Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 hours ago, Eflenew said:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Δεν είναι καθόλου αχνό …. Είναι μια ωραιότατη γραμμή εγκυμοσύνης … εγώ έκανα σήμερα και είναι αχνη που κε το ζόρι φαίνεται και πέρασαν οι ώρες και φαίνεται ακόμα λίγοτερο σχεδόν καθόλου … με το καλό . Σπυ εύχομαι ολόψυχα μια μεγάλη χοριακη γιατί το αξίζεις και νομίζω ήρθε η ώρα να λάβεις το πολυπόθητο πλασματάκι σου ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Εννοείται πως θα ενημερώσω,αν και δεν βλέπω να προχωράει..Και εγώ πιστεύω πως το τεστ της @Eflenewδεν είναι απλά αχνό και θα δείξει καλή χοριακη🥰

      Άσε τα δεν βλέπω να προχωράει … θέλω αισιοδοξία … ολα καλα θα πάνε ! Εμένα μου έχουν μείνει κατάψυξη 4 βλαστοκυστες εκ των οποίων η μια είναι άριστη όπως αυτή που έβαλα όπως συζητήσαμε εάν δεν έχω επιτυχία τώρα θα έχω την επόμενη ! Αλλά ούτε έτσι θέλω να σκέφτομαι … γιατί να μην προσχωρήσουν βρε κορίτσια μου τα εμβρυακια μας ; Άντε να πάρουμε τα πάνω μας λίγο !! Εύχομαι αύριο μια γερη χοριακη !!!

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 1 λεπτό , orianna είπε:

αν ειχες ωορρηξια σημερα θα ειχες θετικο με εντονη γραμμη τεστ εχτες.

ναι μηλαω υποθετικα..γιατι αν εχω πχ εντονη γραμμη αυριο μπορει να μην μπορω να εχω επαφη την ιδια μερα θελω να καταλαβω αν δεν κατσει ακριβος χρονικα η αν εχω αυριο επαφη με αχνη παλη γραμμη και μεθαυριο με εντονη γρμμη δεν εχω επαφη αυτο αν καθε 2 μερες πιανει

πρίν από 6 λεπτά , rozoulini είπε:

Κοπέλα.μοθ εγώ από.οτι ξέρω το.σπερμα.ζει 4-5 μέρες αν κανείς από τη 12-18 είσαι καλυμμένη εμείς κάπως έτσι το.καναμε γιατί δεν έχω και τον τρέλα σταθερό κύκλο

τελεια εγω εχω σταθερο οποτε καθε 2 μερες ειμαι καλημενει αν ζει  4 5 μερες μια χαρα:)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 3 λεπτά , Μαρθα Κ είπε:

12 αλλά δεν έχω σταθερό κύκλο οι τελευταίοι δύο  κύκλοι μου είναι 35 μέρες... 

Οκ οποτε ειναι λογικο να βγει αρνητικο. Μεχρι να τα μαθεις κανε δυο φορες την μερα να συνηθισεις λιγο τους χρωματισμους. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Μαρθα Κ είπε:

12 αλλά δεν έχω σταθερό κύκλο οι τελευταίοι δύο  κύκλοι μου είναι 35 μέρες... 

θα κανεις μεχρι και 22η  πιστευω θα βγει εντονη η γραμμη.ειναι λιγο νωρις ακομα..συνεχισε τα τεστακια..ειχες και μεγαλυτερους κυκλους απο 35?


6penp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , orianna είπε:

το  σπερμα για να ζησει τοσο πρεπει να ειναι αριστο..και το σπερμα και το περιβαλλον που θα το φιλοξενει.ειναι η μεγιστη τιμη...μια μεση τιμη ειναι κανα δυο μερες...

 Και πάλι.αν καλύψεις αυτές.τις μέρες θα.ειναι οκ

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Μαρθα Κ είπε:

12 αλλά δεν έχω σταθερό κύκλο οι τελευταίοι δύο  κύκλοι μου είναι 35 μέρες... 

Η αχνη γραμμη σημαινει αρνητιμο.Μαλλον ειναι νωρις ακομα αν κανεις 35αρικυκλο αλλα καλα τα ξεκινησεις γιατι ποτε δεν ξερεις μπορει να ειναι πιο μικρος αυτο τον μηνα.Κανε καθε μερα τεστακι καλυτερανα ξεκινας απο τις 11 μεχρι και τις 8 και περιπου την ιδια ωρα και οταν δεις την γραμμη το ιδιο εντονη με την πανω η και ακομα πιο εντονη θα ειναι θετικο το αποτελεσμα.


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 2 λεπτά , Ungry girl είπε:

ναι μηλαω υποθετικα..γιατι αν εχω πχ εντονη γραμμη αυριο μπορει να μην μπορω να εχω επαφη την ιδια μερα θελω να καταλαβω αν δεν κατσει ακριβος χρονικα η αν εχω αυριο επαφη με αχνη παλη γραμμη και μεθαυριο με εντονη γρμμη δεν εχω επαφη αυτο αν καθε 2 μερες πιανει

τελεια εγω εχω σταθερο οποτε καθε 2 μερες ειμαι καλημενει αν ζει  4 5 μερες μια χαρα:)

ρε κοριτσι δεν μπορεις να ξερεις ποσο θα ζησει το σπερμα.δεν υπαρχει προσδιορισμος σ αυτα τα πραγματα..γι αυτο πηρες τα τεστ για να κανεις σεξ οταν βγει θετικο..αν ηταν να κανεις καθε δυο μερες εκανες και χωρις τεστ.


6penp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, orianna είπε:

ρε κοριτσι δεν μπορεις να ξερεις ποσο θα ζησει το σπερμα.δεν υπαρχει προσδιορισμος σ αυτα τα πραγματα..γι αυτο πηρες τα τεστ για να κανεις σεξ οταν βγει θετικο..αν ηταν να κανεις καθε δυο μερες εκανες και χωρις τεστ.

απο τη μια ναι αλλα απο την αλλη αν ειναι να εχω αποχη 10 μερες τι να το κανω να εχω επαφη τη μερα που θα βγει θετικο απλα θελω να πιασω ολες τς πιθανοτητες 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , orianna είπε:

ρε κοριτσι δεν μπορεις να ξερεις ποσο θα ζησει το σπερμα.δεν υπαρχει προσδιορισμος σ αυτα τα πραγματα..γι αυτο πηρες τα τεστ για να κανεις σεξ οταν βγει θετικο..αν ηταν να κανεις καθε δυο μερες εκανες και χωρις τεστ.

Συμφωνω το σπερμα ειναι ζωντανος οργανισμος μπορει να πεθανει πιο γρηγορα ειναι σαν να λες οτι ο ανθρωπος ζει μεχρι τα 100 χρονια ε δεν ζουν ολοι μεχρι τα 100.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , linaa είπε:

Συμφωνω το σπερμα ειναι ζωντανος οργανισμος μπορει να πεθανει πιο γρηγορα ειναι σαν να λες οτι ο ανθρωπος ζει μεχρι τα 100 χρονια ε δεν ζουν ολοι μεχρι τα 100.

ναι ρε κοριτσια μηλαμε παντα σε γενικες γραμμες με ενα καλο σπερμα δεν μηλαω για κατι τρελο πχ να ζει 7 μερες που λενε και τετοια μηλαω στην ουσια για ενα 24ωρο και τετοια ποτε με τιποτα δεν μπορεις να εισαι σηγουρη ετσικαι αλλιως

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Ungry girl είπε:

ναι ρε κοριτσια μηλαμε παντα σε γενικες γραμμες με ενα καλο σπερμα δεν μηλαω για κατι τρελο πχ να ζει 7 μερες που λενε και τετοια μηλαω στην ουσια για ενα 24ωρο και τετοια ποτε με τιποτα δεν μπορεις να εισαι σηγουρη ετσικαι αλλιως

Ε ναι εισαι καλλημενη καθε τρεις μερες επαφη κμολις δεις θετικο καθε μερα αυτη ειναι η οδηγια.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


@stalitsa82 μου μπράβο συγχαρητήρια!!!! Το ένιωθα για σένα ότι είσαι!!!! Έχεις αλλο ενα παιδάκι ή το πρώτο σου; think positive όλα καλά θα πάνε και η τιμή της χοριακης σου είναι πολύ καλή!!

  • Μου αρέσει 1

yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Ungry girl είπε:

ναι μηλαω υποθετικα..γιατι αν εχω πχ εντονη γραμμη αυριο μπορει να μην μπορω να εχω επαφη την ιδια μερα θελω να καταλαβω αν δεν κατσει ακριβος χρονικα η αν εχω αυριο επαφη με αχνη παλη γραμμη και μεθαυριο με εντονη γρμμη δεν εχω επαφη αυτο αν καθε 2 μερες πιανει

τελεια εγω εχω σταθερο οποτε καθε 2 μερες ειμαι καλημενει αν ζει  4 5 μερες μια χαρα:)

Κοιτα στο πρωτο παιδακι εκανα μερα παρα μερα και τελικα εμεινα δεν ξερω αν πετυχα ομως ακριβως την ωορρηξια η εζησε το σπερμα!

αλλα πιστευω στις γονιμες η οταν βρεις θετικο τεστ ειναι καλο να κανεις καθε μερα γιατι μπορει να μην ζησει αυστηρα 2 μερες η 5 μερες το σπερμα.τωρα αν δεν σου βγαινει καποια μερα ενταξει δεν εγινε και τιποτα ελπιζουμε να αντεξει το σπερμα!


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...