Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 minutes ago, Blue Velvet said:

      Σε ταλαιπώρησαν πολλές μέρες..φαντάζομαι τον πόνο που πέρασες και ειλικρινά δεν αξίζει σε καμία γυναίκα να το περάσει όλο αυτό.

      Μην κοιτάς τα συμπτώματα,δεν υπάρχει στάνταρ.Μια ερχονται,μια φεύγουν..Ευχομαι μέσα απ' την καρδιά μου να είσαι έγκυος και να μην ταλαιπωρηθείς άλλο❤️  Πότε πας για χοριακη είπαμε?

      Ναι μ είπε μια κοπέλα ουι είναι και τα χάπια που παίρνουμε και ότι ο οργανισμός συνηθίζει … όποτε για αυτό .. καιι φυσικά ότι πάνω από 500 μονάδες υπάρχουν συμπτώματα … όπως και μα έχει σε ευχαριστω βαθιά ! Θα τα λέμε εδώ και μην πτοείσαι …. Ευτυχώς να λες είναι σχετικά χαμηλή η χοριακη και δεν θα καταλάβεις τίποτα μέχρι να πέσει είσαι τυχερή μέσα σε όλο αυτό … και επίσης εψεις μια βλαστοκύστη σα να κρύα τα νερά  χαχαχα

      • Ευχαριστώ 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

Ξ

Παράθεση

 

@favol δεν θελω απαισιοδοξια!! Δεν νομιζω να νιωσεις κατι τοσο νωρις ;) Επισης σκεψου θετικα και οτι απο τη στιγμη που εχεις ηδη ενα παιδι το 2ο θα ρθει εκει που δεν το περιμενεις και θα ειναι τοσο μεγαλη η χαρα σου!!!!τα απροοπτα παντα μας δινουν μεγαλυτερη ευτυχια !!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 53 λεπτά , favol είπε:

Ναι πήγα σήμερα, 11η ημερα μετά τη 3η σπερματέγχυση. Δεν νοιώθω κάτι και έκανα ένα τεστάκι το πρωί που δεν αχνοφαινόταν τπτ! :) Οποτε δυστυχώς κρατάω πολύ μικρό καλάθι και προσπαθώ να σκεφτώ πώς θα διαχειριστώ την τρίτη απογοήτευση..

Προσπαθούμε ένα χρόνο για το δεύτερο που υποτίθεται θα ήταν πιο εύκολο από το πρώτο αλλά τελικά δεν ισχύει αυτό..

Αχ κορίτσι μου...  Έχω κι εγώ αυτό το φόβο ότι το δεύτερο θα με παιδέψει παρ όλο που ακόμα δεν έχω ξεκινήσει προσπάθειες. Το θέλω πολύ όμως!  Σε καταλαβαίνω. Εύχομαι με όλη μου την καρδιά ένα μικρό σποράκι να σου κάνει την έκπληξη σήμερα!!!

  • Ευχαριστώ 1

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

@favol δεν θελω απαισιοδοξια!! Δεν νομιζω να νιωσεις κατι τοσο νωρις ;) Επισης σκεψου θετικα και οτι απο τη στιγμη που εχεις ηδη ενα παιδι το 2ο θα ρθει εκει που δεν το περιμενεις και θα ειναι τοσο μεγαλη η χαρα σου!!!!τα απροοπτα παντα μας δινουν μεγαλυτερη ευτυχια !!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 44 λεπτά , favol είπε:

Δυστυχώς όντως αρνητική.. Ευχαριστώ για την εμψύχωση όμως..

Χαμογελα, βγες ψωνισε κατι για σενα κανε κατι να αισθανθεις ομορφα και μεχρι το τελος του'18 θα ακουσεις κατι ευχαριστο!!! Να εισαι σιγουρη γι αυτο!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσια μετα απο 13 μερες καθυστερηση εκανα τεστ και βγηκε αρνητικο,το στηθος μου συνεχιζει να ειναι πρησμενο να πονανε οι θηλες μου και να χω πονακια στην κολια.μενω σε ενα μικρο νησι οπου δεν υπαρχει γυναικολογος,πηρα τον δικο μου γιατρο και μου ειπε να περιμενω λιγο ακομη γιατι ειχα κ περισυ τετοια εποχη μεγαλη καθυστερηση τι να μου πει και ο ανθρωπος απο το τηλεφωνο.δεν ξερω τι να σκεφτω εχω αγχωθει πολυ μηπως εχω κατι

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , evaki8888 είπε:

κοριτσια μετα απο 13 μερες καθυστερηση εκανα τεστ και βγηκε αρνητικο,το στηθος μου συνεχιζει να ειναι πρησμενο να πονανε οι θηλες μου και να χω πονακια στην κολια.μενω σε ενα μικρο νησι οπου δεν υπαρχει γυναικολογος,πηρα τον δικο μου γιατρο και μου ειπε να περιμενω λιγο ακομη γιατι ειχα κ περισυ τετοια εποχη μεγαλη καθυστερηση τι να μου πει και ο ανθρωπος απο το τηλεφωνο.δεν ξερω τι να σκεφτω εχω αγχωθει πολυ μηπως εχω κατι

κανεις χοριακη κ με την πρωτη ευκαιρια πας στον γιατρο σου για υπερηχο

μπορει να ναι κτ απλο οπως μια κυστη που θα φυγει με την περιοδο

γτ να καθεσαι κ να αγχωνεσαι;

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, evaki8888 είπε:

κοριτσια μετα απο 13 μερες καθυστερηση εκανα τεστ και βγηκε αρνητικο,το στηθος μου συνεχιζει να ειναι πρησμενο να πονανε οι θηλες μου και να χω πονακια στην κολια.μενω σε ενα μικρο νησι οπου δεν υπαρχει γυναικολογος,πηρα τον δικο μου γιατρο και μου ειπε να περιμενω λιγο ακομη γιατι ειχα κ περισυ τετοια εποχη μεγαλη καθυστερηση τι να μου πει και ο ανθρωπος απο το τηλεφωνο.δεν ξερω τι να σκεφτω εχω αγχωθει πολυ μηπως εχω κατι

Τεστ φαρμακείου έκανες δλδ? Ποιο αξιόπιστη πάντως είναι η χοριακη, πάντως μην αγχωνεσαι

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, mama16 είπε:

Τεστ φαρμακείου έκανες δλδ? Ποιο αξιόπιστη πάντως είναι η χοριακη, πάντως μην αγχωνεσαι

ναι το clear blue.εδω που ειμαι δεν εχει καν μικροβιολογικο,θα δω τωρα τι θα κανω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα και παλι κοριτσια,δεν αντεχα να περιμενω μεχρι τη δευτερα να παω για χοριακη και πηγα στο φαρμακειο να παρω τεστ.μου εδωσε ενα που λεγετε illa test μονο αυτο ειχε,το εκανα σημερα το πρωι και μου βγηκε αχνη γραμμη ενω ειχα κανει στη 13 μερα καθυστερησης clearblue και μου βγηκε αρνητικο.δεν ξερω τι να πιστεψω

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , evaki8888 είπε:

καλημερα και παλι κοριτσια,δεν αντεχα να περιμενω μεχρι τη δευτερα να παω για χοριακη και πηγα στο φαρμακειο να παρω τεστ.μου εδωσε ενα που λεγετε illa test μονο αυτο ειχε,το εκανα σημερα το πρωι και μου βγηκε αχνη γραμμη ενω ειχα κανει στη 13 μερα καθυστερησης clearblue και μου βγηκε αρνητικο.δεν ξερω τι να πιστεψω

Καλημέρα, ποσες μερες καθυστέρηση εχεις τωρα? 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...