Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 11 λεπτά , Ani ani είπε:

Κοριτσια μου επεστρεψα απο τις διακοπες!! Πως ειστε??? Οι εγκυουλες μας??

Δεν εχουμε καποια φρεσκια εγκυουλα απο οσο διαβασα νεα σας?

@elenakii22 πως εισαι σημερα κοριτσι μου?? Τελικα τι σε πειραξε?

Αλλαξες φότο και μπερδεύτηκα:-D!!Πως περάσατεεε??

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

1 ώρα πρίν, marillia είπε:

Kάθε μέρα δηλαδή?Μήπως ξέρεις πως στέλνω φότο να σας το στείλω?

Λοιπόν κάνε το βράδυ 8-9. Θα σου φτάσουν τα τεστ αφού σκουρεινε η γραμμή. Και θα κανεις κ αύριο τεστ και μεθαύριο για να δεις την εξέλιξη της ορμόνης. Δλδ αν θα πέσει και πότε περίπου. Επαφες σκέψου ότι από το πρώτο θετικό τεστ η ωορρηξια γίνεται το πολύ σε 36 ώρες και κρατάει το πολύ άλλες 24 ακόμα. Το ανώτερο για επαφες δλδ είναι 60 ωρες. 3 μερες δλδ θα έχεις επαφες.το λιγότερο που μπορεί να κρατήσει από το πρώτο θετικό τεστ είναι 24ωρες μέχρι να απελευθέρωθει και άλλες 12 να ζήσει το ωαριο.σύνολο 36 ώρες. Θα κανεις κ σημερα για να φύγει και το πρώτο σπερμα που ίσως να μην είναι τόσο γόνιμο πια. Μην πετάς τα τεστ γράψε πάνω τους τη μέρα με κάνα μαρκαδόρακι κ σύγκρινε τις αποχρώσεις. Μετά την ωορρηξια θα λιγοστεύουν και τα υγρά σου. Πες μας τι βγήκε το βράδυ και θα προτείνω κ γω επαφες.σήμερα πάντως καλό είναι να έχεις να ανανεωθεί το σπερμα.

  • Μου αρέσει 2

6penp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , marillia είπε:

Αλλαξες φότο και μπερδεύτηκα:-D!!Πως περάσατεεε??

Ναι αλλαξα! Πολυ ωραια! Λευκαδα πηγαμε κ στο χωριο μου..απλα κοιμομουν περισσοτερο ανα διαστηματα γιατι ενιωθα κοπωση καποιες στιγμες! Κατα τα αλλα ολα καλα! Εσυ πως εισαι? 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ani ani είπε:

Ναι αλλαξα! Πολυ ωραια! Λευκαδα πηγαμε κ στο χωριο μου..απλα κοιμομουν περισσοτερο ανα διαστηματα γιατι ενιωθα κοπωση καποιες στιγμες! Κατα τα αλλα ολα καλα! Εσυ πως εισαι? 

Καλά κάνατε και πήγατε να γεμίσετε μπαταριούλες!!Εγώ πήρα για πρώτη φορά τεστάκια ωορρηξίας(βασικά ο άτρας μου) και με οηθούν τα κορίτσια να τα κατανοήσω :-D

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 44 λεπτά , marillia είπε:

χαχαχχα αντε να δούμε!!Πιστεύω πέρνει κι άλλο να κοκκινήσει!!Αν μπορείς μπες στο προφιλ μου να δεις την φότο να μου πεις τη γνώμη σου!!

Αν είναι η κάτω γραμμή αυτή που δείχνει, μπορεί να γίνει και πιο σκουρα. Αλλά τι λένε οι οδηγίες, γιατί δεν τα ξέρω αυτά. Στα hometest αυτή τη φωτό τη δίνει ως αρνητικό. Μπορεί να φταίει και η φωτογραφία βέβαια...

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 12 λεπτά , marillia είπε:

Καλά κάνατε και πήγατε να γεμίσετε μπαταριούλες!!Εγώ πήρα για πρώτη φορά τεστάκια ωορρηξίας(βασικά ο άτρας μου) και με οηθούν τα κορίτσια να τα κατανοήσω :-D

Καλα εκανες κ τα ξεκινησες! Κ εγω ετοιμη ημουν να τα παρω αλλα τελευταια στιγμη δεν μ χρειαστηκαν!

Τα εχεις εφαρμοσει? Σε αγχωνουν ή σε ανακουφιζουν που ξερεις ποια τις καλες σου μερες του μηνα?

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια!Απο χτες εχω να μπω και διαβαζω 3 σελιδες!! 

Καλως ηρθες @Ani ani ξερω ειναι κλισε μπορει και εκνευριστικό αυτο που θα πω αλλα ευχαριστησου τον υπνο οσο πιο πολυ μπορεις!

@alina80 δεν πειραζει κουκλα μου παμε στον επομενο γυρο!!!:)σκεψου ειναι υγειες να εχεις εναν σταθερο κυκλο!οσο και να μην την θελουμε την περιοδο αυτη θα μας στειλει τομωρακι μας!αλλα ενταξει τον επομενο μηνα να μην ερθει δεν την θέλουμε και συνεχεια μες τα ποδια μας!!

@caramel_83 εισαι πιεσμενη με την δουλεια πολυ!υπομονη!τρωγοντας ερχεται η ορεξη ειναι μεγαλη αληθεια αυτη παντως!:D κουραγιο με την δουλεια!!

  • Μου αρέσει 1

e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 55 λεπτά , Ani ani είπε:

Κοριτσια μου επεστρεψα απο τις διακοπες!! Πως ειστε??? Οι εγκυουλες μας??

Δεν εχουμε καποια φρεσκια εγκυουλα απο οσο διαβασα νεα σας?

@elenakii22 πως εισαι σημερα κοριτσι μου?? Τελικα τι σε πειραξε?

καλα ειμαι κοπελα μου!!διαβασα περασατε πολυ καλα ε?μπραβο!!εγω δε ξερω τι με πειραξε...ποναγα 12 ωρες συνολο πηρα 3 buscopan...τωρα ειμαι ενταξει...νιωθω βαρος ακομα γτ δεν εχω αναρρωσει αλλα δυστυχως αυτες τις 2 μερες εχουμε πολυ δουλειά κ δε μπορω να λείψω...ευτυχως το μωρο καλα ουτε αποκολληση ουτε τπτ κ οι παλμοι του απο 150 εφτασαν σχεδον 180!!17/8 εχουμε το κανονικο ραντεβου!

  • Μου αρέσει 3

BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , elenakii22 είπε:

καλα ειμαι κοπελα μου!!διαβασα περασατε πολυ καλα ε?μπραβο!!εγω δε ξερω τι με πειραξε...ποναγα 12 ωρες συνολο πηρα 3 buscopan...τωρα ειμαι ενταξει...νιωθω βαρος ακομα γτ δεν εχω αναρρωσει αλλα δυστυχως αυτες τις 2 μερες εχουμε πολυ δουλειά κ δε μπορω να λείψω...ευτυχως το μωρο καλα ουτε αποκολληση ουτε τπτ κ οι παλμοι του απο 150 εφτασαν σχεδον 180!!17/8 εχουμε το κανονικο ραντεβου!

Λυπαμαι πολυ για την ταλαιπωρια σου αλλα χαιρομαι που ειναι καλα το μωρο κ που κ εσυ καλυτερευεις βεβαια! Θα σου ελεγα να ξεκουραστεις αλλα με προλαβες με τη δουλεια σου..Κατα τα αλλα εχεις εμετους- κοπωση-τρως κανονικα??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 27 λεπτά , alina80 είπε:

Αν είναι η κάτω γραμμή αυτή που δείχνει, μπορεί να γίνει και πιο σκουρα. Αλλά τι λένε οι οδηγίες, γιατί δεν τα ξέρω αυτά. Στα hometest αυτή τη φωτό τη δίνει ως αρνητικό. Μπορεί να φταίει και η φωτογραφία βέβαια...

Στις οδηγίες λέει απλά ότι το αχνό είναι αρνητικό.Πρέπει να είναι ίδιο με την άλλη γραμμή.Και γω πιστεύω θέλει λίγο ακόμα!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 34 λεπτά , Nati85 είπε:

Γεια σας κοριτσια!Απο χτες εχω να μπω και διαβαζω 3 σελιδες!! 

Καλως ηρθες @Ani ani ξερω ειναι κλισε μπορει και εκνευριστικό αυτο που θα πω αλλα ευχαριστησου τον υπνο οσο πιο πολυ μπορεις!

@alina80 δεν πειραζει κουκλα μου παμε στον επομενο γυρο!!!:)σκεψου ειναι υγειες να εχεις εναν σταθερο κυκλο!οσο και να μην την θελουμε την περιοδο αυτη θα μας στειλει τομωρακι μας!αλλα ενταξει τον επομενο μηνα να μην ερθει δεν την θέλουμε και συνεχεια μες τα ποδια μας!!

@caramel_83 εισαι πιεσμενη με την δουλεια πολυ!υπομονη!τρωγοντας ερχεται η ορεξη ειναι μεγαλη αληθεια αυτη παντως!:D κουραγιο με την δουλεια!!

Καθολου κλισε!! Εχω την δυνατοτητα και κοιμαμαι οσο περισσοτερο μπορω ακομα! Χωρια τη μια βαλιτσα απλυτα που θα πλυνω κ θα σιδερωσω καποτε χαχα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , marillia είπε:

Στις οδηγίες λέει απλά ότι το αχνό είναι αρνητικό.Πρέπει να είναι ίδιο με την άλλη γραμμή.Και γω πιστεύω θέλει λίγο ακόμα!!

Ναι αν ειναι η αχνη γραμμη για το αποτελεσμα ειναι αρνητικο ετσι το βλεπω κ εγω. Αλλα επαφες να εχεις για να ανανεωθει το σπερμα. Πιστευω αν εχθες ηταν πιο αχνη αυριο να κοκκινησει!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Ani ani είπε:

Καθολου κλισε!! Εχω την δυνατοτητα και κοιμαμαι οσο περισσοτερο μπορω ακομα! Χωρια τη μια βαλιτσα απλυτα που θα πλυνω κ θα σιδερωσω καποτε χαχα!

Καποτε οπως το λες! οι δουλειες ποτε δεν τελειωνουν εξαλλου.

  • Μου αρέσει 1

e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

On 9/8/2017 at 10:14 ΜΜ, ntemiiiiii είπε:

Πολύ ευχάριστο! Είχες τρεις μέρες συνεχόμενες καφέ πριν έρθει η περίοδος;Τι εννοούσε η γυναικολόγος ότι τα καφέ είναι ένδειξη ότι θέλει βοήθεια ή ωορρηξία;

Vasika oxi oorixia to endomitrio malo mpori na ginotan i gonimopiisi kai den ginotan i eufiteusi.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...