Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 4 λεπτά , noni90 είπε:

να προσεχεις πολυ ε? κ στο γραφειο οχι βολτες με το αμαξι.... 

κ εγω ετσι νομιζω, καπου το ειχε παρει το ματι μου. αλλωστε σε περιπτωση αποτυχιας εμφυτευσης δε πρεπει να πεσει κ το ενδομητριο? 

θα δειξει.. αλλα κ αυτη η χριστιανη, με βλεπεις κοπελα μου οτι εχω ερθει με το μαλλι καρφακι, εχω σηκωθει απ τις 6 κ ειμαι στα καγκελα.. βγαλτη σημερα τη ρημαδα να κοιμηθω το βραδυ!!!!

Αχαχαχαχαχα!!!! Θεά!!!!!

πρίν από 6 λεπτά , alina80 είπε:

Σωστά ρώτησέ την (μπορεί βέβαια να μην χρειαστεί γιατί θα έχει επιβεβαιωθεί εγκυμοσύνη!). Χωρίς να είμαι γιατρός και με μεγάλη πιθανότητα να λέω άκυρα, έχω την εντύπωση ότι στην περίπτωση της βιοχημικής εφόσον ουσιαστικά αποβάλλεται αυτόματα το γονιμοποιημένο ωάριο λογικά θα βλέπει η γυναίκα αίμα, ανεξάρτητα από την ημερομηνία της αναμενόμενης περιόδου.

Κι εγώ αυτό νομίζω. Αν δεν αδιαθετήσεις άμεσα είναι καλό σημάδι @noni90!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 5 λεπτά , noni90 είπε:

να προσεχεις πολυ ε? κ στο γραφειο οχι βολτες με το αμαξι.... 

κ εγω ετσι νομιζω, καπου το ειχε παρει το ματι μου. αλλωστε σε περιπτωση αποτυχιας εμφυτευσης δε πρεπει να πεσει κ το ενδομητριο? 

θα δειξει.. αλλα κ αυτη η χριστιανη, με βλεπεις κοπελα μου οτι εχω ερθει με το μαλλι καρφακι, εχω σηκωθει απ τις 6 κ ειμαι στα καγκελα.. βγαλτη σημερα τη ρημαδα να κοιμηθω το βραδυ!!!!

Ελα ντε! Νομίζω όμως ότι όσο δεν βλέπεις αίμα οι πιθανότητες είναι με το θετικό αποτέλεσμα

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 28 λεπτά , alina80 είπε:

Ελα ντε! Νομίζω όμως ότι όσο δεν βλέπεις αίμα οι πιθανότητες είναι με το θετικό αποτέλεσμα

ετσι πιστευω κ εγω... θα δειξει δε ξερω.... το θετικο της υποθεσης ειναι πως το θετικο τεστ ερμηνευτηκε σαν θετικο κ απ τον αντρα μου κ απ τη κοπελα στο μικροβιολογικο. δεν εκαναν δηλαδη πουλακια τα ματια μου. υπαρχει δευτερη γραμμη. αρα πλεον ξερω οτι υπαρχει δυνατοτητα να τα καταφερουμε. 

πρίν από 32 λεπτά , kido είπε:

Αχαχαχαχαχα!!!! Θεά!!!!!

Κι εγώ αυτό νομίζω. Αν δεν αδιαθετήσεις άμεσα είναι καλό σημάδι @noni90!!!

προς το παρον καθαρο μετωπο :P

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , noni90 είπε:

ετσι πιστευω κ εγω... θα δειξει δε ξερω.... το θετικο της υποθεσης ειναι πως το θετικο τεστ ερμηνευτηκε σαν θετικο κ απ τον αντρα μου κ απ τη κοπελα στο μικροβιολογικο. δεν εκαναν δηλαδη πουλακια τα ματια μου. υπαρχει δευτερη γραμμη. αρα πλεον ξερω οτι υπαρχει δυνατοτητα να τα καταφερουμε. 

προς το παρον καθαρο μετωπο :P

Κι έτσι να παραμείνει για τουλάχιστον 9 μήνες!!!

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, kido είπε:

Κατάλαβα. Στήθος, υγρά? 

Εγω έχω φαγούρα μαλλον από την αντιβιωση και πήρα προβιοτικα...

Υγρα πολλα...στηθος οχι και τοσο!!! Επισης εντονη οσφρηση....

2 ώρες πρίν, Giotaki84 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ @Beboula25  εύχομαι και σε σένα να μην αδιαθετησεις. @Κελυ 32 και εγώ έχω πονάκια αριστερά και δεξιά .Σε λίγο θα πάω για χοριακη 

Καλα αποτελεσματα!!!! Εγω εχω μονο δεξια!!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημεεεεραααααα!!!! Πολλά ευχάριστα διαβάζω και χαίρομαι.

@noni90 κορίτσι μου θα ξανά πω κι εγώ ότι το θετικό είναι θετικό κ το αρνητικό μπορεί να είναι λάθος. Θα συμφωνήσω δε με την @alina80 ότι αν κάτι πήγαινε να γίνει κ δεν έγινε θα είχες άμεσα αίμα. Όμως δεν μπορούμε να ξέρουμε. Πολύ θα στα αργήσουν όμως βρε παιδί μου τα αποτελέσματα,  υπομονή λοιπόν ως αύριο κι ευχομσι να είναι ευχάριστα.  

@Giotaki84 συγχαρητήριά κορίτσι μου, αναμένουμε το νουμερακι της χοριακης σου!!!

@Κελυ 32 μπράβο κοπέλι μου κ μια χαρά το νούμερο,  να έχεις μια πολύ όμορφη εγκυμοσύνη.  Ξεκούραση σου είπε ο γιατρός σου; να προσέχεις κορίτσι μου με τοαιματακι,  χαλαρά εκεί στη δουλειά.


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, noni90 είπε:

Οχι δε παιρνω... μονο glucophage inofert k t4. ρωτησα κ τον ενδοκρινολογο κ στο μικροβιολογικο τη κοπελα αν υπαρχει περιπτωση για ψευδως θετικο απο την αγωγη μου. Ο ενδοκρινολογος γελασε η κοπελα μου ειπε το θετικο δεν ειναι ποτε ψευδως θετικο. 

Πιστευω πως κατι πηγε να ξεκινησει κ δε στεριωσε... 

ουτε λαικ δεν εχω ουτε ευχαριστω εχω. Λαικ κ σ ευχαριστω για την ενθαρρυνση παντως <3

Μη λες δεν στέριωσε... Δεν το ξέρουμε αυτό!!Αύριο θα μάθουμε τα πάντα!!υπομονή.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Ασία είπε:

Μη λες δεν στέριωσε... Δεν το ξέρουμε αυτό!!Αύριο θα μάθουμε τα πάντα!!υπομονή.

Καλά σου λεει @noni90αμέσως εσύ να βάλεις το κακό στο νου σου!!! 

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Κελυ 32 είπε:

Κοριτσιαααααα!!!! Ειμαι εγκυος!!!! Και εγω νομιζα οτι αδιαθετησα!!! Αλλα δεν ηταν κανονικο αιμα!! Ακομα ειναι νωρις και λογω αιματος θελει προσοχη!!! Ευχομαι και σε εσενα να εισαι εγκυουλα!!! Κοριτσια χαμογελαω!!! Επιτελους χαμογελαω!!!

Μπράβο κορίτσι μου! Όλα καλά να σού πάνε,  το αξίζεις! Χάρηκαπολύ με τα νέα σου 


OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...