μου ειχε αιμα στην ωορρηξια..μηπως εκανες ωορρηξια 17?

Καλημέρα! Ωορρηξία είχα ή 16 ή 17, απλά δεν θυμάμαι να ειχα ροζ σταγόνες στην ωορρηξία ποτέ (εκτός κ αν το πρόσεξα τώρα που ψαχνω συμπτώματα!) κ διάβασα οτι υπάρχει λίγο αιμα στην εμφύτευση (είμαι λίγο ασχετουλα ακόμη!)


hutep2.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, ellilaw είπε:

κοριτσακια μου καλημερα!! συγχαρητηρια στις εγκυουλες! εγω σημερα εκλεισα ραντεβου στο γιατρο .. εκανα ενα τεστ και φαινεται παρα μα παρα πολυ αχνο παλι! θα παω με αφορμη να κανω και το τεστ παπ.. αν εχει οτιδηποτε θα το δει σημερα σωστα;

τεστ εγκυμοσυνης ή ωορηξιας?? ειμαστε πολλες και χανομαι συγνωμη 

οποτε περιμενουμε μαζι εμεις @Μάντη απο μερα σε μερα ;) 

@alina80 νιωθεις κατι?καποιο συμπτωμα??

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα σε ολες! @t1t1n4k1 συγχαρητηρια κοριτσι μου!! Ποσες μερες καθυστερησης μετρας αυτη τη στιγμη και ποτε ειπε οτι θα σε δει ο γιατρος; Ευχομαι να δειτε το σπορακι σου και να πανε ολα τελεια, να κρατησεις ενα τελιομηνο μωρακι στην αγκαλια σου!

@Αgusta δε με αφηνει να σε κανω ταγκ, καλως ηρθες! Και βεβαια μπορει να πετυχατε γονιμοποιηση, γιατι οχι; :) απλως ειναι οντως νωρις για να ηταν αιμορραγια εμφυτευσης αυτες οι σταγονες που ειδες. Αν σου μυριζει το τσιγαρο, μην επιμενεις, σταματα το. Εχω ακουσει για πολλες γυναικες οτι πριν την καθυστερηση ηταν το πρωτο πραγμα που τις ανακατευε. Οποτε για προληπτικους λογους θα ελεγα να ακουσεις τον οργανισμο σου. Ευχομαι συντομα να εχετε ευχαριστα νεα! Παντως περιμενε να πλησιασεις προς τις μερες που (δεν) περιμενεις περιοδο για να κανεις τεστ. Τωρα ειναι νωρις για να αγχωθεις!

Καραμελίτσα, ουτε εσενα με αφηνει να σε κανω ταγκ! Μακαρι να μην σου ερθει!! Δε χρειαζεται να σε πονηρευει κατι απαραιτητα για εγκυμοσυνη, το θεμα μας ειναι να μη δουμε την παλιοπεριοδο! Λιγη υπομονη!! Τι κανετε οι υπολοιπες κορες;

  • Μου αρέσει 1

Grpbp2.png

Link to comment
Share on other sites

ΜΑΝΟΥΛΕΣ

Alekagala 7/10/2017 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!!

oneira_glyka 11/11/2017 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!!

 

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ 

1. Angie trg  ΠΗΤ  9/1/2018!!! ΑΓΟΡΑΚΙ !!!!!! 

2. dimitroula30  ΠΗΤ  17/1/2018!!! ΑΓΟΡΑΚΙ !!!!!! 

3. Kalfeli   ΠΗΤ  2-3/2/2018!!!

4. Ani ani   ΠΗΤ  21/3/2018!!! ΑΓΟΡΑΚΙ !!!!!! 

5. elenakii22 ΠΗΤ  22/3/2018  ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ !!!

6. maria1988  ΠΗΤ  2/4/2018!!!

7. stalitsa82  ΠΗΤ  25/4/2018!!!

8. Vana87 ΠΗΤ  27/5/2018!!!  ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ !!!

9. Farmakotriftena ΠΗΤ  8/6/2018!!!

10. orianna  ΠΗΤ  21/6/2018!!!

11. anemoni1989  ΠΗΤ  1/7/2018!!!

12. Antila  ΤΥΧΕΡΗ ΧΟΡΙΑΚΗ 2311!!!

13. t1t1n4k1  ΘΕΤΙΚΟ ΤΕΣΤΑΚΙ!!!

 

ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

1. andrianni  31/10/2017!!!

2. Papaki@  8-10/11/2017!!!

3. Ασία  12/11/2017!!!

4. Ungry girl 17/11/2017!!!

5. caramel_83  19-22/11/2017!!!

6. Dimitr@17 20/11/2017!!!

7. Μάντη  21/11/2017!!!

8. alina80 24-26/11/2017!!!

9. Δήμητρα1988 29/11-1/12/2017!!!

10. Elma86  30/11/2017!!!

11. ElektraGr  1-2/12/2017!!!

12. Vila  2/12/2017!!!

13. WannaBeMothe  3/12/2017!!!

14. ritaki13  4/12/2017!!!

15. vvrd  5/12/2017!!!

16. kido  10/12/2017!!!

17. KalStyl  12/12/2017!!!

18. Μαρθα Κ 14-17/12/2017!!!

19. MelinaFo  15/12/2017!!!

20. ada32 16/12/2017!!!

21. noni90 18/12/2017!!!

22. ntemiiiiii  19/12/2017!!!

23. Nati85 20/12/2017!!!

 

Κορίτσια να δινετε πληροφοριες για να ανανεωνεται το πινακακι μας;)

Με το καλο ολες με ενα μωρακι στην αγκαλια μας!!!:wub:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Agusta είπε:

Καλημέρα! Ωορρηξία είχα ή 16 ή 17, απλά δεν θυμάμαι να ειχα ροζ σταγόνες στην ωορρηξία ποτέ (εκτός κ αν το πρόσεξα τώρα που ψαχνω συμπτώματα!) κ διάβασα οτι υπάρχει λίγο αιμα στην εμφύτευση (είμαι λίγο ασχετουλα ακόμη!)

Αίμα εμφύτευσης αν δεις θα είναι 6-12 μέρες μετά την ωορρηξία. 

  • Μου αρέσει 1

6penp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Nati85 είπε:

κοριτσακια τι κάνετε? Κάθε πρωι ξυπνάω σαν να με δέρνουν το βράδυ.τα χάλια μου έχω!! Έχουμε κι άλλες κοπέλες που περιμένουν τελικά!!!δεν χω δει το πινακακι.

μηπως ειναι να αρρωστησεις?:-(

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 9 λεπτά , caramel_83 είπε:

τεστ εγκυμοσυνης ή ωορηξιας?? ειμαστε πολλες και χανομαι συγνωμη 

οποτε περιμενουμε μαζι εμεις @Μάντη απο μερα σε μερα ;) 

@alina80 νιωθεις κατι?καποιο συμπτωμα??

 

 

 

 

Αχ δεν ξέρω. Έχω κάτι πονάκια θαμπά χαμηλά, κυρίως αριστερά (τα οποία την Παρασκευή για κάνα δυωρο ήταν αρκετά δυνατά) και υγρά αρκετά. Αυτά. Ίσως να νιώθω και το στήθος μου κάπως πιο βαρύ. Τίποτα ιδιαίτερο. Πιστεύω ότι κάτι μπορεί να έχει γίνει, αλλά μάλλον ευσεβής πόθος είναι και όχι ένστικτο. Αναμονή λοιπόν! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 33 λεπτά , Ungry girl είπε:

Καλημερα εχω πολυ άγωνοια για τα νεα σου..να δουμε τι θα σου πει ειναι η πρώτη φορα στη ζωη μου που ειχα και εχω ελάχιστο αιμα και φοβαμαι πολυ! Περιμενουμε νεα σου!

Αν έχεις κανε άλλο ένα τεστακι να δούμε τι θα δείξει αφού έχεις τόσο λίγο αίμα.


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Nati85 είπε:

Αν έχεις κανε άλλο ένα τεστακι να δούμε τι θα δείξει αφού έχεις τόσο λίγο αίμα.

Θα κανω αλλα σημερα η να περιμένω να μου τελειωσει τελειως!?

Να αρχισω να ανησυχώ??

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ani ani είπε:

καλημερα @alina80 και Ελενακι ναι εγω σταματαω τελος του μηνα τελικα! και θα απολαυσω τα χριστουγεννα!!:):-P

αα μια χαρα!!!!εγω εχω ευελικτο ωραριο αλλα γιορτες θα δουλευω σιγουρα!

πρίν από 17 λεπτά , Agusta είπε:

Καλημέρα! Ωορρηξία είχα ή 16 ή 17, απλά δεν θυμάμαι να ειχα ροζ σταγόνες στην ωορρηξία ποτέ (εκτός κ αν το πρόσεξα τώρα που ψαχνω συμπτώματα!) κ διάβασα οτι υπάρχει λίγο αιμα στην εμφύτευση (είμαι λίγο ασχετουλα ακόμη!)

δυσκολο να ειναι αιμα εμφυτευσης...ειναι πολυ νωρις...πιο πιθανον να ηταν απο την ωορρηξια..βέβαια κ παλι δεν αποκλειται να τα καταφερατε κ ας μην ήταν αιμα εμφυτευσης αυτο!!βαση του κυκλου σου 16-17 ειχες ωορρηξια,η εμφυτευση οπως σου εγραψαν θελει μερες για να γινει!

@alina80  εμενα τα στολιδια ειναι περισσοτερο απο οσα χωραει το δέντρο!!χαχα!!καθε χρονο παιρνουμε κ 2-3 καινουργια αλλα δεντρο εχουμε το ιδιο..1.5 μέτρο!

  • Μου αρέσει 1

BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...