Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 41 minutes ago, Blue Velvet said:

      Είδατε βελτίωση με τις βιταμίνες αυτές?Δεν περιμένω και θαύματα,αλλά τουλάχιστον για το σπέρμα,πιστεύω πως οι βιταμίνες βοηθούν αρκετά.Ειδα κάτι τιμές άσε..γύρω στα 250-300 για δύο άτομα για 3 μήνες,είναι τρέλα!

      Εμείς είχαμε θέμα με την μορφολογία  σπέρματος ήταν 2% … και στις τρεις εξετάσεις σπέρματος … αυτά πρόπερσι κ πέρυσι … πριν τιν εξωσωματική δεν έκαναν εξέταση σπέρματος στάθηκαν στις προηγούμενες … κ όταν κάναμε εξωσωματική άφησαν να γίνει φυσικά η γονιμοποίηση καθώς μας είπαν το σπερμα  κρίθηκε άριστο … τώρα τι να πω και εγώ σκεφτήκαμε μήπως λόγω κοβιντ κλπ το ανοσοποιητικό του άντρα μου ήταν πεσμένο καθώς ήταν κ πολύ συχνά κρυωμένος … από την άλλη γιατί όχι μπορεί αυτά τα χάπια όντως να βοήθησαν … τώρα όσον αγορά τιν ποιότητα ωαρίων δ ξέρω ακόμα σίγουρα πήγε σχετικά καλα γιατί πήραμε 5 βλαστοκυστες 5 ημερών με τις τρεις να χαρακτηρίζονται άριστες … 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 22 λεπτά , kido είπε:

@Μάντηwelcome to the club! Μην στεναχωριέσαι, ο Νοέμβρης δεν τα πήγε πολύ καλά εδώ μέσα... πάμε κατευθείαν στο γκουπ των χριστουγέννων!! Καλύτερα για να μη γεννάμε αυγουστιάτικα (λέμε τώρα)!

Ελπιζω να μας ταιριάζει περισσότερο ο Δεκέμβρης χαχαχαχαχα!!! Ναι ναιιι αυτο σκεφτόμουν και εγω για τον Αύγουστο χαχαχαχχαχαχααχ


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

καλημερα κοριτσια! τι κανετε?

λοιπων ακουστε ιστορια να παθετε πλακα μονο σε εμενα συμβενουν! 

παω στο μικροβιολογο να παρω το σπερμοδιαγραμμα μου λεει να σε ρωτησω γιατι σε εβαλαν να κανεις παλυ σπερμοδιαγραμμα?

λεω γιατι ηταν λιγος ο αρηθμος ηταν μονο 12 εκ... μου λεει εγω τοτε τι σου ειχα πει? οτι δεν ειναι καλο? λεω γιατρε εσεις μου ειχατε πει οτι ειναι πολυ καλο και πως εχει και παρα πολυ καλη κινητικοτιτα! οπωτε ακου να δεις μου λεει τωρα ειναι 80 εκ αποκλειτε να ηταν 12εκ και να ανεβηκε τοσο...μαλλον ειχα κανει λαθος και ειχα βαλει ενα μηδενικο λιγοτερο!

μενω παγωτο δεν ηξερα τι να κανω να χαρω? η να τον χτυπησω αχχαχχαχαχααχ! κοριτσια ειμαι χαρουμενη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Μου αρέσει 6
  • Χαχα 2
  • Μπερδεμένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια μου καλά!!!βλεπω αδιαθέτησαμε όλες.παμε για τον τυχερό μας μήνα τον Δεκέμβριο!!!:mad:

πρίν από 1 λεπτό , Ungry girl είπε:

καλημερα κοριτσια! τι κανετε?

λοιπων ακουστε ιστορια να παθετε πλακα μονο σε εμενα συμβενουν! 

παω στο μικροβιολογο να παρω το σπερμοδιαγραμμα μου λεει να σε ρωτησω γιατι σε εβαλαν να κανεις παλυ σπερμοδιαγραμμα?

λεω γιατι ηταν λιγος ο αρηθμος ηταν μονο 12 εκ... μου λεει εγω τοτε τι σου ειχα πει? οτι δεν ειναι καλο? λεω γιατρε εσεις μου ειχατε πει οτι ειναι πολυ καλο και πως εχει και παρα πολυ καλη κινητικοτιτα! οπωτε ακου να δεις μου λεει τωρα ειναι 80 εκ αποκλειτε να ηταν 12εκ και να ανεβηκε τοσο...μαλλον ειχα κανει λαθος και ειχα βαλει ενα μηδενικο λιγοτερο!

μενω παγωτο δεν ηξερα τι να κανω να χαρω? η να τον χτυπησω αχχαχχαχαχααχ! κοριτσια ειμαι χαρουμενη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Πλάκα κανεις!!!!θα μας τρελάνει ο άνθρωπος έτσι!!!καλα θα κανεις την λαπαρσκοπηση και μετά θα μείνεις ρε κοριτσάκι εγκυουλα πιστευω.οποτε αυτός ο αριθμός είναι καλός για φυσιολογική σύλληψη?να πας και τα δυο αποτελέσματα στον ουρολογο

  • Μου αρέσει 1

e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια όμορφα! @Ungry girl κοριτσάκι τέλεια τα νέα του αντρουλη σου! Οπότε δε χρειάζεται να στεναχωριέσαι που ήρθε συνεχεισε χαλαρά και Όλα θα γίνουν είμαι σίγουρη!

Και Τα υπόλοιπα κορίτσια που τους ήρθε η συχαμενη πάρτε δυνάμεις και περιμένουμε χριστουγεννιάτικα δωρομπεμπε!  Χιχι 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Nati85 είπε:

Γεια σας κορίτσια μου καλά!!!βλεπω αδιαθέτησαμε όλες.παμε για τον τυχερό μας μήνα τον Δεκέμβριο!!!:mad:

Πλάκα κανεις!!!!θα μας τρελάνει ο άνθρωπος έτσι!!!καλα θα κανεις την λαπαρσκοπηση και μετά θα μείνεις ρε κοριτσάκι εγκυουλα πιστευω.οποτε αυτός ο αριθμός είναι καλός για φυσιολογική σύλληψη?να πας και τα δυο αποτελέσματα στον ουρολογο

axxx  οχι μηλαω σοβαρρα κοντεψα να τρελαθω με εξωσωματικες και ιστοριες!!!!!!!!!

με νιαζει οτι ειναι καλα απο γενικη οικονα αυτος παλυ μου ειπαι ειναι καλο!!!!!

δεν με νιαζει το λαθος αρκει που ολα ειναι καλαααααααααααα!!!!!!!!

πρίν από 1 λεπτό , Δήμητρα1988 είπε:

Καλημέρα κορίτσια όμορφα! @Ungry girl κοριτσάκι τέλεια τα νέα του αντρουλη σου! Οπότε δε χρειάζεται να στεναχωριέσαι που ήρθε συνεχεισε χαλαρά και Όλα θα γίνουν είμαι σίγουρη!

Και Τα υπόλοιπα κορίτσια που τους ήρθε η συχαμενη πάρτε δυνάμεις και περιμένουμε χριστουγεννιάτικα δωρομπεμπε!  Χιχι 

οχι δημητρουλα μου στεναχωριθηκα αλλα μετα απο αυτο μου εδωσε δυναμη να συνεχισω!!!!!!!!!!!!!

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Ungry girl είπε:

axxx  οχι μηλαω σοβαρρα κοντεψα να τρελαθω με εξωσωματικες και ιστοριες!!!!!!!!!

με νιαζει οτι ειναι καλα απο γενικη οικονα αυτος παλυ μου ειπαι ειναι καλο!!!!!

δεν με νιαζει το λαθος αρκει που ολα ειναι καλαααααααααααα!!!!!!!!

Ποτε είπες έχεις ραντεβού με τον ουρολόγο τον Δεκέμβριο?να δούμε τι θα σου πει και αυτός που είναι ειδικός.μπραβο ρε κοριτσάκι πολύ χαίρομαι.ολα θα μπουν σε μια σειρά σιγά σιγά.


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nati85 είπε:

Ποτε είπες έχεις ραντεβού με τον ουρολόγο τον Δεκέμβριο?να δούμε τι θα σου πει και αυτός που είναι ειδικός.μπραβο ρε κοριτσάκι πολύ χαίρομαι.ολα θα μπουν σε μια σειρά σιγά σιγά.

οχι ραντεβου με τον ουρολογο δεν εχω κλησει..περιμενα να μπει ο κενουριος μηνας για να πληρωθω 4 δεκεμβριου εχω ραντεβου με τον κενουριο γιατρο στο αλεξανδρας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

αχ μακαρι τωρα πηρα πολυ δυναμη αμα ξερω οτι ειναι καλο το σπερμα θα κανω και τη λαπαροσκοπηση και θα τελειωσει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Ungry girl είπε:

οχι ραντεβου με τον ουρολογο δεν εχω κλησει..περιμενα να μπει ο κενουριος μηνας για να πληρωθω 4 δεκεμβριου εχω ραντεβου με τον κενουριο γιατρο στο αλεξανδρας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

αχ μακαρι τωρα πηρα πολυ δυναμη αμα ξερω οτι ειναι καλο το σπερμα θα κανω και τη λαπαροσκοπηση και θα τελειωσει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Καλά εγώ θα τον είχα βρίσει τον τύπο. Άκου ξέχασα ένα μηδενικό. Τι είναι τα εκατομμύρια καλέ; Στραγάλια; Τέλος παντων. Κρατάμε το θετικό. Εσύ κοίτα να συνεχίσεις δυναμικά τις προσπάθειες. Μην σταματήσεις ε; 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, alina80 είπε:

Καλά εγώ θα τον είχα βρίσει τον τύπο. Άκου ξέχασα ένα μηδενικό. Τι είναι τα εκατομμύρια καλέ; Στραγάλια; Τέλος παντων. Κρατάμε το θετικό. Εσύ κοίτα να συνεχίσεις δυναμικά τις προσπάθειες. Μην σταματήσεις ε; 

αχχαχαχαχα αλινακι μου και εγω δεν ηξερα τι να κανω αλλα η χαρα μου ηταν μεγαλητερη και ετσι δεν τον εβρησα! δεν λες τιποτα ενα μηδενικο λεει αχαχχαχ!

αποτην αλλη μου λεει εχει παρει καποια αντιβιωση λεω οχι μονο το wellman conseption λετε να εχει κανει τοσο μεγαλη αλλαγη????????????:-D

τωρα δεν σταματαω τιποτα τωρα πηρα φορα!!!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , Nati85 είπε:

Γεια σας κορίτσια μου καλά!!!βλεπω αδιαθέτησαμε όλες.παμε για τον τυχερό μας μήνα τον Δεκέμβριο!!!:mad:

Πλάκα κανεις!!!!θα μας τρελάνει ο άνθρωπος έτσι!!!καλα θα κανεις την λαπαρσκοπηση και μετά θα μείνεις ρε κοριτσάκι εγκυουλα πιστευω.οποτε αυτός ο αριθμός είναι καλός για φυσιολογική σύλληψη?να πας και τα δυο αποτελέσματα στον ουρολογο

Εγώ δεν έχω αδιαθετησει ακόμα. Το σκ ΔΕΝ περιμένω. Ας μην τον καταδικάσουμε το Νοέμβριο ακόμα!

πρίν από 1 λεπτό , Ungry girl είπε:

αχχαχαχαχα αλινακι μου και εγω δεν ηξερα τι να κανω αλλα η χαρα μου ηταν μεγαλητερη και ετσι δεν τον εβρησα! δεν λες τιποτα ενα μηδενικο λεει αχαχχαχ!

αποτην αλλη μου λεει εχει παρει καποια αντιβιωση λεω οχι μονο το wellman conseption λετε να εχει κανει τοσο μεγαλη αλλαγη????????????:-D

τωρα δεν σταματαω τιποτα τωρα πηρα φορα!!!!!!

Τώρα με την αισιοδοξία σου ανεβασμένη θα έρθει και το μπεμπέ θα δεις. Επαφές στις σωστές μέρες θέλουμε. 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 2 λεπτά , alina80 είπε:

Εγώ δεν έχω αδιαθετησει ακόμα. Το σκ ΔΕΝ περιμένω. Ας μην τον καταδικάσουμε το Νοέμβριο ακόμα!

Τώρα με την αισιοδοξία σου ανεβασμένη θα έρθει και το μπεμπέ θα δεις. Επαφές στις σωστές μέρες θέλουμε. 

σιγουρα θα ερθει σιγορα τωρα πεταωωωω!!!!!!!!!!!!! κανε εσυ σεφτε και εγω θα ακολουθησω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, kido είπε:

@Dimitr@17 καλημέρα, μήπως τις πολυβιταμίνες από solgar? Εγώ αυτές λέω να αρχίσω...

Γεια σας κοριτσια μου...ναι παμε δυναμικα παλι....φελισιν κ σαλοσπιρ των 80 μου ειπε να ξεκινησω

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , alina80 είπε:

Εγώ δεν έχω αδιαθετησει ακόμα. Το σκ ΔΕΝ περιμένω. Ας μην τον καταδικάσουμε το Νοέμβριο ακόμα!

Τώρα με την αισιοδοξία σου ανεβασμένη θα έρθει και το μπεμπέ θα δεις. Επαφές στις σωστές μέρες θέλουμε. 

Ααααα σωσταααααα μα πως το ξέχασα!!!περιμενω να μην έρθει!!να κλείσει έτσι ο Νοέμβριος με τα ευχάριστα!!


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Γεια σας κοριτσια μου...ναι παμε δυναμικα παλι....φελισιν κ σαλοσπιρ των 80 μου ειπε να ξεκινησω

Κορίτσια εγώ φελισιν δεν παίρνω από τότε που σταμάτησα τις profertil - οι οποίες αν θυμάμαι είχαν. Να πάω να πάρω; Αφού άρχισα και τη θυροξίνη, δεν βαριέσαι...ένα χαπάκι ακόμα. 

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσαρες... τι κανετε?? χθες δεν μπορεσα να μπω γιατι δουλευα απο το πρωι.... παω να σας διαβασω οσο προλαβω εχετε γραψει παρα πολλα, εχουμε κανενα ευχαριστο??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...