Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • κορίτσια 30+1 σήμερα και φτιάχνω τη τσάντα του μαιευτηρίου μου, ανάμεικτα συναισθήματα ! χάρα, άγχος,ανυπομονησία ,αβεβαιότητα για το τι θα προκύψει ,συγκίνηση , κλάμα (πραγματικά λες και εχω ανοίξει βρύση είναι)  , αναδρομή στο τι εχω περάσει , όνειρα, φοβος, περηφάνεια , και πολλά αλλά που ούτε καν ξεχωρίζω τι είναι  …. δε περίμενα ποτέ μια βαλιτσουλα mom’s bag να μου  δημιουργήσει τόσα πολλά συναισθήματα ! για το μόνο που ειμαι σίγουρη είναι ότι εχω κάνει ότι καλύτερο μπορώ για να έρθει αυτό το μωράκι στον κόσμο ! στο βρεφακι μ  θα πάρω μόνο μια αλλαξιά στην περιπτωση εστω 1% να το πάρω μαζί μ φεύγοντας  και μια εικονίτσα από την παναγια της τσαμπίκα! με κάποιες κοπέλες ξεκινήσαμε παρέα , κάποιες είστε πιο καινούριες!! καλή επιτυχία να ευχηθώ σε όλες μας, ευχαριστώ που με ακούγατε να σας πρήζω ( θα το κάνω μέχρι να γεννήσω βέβαια , ελπιζω για βδομαδες ακόμα 😉) γερά μωράκια να φέρουμε στον κόσμο και ας ταλαιπωρούμαστε!  να μου πείτε καλή τύχη από τώρα 🥰

      • Καλή τύχη! 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

Just now, marillia είπε:

30/8 με 31/8!!!Το καλό είναι ότι θα έχω 30αρι κύκλο.Γιατί το τελευταίο τρίμηνο ψιλοξεφευγα!!

αντε ωραιααα..παντως αφου με τα τεστακια εβγαλες ακρη εχεις πιθανοτητες σου ευχομαι να μην σου ερθει για 9 μηνες !!!!!!!!!!!!!!!!! τωρα πως θα περασουν οι μερεςςς

πρίν από 4 λεπτά , elenakii22 είπε:

μπααα..κανενα...μια ελεγα κοριτσι μια αγορι...η μανα μου πιστεύει κοριτσι...

@Ungry girl τα ανέβασα..δε ξερω αν φαινεται καλα παντως!!!

ναι το ειδα εεε εμενα ηταν πιο σκουρα!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

Just now, Ungry girl είπε:

αντε ωραιααα..παντως αφου με τα τεστακια εβγαλες ακρη εχεις πιθανοτητες σου ευχομαι να μην σου ερθει για 9 μηνες !!!!!!!!!!!!!!!!! τωρα πως θα περασουν οι μερεςςς

Ευχαριστώ πολύ!!Αχ αυτο είναι ένα θέμα.Πάντρεύεται η κολλητή μου σε μια βδομάδα.Θα ξεχαστώ.Μετά τι κάνω χαχαχ!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , elenakii22 είπε:

μπααα..κανενα...μια ελεγα κοριτσι μια αγορι...η μανα μου πιστεύει κοριτσι...

@Ungry girl τα ανέβασα..δε ξερω αν φαινεται καλα παντως!!!

Καλε τι οργανωση ειναι αυτη κρατατε κ τα τεστακια εγω στο τεταρτακι τα πεταω

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Nati85 είπε:

Η @orianna που το θυμηθηκε??ολα τα θυμαται!ασε σιγουρα θα εκανε κανενα τεστακι τωρα πουπεριμενει να μην ερθει η περιοδος να δει αν ανεβηκε η lh οπως σε εσενα!χαχαχαχα!!!

xaxaxaxa  πως με ξερεις πως με ξερεις...χαχαχαχα

  • Μου αρέσει 1

6penp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, marillia είπε:

Ευχαριστώ πολύ!!Αχ αυτο είναι ένα θέμα.Πάντρεύεται η κολλητή μου σε μια βδομάδα.Θα ξεχαστώ.Μετά τι κάνω χαχαχ!!

αχαχαχχα σε καταλαβενω πραγμματικα αυτες οι μερες αναμονης ειναι οτι χειροτερο και το εχω πει στην επιστημα να βρει κανα τεστακι να μας λεει μετα απο 2 3 μερες τι εχει γινει χαχαχαχχαχα υπομονη!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, andrianni είπε:

Πώς είσαι ani μου; ήταν τα καλύτερα γενέθλια ετσι; Να τα εκατοστήσεις κ να είσαι πάντα έτσι ευτυχισμένη!!!

Ναι ήταν!!! Με πρώτη φορά σκύλο στο σπίτι και κυρίως σποράκι στην κοιλιά κ ένα υπέροχο άντρα που με γέμισε εκπλήξεις!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , linaa είπε:

Καλε τι οργανωση ειναι αυτη κρατατε κ τα τεστακια εγω στο τεταρτακι τα πεταω

αμε αμε σε λιγο τα θετικα εγκυμοσηνης κορνιζα θα τα κανουμε χαχααχαχ;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , orianna είπε:

xaxaxaxa  πως με ξερεις πως με ξερεις...χαχαχαχα

Εχω δει στις συχνες ερωτησεις στο φυλλαδιο με τις οδηγιες οτι αν ενα τεστ ωορρηξιας δειχνει εγκυμοσυνη και βαζουν ενα ξερο οχι.το ειχα ψαξει παλια στο ιντερνετ και εκει δεν βρηκα πληροφοριες πολλες αλλα το εχω κανει και εγω.σε κατι τετοια πειραματα ειμαστε πρωτες!!χιχι!!

  • Μου αρέσει 1

e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 1 λεπτό , linaa είπε:

Χα χα τις εγκυμοσυνης μπορει να τα εκδοσουμε  κ σε εφημεριδα!

Εγω το εγκυμοσυνης το εχω κρατησει αναμνηστικό .ειχει εγκοπη για να βγαζεις την ακρη των ουρων και το κρατησα!νομιζω πρεντικτορ ηταν.το εχω σε ενα συρταρι


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Nati85 είπε:

Εχω δει στις συχνες ερωτησεις στο φυλλαδιο με τις οδηγιες οτι αν ενα τεστ ωορρηξιας δειχνει εγκυμοσυνη και βαζουν ενα ξερο οχι.το ειχα ψαξει παλια στο ιντερνετ και εκει δεν βρηκα πληροφοριες πολλες αλλα το εχω κανει και εγω.σε κατι τετοια πειραματα ειμαστε πρωτες!!χιχι!!

εχω διαβασει οτι στην εγκυμοσυνη ανεβαινουν και αλλες ορμονες γι αυτο και τα τεστ ωορρηξιας μπορει να βγουν πιο σκουρα...το τσεκαραμε τοτε με την ελενη..εχω διαβασει και στο φορουμ που μια κοπελα εκανε για πλακα τεστακια απο μια φιλη της.της βγηκε θετικο ειχε επαφες και μετα απο 13 μερες εκανε παλι στη φιλη της τεστ ωορρηξιας για πλακα και της ξαναβγαινει θετικο και της μπηκαν υποψιες καθως δεν γινοταν να κανει δυο ωορρηξιες τον ιδιο μηνα και εκανε τεστ εγκυμοσυνης και ηταν εγκυος.

  • Μου αρέσει 1

6penp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Nati85 είπε:

Εχω δει στις συχνες ερωτησεις στο φυλλαδιο με τις οδηγιες οτι αν ενα τεστ ωορρηξιας δειχνει εγκυμοσυνη και βαζουν ενα ξερο οχι.το ειχα ψαξει παλια στο ιντερνετ και εκει δεν βρηκα πληροφοριες πολλες αλλα το εχω κανει και εγω.σε κατι τετοια πειραματα ειμαστε πρωτες!!χιχι!!

Το πρωί έβλεπα στο youtube βιντεάκια από κοπέλες που ήταν έγκυες,καναν τεστ ωορρηξίας και έβγαινε θετικό!!!:)

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , orianna είπε:

εχω διαβασει οτι στην εγκυμοσυνη ανεβαινουν και αλλες ορμονες γι αυτο και τα τεστ ωορρηξιας μπορει να βγουν πιο σκουρα...το τσεκαραμε τοτε με την ελενη..εχω διαβασει και στο φορουμ που μια κοπελα εκανε για πλακα τεστακια απο μια φιλη της.της βγηκε θετικο ειχε επαφες και μετα απο 13 μερες εκανε παλι στη φιλη της τεστ ωορρηξιας για πλακα και της ξαναβγαινει θετικο και της μπηκαν υποψιες καθως δεν γινοταν να κανει δυο ωορρηξιες τον ιδιο μηνα και εκανε τεστ εγκυμοσυνης και ηταν εγκυος.

εγω παντος στα προηγουμενα που ειχα παρει clear blue  ελαγαν οι οδηγειες πως ν ειναι αχνη η γραμμη δεν ειναι οωρριξια αλλα θα γινει τς επομενες μερες να επαναλαβεις..

το θεμα ειναι πως με επαφες μερα παρα μερα μπορει να μην πεσεις πανω στη συγκεκριμενη αλλα εφοσον το σπερμα ζει κανα 2 μερες δεν παιζει προβλημα σωστα?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...