Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εννοείται πως θα τους παίρνεις τηλέφωνο όταν δεν νιώθεις καλά,δεν χρειάζονται ντροπες!Άντε μερικές εβδομάδες έμειναν και σε λίγο καιρό θα κρατάς τον μπέμπη αγκαλίτσα 🥰 ❤️Μοναδικό συναίσθημα ❤️

      μμμ δεν ξέρω για βδομαδες…. με προβλημάτισαν τα πονάκια αυτά! το μωρο επισης είναι τρομερά υπερκινητικό και δεν μπορώ να καταλάβω αν κάμω συσπάσεις ! 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 7 λεπτά , kido είπε:

Σουπερ!!! Πόση καθυστέρηση? ?

@BettySt τι κανεις, δεν μας ειπες τι έγινε με το ουρεοπλασμα? Ξεμπερδεψατε? Εύχομαι ναι!

Καλά είμαι Κική μου! Την άλλη Δευτέρα θα ξανακάνω εξέταση και Τετάρτη - Πέμπτη θα ξέρω. Σήμερα πήγα στο ενδοκρινολόγο και μου έδωσε τα glucophage μπας και με βοηθήσουν και για την Ε2 και να μην χρειαστεί να περνώ ξανά αντισυλληπτικά . Και η TSH μου έφτιαξε 1.98 πήγε από 5.26  μέσα σε 23-24 μέρες. Αυτά τα νέα μου, για ότι νεότερο θα σας ενημερώσω. 

  • Μου αρέσει 1

OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Κελυ 32 είπε:

Ευχαριστω παρα πολυ!!! Αχχχ δεν θελω να μπω σε πινακακι ακομα!! Φοβαμαι ακομα πολυ! 46 η χοριακη μου! Επαναληψη την Παρασκευή!!!!

Αχχχ το ξερω οτι χαιρεσαι!!! Περιμενουμε τωρα τα δικα σου νεα και της Δημητρας!!! Φοβαμαι ακομα πολυ!!!! Αλλα ειμαι αισιοδοξη!!

Γεια σας γλυκουλες μου σαν να πηρε τα πανω η ομαδα μας παλι...το ενα θετικο τεστακι μετα το αλλο...πολυ χαιρομαι.... @noni90 kai @Κελυ 32 συγχαρητηρια...μακαρι να σας πω κ εγω τα ευχαριστα σε λιγες μερες...προς το παρον πολυ πρηξιμο στο στηθος κ στην κοιλια κ τωρα π πηγα τουαλετα ειχα κιτρινα πηχτα υγρα..δεν τα εχω ξαναδει...και γενικα ενιωθα σαν υγρη ολη μερα....σορυ για την περιγραφη...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 2 λεπτά , BettySt είπε:

Καλά είμαι Κική μου! Την άλλη Δευτέρα θα ξανακάνω εξέταση και Τετάρτη - Πέμπτη θα ξέρω. Σήμερα πήγα στο ενδοκρινολόγο και μου έδωσε τα glucophage μπας και με βοηθήσουν και για την Ε2 και να μην χρειαστεί να περνώ ξανά αντισυλληπτικά . Και η TSH μου έφτιαξε 1.98 πήγε από 5.26  μέσα σε 23-24 μέρες. Αυτά τα νέα μου, για ότι νεότερο θα σας ενημερώσω. 

Πολύ ωραία την ρύθμισες την tsh! Αντε με το καλό και τα υπόλοιπα να φτιάξουν! 

Just now, Dimitr@17 είπε:

Γεια σας γλυκουλες μου σαν να πηρε τα πανω η ομαδα μας παλι...το ενα θετικο τεστακι μετα το αλλο...πολυ χαιρομαι.... @noni90 kai @Κελυ 32 συγχαρητηρια...μακαρι να σας πω κ εγω τα ευχαριστα σε λιγες μερες...προς το παρον πολυ πρηξιμο στο στηθος κ στην κοιλια κ τωρα π πηγα τουαλετα ειχα κιτρινα πηχτα υγρα..δεν τα εχω ξαναδει...και γενικα ενιωθα σαν υγρη ολη μερα....σορυ για την περιγραφη...

Κάνε κι εσύ ένα! Τόσα συμπτώματα, δεν μπορεί!

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Smile89 είπε:

Καλημεεεεραααααα!!!! Πολλά ευχάριστα διαβάζω και χαίρομαι.

@noni90 κορίτσι μου θα ξανά πω κι εγώ ότι το θετικό είναι θετικό κ το αρνητικό μπορεί να είναι λάθος. Θα συμφωνήσω δε με την @alina80 ότι αν κάτι πήγαινε να γίνει κ δεν έγινε θα είχες άμεσα αίμα. Όμως δεν μπορούμε να ξέρουμε. Πολύ θα στα αργήσουν όμως βρε παιδί μου τα αποτελέσματα,  υπομονή λοιπόν ως αύριο κι ευχομσι να είναι ευχάριστα.  

@Giotaki84 συγχαρητήριά κορίτσι μου, αναμένουμε το νουμερακι της χοριακης σου!!!

@Κελυ 32 μπράβο κοπέλι μου κ μια χαρά το νούμερο,  να έχεις μια πολύ όμορφη εγκυμοσύνη.  Ξεκούραση σου είπε ο γιατρός σου; να προσέχεις κορίτσι μου με τοαιματακι,  χαλαρά εκεί στη δουλειά.

Σε ευχαριστω παρα πολυ @Smile89...Καταλαβαινεις απολυτα πως νιωθω!!! Ευχομαι συντομα χαρες και σε εσενα γιατι το αξιζεις! Προσπαθω να ξεκουραζομαι αλλα δυστυχως δουλευω σπαστο ωραριο και ειναι λιγο ζορικο...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , kido είπε:

Πολύ ωραία την ρύθμισες την tsh! Αντε με το καλό και τα υπόλοιπα να φτιάξουν! 

Κάνε κι εσύ ένα! Τόσα συμπτώματα, δεν μπορεί!

Ε ειναι νωρις για να κανω...την κυριακη περιμενω...

πρίν από 1 λεπτό , Κελυ 32 είπε:

Σε ευχαριστω παρα πολυ @Smile89...Καταλαβαινεις απολυτα πως νιωθω!!! Ευχομαι συντομα χαρες και σε εσενα γιατι το αξιζεις! Προσπαθω να ξεκουραζομαι αλλα δυστυχως δουλευω σπαστο ωραριο και ειναι λιγο ζορικο...

Τι δουλεια κανεις κελυ μου?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 32 λεπτά , BettySt είπε:

Μπράβο κορίτσι μου! Όλα καλά να σού πάνε,  το αξίζεις! Χάρηκαπολύ με τα νέα σου 

Σε ευχαριστω παρα πολυ!!! Ευχομαι και σε εσενα συντομα να μας ανακοινωσεις ευχαριστα! Ολες οι κοπελες το αξιζουμε!!! Και θα τα καταφερουμε ολες!

πρίν από 1 λεπτό , Dimitr@17 είπε:

Ε ειναι νωρις για να κανω...την κυριακη περιμενω...

Τι δουλεια κανεις κελυ μου?

Δικηγορος ειμαι και δουλευω σε εταιρια...Δημητρα ποτε περιμενεις????

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , kido είπε:

Πολύ ωραία την ρύθμισες την tsh! Αντε με το καλό και τα υπόλοιπα να φτιάξουν! 

Κάνε κι εσύ ένα! Τόσα συμπτώματα, δεν μπορεί!

Ευχαριστώ! Εσύ πότε θα κάνεις ξανά εξέταση για το e coli;


OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Γεια σας γλυκουλες μου σαν να πηρε τα πανω η ομαδα μας παλι...το ενα θετικο τεστακι μετα το αλλο...πολυ χαιρομαι.... @noni90 kai @Κελυ 32 συγχαρητηρια...μακαρι να σας πω κ εγω τα ευχαριστα σε λιγες μερες...προς το παρον πολυ πρηξιμο στο στηθος κ στην κοιλια κ τωρα π πηγα τουαλετα ειχα κιτρινα πηχτα υγρα..δεν τα εχω ξαναδει...και γενικα ενιωθα σαν υγρη ολη μερα....σορυ για την περιγραφη...

Αυτα ειναι τελεια νεα!!! Ειδικα τα κιτρινα υγρα τα ειχα και εγω...Μην αγνοεις κανενα συμπτωμα...Εγω νομιζα οτι αδιαθετησα..Μαλιστα εκανα επιτηδες δουλειες για να κατεβει το αιμα. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Κελυ 32 είπε:

Σε ευχαριστω παρα πολυ!!! Ευχομαι και σε εσενα συντομα να μας ανακοινωσεις ευχαριστα! Ολες οι κοπελες το αξιζουμε!!! Και θα τα καταφερουμε ολες!

Δικηγορος ειμαι και δουλευω σε εταιρια...Δημητρα ποτε περιμενεις????

Εγω την κυριακη εχω ακομα μερες μπροστα μου...ναι σιγουρα θα ερθει η σειρα για ολες μας...ποτε θα κανεις ειπες παλι χοριακη?

πρίν από 1 λεπτό , Κελυ 32 είπε:

Αυτα ειναι τελεια νεα!!! Ειδικα τα κιτρινα υγρα τα ειχα και εγω...Μην αγνοεις κανενα συμπτωμα...Εγω νομιζα οτι αδιαθετησα..Μαλιστα εκανα επιτηδες δουλειες για να κατεβει το αιμα. 

Τι να πω?η αληθεια ειναι οτι εχω αρκεται συμπτωματα αλλα μπορει κ να μην σημαινουν τπτ...εχω κ πολλα αερια...χαχα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...