Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 10 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Καλημέρα! Πετάγομαι κι εγώ στη συζήτηση χωρίς να συμμετέχω ενεργά για να δώσω εμψύχωση... Κι εγώ την 9η μέρα έκανα τεστ και ήταν έτσι αχνή και τελικά έχω δίδυμα! Οπότε απόλαυσε το ότι ανιχνεύεται η χοριακή και μη σκας, όλα καλά θα πάνε! 🥰😇🥰😇

      • Μου αρέσει 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

Just now, orianna είπε:

εχω διαβασει οτι στην εγκυμοσυνη ανεβαινουν και αλλες ορμονες γι αυτο και τα τεστ ωορρηξιας μπορει να βγουν πιο σκουρα...το τσεκαραμε τοτε με την ελενη..εχω διαβασει και στο φορουμ που μια κοπελα εκανε για πλακα τεστακια απο μια φιλη της.της βγηκε θετικο ειχε επαφες και μετα απο 13 μερες εκανε παλι στη φιλη της τεστ ωορρηξιας για πλακα και της ξαναβγαινει θετικο και της μπηκαν υποψιες καθως δεν γινοταν να κανει δυο ωορρηξιες τον ιδιο μηνα και εκανε τεστ εγκυμοσυνης και ηταν εγκυος.

Οταν μεινουμε εγκυες να το κανουμε και εμεις!μηπως τελικα η lh ανεβαινει πιο γρηγορα απο την hcg?


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

Just now, Nati85 είπε:

Οταν μεινουμε εγκυες να το κανουμε και εμεις!μηπως τελικα η lh ανεβαινει πιο γρηγορα απο την hcg?

αχχαχαχα οποτε κοριτσια πριν την καθιστεριση αντι για εγκυμοσηνης τεστακι οωρριξιας χαχαχχα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Μπράβο @elenakii22 ολα καλά εξελίσονται κ σε εσάς!! Σημαντική η πληροφορία για το φύλο μιας κ εγω έχω μια απορία!! Σε κιλά πάντως βαδίζουμε μαζί και σε κοιλιά Μία πελατισσα στη δουλειά με ρώτησε κιολας αν είμαι έγκυος! Σκέψου!

Στο επόμενο ραντεβού με το γιατρό.μ θα του ζητήσω να γνωρίσω τον προτινόμενο του Δημοσίου να τον γνωρίσω και αν είναι να συνεχίζω μαζι του πριν την αυχενική!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Ungry girl είπε:

εγω παντος στα προηγουμενα που ειχα παρει clear blue  ελαγαν οι οδηγειες πως ν ειναι αχνη η γραμμη δεν ειναι οωρριξια αλλα θα γινει τς επομενες μερες να επαναλαβεις..

το θεμα ειναι πως με επαφες μερα παρα μερα μπορει να μην πεσεις πανω στη συγκεκριμενη αλλα εφοσον το σπερμα ζει κανα 2 μερες δεν παιζει προβλημα σωστα?

Σωστα αλλα επειδη το σπερμα ειναι ασταθμητος παραγοντας δηλαδη δεν ζει παντα δυο μερες κ δεν ξερεις κ τι ποσοτητα εχει μεινει μεσα γιαυτο με τα τεστακια προσπαθεις ειδικα πιο πολυ εκεινες τιςμερες.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λοιπον ελατε να κανουμε πειραμα!οσες περιμενουν η θα περιμενουν και εχουν τεστ ωορρηξιας να κανουν λιγες μερες πριν να δουμε τι γινεται!θα βρουμε γρηγοροτερη μεθοδο εμεις!!χαχαχα


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Nati85 είπε:

Εγω το εγκυμοσυνης το εχω κρατησει αναμνηστικό .ειχει εγκοπη για να βγαζεις την ακρη των ουρων και το κρατησα!νομιζω πρεντικτορ ηταν.το εχω σε ενα συρταρι

Ωραια τωρα θα κρατησεις κ της ωορηξιας κ τα πειραματικα μετα να γινει μεγαλη κορνιζα!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , linaa είπε:

Σωστα αλλα επειδη το σπερμα ειναι ασταθμητος παραγοντας δηλαδη δεν ζει παντα δυο μερες κ δεν ξερεις κ τι ποσοτητα εχει μεινει μεσα γιαυτο με τα τεστακια προσπαθεις ειδικα πιο πολυ εκεινες τιςμερες.

ναι ναι ωραια απλα μηλαω για θεμα ωρων ρε παιδι μου πχ αν εγω ειχα λεμε τωρα οωρριξια σημερα και ειχα επαφη χθες τετοια ωρα πιανει? καλα ναι καθε 2 μερες στανταρ ουτος η αλλος και εχθες δεν ειχα ασπουμε καν γραμμη αλλα ειχα επαφη..ας ελπισω πως αυριο μεθαυριο θα γινει εντονη!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου καλησπέρα τώρα 5 το απόγευμα έκανα το πρώτο μου τεστ home ουρηξιας και μου βγήκε η δεύτερη γραμμή άχνη φαινόταν αυτό τι σημαίνει??? Πως πρέπει να τα κάνω βρε κορίτσια.... 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Μαρθα Κ είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα τώρα 5 το απόγευμα έκανα το πρώτο μου τεστ home ουρηξιας και μου βγήκε η δεύτερη γραμμή άχνη φαινόταν αυτό τι σημαίνει??? Πως πρέπει να τα κάνω βρε κορίτσια.... 

Οταν ειναι αχνη ειναι αρνητικο ποια μερα τουκυκλου εισαι?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοπέλα.μοθ εγώ από.οτι ξέρω το.σπερμα.ζει 4-5 μέρες αν κανείς από τη 12-18 είσαι καλυμμένη εμείς κάπως έτσι το.καναμε γιατί δεν έχω και τον τρέλα σταθερό κύκλο

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , linaa είπε:

Οταν ειναι αχνη ειναι αρνητικο ποια μερα τουκυκλου εισαι?

12 αλλά δεν έχω σταθερό κύκλο οι τελευταίοι δύο  κύκλοι μου είναι 35 μέρες... 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Ungry girl είπε:

ναι ναι ωραια απλα μηλαω για θεμα ωρων ρε παιδι μου πχ αν εγω ειχα λεμε τωρα οωρριξια σημερα και ειχα επαφη χθες τετοια ωρα πιανει? καλα ναι καθε 2 μερες στανταρ ουτος η αλλος και εχθες δεν ειχα ασπουμε καν γραμμη αλλα ειχα επαφη..ας ελπισω πως αυριο μεθαυριο θα γινει εντονη!

αν ειχες ωορρηξια σημερα θα ειχες θετικο με εντονη γραμμη τεστ εχτες.


6penp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , linaa είπε:

Ωραια τωρα θα κρατησεις κ της ωορηξιας κ τα πειραματικα μετα να γινει μεγαλη κορνιζα!!

Χαχαχα!μπα τα υπολοιπα τα πεταω δεν τα θελω!το θετικο εγκυμοσυνης θα κρατησω!


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , rozoulini είπε:

Κοπέλα.μοθ εγώ από.οτι ξέρω το.σπερμα.ζει 4-5 μέρες αν κανείς από τη 12-18 είσαι καλυμμένη εμείς κάπως έτσι το.καναμε γιατί δεν έχω και τον τρέλα σταθερό κύκλο

το  σπερμα για να ζησει τοσο πρεπει να ειναι αριστο..και το σπερμα και το περιβαλλον που θα το φιλοξενει.ειναι η μεγιστη τιμη...μια μεση τιμη ειναι κανα δυο μερες...


6penp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...