Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 minutes ago, Bluee19 said:

      Εμένα ο άντρας μου πέρνει τις q10 300mg της OL και θα μάθουμε αν έκαναν δουλειά σε  περίπου ένα μήνα που θα το ελέγξουμε 

      Εμείς 600 ημερησίως δεν θυμάμαι ποιας εταιρείας … για να δούμε πως θα βγουν οι εξετάσεις σας περίεργη είμαι … 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 11 λεπτά , noni90 είπε:

Αμα αρχισω να λεω θα σου πεσουν τα μαλλια θα πεις δε γινεται να συμβαινουν ολα αυτα σε τοσο μικρο χρονικο διαστημα! Για αυτο δε μπαινω πολυ προσπαθω να μαζεψω τα ασυμμαζευτα

Αμαν αντε θα περασουν συμβαίνουν και αυτα!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

3 ώρες πρίν, Antila είπε:

Καλημερα σε ολες! @t1t1n4k1 συγχαρητηρια κοριτσι μου!! Ποσες μερες καθυστερησης μετρας αυτη τη στιγμη και ποτε ειπε οτι θα σε δει ο γιατρος; Ευχομαι να δειτε το σπορακι σου και να πανε ολα τελεια, να κρατησεις ενα τελιομηνο μωρακι στην αγκαλια σου!

@Αgusta δε με αφηνει να σε κανω ταγκ, καλως ηρθες! Και βεβαια μπορει να πετυχατε γονιμοποιηση, γιατι οχι; :) απλως ειναι οντως νωρις για να ηταν αιμορραγια εμφυτευσης αυτες οι σταγονες που ειδες. Αν σου μυριζει το τσιγαρο, μην επιμενεις, σταματα το. Εχω ακουσει για πολλες γυναικες οτι πριν την καθυστερηση ηταν το πρωτο πραγμα που τις ανακατευε. Οποτε για προληπτικους λογους θα ελεγα να ακουσεις τον οργανισμο σου. Ευχομαι συντομα να εχετε ευχαριστα νεα! Παντως περιμενε να πλησιασεις προς τις μερες που (δεν) περιμενεις περιοδο για να κανεις τεστ. Τωρα ειναι νωρις για να αγχωθεις!

Καραμελίτσα, ουτε εσενα με αφηνει να σε κανω ταγκ! Μακαρι να μην σου ερθει!! Δε χρειαζεται να σε πονηρευει κατι απαραιτητα για εγκυμοσυνη, το θεμα μας ειναι να μη δουμε την παλιοπεριοδο! Λιγη υπομονη!! Τι κανετε οι υπολοιπες κορες;

9 μερες σήμερα κνθα με δει την Πέμπτη το πρωί. Ευχαριστώ ανυπομονώ να παω στο γιατρό... Μακαρι να είναι ολα καλα

  • Μου αρέσει 2

XKqxiAb.jpgXKqxp2.png

29TYp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου να σας ρωτήσω κάτι μήπως ξέρετε τι νυστεια πρέπει να κάνεις για ν; το φας το μήλο της Αγίας ειρήνης χρυσοβαλάντου??? Πρέπει και άντρας μου να κάνει?? 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Μαρθα Κ είπε:

Κορίτσια μου να σας ρωτήσω κάτι μήπως ξέρετε τι νυστεια πρέπει να κάνεις για ν; το φας το μήλο της Αγίας ειρήνης χρυσοβαλάντου??? Πρέπει και άντρας μου να κάνει?? 

Καλησπερα μαρθα μου αποσο εχω ακουσει.πρεπει.να νυστεψεται και οι 2 για 3 μερες νομιζω και απο λαδι...δεν ειμαι 1000% σίγουρη αν μαθω κατι θα σου πω!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Μαρθα Κ είπε:

Κορίτσια μου να σας ρωτήσω κάτι μήπως ξέρετε τι νυστεια πρέπει να κάνεις για ν; το φας το μήλο της Αγίας ειρήνης χρυσοβαλάντου??? Πρέπει και άντρας μου να κάνει?? 

για 3 μερες να νηστεψεις και απο λαδι και απο επαφες και την τεταρτη μερα το πρωι να φας το μηλαρακι. αν το θελει μπορει να το κανει και ο αντρας σου αλλιως δε πειραζει

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 20 λεπτά , Ungry girl είπε:

Καλησπερα μαρθα μου αποσο εχω ακουσει.πρεπει.να νυστεψεται και οι 2 για 3 μερες νομιζω και απο λαδι...δεν ειμαι 1000% σίγουρη αν μαθω κατι θα σου πω!

Κοριτσάκι μου ευχαριστώ πολύ και εγώ έτσι έχω ακούσει απλά δεν ήμουν σίγουρη... 

πρίν από 13 λεπτά , Δήμητρα1988 είπε:

για 3 μερες να νηστεψεις και απο λαδι και απο επαφες και την τεταρτη μερα το πρωι να φας το μηλαρακι. αν το θελει μπορει να το κανει και ο αντρας σου αλλιως δε πειραζει

Δεν πρέπει δηλαδή να γίνει και από τους δύο ή νυστεια??? Ευχαριστώ κοριτσάκι μου πάντως για την βοήθεια.. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Μαρθα Κ είπε:

Κοριτσάκι μου ευχαριστώ πολύ και εγώ έτσι έχω ακούσει απλά δεν ήμουν σίγουρη... 

Δεν πρέπει δηλαδή να γίνει και από τους δύο ή νυστεια??? Ευχαριστώ κοριτσάκι μου πάντως για την βοήθεια.. 

οχι δεν ειναι αναγκαστικο για τον αντρα σου.... αν μπορει και θελει ευχαριστως να το κανει για συμπαρασταση :)

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Μαρθα Κ είπε:

Κοριτσάκι μου ευχαριστώ πολύ και εγώ έτσι έχω ακούσει απλά δεν ήμουν σίγουρη... 

Δεν πρέπει δηλαδή να γίνει και από τους δύο ή νυστεια??? Ευχαριστώ κοριτσάκι μου πάντως για την βοήθεια.. 

Αυτο εχω ακουσει καλύτερα να το κανετε και οι δυο..πηγες στο μοναστήρι και πηρες το μηλο??

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Ungry girl είπε:

Αυτο εχω ακουσει καλύτερα να το κανετε και οι δυο..πηγες στο μοναστήρι και πηρες το μηλο??

Όχι θα μου δώσει μια φίλη της μαμάς μου που πήγε στο μοναστήρι και της το έδωσαν και θέλει να μου δώσει και μένα... 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Μαρθα Κ είπε:

Όχι θα μου δώσει μια φίλη της μαμάς μου που πήγε στο μοναστήρι και της το έδωσαν και θέλει να μου δώσει και μένα... 

αα τι καλα αντε βοηθεια σου και ευχομαι να πανε ολα τελεια!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 2 λεπτά , Ungry girl είπε:

αα τι καλα αντε βοηθεια σου και ευχομαι να πανε ολα τελεια!

Πιστεύω ότι θα πάνε αγάπη μου γιατί το τελευταίο διάστημα αναφέρομαι πολλές φορές σε αυτή και εντελώς ξαφνικά θα μου έρθει το μήλο στα χέρια πόσο σύμπτωση να είναι άραγε??? 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Μαρθα Κ είπε:

Πιστεύω ότι θα πάνε αγάπη μου γιατί το τελευταίο διάστημα αναφέρομαι πολλές φορές σε αυτή και εντελώς ξαφνικά θα μου έρθει το μήλο στα χέρια πόσο σύμπτωση να είναι άραγε??? 

δεν ειναι συμπτωση για μενα ολα για καποιο λογο γινονται..ετσι θα γνωρισεις την Αγια και εσυ και εμενα μου γινωνται κατι τετοιες"συμπτωσεις" τωρα τελευταια να εχεις πιστη!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Ungry girl είπε:

δεν ειναι συμπτωση για μενα ολα για καποιο λογο γινονται..ετσι θα γνωρισεις την Αγια και εσυ και εμενα μου γινωνται κατι τετοιες"συμπτωσεις" τωρα τελευταια να εχεις πιστη!

Έχω παρά πολύ πίστη κοριτσάκι μου εγώ πιστεύω ότι τα παιδιά τα στέλνει ο Θεός και μόνο... Εσύ τι έγινε 17 δεν ήταν να έρθει?? 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Μαρθα Κ είπε:

Έχω παρά πολύ πίστη κοριτσάκι μου εγώ πιστεύω ότι τα παιδιά τα στέλνει ο Θεός και μόνο... Εσύ τι έγινε 17 δεν ήταν να έρθει?? 

καλα κανεις ετσι ειναι!

ναι 17 αλλα 19 αδιαθετησα!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ungry girl είπε:

καλα κανεις ετσι ειναι!

ναι 17 αλλα 19 αδιαθετησα!

Δεν πειράζει πάμε δυναμικά να μας έρθει Χριστούγεννα το σπορακι!!!!! Άκου πριν καιρό διάβαζα την ιστορία της Αγίας ειρήνης χρυσοβαλάντου και έλεγε ότι όταν έκανε νυστεια έτρωγε μόνο φρούτα και τίποτα άλλο και εγώ αυτό θα κάνω μόνο ο άντρας μου δεν θα αντέξει τόσο βαριά γιατί δουλεύει πολύ αλλά θα κάνει και αυτός από λάδι όπως δηποτε αν το δεχτεί βέβαια.. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...