Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 1 λεπτό , alina80 είπε:

Αυτό με τις δύο επαφές τη μέρα πως σας βγαίνει βρε κορίτσια; Εννοώ χρονικά. Το προσπαθήσαμε και εμείς στην τελευταία μου ωορρηξία αλλά δεν μας έπαιρνε ο χρόνος, ώστε να έχει αποτέλεσμα σε επίπεδο υλικού, αν με εννοείτε... (που να έχει μετά από δύο ώρες... Είμαστε και μεγάλοι άνθρωποι εμείς βέβαια...). 

Εμεις ερχόμαστε σε επαφή πρωί και βράδυ!!Σπάνια βέβαια!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

1 hour ago, marillia είπε:

Μια χαρούλαααα!Ευτυχώς που τα συζητάμε γιατί εγώ νννόμιζα ότι δε θέλει δυο φορές τη ημέρα επαφή.Και μένα 8 το απόγευμα βγήκε θετικό.Μετά είχες επαναλάβει το τεστ?Πως είσαι σήμερα:-D?

ειχα θετικο τεστ στις 18.00 κ επαφη ειχαμε 2 το βραδυ!!!!καλα ειμαι εγω!!ημουν για μπανακι!!


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Nati85 είπε:

Αυτο που ειπαν και τα κοριτσια κυμαινεται απο 12 με 16 μερες. Εμενα ερχεται στις 14 μερες απ οτι εχω καταλαβει.15 απο το θετικο τεστ ωορρηξιας.τωρα με τα τεστ ξερεις σιγα σιγα. Βαλε 31 να εισαι μεσα! Εκει στις 29περιπου περιμενω και εγω!!!παμε μαζι!

Γεια σας κορίτσια!!

Δεν είναι απαραίτητο το 12 με 16. Είναι και ανάλογα τον οργανισμό.  Εμένα μου έρχεται στις 10 με 11 μέρες μετά την ωορρηξία ...

Έχουμε καμία γκαστρουλα; περιμένει καμια τώρα στα κοντά;;

  • Μου αρέσει 2

yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Vana87 είπε:

Δεν ξερω να περιγραψω. Τσουζει νομιζω. Κυριως στο πλαι...

Δεν θα ειναι κατι κανε αυριο αν εχεις τεστ αλλιως κανε μια χοριακη και παρε τον γυναικολογο να σου πει.μηπως κανεις καμμια εξεταση προλακτινης παλι.εχω ακουσει οτι μπορει και μετα απο αρκετο καιρο να βγαλεις γαλα αν εχεις θηλασει και μαλιστα αρκετα οπως εσυ.μπορει και να εισαι εγκυος και ας εδειξε αρνητικο ποτε δεν ξερεις.μην αγχωνεσαι απλως ενημερωσε τον γιατρο

πρίν από 4 λεπτά , Farmakotriftena είπε:

Γεια σας κορίτσια!!

Δεν είναι απαραίτητο το 12 με 16. Είναι και ανάλογα τον οργανισμό.  Εμένα μου έρχεται στις 10 με 11 μέρες μετά την ωορρηξία ...

Έχουμε καμία γκαστρουλα; περιμένει καμια τώρα στα κοντά;;

Αληθεια τοσο νωρις?καλυτερα κιολας να μαθαινεις γρηγορα το αποτελεσμα.τελικα τιποτα δεν ειναι δεδομενο!!

  • Μου αρέσει 2

e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Nati85 είπε:

Δεν θα ειναι κατι κανε αυριο αν εχεις τεστ αλλιως κανε μια χοριακη και παρε τον γυναικολογο να σου πει.μηπως κανεις καμμια εξεταση προλακτινης παλι.εχω ακουσει οτι μπορει και μετα απο αρκετο καιρο να βγαλεις γαλα αν εχεις θηλασει και μαλιστα αρκετα οπως εσυ.μπορει και να εισαι εγκυος και ας εδειξε αρνητικο ποτε δεν ξερεις.μην αγχωνεσαι απλως ενημερωσε τον γιατρο

Αληθεια τοσο νωρις?καλυτερα κιολας να μαθαινεις γρηγορα το αποτελεσμα.τελικα τιποτα δεν ειναι δεδομενο!!

Σεε ευχαριστω παρα πολυ. Ναι δεν θα αγχωθω. Πριν λιγους μηνες έκανα τις εξετασεις γιαυτον το λόγο αν είχα κατι θα φαινοταν. Θα περιμενω νεχρι αυριο η θα παω για χοριακη η θα κανω τεστ και θα στειλω ενα μηνυμα στη γυναικολογο μου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 14 λεπτά , marillia είπε:

Εμεις ερχόμαστε σε επαφή πρωί και βράδυ!!Σπάνια βέβαια!!

Εμείς δεν παίζει το πρωί γιατί το καλό μου φεύγει 6 παρά για τη δουλειά. Και σπάνια είναι σπίτι πριν τις 5 το απόγευμα. Αν βάλεις ότι μέχρι 10.30 πρέπει να έχει κοιμηθεί αφού ξυπνάει 5.20, που να προλάβουμε δύο φορές! Δεν πειράζει, αν είναι να κάτσει θα κάτσει πιστεύω και με μια φορά την ημέρα. Έχω ξαναπεί για την φίλη μου, τρεις μήνες μία φορά, χωρίς να ξέρει καν γόνιμες και τσουπ, να το το μπε μπε!

 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Vana87 είπε:

Σεε ευχαριστω παρα πολυ. Ναι δεν θα αγχωθω. Πριν λιγους μηνες έκανα τις εξετασεις γιαυτον το λόγο αν είχα κατι θα φαινοταν. Θα περιμενω νεχρι αυριο η θα παω για χοριακη η θα κανω τεστ και θα στειλω ενα μηνυμα στη γυναικολογο μου!

Ναι μπραβο ετσι μην αναστατωνεσαι αυριο θα το λυσεις το θεμα.:) η γυναικολογος θα σε ενημερωσει τι πρεπεινα κανεις.

  • Μου αρέσει 1

e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 39 λεπτά , Farmakotriftena είπε:

Γεια σας κορίτσια!!

Δεν είναι απαραίτητο το 12 με 16. Είναι και ανάλογα τον οργανισμό.  Εμένα μου έρχεται στις 10 με 11 μέρες μετά την ωορρηξία ...

Έχουμε καμία γκαστρουλα; περιμένει καμια τώρα στα κοντά;;

Καλησπέρα κορίτσι, εγώ περιμένω! Βασικά περίμενα εχθές αλλά επειδή είχα και μεγαλύτερους κύκλους στο παρελθόν θα περιμένω μέχρι Παρασκευή αν δεν έρθει και θα κάνω χοριακη το Σάββατο...αν και απιστευτο μου φαίνεται...

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 ώρες πρίν, orianna είπε:

σαλπιγγογραφια ρε κοριτσια ποσο κοστισε?γραφεται κιολας η μονο ιδιωτικα?

Δεν γραφετε κ γινετε σε μαιευτηρια συνηθως ειναι εξιδεικευμενοι οι ακτινολογοι. Εγω στο ιασω πληρωσα 160.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , stalitsa82 είπε:

Καλησπέρα κορίτσι, εγώ περιμένω! Βασικά περίμενα εχθές αλλά επειδή είχα και μεγαλύτερους κύκλους στο παρελθόν θα περιμένω μέχρι Παρασκευή αν δεν έρθει και θα κάνω χοριακη το Σάββατο...αν και απιστευτο μου φαίνεται...

Σταλιτσα μου στο εύχομαι!!! Έχεις και αυτό με το στήθος που έλεγες οπότε υπάρχουν πιθανότητες!!!

  • Μου αρέσει 1

yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Farmakotriftena είπε:

Σταλιτσα μου στο εύχομαι!!! Έχεις και αυτό με το στήθος που έλεγες οπότε υπάρχουν πιθανότητες!!!

Σε ευχαριστώ πολύ!!! Μακάρι... Άσε και το στήθος όσο περνάνε οι μέρες πονάει πιο πολύ.Και πάλι όμως δεν χαίρομαι προσπαθώ να συγκρατηθω.. Εσυ πότε περιμένεις;

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...