Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Bluee19 είπε:

      Συναγωνίστριες εύχομαι σε όλες καλή Ανάσταση και καλό Πάσχα με υγεία !!! 
      Στις εγκυολες μας να έχουν μια γλυκιά εγκυμοσύνη και σύντομα να κρατήσουν τα θαύματακια τους στην αγκαλιά τους!!! Και σε όλες τις υπόλοιπες που ακόμη προσπαθούμε σύντομα να έρθει και σε εμάς το θαύμα 🙏🏼

       

      καλή ανάσταση κορίτσι μ ! εσωτερική και εξωτερική! το επόμενο πάσχα να χεις  μια κοιλιτσα τούρλα! 

      • Λουλούδια 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 1 λεπτό , alina80 είπε:

Μακάρι κορίτσι μου. Σε ποια μέρα του κύκλου σου είσαι;

κοιτα δεν ξερω ακριβος γιατι τον ιουλιο αρχισανε τα αιματα απο της 5 -7 και σιγα σιγα μεχρι 12-7 που ειδα τελευτεα μερα αιμα και απο τοτε τιποτα δυε τελευτεες εβδομαδες πολλα υγρα εχω κραμπες δυλαδει με λιγα λογια τα ιδια σημτοματα με την προτη φορα δεν ξερω τι να πυστεψω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

3 ώρες πρίν, marillia είπε:

Θα με πείτε τρελή το ξέρω!!Εφαγα σκάλωμα ποια είναι γραμμή αναφοράς και αποτελέσματος.Μάλλον μπέρδευα τις γραμμές.Λογικά κρατώντας το τεστ προς τα κάτω με το καπάκι είναι η γραμμή αποτελέσματος και τώρα είναι κατακόκκινη.Στις οδηγίες δείχνει τις γραμμές σε εικόνα αλλά δεν δείχνει με ποια φορά κοιτάμε το τεστ.Θα σας τρελάνωωωω!!

οταν ουρεις στο τεστ (να το πω  κομψα) η μια γραμμη δεν βγαινει σχεδον αμεσως και μετα περιμενεις τη δευτερη να εμφανιστει?

3 ώρες πρίν, marillia είπε:

Θα με πείτε τρελή το ξέρω!!Εφαγα σκάλωμα ποια είναι γραμμή αναφοράς και αποτελέσματος.Μάλλον μπέρδευα τις γραμμές.Λογικά κρατώντας το τεστ προς τα κάτω με το καπάκι είναι η γραμμή αποτελέσματος και τώρα είναι κατακόκκινη.Στις οδηγίες δείχνει τις γραμμές σε εικόνα αλλά δεν δείχνει με ποια φορά κοιτάμε το τεστ.Θα σας τρελάνωωωω!!

ποια τεστ πηρες ρε κοριτσι ?πες τη μαρκα οτι λεει στο κουτι 


6penp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 32 λεπτά , laureta είπε:

κοιτα δεν ξερω ακριβος γιατι τον ιουλιο αρχισανε τα αιματα απο της 5 -7 και σιγα σιγα μεχρι 12-7 που ειδα τελευτεα μερα αιμα και απο τοτε τιποτα δυε τελευτεες εβδομαδες πολλα υγρα εχω κραμπες δυλαδει με λιγα λογια τα ιδια σημτοματα με την προτη φορα δεν ξερω τι να πυστεψω

Μακάρι να είσαι! Αλλά για να είσαι προετοιμασμένη μπορεί κ ο κύκλος σου να μην έχει επανέλθει πλήρως μετά τη βιοχημική.από την άλλη δεν αποκλείεται!!!κάνε καλύτερα για να μάθεις κ να ηρεμήσεις!

12 ώρες πρίν, alina80 είπε:

Καλημέρα κυρίες μου! Χρόνια πολλά σε όσες γιορτάζουν και να χαίρεστε όλες τους εορτάζοντες σας. 

Υγ1. Λόγω περιόδου και ανεμιστήρα με έχει τσακίσει η μέση μου. Και έχουμε και τραπέζι τρομάρα μας... Άσε που η διάθεση μου είναι ακόμα χάλια, οπότε το τελευταίο που θα ήθελα είναι να πρέπει να κάνω τον καραγκιόζη. 

Υγ2. Αύριο πρέπει να αρχίσω να δουλεύω και με έχει πιάσει απελπισία. Πάντα μετά τις διακοπές ζοριζόμουν, αλλά ειδικά τώρα που δουλεύω μόνη μου από το σπίτι μου είναι ακόμα πιο δύσκολο. Διότι αν πας στο γραφείο, τι θα κάνεις...θα δουλέψεις. Αν είσαι σπίτι θέλει πολύ αυτοπειθαρχία! Και δεν είναι και το μεγάλο μου ατού...

Φιλιά πολλά και καλά να περάσετε. 

Πώς πήγε; τα κατάφερες στο τραπέζι; κοίτα να ανασυνταχθείς για να συνεχίσουμε δυναμικά! Κ εγώ από αύριο έχω πολύ δουλειά να κάνω απ το σπίτι κ έχω το ίδιο πρόβλημα! Αυτοπειθαρχία μηδεν! Τελευταία στιγμή πιέζομαι μέχρι να σκάσω!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , andrianni είπε:

Μακάρι να είσαι! Αλλά για να είσαι προετοιμασμένη μπορεί κ ο κύκλος σου να μην έχει επανέλθει πλήρως μετά τη βιοχημική.από την άλλη δεν αποκλείεται!!!κάνε καλύτερα για να μάθεις κ να ηρεμήσεις!

Πώς πήγε; τα κατάφερες στο τραπέζι; κοίτα να ανασυνταχθείς για να συνεχίσουμε δυναμικά! Κ εγώ από αύριο έχω πολύ δουλειά να κάνω απ το σπίτι κ έχω το ίδιο πρόβλημα! Αυτοπειθαρχία μηδεν! Τελευταία στιγμή πιέζομαι μέχρι να σκάσω!

 μας παρατησαν...πηγαν για υπνο...σνιφ σνιφ


6penp2.png

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, andrianni είπε:

Μακάρι να είσαι! Αλλά για να είσαι προετοιμασμένη μπορεί κ ο κύκλος σου να μην έχει επανέλθει πλήρως μετά τη βιοχημική.από την άλλη δεν αποκλείεται!!!κάνε καλύτερα για να μάθεις κ να ηρεμήσεις!

Πώς πήγε; τα κατάφερες στο τραπέζι; κοίτα να ανασυνταχθείς για να συνεχίσουμε δυναμικά! Κ εγώ από αύριο έχω πολύ δουλειά να κάνω απ το σπίτι κ έχω το ίδιο πρόβλημα! Αυτοπειθαρχία μηδεν! Τελευταία στιγμή πιέζομαι μέχρι να σκάσω!

Τα κατάφερα, όλα καλά. 

Αυτοπειθαρχία εγώ κάτω από το μηδέν. Άστα να πάνε. 

Θα πιούμε ένα ωραίο καφεδάκι και μετά δουλειά @andrianni μου, σαν να ήμασταν στο γραφείο. 

Καλημέρα κορίτσια! 

 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

7 ώρες πρίν, orianna είπε:

οταν ουρεις στο τεστ (να το πω  κομψα) η μια γραμμη δεν βγαινει σχεδον αμεσως και μετα περιμενεις τη δευτερη να εμφανιστει?

Καλημέρααα :-D!!Αμά σου πω ότι δεν παρατηρούσα!!Εφευγα και γυρνούσα στο μπάνιο μετά από λίγο από 5 λεπτά ή έκανα κάτι άλλο και κοιτούσα μετά από λίγο!Εχω τα Predictor!Oι οδηγίες λένε αν βγεί ιδια η γραμμή ή πιο έντονη είναι θετικό,έχει ένα οβάλ παράθυρο και δεν λέει ποια είναι η γραμμή αναφοράς και ποια αποτλεσματος.

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!!Πως είστε??

Link to comment
Share on other sites

Just now, alina80 είπε:

καλημέρα. Συνήθως η γραμμή ελέγχου βγαίνει αμεσως. Τώρα όμως το ξεμπερδέψες, σωστά; 

Eχω τις αμφιβολίες μου χαχαχ!!Το μόνο που μπορώ να σκεφτώ είναι όπως στα τεστ εγκυμοσύνης  και σε φότο που είδα τα τεστ ωορρηξίας της hometest δείχνουν ότι η γραμμή αποτελέσματος είναι η κάτω(αυτή που είναι κοντά εκεί που ουρούμε).Χτες αυτή η γραμμή κοκκίνησε ενώ τις προηγούμενες ήταν αχνή.Κι εγώ έκανα χαζομάρα δεν κοιτούσα καλά ποια έβγαινε πρώτη. 

http://www.predictor.gr/el/proionta/oorriksia/test-oorriksias

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, orianna είπε:

 μας παρατησαν...πηγαν για υπνο...σνιφ σνιφ

Κ εγώ μαζί! Κ σ αφήσαμε μόνη! Καλημέρες!!!

2 ώρες πρίν, alina80 είπε:

Τα κατάφερα, όλα καλά. 

Αυτοπειθαρχία εγώ κάτω από το μηδέν. Άστα να πάνε. 

Θα πιούμε ένα ωραίο καφεδάκι και μετά δουλειά @andrianni μου, σαν να ήμασταν στο γραφείο. 

Καλημέρα κορίτσια! 

 

Πώς γίνεται ακριβώς πες μου.δε σταματάς για ένα μαγείρεμα, για ένα πληντύριο, να τσιμπήσεις κάτι κτλ.κτλ....!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 ώρα πρίν, marillia είπε:

Καλημέρααα :-D!!Αμά σου πω ότι δεν παρατηρούσα!!Εφευγα και γυρνούσα στο μπάνιο μετά από λίγο από 5 λεπτά ή έκανα κάτι άλλο και κοιτούσα μετά από λίγο!Εχω τα Predictor!Oι οδηγίες λένε αν βγεί ιδια η γραμμή ή πιο έντονη είναι θετικό,έχει ένα οβάλ παράθυρο και δεν λέει ποια είναι η γραμμή αναφοράς και ποια αποτλεσματος.

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!!Πως είστε??

Καλημερα κοριτσι!!σημερα εχεις θετικο τελικα?Η γραμμη αποτελεσματος ειναι απο την πλευρα που βουτας τα ουρα δηλαδη τα ουρα περνανε πρωτα απο την γραμμη αποτελεσματος και ανεβαινουν.και η γραμμη ελεγχου η αναφορας οπως ειπες ειναι απο την πλευρα που το πιανεις.επισης η γραμμη ελεγχου δεν ειναι ποτε πολυ αχνη.


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Nati85 είπε:

Καλημερα κοριτσι!!σημερα εχεις θετικο τελικο?Η γραμμη αποτελεσματος ειναι απο την πλευρα που βουτας τα ουρα δηλαδη τα ουρα περνανε πρωτα απο την γραμμη αποτελεσματος και ανεβαινουν.και η γραμμη ελεγχου η αναφορας οπως ειπες ειναι απο την πλευρα που το πιανεις.επισης η γραμμη ελεγχου δεν ειναι ποτε πολυ αχνη.

Μπράβο γλυκιά μουυυυυ!!Σ ευχαριστώ πολύ!!Είχα θετικό χτες στις 8 το απόγευμα!!Σήμερα είμαι 16 μέρα!!Λες να περιμένω περίοδο 30-31 μέρα του κύκλου?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , marillia είπε:

Κορίτσια μπήκα στο youtube και είδαβιντεάκια.Σωστά το έκανα!!!

Τέλεια! Δηλάδη τώρα είσαι στις γόνιμες! Αν χθες ήταν το πιο εντονο σήμερα βράδυ θα γίνει η ωορηξία ή αύριο.επαφές κ το μεσημέρι αν γίνεται!!! Κ αυριο πρωι μια χαρα θα ήταν!

Link to comment
Share on other sites

Just now, andrianni είπε:

Τέλεια! Δηλάδη τώρα είσαι στις γόνιμες! Αν χθες ήταν το πιο εντονο σήμερα βράδυ θα γίνει η ωορηξία ή αύριο.επαφές κ το μεσημέρι αν γίνεται!!! Κ αυριο πρωι μια χαρα θα ήταν!

Σας ευχαριστώ πολύ που με κατατοπίζεται!!Εγινε το πρωί!!Να γίνει και λέτε και το βράδύ ή να το αφήσουμε για αύριο πρωί?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , marillia είπε:

Μπράβο γλυκιά μουυυυυ!!Σ ευχαριστώ πολύ!!Είχα θετικό χτες στις 8 το απόγευμα!!Σήμερα είμαι 16 μέρα!!Λες να περιμένω περίοδο 30-31 μέρα του κύκλου?

31 προς 32 πες.γιατι η ωορηξία θα γίνει 17 προς 18η μέρα.κ αυτό είναι αν κάνεις 14 μέρες μετα την ωορηξία.υπάρχει περίπτωση να κάνεις κ 12 ή 16 μέρες.αυτη τη φορά θα βρεις ή οχι!!! Το νουμερό σου!

πρίν από 1 λεπτό , marillia είπε:

Σας ευχαριστώ πολύ που με κατατοπίζεται!!Εγινε το πρωί!!Να γίνει και λέτε και το βράδύ ή να το αφήσουμε για αύριο πρωί?

Τελεια!!! Εγω λέω κ βραδυ κ πρωι.κοντα στην ωορηξία θέλει 2 φορες!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...