Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, DizzyツMommy είπε:

      Ναι μεν αλλά από την άλλη το αφήνεις από Σεπτέμβριο - Οκτωβρίο; Αυτά σκέφτομαι, και θα το δούμε αν όλα πάνε καλά. Σου εύχομαι να είναι καλύτερα τότε και ας είναι κ κατακαλόκαιρο!

      Κ αυτό που λες σκέφτομαι ! Γενικά όλα Μ φταίνε κ μένα τώρα .  Έχεις δίκιο ας είναι όλα καλά κ ας είναι όποτε θέλει

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

1 hour ago, marillia είπε:

Μπράβο γλυκιά μουυυυυ!!Σ ευχαριστώ πολύ!!Είχα θετικό χτες στις 8 το απόγευμα!!Σήμερα είμαι 16 μέρα!!Λες να περιμένω περίοδο 30-31 μέρα του κύκλου?

Αυτο που ειπαν και τα κοριτσια κυμαινεται απο 12 με 16 μερες. Εμενα ερχεται στις 14 μερες απ οτι εχω καταλαβει.15 απο το θετικο τεστ ωορρηξιας.τωρα με τα τεστ ξερεις σιγα σιγα. Βαλε 31 να εισαι μεσα! Εκει στις 29περιπου περιμενω και εγω!!!παμε μαζι!

  • Μου αρέσει 2

e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

καλημερα κοριτσουδια, εγω τρεχωωωωω πφ εχω κουραστει πολυ ρε κοριτσια

εχουμε κανενα νεο απο τις αναμονες μας? @giota@ @Vana87 

@alina80 ειναι συσκολη η αυτοπειθαρχια η αληθεια ειναι ;) ποτε ειναι η επομενη ημερομηνια αναμονης σου?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, andrianni είπε:

Κ εγώ μαζί! Κ σ αφήσαμε μόνη! Καλημέρες!!!

Πώς γίνεται ακριβώς πες μου.δε σταματάς για ένα μαγείρεμα, για ένα πληντύριο, να τσιμπήσεις κάτι κτλ.κτλ....!!!

Γενικά σταματάω. Όταν όμως έχω πολλή δουλειά που επείγει δεν σταματάω. Το μαγείρεμα το αποφεύγω όμως όταν δούλευω, τουλάχιστον τα δύσκολα, γιατί μου εχει τύχει να με πάρουν σημαντικό τηλέφωνο κι εγώ να τηγανίζω κεφτεδάκια!

1 hour ago, caramel_83 είπε:

καλημερα κοριτσουδια, εγω τρεχωωωωω πφ εχω κουραστει πολυ ρε κοριτσια

εχουμε κανενα νεο απο τις αναμονες μας? @giota@ @Vana87 

@alina80 ειναι συσκολη η αυτοπειθαρχια η αληθεια ειναι ;) ποτε ειναι η επομενη ημερομηνια αναμονης σου?

Γύρω στις 11 Σεπτεμβρίου. Θα δω και με τα τεστακια και θα σου ξαναπώ. Εντωμεταξύ ο άντρας μου, για να με παρηγορήσει μου είπε καλύτερα να γίνει αυτό το μήνα και να δούμε τα ευχάριστα στα γενέθλια μου (12 Σεπτεμβρίου). 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, caramel_83 είπε:

καλημερα κοριτσουδια, εγω τρεχωωωωω πφ εχω κουραστει πολυ ρε κοριτσια

εχουμε κανενα νεο απο τις αναμονες μας? @giota@ @Vana87 

@alina80 ειναι συσκολη η αυτοπειθαρχια η αληθεια ειναι ;) ποτε ειναι η επομενη ημερομηνια αναμονης σου?

καλημέρα! Εκανα τεστ και βγήκε αρνητικο. Περίοδος δεν μου έχει έρθει ακόμα.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 38 λεπτά , Vana87 είπε:

καλημέρα! Εκανα τεστ και βγήκε αρνητικο. Περίοδος δεν μου έχει έρθει ακόμα.

χρησιμοποιεις τεστ ωορρηξιας η οχι?

4 ώρες πρίν, marillia είπε:

Κορίτσια μπήκα στο youtube και είδαβιντεάκια.Σωστά το έκανα!!!

επαφη και το βραδυ και αυριο το πρωι...

  • Μου αρέσει 1

6penp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσιαααα.. την Τρίτη έχω την σαλπιγγογραφία ...μου ειπανε πως δν πονάει...θα κρατήσει 5-10 λεπτά αν δν είμαι αγχωμένη ... αντιβίωση την προηγούμενη κ το πρωί της ίδιας ... ντεπόν ή πονσταν μισή ώρα πριν ...και σερβιέτα λέει για τυχόν υγρά... και συνέχιση της αντιβίωσης μέχρι να τελειώσει ... αυτά τα λίγα κορίτσια ... για πείτε τυχόν εμπειρίες 


ukSwp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , ElektraGr είπε:

Κορίτσιαααα.. την Τρίτη έχω την σαλπιγγογραφία ...μου ειπανε πως δν πονάει...θα κρατήσει 5-10 λεπτά αν δν είμαι αγχωμένη ... αντιβίωση την προηγούμενη κ το πρωί της ίδιας ... ντεπόν ή πονσταν μισή ώρα πριν ...και σερβιέτα λέει για τυχόν υγρά... και συνέχιση της αντιβίωσης μέχρι να τελειώσει ... αυτά τα λίγα κορίτσια ... για πείτε τυχόν εμπειρίες 

Λοιπον εγω ειχα παρει buscopan plus για παυσιπονο μιση ωρα πριν δεν ξερω αν ειναι πιο δυνατο. Δεν πονεσα καθολου μα καθολου. Κ μου περασε το υγρο δυο φορες γιατι την πρωτη κατιπηγε στραβα.5 λεπτα ειναι τομονο που νιωθεις ειναι απαλες σουβλιτσες κ στο λεω εγω που πονοκεφαλο εχω κ νομιζω οτι θα πεσω κατω απτον πονο.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου,θα ακολουθήσω τις συμβουλές σας!!Εκανα και πριν λίγο και βγήκε πάλι κόκκινη η γραμμή.Λέω να μην επαναλάβω άλλο τεστ!!Ενα μου έμεινε!!Γιατί στις οδηγίες γράφει απ τη στιγμή που δείτε θετικό δεν συνεχίζεται τα τεστάκια.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , marillia είπε:

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου,θα ακολουθήσω τις συμβουλές σας!!Εκανα και πριν λίγο και βγήκε πάλι κόκκινη η γραμμή.Λέω να μην επαναλάβω άλλο τεστ!!Ενα μου έμεινε!!Γιατί στις οδηγίες γράφει απ τη στιγμή που δείτε θετικό δεν συνεχίζεται τα τεστάκια.

θα κανεις και αυριο αργα το απογευμα. να δεις αν επεσε η ορμονη...οχι νωριτερα. 2 μερες θετικο ωορρηξιας ειναι φυσιολογικο.αλλα οχι τρεις..οποτε αυριο πρεπει να εχει πεσει.

  • Μου αρέσει 2

6penp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, orianna είπε:

χρησιμοποιεις τεστ ωορρηξιας η οχι?

επαφη και το βραδυ και αυριο το πρωι...

Οχι δεν χρησιμοποιω τεστ ωορηξίας. Αλλα την καταλαβαινω. Νομιζω 1 αυγουστου εκανα ωορηξια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 6 λεπτά , orianna είπε:

θα κανεις και αυριο αργα το απογευμα. να δεις αν επεσε η ορμονη...οχι νωριτερα. 2 μερες θετικο ωορρηξιας ειναι φυσιολογικο.αλλα οχι τρεις..οποτε αυριο πρεπει να εχει πεσει.

Ωραία θα κάνω αύριο κατά τις 8 ή την Παρασκευή το τελευταίο μου!!Πάντως μάλλον στο περίπου καταλάβαινα την ωορρηξία.Αν πχ δεν είχα κάνει τεστ θα είχαμε προσπαθήσει σίγουρα από Σάββατο που ξεκίνησαν τα υγρά μου και κάθε μέρα μέχρι την Τρίτη.Και σήμερα μπορεί να μην είχαμε επαφές.Θέλει βέβαια να ναι και το τυχερό τουυυ!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , marillia είπε:

Ωραία θα κάνω αύριο κατά τις 8 ή την Παρασκευή το τελευταίο μου!!Πάντως μάλλον στο περίπου καταλάβαινα την ωορρηξία.Αν πχ δεν είχα κάνει τεστ θα είχαμε προσπαθήσει σίγουρα από Σάββατο που ξεκίνησαν τα υγρά μου και κάθε μέρα μέχρι την Τρίτη.Και σήμερα μπορεί να μην είχαμε επαφές.Θέλει βέβαια να ναι και το τυχερό τουυυ!!

ναι αλλα το πιθανο ειναι οτι σημερα θα γινει...οποτε αμα σταματουσες την τριτη δεν θα εκανες και πολλα πραγματα.οποτε τα τεστακια σε βοηθανε...κανε οτι μπορεις σημερα και αυριο και ευχομαι τα τεστακια να ειναι γουρλιδικα


6penp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , marillia είπε:

Ωραία θα κάνω αύριο κατά τις 8 ή την Παρασκευή το τελευταίο μου!!Πάντως μάλλον στο περίπου καταλάβαινα την ωορρηξία.Αν πχ δεν είχα κάνει τεστ θα είχαμε προσπαθήσει σίγουρα από Σάββατο που ξεκίνησαν τα υγρά μου και κάθε μέρα μέχρι την Τρίτη.Και σήμερα μπορεί να μην είχαμε επαφές.Θέλει βέβαια να ναι και το τυχερό τουυυ!!

Marillia επαφες κ το βραδυ σημερα κ αυριο κ μεθαυριο. Μονο ετσι θα εισαι καλλημενη. Γιατι αν ειχατε σημερα επαφη μετα απο μερες δεν μετραει θα ηταν ταλαιπωρημενο το σπερμα. Οποτε πιασε δουλεια για δυο μερουλες τωρα δεν τεμπελιαζουμε αντε να βγαλουν τα λεφτα τους τα τεστακια

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...