Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Είμαι στο εξωτερικό ! Δεν ρώτησα γιατί μου είπαν απλά λόγω ηλικίας από 37 και πάνω δεν βάζουμε δυο έμβρυα … εγω είμαι 38 χρόνων … και έτσι δεν επεκτάθηκα … πριν την μεταφορά το ζήτησα ξανά από έναν άλλο γιατρό και μου είπε όχι … έτσι βάλαμε ένα … σε ευχαριστω πολύ ! Και εσυ με το καλό ! 
      μ α σε ρωτήσω κάτι ;;; Έχω έναν πόνο δεξιά κοντά στον αφαλό όταν σηκώνομαι απότομα … μάλιστα και στην αφή με ενοχλεί … μήπως γνωρίζεις τι θα μπορούσε να είναι τόσο ψηλά κοντά στον  αφαλό ;; 

      Μήπως είναι έντερο; Δυστυχώς μόνο εικασίες μπορώ να κάνω, δεν ξέρω κάτι... Φαντάζομαι λόγω άγχους όλες πονάμε και υποθέτουμε πράγματα αυτές τις μέρες μετά την εμβρυομεταφορά... Καλή επιτυχία! Α! Σε ποια χώρα βρίσκεσαι;

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

1 minute ago, Ungry girl said:

Ελα ελενακι μου πολυχρονη να είσαι και με το καλο η κοριτσαρα σου!!!! Μη στεναχωριέσαι οι τρελες οι ορμονες!!!

Ναι μου ηρθε περισσοτερο ναι ολα καλα θα τα φτιαξουμε τα πραγματα αφου μας την εσκασε ο μικροβιολογος ολα καλα τωρα χαχαχαα! Και ο επομενος να μην ειναι θα ειναι σύντομα!

Ναι ετσι και αλλιως θα ειναι το καλύτερο χριστουγεννιατικο δωρο για ολες μας και για τους αντρουληδες μας!!!

ναι !!! το φολικο βοηθαει;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 6 λεπτά , elenakii22 είπε:

αχ βρε κοριτσια εχω αυριο γενεθλια κ ενω γενικα δεν εχω θεμα με τις γιορτές με εχει πιασει ενα παράπονο τωρα το βραδυ..βασικα το πιο πιθανο να ειμαι ορμονολογικα αλλα τι να κανουμε...

@Ani ani εγω ετρωγα αρκετα απο πριν λόγω γυμναστικης αλλα νομιζω οτι το εχω ελαττώσει ή τουλάχιστον προσπαθω!!πειναω ειναι η αληθεια αλλα βλεπω μετα την ζυγαρια κ μ κόβεται η ορεξη!χαχα!ασε γτ γιατρος θελει μεχρι το επομενο ραντεβού να ειμαι μαξ 56.5 κ ειναι στα μεσα του μηνα!εγω παλευω αναμεσα στα 55.5-56.5 απο τωρα...ασε!

@Ungry girl ηρθε περισσοτερο τελικα ε?δε πειραζει..τωρα που ξερετε οτι το σπερμα ειναι οκ να ανεβει το ηθικο σας ωστε ο επομενος μηνας να ειναι κ ο τυχερος!

συγνωμη....αλλα μαλλον εννοεις 66.5 εισαι τωρα...ενα εχω να πω..παλι καλα που σταματαω απο τα σοκολατακια γιατι ο μπεμπης θα βγει σαν σοκολατενιο αυγο στο τελος χαχαχ

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Ani ani είπε:

συγνωμη....αλλα μαλλον εννοεις 66.5 εισαι τωρα...ενα εχω να πω..παλι καλα που σταματαω απο τα σοκολατακια γιατι ο μπεμπης θα βγει σαν σοκολατενιο αυγο στο τελος χαχαχ

ειδες???ο πεινασμενος καρβελια ονειρευται...ααχ ναι 66 ηθελα..ασε...εχεις ταραξει τα σοκολατακια ε?εγω στη θεση σου θα ημουν ηδη +10!

  • Χαχα 2

BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , elenakii22 είπε:

ειδες???ο πεινασμενος καρβελια ονειρευται...ααχ ναι 66 ηθελα..ασε...εχεις ταραξει τα σοκολατακια ε?εγω στη θεση σου θα ημουν ηδη +10!

ε μα λεω κ εγω θα με τρελανεις τελειως και εισαι κ πιο ψηλη απο μενα..και να μην μαστε ιδια κιλα;;  ε οοοχι.. να λες παλι καλα που δεν μπαινουν αλλα γλυκα σπιτι..αλλιως δεν θα χωραγα εγω απο την πορτα :-P

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

11 minutes ago, Ungry girl said:

Δεν εχω ιδεα μαναρι..εγω περνω το πρωι το felicine και το μεσημέρι το pregnacere conception.. μου ειπαν πως βοηθανε!

 

11 minutes ago, Ungry girl said:

Δεν εχω ιδεα μαναρι..εγω περνω το πρωι το felicine και το μεσημέρι το pregnacere conception.. μου ειπαν πως βοηθανε!

to felicine περνω και εγω ..για να δουμε!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 32 λεπτά , Ani ani είπε:

ε μα λεω κ εγω θα με τρελανεις τελειως και εισαι κ πιο ψηλη απο μενα..και να μην μαστε ιδια κιλα;;  ε οοοχι.. να λες παλι καλα που δεν μπαινουν αλλα γλυκα σπιτι..αλλιως δεν θα χωραγα εγω απο την πορτα :-P

τωρα που θα φτιαξουμε κουραμπιέδες μελομακαρονα δε ξερω τι θα γινει...

  • Μου αρέσει 1

BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 17 λεπτά , Nati85 είπε:

@Ungry girl έχεις περισσότερη ροη?δεν πειράζει τωρα που έχετε και καλές εξετάσεις όλα θα μπουν σε σειρά!!!εσυ εχε και τις επαφές σου και γι αυτόν τον μήνα.

Ναι μου ηρθε λιγο παρα πανω άντε μα δούμε θα εχω τι να κάνω,,,,.να γινουμε πολλες τοτ Δεκεμβρίου!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια,καλησπέρα!!!Ευχομαι σε όλες ό,τι καλύτερο!!!Μήπως θα μπορούσατε να με βοηθήσετε?Που θα μπορούσα να βρω τις συζητήσεις κοριτσιών που ειναι σε αναμονή β χοριακής μετά από εξωσωματική?Ο,τι βρίσκω είναι πολύ παλιό.

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Μαρθα Κ είπε:

Κορίτσια μου να σας ρωτήσω κάτι μήπως ξέρετε τι νυστεια πρέπει να κάνεις για ν; το φας το μήλο της Αγίας ειρήνης χρυσοβαλάντου??? Πρέπει και άντρας μου να κάνει?? 

Γειά σου Μαρθα μου, εμάς μας είχαν πει 3 ημέρες αλαδωτο (αν γίνεται και εκτός περιόδου νηστείας) χωρίς επαφές και αν μπορεί να το κάνει και ο άντρας σου ακόμα καλύτερα 


Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Ungry girl είπε:

Θελουν λεει κανα 3 μηνο για να πιασουν εγω εχω σχεδον 2 μηνες τωρα που το περνώ!

Σας τα έδωσε ο γυναικολόγος κορίτσια; Εγω ξέχασα να ρωτήσω κ δεν μπυ ειπε να παρω κατι. Λέτε να παρω να τον ρωτήσω; Παιρνω χάπι για θυρεοειδή δε ξέρω αν εχει σχέση.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...