Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 minutes ago, Blue Velvet said:

      Σε ταλαιπώρησαν πολλές μέρες..φαντάζομαι τον πόνο που πέρασες και ειλικρινά δεν αξίζει σε καμία γυναίκα να το περάσει όλο αυτό.

      Μην κοιτάς τα συμπτώματα,δεν υπάρχει στάνταρ.Μια ερχονται,μια φεύγουν..Ευχομαι μέσα απ' την καρδιά μου να είσαι έγκυος και να μην ταλαιπωρηθείς άλλο❤️  Πότε πας για χοριακη είπαμε?

      Ναι μ είπε μια κοπέλα ουι είναι και τα χάπια που παίρνουμε και ότι ο οργανισμός συνηθίζει … όποτε για αυτό .. καιι φυσικά ότι πάνω από 500 μονάδες υπάρχουν συμπτώματα … όπως και μα έχει σε ευχαριστω βαθιά ! Θα τα λέμε εδώ και μην πτοείσαι …. Ευτυχώς να λες είναι σχετικά χαμηλή η χοριακη και δεν θα καταλάβεις τίποτα μέχρι να πέσει είσαι τυχερή μέσα σε όλο αυτό … και επίσης εψεις μια βλαστοκύστη σα να κρύα τα νερά  χαχαχα

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 36 λεπτά , Ungry girl είπε:

οχι δεν το εκανα την ιδια ωρα εχθες εκανα 2 το μεσιμερι και 6 το απογευμα περιπου σημερα γυρο σις 11 αλλα αν ειναι να το κανω γυρο στις 3 καθε μερα καλητερα ε

Αν κανεις 2 την μερα καντα οπως εχθες περιπου.κανε και σημερα το απογευμα παλι να δεις.

πρίν από 9 λεπτά , Ani ani είπε:

Ενταξει τουλαχιστον ετσι βρισκεις τις καλες σου μέρες! Αν οχι αυτος ο μήνας ευχομαι τον επομενο να τα καταφερετε!! :) ποτε δεν ξερεις βεβαια....χιχι

Ναι ευτυχως παντα βρισκω ωορρηξια και φουλ εντονη γραμμη πιο εντονη και απο την ελεγχου αλλα ξερεις οσο περναει ο καιρος βαραινεις ψυχολογικα! Εμενα πλεον μου αρεσει πιο πολυ να ψωνιζω για τον μικρο που να ειχα και κοριτσι!εχουν φανταστικα πραγματα!! καλα ψωνια!!

  • Μου αρέσει 2

e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 8 λεπτά , Nati85 είπε:

Αν κανεις 2 την μερα καντα οπως εχθες περιπου.κανε και σημερα το απογευμα παλι να δεις.

Ναι ευτυχως παντα βρισκω ωορρηξια και φουλ εντονη γραμμη πιο εντονη και απο την ελεγχου αλλα ξερεις οσο περναει ο καιρος βαραινεις ψυχολογικα! Εμενα πλεον μου αρεσει πιο πολυ να ψωνιζω για τον μικρο που να ειχα και κοριτσι!εχουν φανταστικα πραγματα!! καλα ψωνια!!

ναι θα κανω αλλο ενα παλι σε καμια ωρα μπας και σκουρινει αντε να δουμε εμενα τον προγουμενο μηνα δεν μ ειχε βγει καν αχννη μεχρη τη 13η μερα αντε να δουμε τωρα

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Nati85 είπε:

Αν κανεις 2 την μερα καντα οπως εχθες περιπου.κανε και σημερα το απογευμα παλι να δεις.

Ναι ευτυχως παντα βρισκω ωορρηξια και φουλ εντονη γραμμη πιο εντονη και απο την ελεγχου αλλα ξερεις οσο περναει ο καιρος βαραινεις ψυχολογικα! Εμενα πλεον μου αρεσει πιο πολυ να ψωνιζω για τον μικρο που να ειχα και κοριτσι!εχουν φανταστικα πραγματα!! καλα ψωνια!!

Ενταξει λογικο μου φαινεται αλλα μην αποθαρρυνεσαι κ πολυ συνεχισε τις προσπαθειες! Κ εγω θα προτιμουσα κοριτσακι αν κ για καποιο λογο πιστευω οτι αγοραρο θα χω χαχα! Ενταξει καλοι ειναι κ αυτοι κ χαδιαρηδες συνηθως χαχα!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Ungry girl είπε:

ναι θα κανω αλλο ενα παλι σε καμια ωρα μπας και σκουρινει αντε να δουμε εμενα τον προγουμενο μηνα δεν μ ειχε βγει καν αχννη μεχρη τη 13η μερα αντε να δουμε τωρα

Ναι μπραβο κανε ετσι 2 την μερα να αφηνειςαποσταση μεταξυ τους καποιες ωρες.πιστευω θα βρεις τις επομενες μερες.εμενα ειναι αχνο οταν ξεκιναω μετα σε μια μερα γινεται πιο εντονο και την επομενη θετικο.εχω καταλαβει οτι δεν παει σταδιακα.


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Nati85 είπε:

Καλημερα! Ριξε μια ματια και στα h&m καποια στιγμη!εχει εγκυμοσυνης οικονομικα ρουχα και πολλα παιδικα και για μωρακια θα ξετερλαθεις!!!

Λυπαμαι vana μου!οσο μπορεις μην στεναχωριεσαι!!παμε για τον επομενο μηνα!!!θα το κανουμε το δευτερο που θα παει!!

Κοπέλα μου μη στεναχωριέσαι δεν ήρθε αυτό το μήνα θα έρθει τον επόμενο...απολαύσετε τώρα τις διακοπές και θα έρθει και το πεμπέ σιγά σιγά

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 10 λεπτά , Nati85 είπε:

Ναι μπραβο κανε ετσι 2 την μερα να αφηνειςαποσταση μεταξυ τους καποιες ωρες.πιστευω θα βρεις τις επομενες μερες.εμενα ειναι αχνο οταν ξεκιναω μετα σε μια μερα γινεται πιο εντονο και την επομενη θετικο.εχω καταλαβει οτι δεν παει σταδιακα.

Εμενα παντος εχθες και σημερα ειναι αχνο το ιδιο τωρα αυριο ισως να ειναι εντονοτερο αλλα σε καλο δρομο παμε τα χρησιμοποιήσεις πολυ καιρο εσυ?

Link to comment
Share on other sites

@Nati85 @Ani ani και εγω θελω να παω h&m απλα δυστυχως θα παω μεσα Σεπτέμβρη!εδω στο νησι δεν εχουμε τετοια καταστηματα κ γενικα η αγορα σε ρουχα εγκυμοσυνης ειναι περιορισμενη!!!

 

@Vana87 λυπαμαι για το αποτέλεσμα..αν οχι ολες τοτε οι περισσοτερες εχουμε βρεθει στη θεση σου κ ξερουμε πως ειναι...ενταξει ειναι λογικο να σε παιρνει απο κατω ομως απο αυριο καντε νεα αρχη!ξεκινατε καινουργια προσπαθεια...

  • Μου αρέσει 1

BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , elenakii22 είπε:

@Nati85 @Ani ani και εγω θελω να παω h&m απλα δυστυχως θα παω μεσα Σεπτέμβρη!εδω στο νησι δεν εχουμε τετοια καταστηματα κ γενικα η αγορα σε ρουχα εγκυμοσυνης ειναι περιορισμενη!!!

 

Ναι το θυμαμαι οτι δεν εχετε εκει..Δε πειραζει θα κανεις μια κ καλη τις αγορες σου απλα αν θες παρε κ ενα νουμερο μεγαλυτερο ενα δυο παντελονια για αργοτερα..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Ani ani είπε:

Ναι το θυμαμαι οτι δεν εχετε εκει..Δε πειραζει θα κανεις μια κ καλη τις αγορες σου απλα αν θες παρε κ ενα νουμερο μεγαλυτερο ενα δυο παντελονια για αργοτερα..

ενω δεν εχω παρει κιλα επειδη υπαρχει το πρηξιμο(μια φιλη μου μου ειπε οτι φευγει το πρηξιμο στον 3ο κ μετα φουσκωνεις κανονικα λόγω του μωρου) εχω προβλημα με τα παντελόνια μου...2 σορτσακια εχω κ 1 παντελονι...τωρα μου φτιαχνει η γιαγια μου αλλες δυο...μου κοβει το λαστιχο απο τη μεση κ μου τα κοντενει...αλλα θελω τζιν ...θα παρω κ το πολυ πολυ μετα να παραγγειλω απο το ιντερνετ!


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

εμένα επειδή με ζόριζε το τζιν είχα βρει κάτι τζίν με λάστιχο, δεν ήταν εγκυμοσύνης της εγκυμοσύνης τα ρούχα και πανάκριβα ήταν και δεν μου άρεσαν. πήγα λοιπόν σε φτηνά μαγαζιά γιατί ήξερα ότι για εκείνη τη περίοδο θα τα φορούσα και πήρα ενα μαύρο και ένα τζιν ήταν βασικά ψιλοκολάν φάση αλλά από πάνω ήταν με λάστιχο και έτσι δεν με ζόριζαν καθόλου στη κοιλιά. όταν φούσκωσε ππερισσότερο απλά τα έβαζα κάτω από την κοιλιά, με αυτά και τα κολάν και ένα νούμερο φόρμα πιο μεγάλο πέρασα το χειμώνα μου

το καλοκαίρι έβαζα ολόσωμες φόρμες κοντες ή μακριές ήταν μια χαρά . οτιδήποτε το νιώθεις άνετο θα πάρεις γιατί όσο μεγαλώνει η κοιλιά δε θα μπορείς πολλα πολλά,

μέχρι τριών μηνών δεν είχα κάτι απλά ενιωθα σαν να έχω περίοδο από εκεί και μετά λίγο που άρχισε σιγά σιγά να φαίνεται η κοιλιά έφυγαν όλα τα κακά συναισθήματα μέχρι και τον όγδοο. και βολεύτηκα με αυτά τα ρούχα

ήμουν και τυχερή τότε από πάνω ήταν της μόδας οι ριχτές μπλούζες με αμάνικη από μέσα οπότε ήμουν και στη μόδα χιχχ

α και πουκάμισα χαλαρά ήταν ωραία επιλογή

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 26 λεπτά , elenakii22 είπε:

ενω δεν εχω παρει κιλα επειδη υπαρχει το πρηξιμο(μια φιλη μου μου ειπε οτι φευγει το πρηξιμο στον 3ο κ μετα φουσκωνεις κανονικα λόγω του μωρου) εχω προβλημα με τα παντελόνια μου...2 σορτσακια εχω κ 1 παντελονι...τωρα μου φτιαχνει η γιαγια μου αλλες δυο...μου κοβει το λαστιχο απο τη μεση κ μου τα κοντενει...αλλα θελω τζιν ...θα παρω κ το πολυ πολυ μετα να παραγγειλω απο το ιντερνετ!

Εχουμε ακριβως το ιδιο 59,50 κιολας χθες βραδυ ομως μ εμεινε μονο ενα τζιν πολυ ελαστικο κ 2 σορτσακια για αυτο κ τονεχω ριξει στα φορεματα! Σωτηρια!!!! Καλα λες για το ιντερνετ δεν το σκεφτηκα!!

πρίν από 3 λεπτά , rozoulini είπε:

εμένα επειδή με ζόριζε το τζιν είχα βρει κάτι τζίν με λάστιχο, δεν ήταν εγκυμοσύνης της εγκυμοσύνης τα ρούχα και πανάκριβα ήταν και δεν μου άρεσαν. πήγα λοιπόν σε φτηνά μαγαζιά γιατί ήξερα ότι για εκείνη τη περίοδο θα τα φορούσα και πήρα ενα μαύρο και ένα τζιν ήταν βασικά ψιλοκολάν φάση αλλά από πάνω ήταν με λάστιχο και έτσι δεν με ζόριζαν καθόλου στη κοιλιά. όταν φούσκωσε ππερισσότερο απλά τα έβαζα κάτω από την κοιλιά, με αυτά και τα κολάν και ένα νούμερο φόρμα πιο μεγάλο πέρασα το χειμώνα μου

το καλοκαίρι έβαζα ολόσωμες φόρμες κοντες ή μακριές ήταν μια χαρά . οτιδήποτε το νιώθεις άνετο θα πάρεις γιατί όσο μεγαλώνει η κοιλιά δε θα μπορείς πολλα πολλά,

μέχρι τριών μηνών δεν είχα κάτι απλά ενιωθα σαν να έχω περίοδο από εκεί και μετά λίγο που άρχισε σιγά σιγά να φαίνεται η κοιλιά έφυγαν όλα τα κακά συναισθήματα μέχρι και τον όγδοο. και βολεύτηκα με αυτά τα ρούχα

ήμουν και τυχερή τότε από πάνω ήταν της μόδας οι ριχτές μπλούζες με αμάνικη από μέσα οπότε ήμουν και στη μόδα χιχχ

α και πουκάμισα χαλαρά ήταν ωραία επιλογή

Ναι μια χαρα τα βολεψες!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 45 λεπτά , rozoulini είπε:

παρτε ιδέες και απλά μη ξοδέψετε πολλά σε αυτά δεν μένουν . καλύτερα είναι να ξοδέψετε για το πεμπάκι σας

Οπως τα λες ειναι μονο σε 3-4 παντελονακια θα επενδυσω..πλυνε βαλε που λενε..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...